55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SININE TURMALIIN ripats (kuld 585)

  • 149.00€

Toote detailid

  • Mudel: SININE TURMALIIN ripats (kuld 585)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR!


SININE TURMALIIN on üks Turmaliini liikidest, millel on olemas väga sarnased kaitseomadused nagu seda on Mustal Turmaliinil, kuid mitte nii intensiivsed. See kristall on rohkem seotud enesearenguga ja hüppeliste spirituaalsete muudatuste saavutamisega.


Sinine Turmaliin on selgeltnägijate kristall. See avab selgeltnägemise võimed, aitab neid arendada ja võimsamaks muuta. See toob visioone, mille kaudu on võimalik näha minevikku, olevikku ja tulevikku ning seda väga selgelt. Sinist Turmaliini tuleks sellel samal eesmärgil kanda pidevalt endaga kaasas ja seetõttu sobib see kõige enam ehte kujul. See on spirituaalset kiiret arengut ja hüppelist kasvu soodustava energiaga, andes sulle võimaluse muutuda kiirelt teadlikumaks ja andes sulle väga tugeva sisetunde, mis sind alt ei vea.


Sinine Turmaliin hakkab köitma sind, kui sa oled enda elus nii kaugel, et õige aeg on võtta ette üks tõsisem spirituaalne areng ning sellele teele liikumine.


Sinine Turmaliin toob ettekuulutavaid unenägusid öösiti. Kanna seda päevasel ajal, et see saaks öösel tuua sulle vastuseid ja teateid näiteks sinu isikliku Kaitseingli kaudu. See on väga suureks abiks, aidates sul endal ära hoida elus asju, mis ei tohiks juhtuda. Või annab see sulle teada kõigest ennem, millegi kohale jõudmisel. See on sulle isiklikuks abiks ja toeks.


See kristall avab sind suhtlema, olema avatud ning suurendab sinu oskusi olla hea ja tolerantne. See on iseloomu parandaja kristall, mis aitab korrigeerida seda osa sinus, mis sulle endale ja teistele kõige rohkem liiga teeb. Suurepäraseks eneseabikristalliks.


RAVITSEMINE


- Sinine Turmaliin tervendab ära kõik sinu Auraväljas, mis ei lase sul spirituaalselt edasi areneda. See vabastab blokaade ning suunab tervendavat energiat kogu Auravälja. See omakorda muudab sind intuitiivsemaks, spirituaalsemaks ja energiatundlikumaks.


- Väga tundlikke inimesi aitab Sinine Turmaliin enda kaitsva väega. Kuna tegemist on siiski Turmaliiniga, on sellel olemas kõik tugevad Turmaliini kaitseomadused. Sellega on hea luua enda Aura ümber energiakaitse inimeste vastu, kes sulle suudavad liiga teha ja seda eriti vaimses mõttes.


TŠAKRA


Sinine Turmaliin töötab kõige enam ülemiste tšakratega, aidates Kurgutšakral avaneda, et sa suudaksid märke ja visioone tõlgendada, avades Kolmanda Silma, et sa suudaksid olla ettenägelik ja näha visioone. Avades Kroontšakra, et sa suudaksid tulevikku ette näha.


SODIAAK


Sinine Turmaliin töötab kõigi tähtkujudega võrdselt. Kui sind tõmbab selle kristalli poole, siis on see märk sellest, et sul on seda kristalli väga vaja. Kuula enda sisetunnet hoolimata enda päikesemärgist.


Sinise Turmaliini kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega või Salevi eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus ca 1,9*0,8*0,8 cm, kristalli suurus ca 1,2*0,8*0,8 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.

Sildid: SININE TURMALIIN, ainueksemplar, ripats, kuld 585, sinine turmaliin ripats, eneseareng, selgeltnägija, visioon, minevik, olevik, tulevik, ettekuulutavad unenäod, kaitseingel, suhtlemine, tolerantne, energiakaitse, kurgutšakra, kolmas silm, märk,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja