55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ARBUUSTURMALIIN ripats kandiline (kuld 585)

  • 491.00€

Toote detailid

  • Mudel: ARBUUSTURMALIIN ripats kandiline (kuld 585)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


ARBUUSTURMALIIN on üks Turmaliini liikidest, mis koosneb peamiselt RoosastRohelisestPruunist ehk Draviidist ja Valgest Turmaliinist. Arbuusturmaliini võib nimetada kristalliks, mis koosneb kõikidest seitsmest erinevast Turmaliinist, kuid enamjaolt esineb selles siiski vaid need neli Turmaliini. Juhul, kui maapõuest saadakse välja selline Arbuusturmaliini tükk, milles on esinenud erinevad Turmaliini värvused ja see tuleb välja sealt ka tervena, siis see on väga hinnaline. Juba ühe- kuni kahesentimeetrine tükk on väga hinnaline. Mida klaasjam on Arbuusturmaliini tekstuur, seda väärtuslikum see kristall oma hinna poolest ka on.


Roheline Turmaliini osa sümboliseerib kasvamist, arengut ja armastust. Roosa sümboliseerib lootust, romantikat ja hingesugulust, Draviit ehk Pruun Turmaliin sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat, Must Turmaliin kaitset, Valge Turmaliin puhtust ja siirust, Sinine Turmaliin toob iidseid teadmisi ja oskust enda elu targalt elada, Punane Turmaliin on armastuse, kire, sügavate tunnete ja romantika looja.


Tegemist on väga tugevatoimelise kristalliga, millel on olemas magnet. See magnet on seotud armastuseõnne suurendamisega. Ükskõik, kes seda kristalli kasutab, selle ellu hakkab see armastust ligi kutsuma. Kas vallalisele kaaslast, suhtesse rohkem üksteise austamist, armastamist ja tähelepanu. Kui Arbuusturmaliini kasutab laps, siis aitab see suurendada perekonnaarmastust ja sõprusarmastust. 


ARBUUSTURMALIINI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Arbuusturmaliin on seotud armastusega ja seega aitab see sinu armastuseenergiat tervendada. Kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see parandab sinu Aurat, ennekõike aidates kinni panna lekked, mis ei lase armastusel sinu ellu tulla ja jääda. See on Aura tervendaja, mis valmistab sind ette sügavaks ja täisväärtuslikuks armastuseks, aidates sul armastust vastu võtta nii, et sa oskaksid seda enda elus hoida.

- Tõmbab ligi saatusekaaslasthingesugulastelukaaslashinge ja karmaatilisi hingi, kellel kõigil on meile midagi õpetada. Õpetused ei pruugi alati olla alguses head, aga lõpptulemus on sinu kasuks, kui sa oskad mõista, mida ja miks nad sulle õpetama tulevad.

- Arbuusturmaliin ei lase süütundel tekkida, pigem aitab sellest lahti saada ja mõista, et enda süüdistamine ei ole lahendus. Arbuusturmaliin ärgitab hinge oma probleemidega tegelema hakata ja vajadusel paluda andestust inimeselt, kellele oled kord haiget teinud. Suhte jaoks on see ka hea kristall, kuna Arbuusturmaliin aitab enda vigu märgata ja neid kaaslasele selgeks teha.

- Arbuusturmaliin aitab mõista, keda sa armastad, mida oma ellu soovid ja kes sa ise oled. Ehk aitab mõista inimese tõelist loomust ja saatuseteed.

- Tüümusetšakra on seotud hingedevahelise kokkulepete mõistmisega. Kui Tüümusetšakra on avatud, suudad sa mõista, kes ja miks on sinu elus. Suudad mõista ka seda, kes on sinu hingesugulane ja oskad teda märgata. Väga paljud inimesed kardavad kaotada võimalust enda hingesugulasega kohtuda, Arbuusturmaliin aitab teil kohtuda ja vältida kogemata teineteise käest laskmise.

- Arbuusturmaliin aitab sind atraktiivsemaks muuta. Kui sa soovid suhet luua ja leida endale kaaslast, siis on Arbuusturmaliini kandmine sinu jaoks väga kasulik. Kanna seda terve aja vältel, kuni oled endale kaaslase leidnud. Kanna Arbuusturmaliini koos teiste kirge suurendavate ja armastust ligi tõmbavate kristallidega, kui soovid endas armastuseenergiat võimendada. Kanna seda näiteks koos LarimariGranaadiPiemoniidi või Rodokrosiidiga

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Arbuusturmaliin tasakaalustab hormoone ja tervendab sellega seotud probleeme. Kui sul on probleeme klipnäärmega, selle üle- või alatalitlusega, siis on kõige parem viis sellele alternatiivset energiatervendust anda läbi Arbuusturmaliini kaelas või kõrvas kandmisega.

- Arbuusturmaliin aitab leevendada närvilisust ja lahti saada pidevatest mõtetest, mis on seotud surma või haigustega. Kui sa pidevalt keskendud sellele, et midagi võib sinu elus halba juhtuda, siis sa ise kutsub endale seda halba ligi. Jäta meelde, sa oled magnet, millest mõtled, sellele annad loa enda elus eksisteerimiseks.

- Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis tähendab seda, et see tervendab südameveresookonda ja südant. Kui sinul on seal piirkonnas terviserike, siis kanna Arbuusturmaliini talismanina kaelas.

KÕIKIDE TŠAKRATE TASAKAALUSTAJA

Arbuusturmaliinis on väga palju tervendavat jõudu, mis aitab tervel sinu Tšakrasüsteemil terveneda ja tasakaalu leida. Arbuusturmaliini kandmine tervendab sind üle keha, turgutab sinu hinge ja vaimu. Kõige aktiivsemalt töötab Arbuusturmaliin Südametšakraga ja seejärel Tüümusetšakraga, mis pesitseb Südametšakra kohal. Tüümusetšakra on seotud hingedevahelise kokkulepete mõistmisega.

SODIAAK

Arbuusturmaliini energiaid võtavad kõige kiiremini vastu need, kes on sündinud tähtkujult NEITSINA või KAKSIKUTENA. Nendele mõlemale tähtkujule toob Arbuusturmaliin armastuseõnne, viib kontakti neid enda hingesugulastega ja parandab suhtes olevaid probleeme.


Arbuusturmaliini vägi toob Maa-elemendi positiivseid omadusi Neitsis esile, aidates selle kaudu tema ellu tuua rahu ja tasakaalu. Arbuusturmaliin toob Neitsile armastuseõnne ja aitab lahendada pingeid, mis on suhetesse tekkinud. Tegemist on kristalliga, mis aitab Neitsi suhteellu õnne tuua. 


Arbuusturmaliin aitab Neitsil armastuseenergiat tervendada ja suurendada ning võtta armastust vastu nii, et ta oskab seda enda elus ka hoida. Arbuusturmaliin toob Neitsis esile maaelemendi positiivsed omadused, suunates tema ellu rahu ja tasakaalu, õnne armastuses ning aitab lahendada suhtesse tekkinud pingeid.


Arbuusturmaliin on igale Kaksikute esindajale kasulik, see kristall toob suhteõnne ja aitab Kaksikul end enda kaaslasele avada. Kristall, mis parandab Kaksikute suhteelu, aidates Kaksikul endal paremat läbisaamist omada nii enda kaaslase kui ka teiste lähedastega. 


Arbuusturmaliini on kõige parem ja kasulikum laadida Apofülliit geoodi peal ja puhastada kord kuus Roosa Geranium eeterliku õli või Tüümiani eeterliku õli auruga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kogupikkus on ca 2,8 cm. Kristalli suurus ca 1,8*1,7*0,3 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.

Sildid: ARBUUSTURMALIIN, kuld 585, arbuusturmaliin ripats kandiline, saatusekaaslane, hingesugulane, elukaaslashing, armastus, andestamine, süütunne, vigade mõistmine, elujõud, hormoonid, närvilisus, neitsi, kaksik

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja