55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MOLDAVIIT ripats (hõbe 925)

  • 387.50€

Toote detailid

  • Mudel: MOLDAVIIT ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


MOLDAVIIT on kristall, mida leiab vaid Tšehhi ja Slovakkia piirimailt. Moldaviit tuli Maa peale 14.8 miljonit aastat tagasi, kui sinna piirkonda langes Maa peale meteoriit. Tšehhi on jagatud kaheks piirkonnaks, milleks on Bohheemia ja Moraavia. Bohheemiast on avastatud rohkem Moldaviiti kui teisest Tšehhi poolest ja nende piirkondade kristallid on värvuselt veidi erinevad. Bohheemiast on leitud tumerohelist, võib isegi öelda, et metsarohelist Moldaviiti, ja Moraaviast pruunikat rohelist.


Moldaviit kuulub Tektiidi kristalli alla, mis tähendab seda, et see on kosmiline klaas, mis on tekkinud mõne kosmilise objekti kukkumisest maa peale. Selle kuumuse tagajärjel tekivadki tektiidilised nagu ka Moldaviit tekkis. Kuna Moldaviiti leidub maailmas vaid ainult ülal nimetatud piirkonnas, siis on sellest saanud väga haruldane ja hinnaline kristall, sellest tuleneb ka Moldaviidi kõrge väärtus. Uurides selle imelise kristalli ajalugu, siis võib öelda, et väga pikka aega ei olnud tavainimesel selle kristallile isegi ligipääsu, kuna rikkamad ja mõjuvõimsamad inimesed hoidsid seda endale. Moldaviiti on kasutataud aegade algusest peale väeesemete valmistamiseks - odade, mõõkade ja teiste sõjaelementide kaunistustena. Usuti, et Moldaviit toob head õnne võitlemises ja maade vallutamistes.


Moldaviit on kristall, mis pidurdab valele teekonnale liikumist. See suunab inimese õigele teele, mis on saatuse poolt soositud. Moldaviit aitab alateadlikult jõuda elus sinna, kus jõudma peab. Igal inimesel on oma missioon ning Moldaviit suudab saatuseraamatust üles leida selle missiooni ja sind ennast selle poole liikuma suunata.


Moldaviit jäädvustab väga kiirelt selle kandja või kasutaja energiavälja iseendasse. See tähendab seda, et Moldaviit on kiiretoimeline energia muutja. See suudab tervendada ära selle, mis on tervendamata ja anda oma energiaid inimesele kergelt edasi. 


MOLDAVIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Moldaviit aitab lahti saada küünilisest käitumisest, muutes inimese teisi armastavaks, aidates märgata ka teiste probleeme ning mõista ka iseenda halbu külgi, et neid parandama hakata.

- Moldaviidi kandmine aitab aju võngetel minna beeta võngetelt alfa võngetele, mis on aeglasemad võnked, mis omakorda soodustavad selgeltnägemist, meditatsiooni, intuitsiooni arengut. Moldaviit on üks parimaid kristalle spirituaalse arengu jaoks. Kui soovid avada endas peitunud andeid või muuta tugevamaks neid, mis sinus on, siis pikaajaline Moldaviidi kristalli kandmine tuleb sulle kasuks.

- Moldaviit tugevdab intuitsiooni, aidates selgelt tunda ja tajuda. Tegemist on intuitsiooni kiirelt arendava kristalliga. Kui sa tunned, et sinu intuitsioon ei arene või sul on raske usaldada enda sisetunnet, siis Moldaviit on sinu jaoks väga kasulik. Pikaajaline Moldaviidi kasutamine aitab sinu tajusid erksamaks ja selgemaks muuta.

- Kandke Moldaviiti koos Pietersiidi kristalliga, kui soovite enda intuitsiooni ja intuitiivseid võimeid täiendada, suurendada ning võimendada.

Larimariga koos kandes aitab Moldaviit tugevdada suhteid, armastust ja perekonna vahelisi sidemeid. Moldaviidil on tugevatoimelised armastuseenergiad, mis aitavad parandada inimsuhteid. Larimariga koos kandes aitab see hoida tugevana sinu ja kaaslase suhet. Larimar on Hingesugulase kristall ja Moldaviit ülim armastusekristall.

- Moldaviiti kandes on ülimalt raske teistel inimestel sinu Aurasse negatiivsuse nooli saata, kuna selle energiast on pea võimatu läbi pääseda, muutes selle kandja Aura peegelpinnaks negatiivsusele. Kui soovite end veelgi tõhusamalt kaitsta, siis Moldaviidiga kaitse eesmärgil sobib koos kandmiseks ideaalselt Turmaliinsuletistega Kvartsiga.

Serafiniidi ja Moldaviidi samaaegne kandmine äratab meie ümber inglid, kes saavad meile kasulikud olla. Mõlema kristalli puhul on tegemist tugevate Inglikristallidega. Nende ühendatud vägi aitab sul enda kaitseinglit tundma õppida. Kandes neid kristalle võib sa hakata nägema visioone sellest, kes on sinu kaitseingel. Ta võib end rohkem sulle ilmutama hakata ja võid teda unes näha. Kaitseingliga kontakti hoidmine aitab sind kaitsta tervel sinu eluteel.

- Kristall, mis suudab kaitsta ebaõnneenergia eest. Paljudel kristallidel on see toime olemas, kuid Moldaviidil on see omadus eriti tugev. Kui sa soovid end kaitsta teiste inimeste pahatahtlikkuse, halbade soovide ja nende poolt tekitatud probleemide eest, siis Moldaviit aitab sul kaitstud olla.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Moldaviit aitab avastada haiguseisundeid ja seega on see väga heaks abiliseks varjatud haiguste tuvastamiseks. Seega väga sarnase toimega nagu ka Püriit

- Pidurdab vananemisprotsessi ja kiirendab vereringet.

- Aitab lahti saada allergiatest, mis on tekkinud tänapäeva ühiskonna keemilistest elementidest, reostunud veest, õhust ja mürke täis toidust.

- Kasutatakse ajuga seotud haiguste ära hoidmiseks või ravitsemiseks, milleks on mälu kadumine, selle kehvenemine, erinevad vaimuhaigused, aju kasvajad jne.

- Moldaviit on astmaatikute kristall. Moldaviiti kandes aitab see vähendada astma sümtomeid ja vaimsel tasandil seda probleemi lahendada. Moldaviit aitab jõuda järelduseni miks astma on ja jõuda jälile nendele tegevustele või toitumisharjumustele, mis soodustavad astmahooge.

SÜDAMETŠAKRA

Moldaviidi kandmine südametšakra kohal aitab üliemotsionaalsetel lastel ehk "tähelastel" hakkama saada nende uues elus, aidates neil uue eluga kohaneda, kergemalt võtta maailma ülekohtust ja vaenulikku käitumisviisi ning muutes neid tugevamaks kriitika suhtes. Tähelapsed ei talu absoluutselt kriitikat, on üliemotsionaalsed, tundlikud, ettenägelikud, spirituaalsed ja väga suure andega, olgu siis selleks andeks kunsti loomine või inimeste abistamine.

Moldaviit südametšakra kohal aitab tuua südamesoovide täitumist, aidates luua Aura-kehasse külgetõmbe kõigele heale, mida sa oma ellu soovid tuua. Selleks soovitan mina kanda Moldaviiti endaga mitmeid kuid, samal ajal kandes ka teisi kristalle, et Aura saaks puhastatud blokaadidest ja asendatud Moldaviidi supervõimetega.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Moldaviit kõikidele sodiaakidele head õnne, hoolimata sellest, mis põhjusel see kristall enda kaaslaseks on toodud. Moldaviiti on kasulik kanda koos tähtkuju õnnekristalliga. Moldaviit muudab teiste kristallide jõudu võimsamaks ja aktiivsemaks.

Moldaviiti ei puhastata mitte kunagi soolaga. Moldaviit on õrn kristall, mis ei kannata soola ega ka keemilisi vahendeid nagu näiteks seep.

Moldaviiti võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki suitsuga või Eukalüpti eeterliku õli auruga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Toote kogupikkus on ca 3 cm. Kristalli suurus on ca 2*1,6*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.

Sildid: MOLDAVIIT, Ehted, ripats, hõbe 925, moldaviit ripats, tähelaps, üliemotsionaalsus, vaenulikkus, kriitika, südamesoov, soov, soovide täitumine, küünilisus, selgeltnägemine, meditatsioon, intuitsioon, suhe, ebaõnn, pahatahtlikkus, halvad soovid, vananemisprotsess, allergia, astma, aju, mälu, vaimuhaigus, kasvaja, alfa võnked, beeta võnked

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja