55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KIVISTUNUD PUIT kaelakee

  • 249.00€

Toote detailid

  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT kaelakee (ülekullatud)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


KIVISTUNUD PUIT on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval Tšehhis, Argentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on kogu inimkonna minevik, energia olemas. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on sellel oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.

Mulle väga meeldib Kivistunud Puit ja ma olen alates sellest, kui kristallidega kunagi tegelema hakkasin, sellest kristallist senini  lummatud. Olen avastanud aastatega ka seda, et inimesed, kellele see kristall meeldib, need inimesed on elanud sellel ajastul, mil on eksisteerinud seesama puu. Ehk üks nende paljudest eelmistest eludest on veedetud just siis - umbes 240 miljonit ja enamgi aega tagasi. Kas sina oled sellest lummatud? Mina olen!

KIVISTUNUD PUIDU kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kivistunud Puit on selline kristall, mis aitab sul väga rahulikult end tunda isegi siis, kui tegelikult on sinu ümber palju paanikat, probleeme, ärevust, närvilisust ja kui teised inimesed on endast väljas. Kivistunud Puit ei lase sul endast välja minna ka kõige raskemal perioodil, aidates sul olla tasakaalukas, et sa saaksid olemasolevaid probleeme lahendama asuda.

- Kivistunud Puit on ideaalne kristall sulle, kui sa otsid kristallide seast midagi, mis aitaks sinu tujukõikumisi pidurdada. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda negatiivseid mõtteid ja sa soovid olla stabiilsem, siis Kivistunud Puit oskab sind aidata.

- Kristall, mis avab sinu hinge iidsetele teadmistele, tuues sinu seest välja need emotsioonid, teadmised, oskused ja mälestused, mis on seotud eelmiste eludega. See on kristall neile, keda lummavad eelmiste elude teemad. Kristall, mis avab mälestusi ja tänu sellele sa suudad aru saada, miks sa just täna siin oled.

- Kivistunud Puidul on oskus avada sinu meeltes kanal, mis aitab sul mäletada seda, mida sa oled eelmistes eludes kogenud ja läbi elanud. Kivistunud Puit suudab esile tuua sinu hinges peituvaid mälestusi ja ka oskuseid, mille oled endale kord kusagil eelmises elus selgeks teinud. Kivistunud Puit on väga kasulik kristall, kui sa soovid tänase elu ühendada oma eelmiste eludega ja mõista seda, miks sa täna siin oled ning kuhupoole sa peaksid veel edasi liikuma.

- Kivistunud Puidu kristall aitab sul mõista seda, kuidas sa peaksid enda keha tervendama, mis oleks sinu keha jaoks see õige taim või alternatiivne meetod, mis aitaks sul mõnest probleemist lahti saada. Kivistunud Puit suurendab teadlikkust selle kohta, mida keha tegelikult vajab ja mida mitte. Väga kasulik kristall enesetervendamiseks ja selleks, et õppida teisi inimesi alternatiivselt tervendama.

- Kivistunud Puit on kristall, mis aitab sul rohkem väärtustada seda, kus sa elad ja mis on sinu ümber, aidates sul mõista, et loodus on sinu kodu ja kui sa soovid elada, siis tuleb austada loodust. See on kristall, mis aitab sul muutuda loodussõbralikumaks. Kristall, mis aitab sul muutuda ökonoomsemaks.

- Kivistunud Puit on kasulik meestele, kes soovivad endale tööedu tuua ja kes soovivad enda tööd nautida. See tekitab sellise tunde, et sa soovid seda tööd teha, mis sul on ja sa soovid seda väga teha. Mida rohkem sa naudid oma tööd, seda suuremaks muutuvad ka külluslikud võimalused. Kristall, mis aitab sul olla praktiline, aidates näha, mida ja millises järjekorras oleks kasulik teha, aidates aega paremini planeerida.

- Kivistunud Puit on kristall, mis on seotud saatuse lugemisega ja sellel kristallil on oskus aidata sul õppida iseenda saatuseraamatut lugema. Hoia Kivistunud Puitu enda elus ajal, mil sa soovid iseenda elu eesmärkidest ja ülesannetest paremini aru saada. Kivistunud Puit näitab sulle õige tee kätte, loob sulle nii-öelda selgelt-teadmise tunde selle kohta pealt, millele sa peaksid täna rõhku panema ja mida iseendas muutma. Mida rohkem on Kivistunud Puitu sinu elus, seda teadlikumaks sa muutud, ja kui sa seda kristalli kannad, siis see aitab sinu meeltes olevatele küsimustele vastuseid tuua. Väga kasulik on hoida Kivistunud Puitu enda kodus ja seda ehtena endaga kaasas kanda. Minu õpetussõnu saatuseraamatus tegemata isiklike ülesannete lugema õppimise kohta saad lugeda SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Kanna Kivistunud Puitu, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

-  Kivistunud Puit on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Puit aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Puit on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, äratõstetud-äravenitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Puit leevendab liigesevalusid ja aitab neid tervendada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kivistunud Puit kõige enam LÕVIDELE. Kivistunud Puit on Lõvi-meeste tööedukristall, mis aitab Lõvi sodiaagi all sündinud mehele tuua head õnne tema tegemistesse, avades küllusekanali ja avades võimalusi tööga paremini raha teenida. Lõvi-naistel aitab see kõige enam saavutada sisemist stabiilsust ja leevendada pidevat tujude kõikumist.

Kivistunud Puidust kaelaehet soovitan laadida Kivistunud Puidu tüki peal ja puhastada seda vähemalt korra kuus Sandlipuu viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kaelakee pikkus ca 48 cm. Kristalli suurus 11*11 mm.

Sildid: KIVISTUNUD PUIT, Hõbe 925, kivistunud puit kaelakee, tujude kõikumine, praktilisus, tööedu, liigesed, seljavalu, lõvi, kolmas silm, eelmised elud, loodus, närvid, lõvi

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja