55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RUTIILNÕELTEGA KVARTS, GRANAAT JA MÄEKRISTALL ripats (hõbe 925)

  • 99.00€

Toote detailid

  • Mudel: RUTIILNÕELTEGA KVARTS, GRANAAT JA MÄEKRISTALL ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 


Rutiilnõeltega Kvartsi leidub peamiselt kahest kohast, nendeks on Brasiilia ja Madagaskar. Rutiilid Kvartsi sees võivad olla tumepruunist kuni kuldseni ja vahel võib kristalli sees olla nii palju Rutiile, et Kvarts ise ei paistagi välja või vastupidi.

Kui kaks kristalli on kokku saanud ja moodustanud ühe terviku, siis see tähendab seda, et selles kristallis on väga palju harmooniat. Rutiilnõeltega Kvartsis on Mäekristall ehk Kvarts see, mis annab sellele kristallile oskuse luua selgust, puhastada ümbritsevaid energiaid ja Rutiilid on need, mis aitavad läbi Mäekristalli soovide teele saatmise jõu väga intensiivselt ning kiirelt unistusi täide viia. Väga kasulik, vajalik ja võimsa väega kristall kahest imeilusast mineraalist. Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik, millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu. Vaid naturaalsed kristallid suudavad teha seda, millest ma sulle räägin. La Tene kristallid on kõik naturaalsed. Rutiilnõeltega Kvartsi kokku viies teiste kristallidega aktiveerib see nende õnneomadused ja kui sa soovid tõesti midagi kristallide kaudu saavutada, siis vii see Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku.

Kui oled mõelnud, et soovid endale ühte talismani, sa ei ole veel kristallimaailmaga väga tuttav ja ei oska otsustada, millist talismani valida, siis kindlasti võiks see olla Rutiilnõeltega Kvarts. See kristall teeb palju head korraga sinu Auras ja aitab tegelikult sul kristallimaailmas edasi liikuda ehk aitab alateadlikult aidata valida õigeid kristalle enda lähedale.

On olemas kahte eri tooni Rutiile ja neil on omad võimed selle kristalli sees. Mida rohkem ühte tooni on, seda rohkem üks energia on võimsam selle kristalli sees:

PUNAKAS-PRUUN RUTIIL

Aitab lahti saada ebavajalikust informatsioonist, mida Aura kinni hoiab. Olgu siis see kodu või inimese enda Aura. See aitab rohkem kaitsta kurjuse eest ja kaitseb positiivseid energia vibratsioone. 

KULDNE RUTIIL

Aitab talletada informatsiooni, seda edasi suunata, Inglitega suurepärasemat kontakti saavutada ja on kasulik selgeltnägemise edendamisele või iseenda teadlikuse suurendamisele.

RUTIILNÕELTEGA KVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Peamiseks omaduseks on sellel talismanil oskus tuua soove lähemale, aidata neil täituda, anda sõnumeid edasi sinu enda Inglile või saatusejuhile. Rutiilnõeltega Kvarts talletab sinu soove, et neid täitma asuda, seega ole ettevaatlik sellega, mida sa soovid ja et see alati oleks positiivne või hea sinule/sinu lähedastele.

- Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine aitab sinu lähedale tuua inimesi, kes võiksid sulle kasulikud olla või sind tuttavaks teha inimestega, kes sinu eluteele peaksid kuuluma. Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine koos erinevate armastuse kristallidega, nagu näiteks Smaragdiga või Roosa Opaaliga, aitavad saatusekaaslasega kohtumist tuua.

- Avab telepaatilisi kanaleid lähisugulaste ja armastatu vahel. Väga kasulik selleks, et enda lapsega saada väga tugev telepaatiline kontakt. See on vajalik selleks, et ära tunda probleeme ja ohtu enne selle tekkimist. Veelgi parem on kui Rutiilnõeltega Kvartsi kantakse MerekarbiAbalone karbiValge Druzy Ahhaadi või Pärliga koos.

- Rutiilnõeltega Kvartsil on üks väga konkreetne jõud ja vägi, mis võib huvitada neid inimesi, kes soovivad enda spirituaalseid oskuseid võimsamaks muuta või neid arendada. Rutiilnõeltega Kvarts aitab selgeltnägemisega seotud või teiste analoogseid spirituaalseid oskuseid tugevaks muuta. See on kristall, mis edendab oskust iseenda energiaid ära kasutada, maailma paremini tunnetada ja mõista. Ideaalne kristall enesearengu jaoks sellele inimesele, kes soovib olla spirituaalne tervendaja.


Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi koos mõne teise selgeltnägemist ja spirituaalseid andeid soodustava kristalliga, et endas välja tuua need anded, kui need sinus eksisteerivad. Need saavad vaid siis välja tulla, kui need on sinus olemas. Selgeltnägemise anne on siiski väga haruldane, kuid sa võid katsetada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi näiteks koos Ioliidi või Fantoom Kvartsiga


- Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline.

 - Rutiilnõeltega Kvarts koo Sinine Kuldkiviga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad piisavalt palju sulle head õnne selle jaoks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna.

- Aitab vabastada Aurast informatsiooni, mis seal ei tohiks olla. Näiteks, kui keegi on saatnud ärasõnuva energia või needusliku sõnumi sinu Aurasse, siis Rutiilnõeltega Kvarts tabab selle ära ja hakkab automaatselt selle vastu töötama, kuna see on informatsioon, mis on sulle kahjulik. See on küll äärmuslik näide Rutiilide kohta, aga nii on kõige paremini aru saada, kui võimas see kristall on.

- Rutiilnõeltega Kvarts on kristall, mis suudab sind ühendada kosmosega, taevakehadega ja üleüldse nähtamatu maailmaga, aidates sul nende käest jõudu ja energiat saada. Näiteks, kui meie Kuud mõjutab mõni teine teavakeha, siis Rutiilnõeltega Kvartsi kandes on sul võimalik intensiivsemalt endasse koguda Kuu väge, mis annab sulle võimaluse head õnne suurendada või enda isiklikku energiat täiustada. 

- Kristall, mis aitab sind väga keerulisel eluperioodil, kus sul on vaja enda elu ühel või teisel tasandil korda seada. Rutiilnõeltega Kvartsis on olemas jõud ja vägi, mis aitavad sul saavutada esmapilgul vaadatuna saavutamatut. Kristall, millel on oskus sind välja päästa väga täbarast olukorrast, andes sulle võimaluse taastada enda elus tasakaal ja hea õnn. Kui sa tunned, et sinu elu on hetkel väga tormiline, sa ei suuda enda tulevikku selgelt ette näha ja sa oled väga pingelises perioodis, siis kindlasti hoia Rutiilnõeltega Kvartsi enda lähedal. See on kristall, mis toob sinu ellu lahendusi.


Kui sa kannad Rutiilnõeltega Kvartsi sellel eesmärgil, et see kristall aitaks sinu ellu rahu ja tasakaalu tuua, siis aeg-ajalt hoia seda ehet enda käes, sule silmad ja soovi, et see tooks lahendusi sinu jaoks rasketesse olukordadesse. See on viis, kuidas sa kodeerid enda Rutiilnõeltega Kvartsi veelgi kiirema kristallitöö peale.


- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sind väga targaks muuta, aidates sul enda eluga paremini toime tulla ja enda elus eksisteerivatele muredele ja probleemidele lahendusi leida. See on kristall, mis aitab sul enda elu edukalt elada, selles elus eksisteerivaid õppetunde kiiremini ja paremini ära õppida. Kristall, mis aitab sulle tuua teadmisi selle kohta, kuidas ühe või teise asjaga hakkama saada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi ehtena, kui soovid elus edasi liikuda ja sind silmitsevate probleemidega võidelda nii, et just sina tuleksid võitjana nendest välja.


- Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus maagiaid ja rituaale võimendada, eriti neid, mis aitavad kindlat soovi täita või head õnne ligi kutsuda. 

- Kui Päikesevarjutuse ajal muutub Päike pimedaks, siis see aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele. Seda teades on mõistlik terve selle päeva jooksul kanda Rutiilnõeltega Kvartsi. Rutiilnõletega Kvarts aitab endasse haarata Päikesevarjutusest tekkinud jõu ja suunata see Sinu Tšakravälja. See energia omakorda muudab aktiivseks kogu Tšakrasüsteemi ja niiviisi saab tekkida spirituaalne ärkamine ning valgustamine. Rutiilnõeltega Kvarts suudab selle väe sinus avada, seega kanna seda kristalli kindlasti endaga.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- See on kristall, mis aitab tervendada paanikahoogusid, ärevust, närvilisust, depressiooni, stressi, põhjendamatut kurbust ja negatiivsust.


- Kristall, mis pakub sulle spirituaalset energiat ja vajaminevat tervendust, et sa saaksid üleüldse vaimsel tasandil terve olla. Kui sa tunned, et sa oled hingelt katki, haavatud või sa ei tunne end enda hinges hästi, siis midagi on sinu Aurakehas puudu, mis ei lase sul vaimselt terve olla. Rutiilnõeltega Kvarts on vaimne vitamiiniallikas, mis tagab selle, et sa oleksid hingelt terve.


- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sul mõista seda, miks sa haige oled, kui sa oled haige, mis on selle haiguse tagamaad ja kuidas on sul võimalik sellest tervena välja tulla. Seda kristalli kandes hakkavad sinu mõtetesse ideed ja välkinformatsioonid tulema, mis annavad sulle juhatust enesetervendamiseks.


KROONTŠAKRA


Kroontšakra on seitsmes Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, mis on seotud unistuste teele saatmisega, tuleviku nägemisega, iseenda teekonna mõistmisega ja vaimse tervise tugevusega. Kroontšakra on see Tšakra, mida Rutiilnõeltega Kvarts kõige enam positiivselt mõjutab. Seda kristalli kandes terveneb Kroontšakra ja see hakkab tegema tööd nii, kuidas see ideaalsel kujul peaks tööd tegema. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi, et enda Kroontšakrat tervendada, valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri või mediteeri koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. 


SODIAAK

Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvile head õnne tuua ja lisaks sellele ka tema enesekindlust tõsta. Lõvid on oma loomuselt enesekindlad, kuid tihtipeale käivad ka ebakindluse momendid neist läbi, mis muudavad Lõvi käitumist neile endale mitte kõige meeldivamaks. Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvil alati olla enesekindel, positiivne, tugev ja tema elu hoida väga suure õnne sees.

Rutiilnõeltega Kvartsi kasutama või kandma hakates tuleb alati käituda vastavalt sellele, miks sa soovid seda kristalli enda abistajaks. Näiteks, kui soovid et see kristall aitaks sinu soovidel täituda, siis seda esimest korda puudutades mõtle sellele, et see ka nii teeks. Kuna Rutiilid talletavad igasuguse informatsiooni, millega nad kokku puutuvad, tuleb neid korralikult puhastada ja seda kasutades väga palju positiivseid mõtteid enda peas korrutada.


GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks. Granaat on oma energia omaduste poolest intensiivne kristall, oma välimuse poolest aga väga luksuslik ja kaunis. Granaadi vägi toimib kiirelt ja selle energiat ei tohiks alahinnata. Granaat on väga tugev kristall nii füüsilises kui spirituaalses mõttes, omades väga tugevat struktuuri ja energia omadusi. Granaadi loomine maapõues näitab juba ära, millise kristalliga tegemist on. Sealses keskkonnas, kus Granaat maa sees tekib, peab Granaat taluma tugevaid temperatuuri ja struktuuri muudatusi. See juba näitab, et Granaat on vastupidav ja seda annab ka inimesele - aitab olla vastupidav. 


Granaadile on iseloomulikuks tooniks tumepunane ja mustjaspunane värvus. Kõrgtöötluseta Granaat näeb välja praguline, mis aga ei tähenda seda, et kristall oleks katki. Mida vähem on Granaadi kristalli poleeritud ja lihvitud, seda pragulisem ja tuhmim see välja näeb. 


Granaati leidub üle maailma erinevates paikades, kuid põhiline allikas on Tšehhi ja Slovakkia ehk kunagine Tšehhoslovakkia.  Granaadiga olen ma ise Tšehhis tutvumas käinud, viinud end kurssi selle kristalli kaevandamisega ja töötlemisega ning lisaks sellele ka ammutanud sealsete Granaatide energiat, võtnud inspiratsiooni ning selle kristalli spirituaalsemat poolt läbi kõige selle tõlgendanud. Tšehhis kasutati ja kanti sellest valmistatud ehteid juba pronksiajal. Tšehhis nägin ma Granaadist valmistatud kuningakrooni ja kuninglikule perekonnale kuuluvaid väeesemeid ja ehteid. Kunagi valmistati Granaadist ehteid käsitsi täpselt samamoodi, kuidas täna kristallidest ehteid tehakse. Kristallehted on väärtuslikud mitte ainult kristalli enda väärtuse tõttu, vaid ka inimese käsitöö tõttu. Tšehhit peetakse täna Granaadi kuningriigiks.


Mitte ainult Tšehhis ei kasutatud Granaati, vaid ka maiade ja asteekide seas oli Granaat aukohal. Nemad teadaolevalt kasutasid Granaati loominguliste annete ja elujõu avamiseks. Granaati kasutati erinevates rituaalides ja maagiates, mis aitasid liikuma viia inimese hinge sees olevaid kasulikke energiaid.


GRANAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Granaat on armastusekristall, mis aitab tugevat sidet oma armastatuga leida. Seda kristalli kasutatakse armastuse tugevamaks muutmisel. Granaati kasutatakse ja kantakse selleks, et armastuse soovid saaksid universumi poole teele minna. See on armastuse soovide kristall, mis aitab armastust tuua täpselt sellisel kujul, millisel kujul sa seda kõige enam soovid enda ellu saada. Kristall, mis avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma. 

- Kui sa hakkad Granaati esmakordselt kandma, siis ennekõike hakkab see sinu Auras korrektuure tegema, Juurtšakrasse energiat andma ja enesekindlust tõstma, seejärel saabuvad kõik teised head omadused. 

- Minu üks vaieldamatuid lemmik omadusi Granaadi puhul on eluenergia suurendamine, elukire tekitamine, romantilise energia võimendamine ja armastuse toomine. Võib öelda, et pean Granaati üheks tugevamaks armastusekristalliks ja kindlasti soovitan seda kõigile neile, kes tunnevad, et nad sooviksid veelgi suuremal määral armastust enda elus tunda. Granaat suurendab armastuse tunnet, muudab inimest kirglikumaks ja tõmbab ka armastust ligi neile, kes on vallalised ning ka neile, kes on suhtes. Suhtes aitab see lihtsalt seda "särtsu" taastada.

- Granaat on kasulik nii meestele kui ka naistele, et armastust ellu kutsuda, libiidot tõsta ja ka tõsta soovi füüsilise kontakti osas. Granaat turgutab tervislikku armastust ja head suhtumist teise inimesse, kellele sinu süda kuulub.

- See kristall toob head õnne ärilises võtmes ja aitab kõiki neid, kes soovivad enda projektidesse ning tegemistesse head õnne tuua. See hea õnne energia töötab Granaadil ka siis, kui kasutad seda teisel eesmärgil. Granaat on üks väheseid kristalle, millel ei ole vaja lisakristalli kõrvale, et see külluslikult töötaks. 

- Granaat on romantikakristall, mis suudab muuta inimese romantilisemaks ja kirglikumaks. See energia, millest sa koosned, seda sa endale ligi ka kutsud. See on seotud Karma külgetõmbe seadusega. Granaati endaga ehtena kaasas kandes või seda mõnel muul kujul kasutades, kutsud sa enda ellu armastuseõnne. Kui tunned armastusest puudust, siis lase Granaadil enda elus olla.

- Granaat on veel tööedu kristall neile, kes peavad pidevalt lahendama mingisuguseid keerulisi olukordi ja kus on pidev närvilisus või stress õhus. Granaat aitab säilitada kainet mõistust ja tuua rahu sinna, kus seda kõige vähem on. 

- Granaat on kristall, mis annab inimesele nii palju energiat, et see paneb inimese füüsiliselt liikuma. Granaat on väga hea iseenda motiveerimise kristall, mis annab jõudu saavutada seda, mis mõtetes eksisteerib. Granaat aitab teostada ideid ja nendele füüsilist kuju anda. 

- Granaat on kristall, mis aitab eemale juhatada kõik mustad pilved, mis inimese meeltes eksisteerivad ja ei lase õnnelikult elada. Kui sa tunned, et sinu peas käivad pidevalt ringi negatiivsed mõtted, sa ei suuda positiivseid ja häid asju elus näha, siis Granaat on õige kristall sind abistama. Granaat toob sinu elus esile kõik hea, aitab sul seda märgata ja hinnata. Granaat muudab sind positiivsemaks inimeseks. 

Loe rohkem Granaadist ripatsi kohta SIIT.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.


MÄEKRISTALLI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- See on kristall, mis võiks iga inimese esimene kristall olla. Seda kõike sellepärast, et see on väga universaalse toimega kristall, millel on oskus sinu Aurat teiste kristallide energiale vastuvõtlikuks muuta. See on kristall, mis likvideerib kõik energiad, mis segavad sinu tervise paranemist ja spirituaalset arengut. 

- Mäekristall on üks parimaid kristalle, mida energeetiliseks puhastamiseks ja energiate filtreerimiseks kasutada. Mäekristallil on olemas oskus vabastada kõik negatiivne energia, ükskõik kus see eksisteerib.

- Mäekristall sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga. Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha, 

- Mäekristall suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Mäekristall õpetab inimest spirituaalsemalt mõtlema, aidates sellega suurendada mõistmist, et kõik inimesed on täna erineval rajal erinevate taustade ning õpitud õppetundidega. Kõik me oleme erinevad ja sellepärast on üks või teine inimene meist arengult maas või ees.

- Kanna Mäekristalli endaga kaasas, et see aitaks sinu Aural võimsamaks muutuda. Mäekristall suurendab sinu Aurat ja kui Aurakeha muutub suuremaks, siis muutub ka sinu enda vägi võimsamaks. Mida suurem on Aura, seda rohkem mahub sinu ellu positiivsust ja õnne.

- Mäekristall on väga kasulik kristall spirituaalseks ehk vaimseks arenguks. Kristall, mis aitab sul selles elus kiiresti enda õppetunde ära õppida, areneda ja edasi liikuda. Kristall, mis aitab sind väga isiklikul tasandil, aidates sul vaid elus edasi liikuda ja blokeerides elus seisma jäämist. 

- Kristall, mis ei lase sul negatiivsetele asjadele väga palju keskenduda, aidates sul neile keskenduda vaid selleks, et need ära lahendada, kuid mitte nendesse kinni jääda. Tegemist on kristalliga, mis inspireerib sind elus edasi liikuma, aidates sul keskenduda tänastele ülesannetele ja suurendades sinu lootust tuleviku osas.

- Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, Kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

- Mäekristalli kanna alati Kasvava Kuu faasil, et saada sellest kristallist kätte kõige võimsamat energiat. Mäekristalli energiad aktiveeruvad kahekordselt just sellel ajal. Seda teades võta sel ajal alati enda Mäekristallid välja ja kasuta neid. 

- Kanna seda endaga ühel või teisel kujul alati kaasas, kui sa külastad erinevaid spirituaalseid paikasid. Mäekristall aitab sul omastada kõike seda, mida sa sinna otsima läksid, olgu siis selleks rahu, tasakaal, enda võimekuse tõstmine, armastuseenergiate suurendamine või kaitse tugevamaks muutmine. 

- Kristall, mis muudab mõtted ja pea selgeks, aidates negatiivsel energial muunduda positiivseks, aidates inimesel endal negatiivseid energiaid transformeerida millekski heaks ja positiivseks ning aidates kiirendada oskust näha halvas  head, aidates mõista, et negatiivse kogemuse sees on alati mingisugune õppetund peidus. 

Missiooni-hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni-hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koosolemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.


- Soovitan Mäekristalli kanda ka ülitundlikel inimestel. See aitab puhastada Auraväljast kõik ebastabiilsed energiad ja kurvaks muutvad mõtted, lisaks loob see tugevama kaitsekilbi valu tunnetamise vastu. Mäekristall on ülitundlikute inimeste jaoks tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab neil iseendaga hakkama saada. See aitab mõista, kust pärinevad emotsioonid, mida nendega teha tuleks ja kuidas edasi liikuda, kui tunned end halvasti. Üliemotsionaalseid inimesi, kes vajavad Mäekristalli abi, on omajagu. 


- Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 


Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.


Loe rohkem Mäekristallist ripatsi kohta SIIT.


Rutiilnõeltega Kvartsi soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tsitriin geoodi peal. Võid seda kristalli ka Päikesekivi kristalli peal hoida, et see jõudu juurde saaks. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Sildid: RUTIILNÕELTEGA KVARTS, GRANAAT, MÄEKRISTALL, Ehted, ripats, hõbe, rutiilnõeltega kvarts ripats, granaat ripats, mäekristall ripats, hõbe 925, 925 hõbe, saatusekaaslane, õiged inimesed, õige tee, tutvused, soovide täitumine, saatusejuht, inglid, telepaatia, lapsega kontakt, pereliikmetega kontakt, ohu tajumine enne selle saabumist, needuste kaitse, ärasõnumine, stress, närvivalu, südamenärvid, lümfid, päikesevarjutus, sensuaalsus, romantilisus, suhete parandamine, negatiivsed mõtted, positiivsus, armastusekristall, kirg, karma külgetõmbe seadus, motivatsioon, abiellumine, kadakamarjad, viha, abieluõnn, materiaalne õnn, äriline edu, tervendus, energiad, kroontšakra, spirituaalsus, aurapuhastus, aura, positiivne mõtlemine, positiivsus, inglid, hinged, hingesugulased, laste haigused, lapse haigus, mürkained, toksiinid, kristalliteraapia, negatiivse energia eest kaitsmine, unistuste täitumine, ülitundlik

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja