55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

AMETÜST, SININE TOPAAS, BRILJANT kõrvarõngad (kuld 585)

  • 481.00€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST, SININE TOPAAS, BRILJANT kõrvarõngad (kuld 585)
  • Saadavus: Laos

AINUEKSEMPLAR!


AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendel-lilla kuni mustjas-lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.


Ametüst on kristall, mis toob spirituaalset energiat selle Aurasse, kes seda kannab ja sinna keskkonda, kus see eksisteerib lihtsalt kristallina. Ametüst aitab hingel kasvada, areneda ja õppida ning edasi liikuda. Maajumalanna Gaia on andnud maapõue Ametüsti väga palju ja seda sellepärast, et inimesed ei unustaks hinge väärtust, see on ka üks põhilisemaid omadusi, mida Ametüst endaga kannab.


Ametüst on tuntud selle spirituaalse energia tõttu ja oskuse inimese hinges olevaid oskusi suurendada. Ametüst on rahutoov, stressi maandav ja head und tagav kristall. Ametüstil on oskus intuitsiooni tugevdada ja prohvetlikke visioone tuua.

Ametüst on üks olulisemaid tervenduskristalle, mis võiks kristallihuvilisel olemas olla. Ametüstil on väga mitmekülgne jõud ja see on kristall, mis avab enda sees täpselt sellise väe, mida sul just täna kõige enam on vaja. Ametüst avab enda sees tervendavad ja abistavad omadused vastavalt sellele, mis sulle muret põhjustab, et seda tervendada või mis sind väga huvitab ning annab sellele head õnne. Sul võib olla oma soov, mille sa Ametüstile mõtteliselt annad, et ta seda täita saaks, Ametüst täidab selle ja lisaks sellele toetab sind just sealt, kus sul kõige enam on vaja tuge.

Kui Ametüsti terve elu vältel enda lähedal hoida, siis see aitab sul sinu enda elus olnud õppetundidest õppida, neid edaspidiseks arenguks kasutada ja läbi õppetundide käest saadud teadmiste elus edasi liikuda. Ametüst viib inimese hinge liikumisse, ei lase elul seista ega ka nõiaringi sattuda. Ametüst aitab takistusi ja raskusi näha kui õppetunde. Neid niiviisi nähes sa õpid kiiremini neist ja vabastad need enda eluteelt. Ametüst on väga kasulik enesearengu kristall. Ametüstil võiks olla kindlasti sinu elus oma koht. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

AMETÜSTI
 MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Ametüst kaitseb ära sõnumise ja nende inimeste eest, kes on sind kinnisideeliselt sihikule võtnud.

- Ametüst avab loomingulisi andeid ja edendab üleüldse loomingulise meele arengut. Ametüsti on kasulik kanda, et see vallandaks sinus loomingulise mõtlemise. Ametüst aitab välja tuua sinus sinu loomingulise potentsiaali, aidates sul enda visioone füüsiliseks muuta, paberile panna või midagi luua, mis sinu meeltes eksisteerib. Ametüsti enda elus hoides võid sa mõne aja möödudes tunda, kuidas sa oled loominguliseks muutunud. Loomingulist meelt aitab lisaks Ametüstile avada ja arendada Picasso Jaspis, lisaks sellele ka Piltjaspis.

- Ametüst on kasulikuks töö talismaniks kunstnikele või teistel loovatel ametitel töötavatatele inimestele.

- Rahustab närvisüsteemi ja aitab öösel ennast korralikult välja puhata. Aitab leevendada reisiärevust või uute asjade ettevõtmisel tekkivast ärevusetundest.

- Ametüst on violetse valguse kristall, mis tähendab seda, et see aitab puhastada Kolmanda Silma peal olevaid blokaade. Ametüst aitab tugevdada intuitsiooni, visioonide nägemist ja selgeltnägemise erinevaid võimeid.

- Kui sa kannad pikema perioodi vältel endaga pidevalt Ametüsti kaasas, siis see tervendab sinu Aurakeha. Ametüst süstib sinu Aurasse spirituaalset tervendust, mis muudab sinu Aura rohkem lillakamat tooni. Mida rohkem on sinu Auras lillat valgust, seda intuitiivsemaks sa muutud.


- Ametüst suurendab spirituaalset energiat ja sellega käib kaasas ka hingede parem tunnetamine. Inimene, kes kannab Ametüsti endaga, see suudab hingedega palju sügavamas kontaktis olla. Ametüsti pikaajalisel kandmisel võid sa ise avastada, kuidas sa kuuled ja näed neid.


- Aitab lahti saada peavaludest, mis on tekkinud emotsionaalsest pingest.


- Ametüst aitab vabaks lasta põhjendamatust närvilisusest ja muudab sind sõna otseses mõttes palju paremaks inimeseks. Ametüst aitab sul end positiivsemalt ja leebemalt väljendada. Eriliselt kasulik on Ametüsti neile, kes ei oska end vaos hoida ja kes teevad põhjendamatult enda kallitele inimestele liiga.


- Ametüst on kasulik neile, kes tegelevad meditatsiooniga või joogaga. Ametüst aitab mediteerimisele keskenduda, aidates maandada liialt erksaid energiaid. Ametüst on meditatsiooni jaoks vajalik, et mediteerimise ajal sa suudaksid saavutada rahu iseendas.


- Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.


- Ametüst on alkoholivastane kristall, mida kandes aitab see sind alkoholist eemale juhatada. Ametüst võitleb alkoholiga, kui sa alkoholi tarbid, siis see muudab sinu enesetunde väga kehvaks, tekitades ebamugavuse, mis omakorda tekitab alkoholi vastu lausa tülgastuse. Kanna Ametüsti, kui soovid end alkoholist võõrutada.


- Leevendab pingeid, mis tekivad tööstressist või perekonnasisestest probleemidest. Ametüst aitab ka kõige raskemal perioodil hakkama saada ja mitte alla anda.


- Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul, aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale, aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima, andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 


- Muudab inimese Aurat spirituaalsemaks, mis omakorda aitab kristalliteraapiatel eeterkehale mõjuda.


- Ma soovitan Ametüsti kristalli kanda neil, kes tegelevad ettevõtluse ja äripidamisega. Ametüst aitab kaitsta ebaõnne ja materiaalse laostumise ehk pankroti eest. Ametüst aitab ärilisi otsuseid ja pakkumisi vastu võtta, aidates tugevdada intuitsiooni selle koha pealt, milline otsus toob õnne ja milline ebaõnne.


SINISE TOPAASI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Sinine Topaas on suhtlemise kristall, sellel on oskus sinu hinge avada suhtlemisele ja seda väga paljudel erinevatel tasanditel. Kristall, mis ennekõike aitab sul kontakti leida iseendaga, enda alateadvuse ja intuitsiooniga, õpetades sul iseennast kuulama ja läbi enda intuitsiooni end juhtima. 

- Suhtlemise tasandil aitab Sinine Topaas sul parandada eneseväljendamist. Aitab sul õppida teistega suhtlema, aidates sind avada ja muutes sinu mõtteid selgeks ning sõnu ilusaks. See on suhtlemise kristall, mis aitab sul end väljendada nii nagu sa seda ka tegelikult soovid teha. Kristall, mis avab Kurgutšakra. 

- Kristall, mis aitab sind siis, kui sul on probleeme esinemisega ja avalikult kõnelemisega. See on abiline sulle, kui sa pead seda tegema, kuid sa ei suuda end võõraste inimeste ees avada. 

- Sinine Topaas aitab sul mõtted selgeks teha ehk vabastada närvilisuse, mis on tingitud segaduse tundest. Kui sa tunned pidevat segadusetunnet, siis Sinine Topaas on täpselt sinu jaoks.

- Kristall, mis aitab sul mõista, kelleks sa soovid saada, milline töö ja eriala on sinu jaoks. Kui sa oled segaduses ja sa ei tea, kuhu poole edasi liikuda, siis kanna Sinist Topaasi. See on kristall, mis aitab sul avastada enda tugevaid külgi ja leida täpselt selline eriala üles, mis sulle rõõmu pakuks. 

- Sinine Topaas on armastuse kristall, mis aitab inimese ellu tuua armastuse õnne. Seda kristalli võib kanda nii vallaline kui ka juba armastatu leidnud. Sinine Topaas toob armastuse õnne igal võimalikul tasandil. See on Roosa Kvartsi kõrval teine kõige universaalsem armastuse kristall.

- Sinine Topaas aitab sul mõista, mida sa tegelikult soovid ja kuhu poole sa sooviksid ka liikuda. Kristall, mis aitab sul mõista, mis on sinu elus oluline ja mis mitte. See muudab meeled selgeks ja aitab sul elus alati edasi liikuda.

- Sinine Topaas avab blokaadid, mis on tekkinud kirjutajal või kirjanikul. See on kirjutajate talisman, mis aitab sõnadel ja mõtetel kiiresti välja tulla. See on ka inspiratsiooni talisman!

- Unistamise kristallina aitab Sinine Topaas sinu unistusi ellu viia nii, et see hoiab sinu unistustel kaitset. Kui sa kannad Sinist Topaasi ja kui sa unistad samal ajal, siis see kaitseb seda unistust, blokeerides ebaõnne, et see unistus saaks täituda. Hoia aeg-ajalt Sinist Topaasi käes, et selle sisse soove saata. Soovide kristalliks on ka Mäekristall ja Rutiilnõeltega Kvarts.

- Sinine Topaas aitab sul kontakteeruda sind kaitsvate hingedega, Inglitega ja teejuhiga. See on kristall, mis aitab sinu mõtteid hingedeni viia. Kui sa seda kannad, siis ole hea ja suhtle enda hingedega. Nad kuulevad läbi Sinise Topaasi sinu mõtteid ja nad saavad sinu soovid kätte. 

Kui sa hakkad Sinist Topaasi kandma, siis sa võid tunda hingede lähedust ja hakata kogema müstilisi kogemusi. Sinine Topaas muudab sind energiatele tundlikumaks ja seetõttu võid hakata kogema väga erilisi nägemusi.


 Sinise Topaasi kohta saad rohkem lugeda SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Ametüst aitab hormonaalse tasakaalupuudusega võidelda, aidates hormoone tasakaalustada ja erinevaid hormonaalseid haiguseid tervendada.


- Kristall, mis aitab kiirendada keha ainevahetust, aidates kaasa metabolismi korrapärasele tööle. Ametüsti kantakse selleks, et kaitsta enda keha vähitekke eest. Soovitan Ametüsti kasutada ja kanda, kui kehas on vähkkasvaja või tsüstid. Ametüst aitab vabastada Aurakehas eksisteerivaid energiad, mis on neid kas tekitanud või mis ei lase nendel terveneda.


- Ametüst on kasulik uneparandajakristall. Ametüst soodustab uinumist, aiatab lahti saada unehäiretest, aitab lõõgastuda ja on väga kasulik närvilisuse korral. Ametüst parandab närvisüsteemi, toob hingerahu ja tasakaalustab tasakaalutut meelt.


- Ametüst on stressikorral number üks kristall, kus kohast kristallidemaailmast abi saada. Ametüst leevendab stressi, aitab vabastada stressist põhjustatud valu, mis kehas välja lööb. Kui sa tunned, et sul on väga stressirohke periood, siis kasuta Ametüsti stressi maandamiseks.


- Kristall, mis aitab emotsioonidel muutuda tervemaks. Ametüst tervendab meelt, milles eksisteerivad vihaprobleemid, depressioon, ärevushäire, närvilisus, meeleolukõikumised ja aitab seda, kellel on probleeme pessimistlikku mõttemaailmaga. Ametüst tervendab negatiivseid emotsioone väga tõhusalt.


- Ametüst on kasulik sulle, kui sul on probleeme peavaludega. Eriti nende peavaludega, mida põhjustab stress. Lisaks Ametüstile aitab peavalusid väga efektiivselt tervendada ka Suitskvarts.


Kristallidega ravitsemine on alternatiivtervendus ja kristallid töötavad inimese vaimse kehaga, toetades Aura tervendust. Kristallidega ravitsemine toetab inimese hinge ja kehas eksisteerivaid energiate tervenemist.


KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Ametüst on kristall, mille vägi suudab tervendada, aktiveerida ja täiustada inimese Aurakehas eksisteerivat kahte kõige kõrgemat peamist Tšakrat.


Kolmanda Silma Tšakra on kuues Tšakra ja see asub otse otsimikul ehk laubal. Ametüst aitab Kolmandal Silmal terveneda, mis omakorda aitab inimesel intuitiivsemaks muutuda. Ametüst lahendab intuitsiooniprobleeme, blokeerib valenägemusi ja loob hinge vaid õiget sisetunned, mida saab usaldada, mille järgi saab elada ning elus edasi liikuda. Ametüst aitab Kolmanda Silma probleeme lahendada nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil.


Ametüst aitab kaasa seitsmenda ehk Kroontšakra tervenemisele ja aktiveerimisele. Ametüst aitab tänu Kroontšakra tervendamisele õpetada inimesele seda, et elus tuleb alati edasi liikuda, õppida, muutuda, enda elus kogetust tarkus kaasa võtta. See on kristall, mis aitab Kroontšakra kaudu inimesel spirituaalsemaks muutuda. Spirituaalsemaks muutumine tähendab seda, et inimene hakkab hingelt arenema, elu vaimset ja füüsilist poolt mõistma. 


SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Ametüst mitmeid erinevaid sodiaake. Spirituaalsust ja intuitsiooni annab see KALADELE. Emotsionaalset tasakaalu ja stressile leevendust VEEVALAJATELE. Head und, tervist ja isiklikku jõudu JÄÄRADELEAMBURITELE on see universaalseks õnne ja harmoonia kristalliks.

Ametüst on Kalad-Jäära tasakaalustavaks kristalliks. Ametüst aitab Kalad-Jäära stressi madalal hoida ja ei lase tal kergelt ärrituda. Ametüst aitab hoida positiivsel lainel Kalad-Jäära ja see aitab samas ka tal teistega kompromisse teha. Ametüst toob head õnne ja muudab Kalad-Jäära veelgi intuitiivsemaks.

NUMEROLOOGIA


Numeroloogia järgi on Ametüst õnne- ja isikliku edu kristall, mis loob karmaatilist puhastust kõikidele neile, kes on sündinud 3. kuupäeval, ükskõik millisel kuul. Ametüst toob 3. kuupäeval sündinule õnne igas valdkonnas, aidates elu õnnelikult elada. Ametüst maandab 3. sünnikuupäevaga kaasas käivat üliemotsionaalsust ja vabastab väga kergelt stressienergiat. Ametüst aitab 3. kuupäeval sündinul enda elu paremini elada, õppida õnne tundma, õppida end oma eesmärkide poole viima, lisaks on see väga hea kristall isikliku edu saavutamiseks. Ametüsti kristall võiks olla 3. kuupäeval sündinul ehtena, kui soovitakse endasse kiirelt Ametüsti väge saada, või kasutada seda sünnikristallide laekas, kus see saab terve su elu vältel sinu saatusega koostööd teha.


Ametüsti oleks alati hea puhastada Lavendliviiruki suitsuga ja Ametüstist ehteid laadida Ametüsti geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõrvarõngaid oleks hea puhastada Lavendliviiruki suitsuga ja laadida Ametüsti geoodi peal.

Tehniline
Mõõdud Kõrvarõngaste kogupikkus on ca 3,8 cm, Ametüsti kristalli suurus on ca 1,1*0,4 cm, Sinise Topaasi suurus on ca 0,7*0,3 cm.

Sildid: AMETÜST, SININE TOPAAS, BRILJANT, Ehted, kõrvarõngad, kuld 585, ametüst kõrvarõngad, sinine topaas kõrvarõngad, briljant kõrvarõngad, ametüst, sinine topaas, briljant kõrvarõngad, unehäire, stress, intuitsioon, loovus, kunstnik, ära sõnumine, reisiärevus, hea uni, positiivne suhtumine, optimism, armastuseõnn

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja