55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KIVISTUNUD PUIT viil (A3)

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT viil (A3)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


KIVISTUNUD PUIT on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval Tšehhis, Argentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on kogu inimkonna minevik, energia olemas. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.

Mulle väga meeldib Kivistunud Puit ja ma olen alates sellest kui kristallidega kunagi tegelema hakkasin, senimaani sellest kristallist lummatud. Olen avastanud aastatega ka seda, et inimesed, kellele see kristall meeldib, need inimesed on elanud sellel ajastul, mil see sama puu on eksisteerinud. Ehk üks nende paljudest eelmistest eludest on veedetud just siis - umbes 240 miljonit ja enamgi aega tagasi. Kas sina oled sellest lummatud? Mina olen!


Pingete maandaja, koduenergia tervendaja ja vanast energiast vabaneja


Kivistunud Puit on selline kristall, mis aitab sul väga rahulikult end tunda isegi siis, kui tegelikult on sinu ümber palju paanikat, probleeme, ärevust, närvilisust ja kui teised inimesed on endast väljas. Kivistunud Puit ei lase sul endast välja minna ka kõige raskemal perioodil, aidates sul olla tasakaalukas, et sa saaksid olemasolevaid probleeme lahendama asuda.


Kivistunud Puit on ideaalne kristall sulle, kui sa otsid kristallide seast midagi, mis aitaks sinu tujukõikumisi pidurdada. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda negatiivseid mõtteid ja sa soovid olla stabiilsem, siis Kivistunud Puit oskab sind aidata.


Kivistunud Puitu koduseinte vahele tuues, aitab see sinu kodus olevat närvilist energiat kinni püüda. Ükskõik, kuhu sa Kivistunud Puidu asetad, selles keskkonnas hakkab see energiaid kinni püüdma, mis on kahjulikud. Kui Kivistunud Puit on sinu kodus, siis on väga oluline see, et sa igakuiselt teeksid enda kodus Salveipuhastust.
Salvei vabastab kristallidesse kinni püütud kahjulikku energiat nii, et need vabaneksid jäädavalt koduenergiast. 


Ma soovitan Kivistunud Puitu tuua majapidamisse, kus on eelnevalt keegi teine inimene elanud, et tema energiast vabaks saada, kus on keegi ära surnud, et surmaenergiast vabaneda või koju, kus pidevalt pereliikmed omavahel tülitsevad. Kivistunud Puit aitab neid halbu energiaid koduseinte vahelt välja võtta koos juurtega.


Kivistunud Puitu sobib hoida kodus olevate erinevate taimede juures. Kivistunud Puidu vägi muutub võimsamaks, kui see viia taimedega kokku.


Eelmiste elude mälestuste avaja ja alternatiivsetele tervendustele suunaja


Kristall, mis avab sinu hinge iidsetele teadmistele, tuues sinu seest välja need emotsioonid, teadmised, oskused ja mälestused, mis on seotud eelmiste eludega. See on kristall neile, keda lummavad eelmiste elude teemad. Kristall, mis avab mälestusi ja tänu sellele sa suudad aru saada, miks sa just täna siin oled.


Kivistunud Puidul on oskus avada sinu meeltes kanal, mis aitab sul mäletada seda, mida sa oled eelmistes eludes kogenud ja läbi elanud. Kivistunud Puit suudab esile tuua sinu hinges peituvaid mälestusi ja ka oskusi, mille oled kord endale selgeks teinud kuskil eelmises elus. Kivistunud Puit on väga kasulik kristall, kui sa soovid tänase elu ühendada kogu eelmiste eludega ja mõista seda, miks sa täna siin oled ning kuhu poole sa peaksid veel edasi liikuma.


Kivistunud Puidu kristalli hoia enda magamistuppa loodud astraalrännaku-, unenägude esile kutsumise- või Inglikristallide komplektis. Kivistunud Puitu võid sa kõikides nendes komplektides hoida. Astraalrännaku kristallidega koos hoituna aitab Kivistunud Puit esile kutsuda läbi une rännakuid sinu eelmistesse eludesse, kus sa saaksid kogeda läbi mõne seiga minevikust. See toob sulle unenägusid, kus sa saaksid reaalselt kogeda olukorda, mis on kord juba ära olnud. Niiviisi aitab Kivistunud Puit järk-järgult kokku panna sul enda elu pusle. Kivistunud Puidu kristalli lisa unenägusid esile kutsuvasse kristallikomplekti, kui sa soovid, et sinu unenägude kristallid aitaksid sul näha erinevaid tervendusviise, mis sul on vaja enda kehale anda ja esile kutsuda unenägudesse hingesid, kellega sa oled kord seotud olnud. Hoia Kivistunud Puidu kristalli koos Inglikristallidega, et sinu kaitseingel või mõni teine sind valvav Ingel saaks näidata sulle õiget teed, mis aitaks sul elus edasi liikuda. Erinevate kristallidega kokku viies töötavad alati kristallid erinevalt. 


Kivistunud Puidu kristall aitab sul mõista seda, kuidas sa peaksid enda keha tervendama, mis oleks sinu keha jaoks see õige taim või alternatiivne meetod, mis aitaks sul mõnest probleemist lahti saada. Kivistunud Puit suurendab teadlikkust selle kohta, mida keha tegelikult vajab ja mida mitte. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja selleks, et õppida teisi inimesi alternatiivselt tervendama.


Alternatiivse tervendamise selgeks õppimiseks ma soovitan pigem Kivistunud Puitu ehtena kanda ja poleeritud või lihvimata kujul kristalli kasutada eelmiste eludega kontakti leidmiseks.


Austus looduse vastu


Kivistunud Puit on kristall, mis aitab sul rohkem väärtustada seda, kus sa elad ja mis on sinu ümber, aidates sul mõista, et loodus on sinu kodu ja kui sa soovid elada, siis tuleb austada loodust. See on kristall, mis aitab sul muutuda loodussõbralikumaks. Kristall, mis aitab sul muutuda ökonoomsemaks.


Meeste jaoks lisaks ka tööedukristall


Kivistunud Puit on kasulik meestele, kes soovivad endale tööedu tuua ja kes soovivad enda tööd nautida. See tekitab sellise tunde, et sa soovid seda tööd teha, mis sul on ja sa soovid seda väga teha. Mida rohkem sa naudid oma tööd, seda suuremaks muutuvad ka külluslikud võimalused. Kristall, mis aitab sul olla praktiline, aidates näha, mida ja millises järjekorras oleks kasulik teha, aidates aega paremini planeerida.


Ma soovitan mehel hoida tükikest Kivistunud Puitu enda kontorilaua peal või kanda seda tööjuures kaasas, et Kivistunud Puit saaks tööedu tuua.


Teine võimalus on Kivistunud Puitu kanda ehtena, et see tööalast edu saaks tuua. Kanna Kivistunud Puitu koos KrüsopraasiAmetriini või Rohelise Aventuriiniga, kui sa soovid tööalaselt olla praktilisem ning osata tööd veelgi efektiivsemalt teha. Nende kristallide ühine vägi aitab eriti veel neid, kelle töötasu sõltub tema kiirusest. Sobib ka ettevõtjatele, et tuua parimaid lahendusi enda töösse.


Saatuse lugemise kristall


Kivistunud Puit on kristall, mis on seotud saatuse lugemisega ja sellel kristallil on oskus aidata sul õppida iseenda saatuseraamatut lugema. Hoia Kivistunud Puitu enda elus ajal, mil sa soovid iseenda elu eesmärkidest ja ülesannetest paremini aru saada. Kivistunud Puit näitab sulle õige tee kätte, loob sulle nii-öelda selgelt-teadmise tunde selle kohta pealt, millele sa peaksid täna rõhku panema ja mida iseendas muutma. Mida rohkem on Kivistunud Puitu sinu elus, seda teadlikumaks sa muutud, ja kui sa seda kristalli kannad, siis see aitab sinu meeltes olevatele küsimustele vastuseid tuua. Väga kasulik on hoida Kivistunud Puitu enda kodus ja seda ehtena endaga kaasas kanda. Minu õpetussõnu saatuseraamatus tegemata isiklike ülesannete lugema õppimise kohta saad lugeda SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


-  Kivistunud Puit on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Puit aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Puit on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, ära tõstetud või ära venitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Puit leevendab liigesevalusid ja aitab tervendada neid. 


KOLMAS SILM ja JUURTŠAKRA 

Kivistunud Puit aitab neid kahte Tšakrat, aidates nendel omavahel koostööd teha. Esmalt, kui sa hakkad Kivistunud Puitu endaga kandma, siis see tervendab sinu Juurtšakrat, aidates sul end turvalisena tunda, leevendades viha ja impulsiivset käitumist. Seejärel aitab see Juurtšakral ja Kolmandal Silmal koostööd tegema asuda. Seda see teeb nii, et sa hakkad tänu nende koostööle mõistma, millised sammud on kasulikud, millised lükked sinu poolt toovad edu ja millest sa peaksid eemale hoidma, andes sulle märku, mis on väärt sinu panustatud energiad ja mis mitte. Juurtšakra on see, mis paneb sind liikuma ja Kolmas Silm on see, mis aitab mõista seda, mille pärast on sul kasulik end liigutada. 


SODIAAK


Tähemärgilt mõjub Kivistunud Puit kõige enam LÕVIDELE. Kivistunud Puit on Lõvi meeste tööedukristall, mis aitab Lõvi sodiaagi all sündinud mehele tuua head õnne tema tegemistesse, avades küllusekanali ja avades võimalusi paremini tööga raha teenida. Lõvi naistel aitab see kõige enam saavutada sisemist stabiilsust ja leevendada pidevat tujude kõikumist.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kivistunud Puidu kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 5,5*4,9*0,8

Sildid: KIVISTUNUD PUIT, ainueksemplar, Väeesemed, kivistunud puit viil, stabiilsus, koduenergia, halb energia, vana energia, eelmised elud, alternatiivmeditsiin

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja