Elu on liiga lühike, et hoida kellegi vastu vimma ja viha. Sa elad siiski ainult ühe korra selles kehas oma hingega, ning kinni jäämine „millessegi” on suurim patt, mida endale teha saad. Edasiliikumine on vajalik, sest elu annab Sulle palju rohkem võimalusi, kui suhtud ellu vabalt – ilma vimma ja vihata. Nende viimaste energiate hoidmine enda hinges toidab vaid haigusi ning head sellest ei sünni.
Kui soovid vähki, kasvajaid või teisi negatiivseid energiaid, siis hoia vimma ja viha kinni – need tulevadki Sulle kätte. Vaevalt, et Sa seda tõesti soovid. Kui mitte, siis lase vabaks ja liigu edasi, andes inimestele võimaluse olla inimlikud, mitte perfektsed. Igaüks võib teha samme, mis ei ole aktsepteeritavad, ning me ei ole nende eest kaitstud.
Palju negatiivsust juhtub ka põhjusega – selleks, et me sellest õppida saaksime. Inimesed teevad vigu, mis ei ole teadlikud, ning need kogemata tehtud vead on tegelikult head, sest hiljem saadakse aru, miks need kõik kasulikud olid. Teadlik tegevus on kuritegevus ja mingit tõelist kasu ei anna. Kui vead tehakse kogemata, on need tegelikult väärtuslikud sammud, mille kaudu elu meid õpetab.
Hoolimata sellest, kas inimene on sulle haiget teinud teadmatult või tahtmatult, tuleb sellest kõigest lahti lasta. Mitte sellepärast, et aktsepteerida tema viga, vaid enda hingerahu nimel tuleb seda teha.
Kohtan tihtipeale inimesi, kellega sellel teemal olen vestelnud, ja näen, et tegelikult ei andestata täielikult neile inimestele ega elu keerdkäikudele, mis raskusi põhjustanud on. Tihtipeale valetatakse iseendale, öeldes, et on andestanud, kuid tegelikult seda tehtud ei ole.
Kuidas aru saada, kas andestamine on toimunud? Sa oled unustanud selle. Saad sellest aru siis, kui Sa enam ei mõtle „selle” peale, kui Sa ei tõsta „selle” teemat, kui suudad suhtuda „sellesse” täiesti neutraalselt.
Tihtipeale näen inimesi, kes lähevad kaitsepositsioonile rasketest asjadest rääkides, ning andestamine jääb tegemata. Öeldakse sageli: „Olen andestanud, aga ma ei ole unustanud ja ma ei soovi temaga enam suhelda, kuna ta ei vääri minu suhtlust.” See ei ole andestamine. Andestamine on siis, kui suudetakse olla täiesti neutraalne „teemas”. Alles siis võib öelda: oled andestanud.
See artikkel ei soosi seda, et keegi peaks või võiks Sulle liiga teha. Pigem on see Sinu edasiliikumise väeks vajalik, et Sinu hing leiaks rahu ja Sinu elu saaks liikuda heas suunas – suunas, kus tunned õnnetunnet. Sinu õnnetunne on kõige olulisem!
Andestamine tähendab lõpuks unustamist – ehk lahti laskmist!
Kui keegi on Sulle liiga teinud, tuleb endale anda armastust suurtes kogustes ning vabastada valuenergia läbi andestamise sellele isiksusele, kes Sulle haiget tekitas. Seda tuleb teha seni, kuni õpid unustama – ehk totaalselt lahti laskma. See juhtub siis, kui õpid olukorrast, ehk lahti kodeerid sõnumi, mille maailm soovis Sulle kogemuse kaudu kinkida.
Iga raskus ja valu on midagi, mille sees on elukulda. Igast olukorrast, mis haiget teeb, tuleb õppida midagi, et lahti laskmine saaks toimuda. Küsi iseenda käest: „Mis see olukord mulle õpetama tuli?”, „Kas see tuli mind õpetama rohkem iseenda eest seisma?”, „Kas see tuli selleks, et ma õpiksin teisi inimesi rohkem taluma?”, „Kas see tuli mind edasi viima ühest suhtest teise?” – midagi ilusat valu sees on alati.
Elu ei anna katsumusi „niisama”. Mida suurem on katsumus, seda suurem on elukuld, mida on võimalik sellest kätte saada. Kui soovid kiirendada enda vabaks laskmist ehk andestamist ja unustamist, soovitan kanda Kuukivi kristalli. Ehtne ehk naturaalne Kuukivi leevendab hingevalu, aidates edasi liikuda intuitiivselt selles suunas, kus oled kõige edukam. See on intuitsiooni väestaja, Sinu isiklik kompass eluteekonnal.
Kui suudad unustama hakata, oled tegelikult täielikult andestanud. Senimaani, kuni see „miski” Sind kummitab, ei ole andestus tegelikult täielikult toimunud. Nii saad aru, millises seisus Sa andestamisega oled. Andestamisega – kas iseendale või teistele – ei ole vahet: andestamine on alati kasulik, ja ilma selleta ei suuda Sa liikuda täieliku õnne poole. Kui soovid siiski õnnelikult elada ja autentselt rõõmus olla, tuleb Sul praktiseerida andestamist.
Andestamine on märk sellest, et Sa oled tugev isiksus
Tihtipeale arvatakse, et andestamine näitab inimese nõrkust, et temaga võib kõike teha, kuid see on täiesti vale. Inimene, kes suudab andestada, on kõrgema intelligentsusega, kes suudab vaadata elu kõrgemal tasandil, kõrgemate emotsioonide ja tunnetega. Ta on vaimselt ülimalt tugev. Mida rohkem suudad Sa andestada ja vabaks lasta, seda õnnelikum elu Sul on garanteeritud.
Ma mõtlen kasvõi enda olukorra peale, millest väljusin. On inimesi, kes mind hukka mõistsid (teadmata tegelikult, mis toimub) ja mulle selja keerasid – nemad tegelikult kaotasid, mitte mina. Mina sain oma õppetundidest intelligentsust väga suurel tasandil ning tänu sellele saan Sind siin valgustada üha rohkem ja rohkem, ning neid inimesi, kes minu eluteele tulevad ja on tulnud. Mina ei kaotanud, nemad kaotasid – minu juurest minema jalutades ja mulle inimlikkuse krediiti andmata.
Mul on aga hea meel kõigi uute inimeste üle, kes on viimasel ajal minu eluteele tulnud, ja neid tuleb veelgi – uus kontingent inimesi, kellele saan spiritualismi õpetada ja edasi kinkida. Elu andis mulle selle kaudu palju rohkem, kui see tegelikult ära võttis. Elu andis mulle selle kaudu palju rohkem, kui tegelikult ära võttis. See kinkis mulle tugevad sidemed, armastuse sidemed. Olen selle kõige eest tänulik.
Mida ma aga selle kõigega öelda tahan, on see, et andestamise vägi on suurejooneline ning seda oskavad teha tugevad inimesed. Ma soovin Sind inspireerida olema tugev isiksus ja andma endale võimaluse andestada kõigele ja kõigile, mis Sind on haavanud, ärritanud või solvanud. Mida rohkem Sa andestad, seda kergemini Sa ennast tunned.
Iseendale andestamine on hädavajalik
Kõige suurem teene, mida saad endale teha, on iseendale andestamine. See on tegelikult kõige keerulisem, kuid annab Sulle kõige suurema võimaluse edasi liikumiseks. See tuleb ette võtta igakord, kui meenub Sulle miski, mida oled madalsageduses teinud. Sa ei pea enda pead vaevama mõtlemisega, miks Sa oled nii või naa käitunud. Tegid seda olude sunnil, informatsiooni puuduses või spirituaalselt iseendast kaugel olles – kui suudad neutraalselt enda poole vaadata ning vabaks lasta valu, mida oled endale ja teistele põhjustanud, liigud Sa edasi, ja päris kiiresti.
Soovitan seda Sul teha, kuna nii tekib Sinu ellu uus rada, uued tunded, uued mõtted ja emotsioonid. Ilma selleta jääd kinni, ehk lõksu enda sisse. Ka mina olen selle teekonna läbinud – iseendale andestanud enda viimased aastad, mil meediumlugejana kanaldasin madalsageduses olevaid hingesid, iseennast selle juures kaotades. Ma ei ole olnud tõre endaga, olen olnud hell ja armastav. Tänu sellele olen täna seisus, mis on hea ja tundub kodune.
Iseendale andestamine on olnud minu jaoks suur samm spirituaalses kasvamises, ja tänu enda kogemustele tean, kuidas andestada iseendale. Enne seda teekonda jalutasin ma kõrgenergias ega pidanud tegelema andestamisega. Käisin selle raja läbi selleks, et mõista kõiki teisi inimesi rohkem. Ma nimetan seda eluülikooliks, mida käisin läbi – see andis mulle uskumatult palju.
Olen õnnelik, et olen endale andestanud. Olen rahus, kuna ei hoia kellegi suhtes negatiivset tunnet, ja see on imeline. Ma soovitan ka Sul seda teha – lasta vabaks!
Andestamine vähendab Sinu isiklikku stressi ja depressiooni
Andestamine aitab oluliselt parandada Sinu elukvaliteeti. See on midagi, mis pikendab ka Sinu eluiga, andes Sulle rohkem energiat mõtlemaks positiivselt ja hästi. Kui soovid suurendada ja parandada enda elukvaliteeti, tegele andestamisega kohe. Andesta absoluutselt kõigele ja kõigile, kaasaarvatud iseendale. Nii tekib Sinu ellu rohkem ruumi kogeda head ning rikkalikult uusi võimalusi lisandub Sinu eluteele.
Armastusega kirjutan Sulle neid artikleid ja soovin kogu südamest, et Sul hästi läheks. Kui tunned, et soovid minuga vestelda ükskõik millistel teemadel, broneeri erasessioon aadressil www.latene.eu ja kohtume peagi. Olen Sinu jaoks hea meelega olemas – see on minu töö: valgustada maailma. Tänan Sind mõistva suhtumise eest, mille oled minu suunas hoidnud ja jätkad hoidmist.
Tene Laul

