Menüü
Ostukorv

KULDOBSIDIAAN kõrvarõngad tilk (kullatud hõbe)

KULDOBSIDIAAN kõrvarõngad tilk (kullatud hõbe)  EHTED
AINUEKSEMPLAR
KULDOBSIDIAAN kõrvarõngad tilk (kullatud hõbe)
130.20€
Maksudeta: 108.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULDOBSIDIAAN kõrvarõngad tilk (kullatud hõbe)

KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust.

Kuldobsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada, milline on Kuldobsidiaan, siis kahekordista tavalise Obsidiaani võimed. 

Kuldobsidiaan on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. See aitab näha selgelt, mis on lahendus ja kuidas selleni jõuda. Olgu selleks mureks emotsionaalne, vaimne või füüsiline probleem. Väga hea eneseanalüüsimist võimendav kristall. Seda kandes või kasutades võid sa kogeda seda, kuidas hakkad rohkem enda ja teiste tegude üle järele mõtlema. Kuldobsidaan on spirituaalse arengu juures äärmiselt kasulik. Mida rohkem inimene analüüsib, seda suurem võimalus on ka arenemisele. 

KULDOBSIDIAANI mõju kõrvarõngastena:


- Kuldobsidiaani kandmisel aitab see selle kandjat enda elueesmärgi poole liikuda, unistustel täituda ja suurendab head õnne unistuse täitumiseks. Kuldobsidiaan aitab enda elus mingi konkreetse suuna võtta ja seda järgida senikaua, kuni see "unistus" või ihaldatud eesmärk on täidetud.

- Puhastab väga kiirelt ja võimekalt Aura negatiivsusest, kurbusest ning halvast energiast. Tugevdab Aurat mitu korda kiiremini, kui teised Obsidiaanilised. Kuldobsidiaan aitab Aurale nähtamatu kuldse kihi ümber luua, mis aitab vaid positiivsetel asjadel ellu tulla, ülejäänud aga tõukab eemale või negatiivsesse allikasse tagasi.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis suudab sinu Auraväljast ära filtreerida need energiad, mis võivad sulle ühel või teisel viisil liiga teha. Kuldobsidiaan on Aurapuhastaja just negatiivsel tasandil, aidates kõigest halvast vabaks saada. Kuldobisidaan aitab näiteks teiste inimeste poolt tekitatud probleeme, nii füüsilisi kui ka vaimseid vabastada. 

- Kuldobsidiaani kantakse alkoholismi või mõne teise sõltuvushaiguse tekke ennetamisraviks.

- Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul endal negatiivseid mõtteid eemale hoida ja kui sind miski häirib, siis Kuldobsidiaan aitab selle minema pühkida. Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul tugevamaks muutuda, aidates sul kõigele halvale paremini vastu seista ja andes sulle väge enda elus olevate probleemidega toime tulla. 

- Kuldobsidiaani kantakse talismanina ennustamise, ennustusrituaalide või kaartide ladumise ajal. Kuldobsidiaan kaitseb ennustajat energia kadumise eest ja ei lase läbi kaartidega ennustamise halval energial ennustaja Aurasse pääseda. Ennustamisega kaasneb negatiivsus, mille eest tuleb igal ennustajal end kaitsta. Kuldobsidiaan aitab ennekõike ennustamise käigus süveneda minevikku ja sellega seotud probleemidesse.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuldobsidiaan on seotud Päikesepõimiku tervendamisega ja seega mõjub see hästi seedesüsteemile, soolestikule ning seedesüsteemi haiguste tervendamisele. Kuldobsidiaani kanna käeehtena või ripatsina pika paela/kee küljes, et see oleks võimalikult lähedal Päikesepõimikule.

- Kuldobsidiaan aitab stressitaset vähendada, aidates lahti saada pidevast tujutusest, meeleolukõikumistest ja energiapuudusest. See kristall suurendab Päikesepõimiku aktiivsust ja see omakorda annab selle kandjale elujõudu ning positiivsust juurde.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kuldobsidiaan kõige võimsamalt AMBURITEGA, aidates Amburite intuitsiooni tugevdada ja õpetades neil enda intuitsiooni ka usaldada. Kuldobsidiaan on eriliselt kasulik tulevikuvisioonide nägemiseks.

Lisaks visioonide toomisele on Kuldobsidiaan Amburile hea õnne, külluse ja rikkuse kristalliks. Kuldobsidiaan aitab suurendada Amburi Auraväljas head õnne ligikutsuvaid energiaid. Kui Kuldobsidiaani kannab Ambur, siis ta aitab sellega enda elu parandada ja enda ellu ligi kutsuda midagi, millest ta unistab. Toob Amburile tööalast edu ja häid võimalusi ning kaitseb ka ebaõnne ja ohtude eest.

Soovitan Kuldobsidiaani kanda ka nendel Amburitel, kes satuvad alatihti probleemide küüsi, konfliktidesse või sellise tähelepanu alla, mis tekitab ebameeldivat pinget. Kuldobsidiaan aitab Amburi ellu head õnne tuua siis, kui hea õnn ise ei soovi tema elus kohta leida. See aitab energiad Amburi jaoks soodsamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Kuldobsidiaan väga kasulikuks õnne talismaniks kõigile neile, kes on sündinud eluteenumber 9 all.

Kuldobsidiaani võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuu viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kõrvarõngaste kogupikkus ca 3 cm. Kristall ca 1,5x1x0,5 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.