55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ÕLILAMP kass valge

  • 9.70€

Toote detailid

  • Mudel: ÕLILAMP kass valge
  • Saadavus: Laos


ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 


Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.


KASSID on olnud juba Vana-Egiptuse ajast aukohal. Kassid kannavad endaga kaasas tarkust ja oskust probleeme lahendada ilma suurema raskuseta. Kassid on targad ja oskavad ennast keerulistest olukordadest välja tuua. Kass sümboliseerib müstikat, intuitsiooni ja oskust näha nähtamatut. Kassi sümboolika annab ükskõik millisele kristallile just neid lisaomadusi juurde ja toob teatud omadused paremini esile. Kass sümboliseerib valvel olemist ja iseseisvust.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 8,5 cm. Kausja osa sügavus ca 1,5 cm, suurus ca 6,5*6,5 cm. Toode ei sisalda õli.

Sildid: ÕLILAMP, VÄEESEMED, kujud, õlilamp, õlilamp kass valge, kass

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja