Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "VABANEMINE"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "VABANEMINE" LA TENE BRÄND
Uus AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsioon sõrmus "VABANEMINE"
20.20€
Maksudeta: 16.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: sõrmus "VABANEMINE"

Võimalikud valikud

Toodet on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni sõrmus "VABANEMINE" on väeehe, mis vabastab sinu hingest stressi, pinge ja närvilisuse. Annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund

Sõrmus on valmistatud Suitskvartsi ja Hematiidi kristallidest, mida kaunistavad ülekullatud hõbedast pärlid. See sõrmus on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik LA TENE brändi ehted. 

SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelt hinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igalühel vaja sellepärast, kuna sellel on midagi, mis sind aitab. Seega on see kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa väga valesti valida.

Suitskvarts aitab kõigega sul hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis sa alateadlikult hakkad lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul end olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema.

Suitskvarts aitab vabastada stressienergiat, mis tekivad kui kannad endas teiste madalaid energiaid. Millal sa seda teed? Siis, kui tunned end raskelt teiste inimestega suheldes. Sellisel juhul on sul Auraväljas liiga palju energiat, mis vajab vabastamist. Suitskvarts hoiab sinu sotsiaalse energiaringi Auraväljas tervena. 

Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. 

See kristall tuleb neile kasuks, kes soovivad suitsetamisest loobuda või anda endale jõudu mitte langeda uuesti suitsetamise ohvriks. Lisaks aitab see ka teistest sõltuvustest vabaks saada. 

Aitab hoida eemal riidusid, nääklemisi, näägutamisi, kiusamist, kriitikat. Suhtes aitab veel hoida head suhtumist üksteisesse. Kui mõlemad osapooles suhtes riidlevad üksteisega ja kiusavad suhet, siis võiksid mõlemad kanda koos Suitskvartsi talismani. 

Suitskvarts on Aura puhastaja kristall, see vabastab Aurast negatiivset energiat väga kiirelt.

Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks teha. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt, andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

SUITSKVARTSI maagiline mõju sõrmusena:

Kui Suitskvartsi kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Suitskvarts sind aitab:

PÖIAL

Vasak - Suitskvartsi selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse minevikule mitte mõelda.

Parem -  Selles pöidlas kandmine on kasulik, kui soovitakse hetkel olevatest probleemidest kiiremini lahti saada.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Suitskvarts aitab õppida ja edasi areneda. Selles sõrmes kanda siis, kui soovitakse enda vigadest õppida, minevikku seljataha jätta ning alustada kõike otsast peale. Aitab uusi alguseid luua.

Parem - Sobib Aura kaitsmise jaoks, kaitstes kõige halva eest, mille võid ise lasta enda hinge tulla.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Kui sul on probleeme suitsetamise, liigsöömise, alkoholi liigse tarbimisega või ebatervislike toitude söömisega, siis Suitskvarts vasakus Saturni sõrmes on ideaalne. See aitab sellise tegevuse peatada.

Parem - Suitskvarts aitab peatada teistes sõltuvuses olemist või mõjutatav olemist. Suitskvarts paremas Saturni sõrmes kantuna aitab edendada iseseisvust, luua "enda isiksus" ning peatab suhtumise, kus sa vajad seda, et sa peaksid kellelegi teisele meeldima või kellegi jaoks meeldiv olema.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes on Suitskvartsi väga kasulik kanda siis, kui ollakse abielus ja abielusõrmus on vasakus käes. Miks? Seda sellepärast, et see aitab mehe-naise vahelisi suhteid parandada ja vähendada omavahelisi pingeid, suhteprobleeme, riidusid. See kaitseb kõige selle eest ja aitab pidevast üksteise kallal norimisest lahti saada.

Parem - Paremas Apollo sõrmes aitab Suitskvarts Aurasse edasi kanda tugevat kaitset teiste inimeste poolt tekitatud/või tekitatavate probleemide eest. See kaitseb au, uhkust, positsiooni ja aitab mainel olla hea. Peatab tagakiusamise ja annab sulle jõudu olla üle teiste inimeste arvamustest. Suurendab iseseisvust.

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Suitskvarts aitab selles sõrmes kantuna maandada tööalast ülekoormust ning pidevat töö peale mõtlemist. Peatab need mõtted, mis tekitavad probleeme sinu enda emotsionaalsesse tasakaalu.

Parem - Suitskvarts on tööalase stressi maandaja, kui sa kannad seda paremas Merkuuri sõrmes, siis see aitab takistada tööga seotud probleemide tekkimist.

- Suitskvarts aitab kõigega sul hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis sa alateadlikult hakkad lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul end olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

- Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema. 

- Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. 

- See kristall tuleb neile kasuks, kes soovivad suitsetamisest loobuda või anda endale jõudu mitte langeda uuesti suitsetamise ohvriks. Lisaks aitab see ka teistest sõltuvustest vabaks saada. 

- Kanna Suitskvartsi, et tuua tööalaselt head visiooni ning head ärilist instinkti. Eriti hästi sobib Suitskvarts meestele ärilistel eesmärkidel kandmiseks. See on ka sellepärast tööalaselt hea kristall, kuna see vabastab Aurast tööalast stressi, pinget ning närvilisust. See aitab sul enda teha tööd ilma suurema stressita ning kui sa oled sellepärast juba stressi all, siis see kristall aitab sellel sinu hingest vabaneda.

- Aitab hoida eemal riidusid, nääklemisi, näägutamisi, kiusamist, kriitikat. Suhtes aitab veel hoida head suhtumist üksteisesse. Kui mõlemad osapooles suhtes riidlevad üksteisega ja kiusavad suhet, siis võiksid mõlemad kanda koos Suitskvartsi talismani. 

- Suitskvarts on Aura puhastaja kristall, see vabastab Aurast negatiivset energiat väga kiirelt.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks teha. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt, andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

- Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused, kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsmiseks.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. Kanna seda talismanina ehk ripatsina või auguga kristallina kaelas kontaktis nahaga.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 

SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on see kristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. 

Suitskvarts võiks kindlasti olla Kaljukitse sünnikristallide laekas selleks, et see aitaks Kaljukitsel enda elu eesmärki täide viia ja ka selleks, et tema isiklikele probleemidele lahendusi tuua.

Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvartsi võiks Vähk endaga ehtena kanda, kui Vähi elus on segane periood või Vähk soovib enda intuitsiooni tugevamaks muuta. Suitskvarts võiks olla kindlasti esindatud ka Vähi sünnikristallide laekas, selle laeka kohta saad edasi lähemalt lugeda SIIT. Sünnikristallide laekas on kasulik Vähil hoida Suitskvartsi sellepärast, et see aitab sellisel juhul terve elu toetada Vähi teekonda, töötades kaudselt, kuid siiski efektiivselt. 

Eriti kasulik on Suitskvarts Kaljukitse, Vähi ja Amburi meestele, aidates tööga seotus stressi/pinget maandada. Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida enda ellu peaks laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Sõrmuse laius ca 6 mm. Kristalli läbimõõt ca 6 mm.
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
24.00€
Maksudeta:19.67€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
13.20€
Maksudeta:10.82€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
67.40€
Maksudeta:55.25€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks. Suitskvarts on Kvartsi ehk..
17.90€
Maksudeta:14.67€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Uus -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.