2021. aasta on teine aasta 12-aastasest astroloogilisest perioodist. Kui esimene aasta ehk 2020 lammutas ära vanad struktuurid ja tõi inimeste ellu hulgaliselt segadust, siis sellele järgnev aasta annab sulle võimaluse end uutes suundades liikuma seada. 2021. aastal tuleb olla võimalikult aktiivne ja näha suurt vaeva iseenda õnne ning heaolu nimel. See on nii-öelda 12-aastasele perioodile vundamendi loomise ja esimese aasta segaduse likvideerimise aeg.

Nagu öeldud, on 2021. aasta jätk eelmise aasta suurtele muudatustele, mis algatasid 12-aastase uuendusterikka tsükli. Nüüd on tsükli teine aasta, mille eesmärgiks on tuua tegutsemist, muutust ja innovatsiooni seal, kus 2020 midagi pea peale pööras. See tähendab aga seda, et oodata on suuri ülemaailmseid ümberkorraldusi. Kõik see kujundab ümber igapäevase rutiini ja selle aasta põhiline märksõna ongi rutiinist välja astumine. Tuleb ümber kohaneda, muutuda ja enda elustiili kaasaegsemaks kujundada. Nende jaoks, kes ei soovi muudatustega kaasa minna, tuleb see aasta raske justnimelt sisemiste konfliktide tõttu. Samas ootab inimesi ees ka kokkupuude paljude valedega. Annan igaühele nõu – kõik, millest räägitakse, mida reklaamitakse ja kuulutatakse, ei ole puhas tõde. Sellel aastal on äärmiselt oluline tugevdada enda intuitsiooni, et sa valedega kaasa ei läheks ning seetõttu omadega ummikusse ei jookseks. Sellel aastal on väga lihtne eksida, teha valesid samme, kuulujutte uskuda ning lasta end teistel inimestel või suurtel organisatsioonidel mõjutada. Haara võim enda kätte, kuula iseennast ja ära lähtu hirmust. 2021. aastal külvatakse veelgi rohkem hirmu, kui seda tehti 2020. aastal. Soovitan kõigil hoida end kahe jalaga maa peal, ise otsustada, mida sa soovid tunda ja mida mitte. Sama ka hirmuga - vali ise, mida kardad ja mida mitte. Mina soovitan mitte karta ja tegutseda vaid selles suunas, et sinu enda elu, töö, suhete ja tervisega oleks kõik korras.

Üleüldiselt antakse päikesemärkidele planeetidelt ja tähtedelt sel aastal edu ning palju õnnestumisi. Selle saavad ära rikkuda hirmud, valele teele liikumine ja teiste, mitte enda hääle kuulamine. Seetõttu on 2021. aastal kõigile, hoolimata sellest, millise päikesemärgi esindaja ollakse, väga kasulikud Kuukivi, Prasioliidi ja Antofülliidi kristallid. Need kaitsevad valede valikute eest, ei lase eksiteele sattuda, vähendavad hirmu ning lasevad intuitsioonil terve aasta sind õigele rajale juhatada. Hoia neid kristalle kindlasti endaga, et sa valele teele ei satuks.

Nende kolme kristalli ühine vägi toob kõigis välja piisavalt palju sisemist vaistu, mis ei lase valesid otsuseid langetada, suurendades isiklikku õnne igal tasandil. Miks see aga oluline on? 2021. aastal on paljudel inimestel võimalik isiklikku edu saavutada ja seda eelkõike töö- ja erialaselt. Kuna ka maailmas on 2021. aastal palju segadust ja uuendusi viiakse läbi kõikjal ning kõik on muutumises, siis enamus inimesi kogevad oma tulevikuga seoses tõsist segadustunnet ning kui on vaja otsuseid vastu võtta, siis see on raske. Need kristallid aitavad õigel rajal olla, aidates üles leida õige tee ning õnne. Need julgustavad õiges kohas riskima ning vales kohas tagasi astuma.
silm lille taustal kuu ja paike
2021. aastas on palju paanikat, plaanide muutusi ning ootamatusi, mis ei sõltu sinust. Seega, hoia endas suurt rahu, kui elu sätib end hetkega teisele teele. Ära mina paanikasse, püüa kiirelt ümber kohaneda ja ära tõmba end tagasi. Ole motiveeritud ja ambitsioonikas. Kuna 2021. aasta annab võimaluse raha teenida, tööalaselt edu saavutada ja annab erialast õnne, siis tuleb sellest aastast maksimum võtta. Igasugune järeleandmine enda üles töötamise koha peal toob sulle palju kahju. Kui soovid edukaks saada, siis on see aasta selleks täpselt õige. See eeldab sinult suurt töötahet, motiveeritust ja soovi leida töötamiseks võimalusi.

Sellel aastal on vaja olla strateegiline ja pidevalt muutustega kaasa liikudes kohaneda nii, et sa ise elu virr-varris tahaplaanile ei jääks. Aasta saab olema hüppeline. Kui pingutada, siis võid saavutada rohkem, kui unistada oskad. Samas neid, kes lasevad hirmudel enda üle kontrolli saavutada, hakkavad kimbutama haigused, probleemid tööl ja suhetes. 2021. aastal ootab inimesi kõige suurem tagasilangus vaimse tervise osas. Ma näen visiooni, et 2021. aasta on suurim aasta, mil vaimsed tervisehädad esile tulevad. Seda ette teades annan nõu kõigile, kes seda vajavad – võtke juba aasta alguses käsile enda vaimse keha turgutamine. Päevakorras võiks olla meditatsioon, jooga, trenn, korralik välja magamine, tervislik toitumine, kristalli- või eeterlike õlide teraapia ning Ajurveeda ja alternatiivmeditsiin. Kui sa vähegi tunned, et sinu närvisüsteem on nõrk, siis ei ole aega oodata, et see ise terveneks. Sa pead vaatama igale poole, et tasakaalu leida. 2021 toob vaimsele kehale pingelanguse, mis toob esile mitmed emotsionaalseid ja vaimseid pingeid.

2021. aastal on vaja suhetele üleüldiselt rohkem tähelepanu pöörata, kui eelmisel aastal. Kui ollakse valmis olema avatud ja sotsiaalne, siis sujub nii eraelus kui ka tööelus kõik paremini. Igasugune eneseületamine ja -väljendus paremuse suunas toob isiklikul tasandil väga palju kasu. Hea läbisaamine, tolerantne suhtumine, oskus koostööd teha või teist poolt kuulata tuleb igati kasuks. Konfliktid tekivad nende elus, kes kasutavad enesekeskset suhtlemistaktikat või ei väljenda end ei siiralt ega armastusega. Konflikte tuleb 2021. aastas palju, kuna aasta toob endaga kaasa võistlusjanu. Seetõttu soovitan ma kõigil taktikat muuta, andes endast parima, mitte lasta sõnadel ja emotsioonidel impulsiivselt lennata. Kuna see aasta ei säästa konfliktidest kedagi, siis tuleb sul ise selle eest vastutada.

Selle aasta ekstreemne külg on, et see on võimaluste aasta. Inimeste seas tekib kontrast – ühed, kes suudavad kõigest üle olla ja kellel tekib sellel aastal rohkem võimalusi,  ja teised, kes loobuvad enda positsioonist ning võimalustest hirmu või oskamatuse tõttu end tervendada. Seda ette teades soovitan sul kiirelt tegutsema hakata, et sa ei laseks enda õnnel lihtsalt käest libiseda. Tee tööd, näe vaeva, tegele enda tervisega ja ära poe peitu. Mida aktiivsem ja sotsiaalsem sa oled, seda suuremad võidud on sind ees ootamas.

Sotsiaalne distantseerumine toob 2021. aastal endaga kaasa palju stressi. Ma soovitan suhtuda sellesse pigem kainelt. Ei tasuks olla ekstreemne, kuna inimesed on siiski mõeldud eksisteerima koos, mitte üksteisest lahutatuna. Ükski äärmus ei ole kunagi kellelegi head toonud ja ei too ka seekord. Alternatiivne lähenemine enese tervendamisele ja immuunsuse turgutamisele on see, mida 2020. ja 2021. aasta sulle õpetama tulid. Kui Sa seda enda elus rakendad, siis saad selgeks selle, mida need aastad sulle spirituaalselt õpetama tulid. Peitu pugemine, millegi pidurdamine ning ootamine ei too ei tulemust ega ka edasi liikumist.

2021. on võistluste aasta, seega pead sa selleks valmis olema. Kuna päikesemärkidesse suunatakse planeetide ja tähtede seisude tõttu võitlusjanu ning õnneenergiat, siis on paljud sellel aastal ambitsioonikad. Et tulla sellest aastast välja võitjana, pead sa olema tegus.

Aasta esimene Noorkuu annab tõuke, energia ja tähenduse sellele, mida 2021. aasta meile kõigile tooma tuleb. Noorkuu on 13. jaanuaril, mis tähendab, et 2021. aasta soovib meid kõiki spiritaalselt arendada. Alanud aasta suunab inimest enda põhimõtteid ümber mõtestama, kui selleks on vajadus. Seal, kus oled jäärapäiselt kinni, raiud oma tõde ja ei soovi muutusi tuua. Kui kuhu on vaja muutust, siis seda hakkab 2021. aasta sinus lamutama. Sa võid sattuda olukordadesse, kus sa lihtsalt oled sunnitud olukorda ümber hindama, enda suhtumist muumta, enda tõde ümber mõtestama või teistmoodi käituma hakkama. Igatahes, see ei ole halb, vaid väga hea!

Ükskõik, mis sinu elus 2021. aastal juhtub, mis tuleb sind lükkama sellisesse situatsiooni, kus sa ei saa oma vana rutiini ja pähe õpitud käitumismustri järgi soovitud tulemust saavutada, muutu kohe. Mida rohkem sa võitled, seda keerulisemaks sa ise enda elu muudad. Mida rohkem kohaned, seda kiiremini, lihtsamini ja stressivabamalt läheb sinu elu parematesse rööbastesse.

2021. aasta murrab läbi vananenud tõdede, mis ei toimi enam selles maailmas, kus me täna elame. Mõnes inimeses on rohkem paindumatust, teises vähem. Kes on paindumatum, see saab tunda 2021. aasta blokaade ja keerukust rohkem, kui need, kes lähevad eluvooluga kaasa ja on valmis alati iseenda hüvanguks muutuma.

Lapsed, kes 2021. aastal sünnivad, jäävad oma energiaga kõigile silma. See aasta annab inimesele tugeva pealispinna, raudse energia, väga enesekindla esmamulje ning kohati lausa eemaletõrjuva kaitsekihi. Selle lapse enesekaitsemehhanism on silmnähtavalt tugev ja seetõttu nimetan ma 2021. aastal sündinuid metallist kestaga hingedeks. Väikeste beebide puhul ei pruugi see energia kohe välja lüüa, vaid kasvab ajaga. 2021. aastal sündinud laste kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Veebruaris hakkab 2021. aastat juhtima metallpühvel, mis loobki ambitsioonide rohkuse, tööedu saavutamise ning äärmusliku suhtumise. Sellel aastal sa kas lähed edu suunas või seisad paigal, sest pühvel võib olla kiirelt tegutsev või seista samas täiesti liikumatult. Seetõttu on oluline end ise tagant sundida, kui sa sellel aastal ei tegutse, kuna hea õnne peale pole mõtet lootma jääda. Nende jaoks, kes saavad energiat ning hakkavad liikuma, tuleb igati hea aasta.

Horoskoopi lisasin õnnetoovaid kristalle, mis võiksid Sind kindlasti terve 2021. aasta saata. Hoia neid kristalle enda lähedal ja kanna endaga kaasas. Kristallid teevad imesid, kui Sa neid õigesti kasutad ja on teatud kristallid, mis toovad Sulle eriti palju õnne just Sinu tähtkujust lähtudes. Leiad õnnetoojad siit horoskoobist oma tähtkuju juurest. Kuukivi olemasolu on sellel aastal eriti oluline ning seda võib ka eraldi ehtena kanda, et intuitsioon sellel aastal alt ei veaks ja aitaks 2021. aastas edu saavutada.

Lisaks 2021. aasta horoskoobis välja toodud kristallidele, mis toovad Sinu tähtkujule sellel aastal õnne, on olemas ka kristallid, mis on Su jaoks kasulikud tervel Su eluteel. Leiad need minu "Tähtkujude salapära" raamatust.

Õnnekristalle kanna endaga kaasas (näiteks ehtena), aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane enda foto selle komplekti sisse. Põleta kristallide kõrval Lavendliviirukit või Lavendli eeterlikku õli, et kristallide energia kiirelt kokku siduda ja aktiveerida Sinu õnne nimel töötama. Pane need kristallid kodus enda jaoks sobivasse kohta ja hoia neid seal terve aasta. Kui Sa pead vahepeal kolima, võid kristallid loomulikult kaasa võtta. Kui aga 2021. aasta on lõppenud, tuleks õnnekristallid viia loodusesse, metsa või poetada voolavasse vette. Kui oled need kristallid toonud enda ellu ehtena, saad neid ka edaspidi kanda. Kristalle puhasta vähemalt korra kuus Nag Champa viirukiga, et kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende eest vabaneks ja et kristallid saaksid jätkusuutlikult Sinuga terve aasta tööd teha. Kui Nag Champat ei ole käepärast, siis sobib nende kristallide puhastamiseks ka Tsitronella viirukeeterlik õli või Oopiumi viiruk (sobib ka Must Oopium).

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL
jaar
Jäärad, kas te olete 2021. aastaks valmis? Vastus olgu parem “Jah, loomulikult!”. See on täielikult teie aasta. Kui sa oled Jäära päikesemärgi tulihingeline esindaja, siis sinu puhul ei tule aja raiskamine kõne allagi. Miskit peab pidevalt kuskil toimuma, eneseareng ja progress on hädavajalikud. Mul on teile kõigile suurepärane uudis – see aasta on teie jaoks täielik edasi liikumise aasta. 2021 eeldab sinult kiiret taipu, liikumist, arenguid ning hüppelist kasvu. Laiskadele Jääradele, keda on selle tähemärgi hulgas ilmselt väga vähe, saab ainukesena see aasta olema keeruline. Kõik teised eluenergiast pakatavad Jäärad - teile tuleb lõbus, huvitav ja väljakutsete rohke aasta.

Jäär on 2021. aastal väga võistlushimuline. Ta võib joosta teistega küll maratoni, aga tema soovib seda teha sprindina. Kõike kiirelt, ruttu ja palju. Kvantiteet ja kvaliteet on mõlemad olulised ning seal tulevadki kohe käärid vahele. Jäär tahab sellel aasta kõike kogeda ja luua, kuid samas ei sobi talle mitte mingisugused järelandmised kvaliteedi osas. See ajab ta segadusse ja vahel isegi endaga riidu. Seega, kui näed, et Jääral pole hea tuju, siis ilmselt on tal parasjagu kahevõitlus sees käimas. Las ta teeb selle läbi ja ära sekku!

Mäekristall pakub 2021. aastal Jäärale selgust, loob muutusi ja viib täide unistusi. Seda kristalli tasub terve aasta enda kõrval hoida, et kõik soovitud eesmärgid saaksid täidetud. See on unistuste teelesaatja ja elluviija!

Et viia sellel aastal temas tekkinud soovid ja unistused täide, on Jääral vaja eelkõige olla diplomaat. Igasugune hea läbisaamine oma lähedaste, töökaaslaste ja sõpradega on hädavajalik. Jäär, kes on harjunud olema otsekohene ning filtrit enda Kurgutšakras mitte kasutama, peab sellel aastal nägema siinkohal oluliselt rohkem vaeva. Enne mõtle, kui ütled! Seda on vaja Jääral endale sellel aastal pidevalt meelde tuletada, vastasel juhul ootavad teda tagasilöögid. Kuna 2021. aasta on seotud koostöö ja edu nimel pingutamisega, siis on vaja meil end ümbritsevate inimestega hästi läbi saada. Ühegi tähtkuju esindajal ei ole sellel aastal määratud käia üksiku hundi rada. Nüüd on meil võimalik saavutada edu tehes koostööd. Seega, Jäärad, tooge enda võlu ja šarm välja ning kõik laabub üsna ladusalt.

Kõige kehvem seis on Jäära elus tema närvisüsteemis. See ei soovi mitte kuidagi tugev ja terve olla. Eelmised aastad on Jäära närvisüsteemi korralikult nõrgestanud ja nüüd tuleb toituda nii, et see  saaks pidevat turgutust. Ka rutiinivälised tegevused võiksid olla lõõgastavad. Soovitan Jääradel vabas õhus treenida, liikuda ning loodust nautida. Suurepäraseks abiks saavad olema ka Ajurveerda taimed, mis tervendavad närvisüsteemi.

Aasta esimene veerand on Jäärale täis eneseületusi. Palju energiat kulub töö tegemisele, mida peab kindlasti ka tegema. Töö kõrvalt jääb väga vähe aega naudingutele ja meelelahutusele. Pole hullu, selle jaoks on 2021. aasta sügis, kus Jäär saab veidi vabamalt võtta. Suvisel perioodil on Jäära tervis oodatust nõrgem, kui varasematel aastatel. Päike on tervendaja, mida selle tulemärgi esindaja väga vajab. Sellel aastal on suvi nii tempokas, et Jäär veedab väga palju aega siseruumides ja seda kõike töö ning ette võetud toimetuste tõttu. Tuletan kõikidele Jääralele meelde, et minge igal vabal päeval õue valguse kätte ja laske päikesel end tervendada. Sügisel saabub Jäärade ellu suurepärane suhteenergia. See kestab oktoobrist novembrini. Lühike periood, kuid sel ajal on vallalistel Jääradel võimalik armastuseõnne leida ja suhtes olevatel Jääradel kirg kuumaks kütta. See on teie armastuseaeg!

Kuukivi on selle aasta õnnekristall, mis toob Jäära ellu romantikat, armastuseõnne ja intuitsiooni, mis aitab õigel rajal püsida. See on juhatust pakkuv kristall, mis ei lase teha valesid valikuid, olgu need tööalased või eraelu puudutavad.

2021. aastal tuleb Jääral enda mugavustsoonist välja astuda. Ei ole vaja minna mööda turvalist teed, vaid on õige aeg suurteks riskideks. Kui sul on olemas unistused, mis vajavad suuremat riski võtmist, siis nüüd on selleks suurepärane aeg. Tee julge samm, otse tulle, tundmatusse ning, usu mind, sa tuled sealt lõpuks võitjana välja. Ära karda ja ära otsi mugavaid lahendusi. Pigem mõtle sellele, mida sa saavutada soovid, mitte ära prognoosi, kuidas sinna jõuda. Must Turmaliin on 2021. aastal Jäära kaitsekristall, mis aitab intuitiivselt tunnetada, mis on õige ja mis on vale. See kaitseb ebaõnnestumiste, halva energia ja negatiivsuse eest. Lisaks kaitseb see kristall ka Auravälja ja aitab tervist tugevamaks muuta.

Üleüldiselt tuleb 2021. aasta Jäärale meeletu tempoga. Aasta saab sama kiiresti läbi kui algab. See lihtsalt libiseb märkamatult Jäära sõrmede vahel läbi. Seetõttu on tal vaja olla liikumisele eriti avatud ning minna kaasa universumi saadetud võimalustega.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Jääral oma elus hoida Kuukivi, Mäekristalli ja Musta Turmaliini

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Mäekristall viib 2021. aastal ellu unistused ja soovid. Seda kristalli hoia endale terve aasta väga lähedal. Kanna seda ehtena, kui soovid kogeda ekstra palju õnne. Hoia Mäekristalli  koduseinte vahel, et see saaks sulle pidevalt häid võimalusi ligi kutsuda. See  on sellel aastal Jäära rahavoolu- ja küllusekristall.

Must Turmaliin on Jäärale ülioluline universaalne ja tugev kaitsekristall, mis hoiab teda valede valikute eest. Kaitseb pahatahtlikkuse ning probleemide eest, mis võivad teistega tekkida. Must Turmaliin muudab sellel aastal koos Kuukiviga Jäära intuitsiooni eriti tugevaks. Kanna seda ehtena, et kaitsta end probleemidesse sattumise eest, või hoia kodus, et kaitsta perekonda ja suhteelu.

Leiad Jäära 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI
sonn
Sõnn on sellel aastal täis otsinguid. Ta soovib leida rahu ning naudingut kõiges, mida ta teeb ja mis tema elus eksisteerib. Sellel aastal soovib ta hakata elu nautima. Sõnn otsib võimalusi enda elu mugavamaks muuta ning näeb tõsist vaeva, et sellist elukorraldust luua. Ta ei soovi sellist tempokat, kaootilist, ettearvamatut ning kohustusterikast elu, nagu tal viimastel aastatel on olnud. Sõnn soovib puhata ja nautida eksisteerimist. See kõik paneb teda sügavalt järele mõtlema kõiges, mis tema elus eksisteerib. Ta hakkab kõike selekteerima, visates mingisugused tegevused elust välja, lükates midagi tahaplaanile, samas tuues esikohale midagi muud ja ka uusi tegevusi, millele ta on juba ammu mõelnud. See aasta ongi Sõnni elu korrastamise aasta ja, võib isegi öelda, et korraliku suurpuhastuse aasta.

Selle aasta õnnekristall Kuukivi aitab Sõnnil teha tarku valikuid, aidates kaasa õigel rajal kõndimisele. See toob häid ideid ja palju intuitiivsust elukorralduse muutmiseks ning takistab valikute tegemist, millega Sõnn ise hiljem rahule ei pruugiks jääda. Seega võiks Kuukivi olla terve aasta Sõnni kõrval hea abilisena.

Sõnn soovib sellel aastal võimalikult palju iseseisvust. Ta tahaks ise kõike otsustada ja ei soovi mitte kuidagi teiste inimeste nõuandeid kuulda võtta. Kuid tuletan siinkohal kõikidele Sõnnidele meelde, et 2021. aasta on koostöö aasta. Inimesel, kes koostööst loobub või käib sellest kaarega mööda, saab olema raske. 2021 numeroloogia viitab sellele, et kui soovid sellel aastal edu ja õnne saavutada, siis ole sotsiaalne ja tee koostööd. Seega, Sõnnid – iseseisvus ei pea ilmtingimata tähendama, et kõike peab üksi tegema või et puhkust ei võiks üksi nautida. Ole seltskondlik, astu enda introvertsest kestast välja ja naudi inimesi enda ümber. Neil võib nii mõndagi head varuks olla.

Probleeme võib Sõnnil tulla läbirääkimiste poole peal. Tema Kurgutšakra ei ole 2021. aastal just kõige avatum ja seda teades soovitan Sõnnil olla suhtluses alati tolerantne, koostööaldis ning heatahtlik. Kui soovid 2021. aastal vähem probleeme, siis see on sinu enda teha. Kõik oleneb sellest, kuidas sa end väljendad.

See aasta on hea töö tegemiseks, külluse ja raha kokku kuhjamiseks. Sõnnid, see on teie töötegemise aasta! 2021 on igale selle tähtkuju esindajale soodne, et oma rahavarusid suurendada. Seega ei tohiks töötegemise hoogu pidurdada, vaid sinna just ekstra tõuge juurde anda. Selle aasta külluse-, rahavoolu- ja rikkusekristalliks on Sõnnile Jaad. See kristall toob head tööalast ja ärialast õnne, seega hoia seda terve aasta endaga. Kui Sõnn otsib sellel aastal puhkust ja naudingut, siis tuleb tal muuta töö enda jaoks võimalikult mõnusaks, luues töökeskkonda positiivset atmosfääri ning parandada enda suhtumist kõigesse. Nii ei pea Sõnn tundma, et töö kurnab teda, vaid hoopis annab jõudu ja energiat juurde. 2021. aasta eesmärk on see, et Sõnn õpiks ära elu nautimise. Seda kõike saab ja võib teha ka töö tegemise ajal. Töö on üks suur elu osa ning see peab olema nauditav, vastasel juhul tundubki elu raske ja ülejõu käiv.

Suhtealaselt ei oota Sõnni ees mitte midagi drastilist. Kõik tuleb ootuspärane. Sõnnid, kes on suhtes, nende suhe jätkub sellises energias nagu tulevad 2021 esimesed kolm kuud. Seega, jälgige, kuidas teie omavaheline läbisaamine kaaslasega on juba aasta alguses. Vallalised Sõnnid peavad endast palju andma, et õiget inimest kohata. Neile soovitan Amuleti Kristalli. See on hingede rändamise ja saatusetee leidmise kristall, mis toob ka head suhteõnne. Samas on see ka juba suhtes olevatele Sõnnidele hea, kuna aitab selles elus üles leida tõelise kutsumuse ja ande. Sõnni jaoks on aasta suurepärane töö tegemiseks ja Amuleti kristall aitab mõista iseenda tugevusi ning erilisi jooni, mida saaks selles elus kasulikult ära rakendada.

Sõnni eesmärk on teenida sellel aastal suurt raha, varuda tuleviku jaoks, et suuri maiseid unistusi täide viia. Paljud Sõnnid hakkavad 2021. aastal suuri väljaminekuid tegema. On neid, kes investeerivad kodusse, kes soetavad endale kinnisvara, auto või muudki. Kuna on maisete unistuste elluviimise aasta, siis energiad ongi tasakaalus – Sõnnile antakse võimalus ka raha teenida.

Sellel aastal tuleks vastu võtta erinevaid võimalusi, mida tööalaselt pakutakse. Igasugune koostöö võib viia veelgi parematele jahimaadele. Pole vaja olla skeptiline ning liialt palju kalkuleerida.

Sõnnidele on aasta väga soodne iseenda kutsumuse üles leidmiseks. Amuleti Kristall tuleb siinkohal neile eriliselt kasuks.  Sõnnid võivad avastada iseendas külgi, mida nad varem ei ole märganud. Ande välja tulek on võimalik. See eeldab iseendasse vaatamist, enda sisetunde kuulamist ja märkide tõlgendamist. Sellel aastal saadetakse Sõnnile märke sellest, kuhu poole võiks pikemas perspektiivis elus edasi liikuda.

Üleüldiselt tuleb Sõnnile väga soodne aasta ja seda enam, kui ta ise ei hakka vastu sellele, mis elu talle pakub. Olles ülimalt sotsiaalne ja avatud uutele võimalustele, kujuneb sellest üks meeldejääv aasta.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Sõnnil oma elus hoida Kuukivi
, Jaadi ja Amuleti kristalli

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Jaad on Sõnni 2021. aasta üks tugevamaid õnnekristalle. See tagab tema elus külluse-, rahavoolu- ja rikkuseenergia liikumise, tuues endaga kaasa hulgaliselt tööõnne ning erialaseid võimalusi. See suurendab tööga seotud intuitsiooni. Kuna 2021. aasta on Sõnni rikkuseaasta, siis Jaad aitab sellest aastast maksimumi võtta. Hoia seda tööl, kanna endaga kaasas, hoia küllusekristallide keskel või rahakotis raha vahel.

Amuleti kristall on Sõnnile 2021. aastasse oluline õnnekristall. See aitab tal enda tõelise kutsumuse üles leida ja leida kontakti inimestega, kellega on saatuse poolt side ette määratud. Suurendab ka intuitsiooni ja iseenda sisemise hääle usaldamist.

Leiad Sõnni 2021. aasta õnnekristallidekomplekti SIIT.

KAKSIKUD 21. MAI -20. JUUNI

kaksikud Kaksikuid ootab 2021. aastal ees suur transformatsioon, kas spirituaalselt või füüsiliselt. See tähendab, et see aasta on suurepärane muutusteks ning uuteks väljakutseteks. Igasugune eneseareng ja enese ületamine on garanteeritud. Kaksikuid ootab ees midagi uut ja põnevat. Kelle jaoks tähendab see uude koju kolimist, uuele töömaastikule liikumist, iseenda ande avastamist või hoopis uut suhet. Midagi suurt on igatahes Kaksikute elus toimumas. Võib isegi öelda, et 2021. aasta on üle pika aja ülimalt soodne just ühe tõelise Kaksikute päikesemärgi esindaja jaoks. Sellest aastast saab ja lausa peab maksimumi võtma!

Igasugune enesepiirang ei tule Kaksikutele kasuks. Lase vabaks, mine enda sisetunde ehk intuitsiooni või visioonidega kaasa. Lase tuulel end viia kõikjale, kuhu see soovib sind kanda. Ole sellel aastal kerge ja vabalt voolav. Kuukivi, 2021. aasta õnnekristall, aitab sul teha tarku valikuid, aidates kaasa intuitiivse hääle esile tulekule ning õpetades seda kuulama ja usaldama.

Takistused ei ole sellel aastal  otseselt takistused, ära võta neid nii, vaid muuda enda suhtumist. Kui miski ei kuku välja nii nagu lootsid, siis suundu edasi. Universum loob sulle võimalusi iga nurga peale ja tihtipeale inimene ise ei tea, mis talle kõige parem on. Takistusi tuleb ridamisi, kuid ütlen sulle otse välja, kelle elus palju juhtub, see kogebki palju!

Takistuste ületamiseks, ebaõnne vältimiseks ning õnne suurendamiseks hoia oma isiklikku õnnekristalli Ahhaati terve selle aasta vältel enda lähedal. See aitab kogemustest õppida ning  püsida vaid õigel teel.

Tööalaselt on Kaksikute päikesemärgi esindaja sellel aastal eriti aktiivne ja ta ise soovib ka seda olla. Temas tekib juba aasta esimestel kuudel meeletu soov tööd rabada, raha teenida ning end töömaastikul kehtestada. Ka paljude teiste tähtkujude jaoks on 2021 tööõnne aasta, seega läheb Kaksikutel kindlasti kellegi teisega rebimiseks. Tema on siiski kõige nutikam, kiirem ja kergemini kohanduv. Tõsi, nii on, aga pea meeles, sul on sellel aastal konkurentsi! Eriti edukad on Kaksikud ilu-, moe-, tervise-, meditsiini- ja teenindusvaldkonnas. Nemad võiksid kindlasti suuresti panustada, et ametiredelil kas ülespoole ronida või läbi töö suuremat sorti rahaenergiat aktiveerida.

Kaksikute rahaõnne-, edukuse- ning küllusekristalliks on sellel aastal Fluoriit. See aitab välja mõelda nutikaid lahendusi, mis toimivad ja aitavad kiiremini edu saavutada. Kaksikute edu saabub tema töökorralduse muutumisest. Mina soovitan igaühel panustada enesearengusse, õppida juurde enda valdkonnale vajalikke nüansse ning viia end kurssi uute tehnoloogiate, arenduste ja erialale vajalike teemadega. Eneseareng, kas iseseisvalt või kellegi all koolitatuna, on tulevikuedu jaoks hädavajalik. Seega, kui tekib idee, siis mine sellega kaasa ja ole sellel aastal õpilase rollis.

Ebaõnneenergia saabub kadeduse või võistlemisega. Kaksikud võivad tunda, kuidas nad lihtsalt jäävad kellelegi ette ja suure tõenäosusega ei ole selleks põhjustki. Soovitan seda juba varakult mitte tõsiselt ega ka südamesse võtta. Kes särab, see kutsub ligi tähelepanu. Võta seda pigem komplimendina. Järelikult on sinus miskit, mida teises ei ole. Ahhaat kaitseb sind kurja keele ja halvustava pilgu eest.

Romantilisel tasandil on Kaksikuid ees ootamas äärmuslikud ajad. Sügis ei tõota tulla romantikat toetavas võtmes, vaid seda tuleb sellel ajal ise luua ja ise väga palju romantilisse suhtesse panustada. Soodne aeg suhetes on hiliskevadel ja varasuvel. Sel ajal proovi ise võimalikult kirglikult suhtuda enda kallimasse või täie tõsidusega avatud silmadega ringi liikuda, et enda hingesugulast üles leida. Aasta alguses panustab ta rohkem töötamisele, selle korraldamisse ning suunab rohkem oma energiat koju, hiljem hakkab aga Südametšakra avanema ning lähedusevajadus kerkib päev-päevalt. Kuukivi on Kaksikute selle aasta armastuseõnnekristall.

Sellel aastal võib pea täiesti sassis olla, siis tekib jälle klaarim hetk ning siis oled järjekordselt segaduses. Kaootiline mõttemaailm ja enesetunne on garanteeritud! Ära lase igal negatiivsel mõttel või hirmul end ümber veenda. Pigem võitle nendele vastu. Need mõtted tekivad, sest 2021. aasta on tõeliselt suur väljakutse. Isiklikul tasandil on toimumas suured muutused ning võimalusi enese ületamiseks, suurteks saavutusteks ning headeks tulevikku parandavateks muutusteks on palju. Sellest ka seinast seina tunded. Vahel tundub kõik nii suur ja kõike nii palju. Teisel hetkel oled ambitsioonikas ja valmis võitlema ning olema ekstra loominguline. Siinkohal pead ise oskama end tasakaalus hoida. Meenuta endale, et 2021. aasta on siiski sinu aasta ja kelle elus tekib palju võimalusi, seal on ka energia laes!

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Kaksikutel oma elus hoida Kuukivi
, Ahhaati ja Fluoriiti

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

2021. aasta Kaksikute õnne- ja kaitsekristall on Ahhaat. See aitab neil õigel teel püsida, suurendades õnneenergiat ja kaitstes olukordade eest, mis võivad kahjulikud olla. Ahhaat aitab ületada raskusi ning suurendada edukust. Seda kristalli tasub terve aasta vältel endaga hoida, kas kaelas või kristallina taskus.

Fluoriit on Kaksikute 2021. aasta külluse-, rahavoolu-, õnne- ja edukusekristall. Seda tasub enda lähedal hoida, küllusekarpi pista või rahakoti vahele rahade sekka panna. Fluoriit toob häid ideid, aitab luua Kaksikutel enda jaoks soodsaid võimalusi ning parandab töökvaliteeti. See on ka hea õppimiseks ning enesearendamiseks, mida Kaksikutel sellel aastal on Kaksikul vaja kindlasti teha.

Leiad Kaksikute 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

Vähi jaoks tuleb 2021 pöördeline. Väga palju muutub just tema elukorraldus. See muutub kas täiesti teadlikult ise käsile võetuna või universum sätib selle muutustesse. Vähil on muutuseid, mis tulevad mitte temast olenevalt, keeruline vastu võtta. Seega soovin juba alguses kõikidele Vähkidele öelda, et minge vooluga kaasa. Mitte samm ette poole ja kaks sammu uuesti taha. Sellel aastal tuleb võtta kurss selle järgi, mida elu pakkuma tuleb.

Suured muudatused ootavad Vähki ennekõike ees töömaastikul. Kohe kindlasti muutub töökorraldus. See, kellega koostööd tehakse, kuidas tööd teha ja kõik sellega seotu saab kas suure või väikese ümberkorralduse osaliseks. Vähil tuleb olla avatud muutustele ja kõik see ei ole halb, mis aastalõpuks välja kukub. See on töömaastiku korrigeerimise aasta. Vähki, kes soovib uude valdkonda edasi liikuda, toetavad universum ja 2021. aasta planeetide seisud. Siinkohal tulen appi selle aasta intuitsiooni- ja õnnekristall Kuukivi. See aitab teha tarku ja endale kasulikke valikuid. Hoia kristalli enda kõrval ja lase sellel end juhtida.

Vähki ootavad sellel aastal ees uute tutvuste loomised, tema ellu saabuvad paljud uued inimesed ja seda eelkõige tööalaselt. Võta need inimesed vastu, lase neil enda lugu jutustada, luba end inspireerida ja motiveerida. Kõik uus energia on sellel aastal sulle kasulik. See rikastab sinu sisemaailma ja aitab kõike näha uue nurga alt. Omas peas eksisteerimine ja pidevate ringiratast käivate mõtetega sa kaugele ei jõua. Lase teistel enda ellu värskust tuua!

Kõige enam hakkavad uuendused sinu ellu jõudma alates märtsist ja tippaeg on juunikuuni. Seda ette teades, võta vastu pea kõik, mis sinu teele tuleb. Hematiit on selle aasta kaitsekristall, mis ei lase sinu ellu halba, ebaõnne, pahatahtlikkust ning ära kasutamist. Hoia seda kristalli enda lähedal, et olla kaitstud aasta varjukülgede eest. Nii suudad sa ära tunnetada kõik, mis on sulle sellel aastal saadetud võimalustena, mitte tagasilöökidena.

Peale juunit hakkab sinu armuelu õitsema ja välja lööb romantiline külg. Pea kogu esimene 2021. aasta pool on sinu jaoks siiski eneseteostamiseks, enda üles töötamiseks ning suures osas ka enda vaimse energia turgutamiseks. 2020. aasta oli Vähkidele üks suur stressiallikas, millest tuleb nüüd terveneda. Peale juunit soovid sa rohkem lähedust, tahad enda suhtesse tuua vürtsi või hakkad avatud silmadega ringi liikuma, kui oled vallaline. Suhtelaselt on kõige soodsam aeg kuni oktoobrini. Kasuta neid kuid enda armastuseõnne ellu äratamiseks ära!

Kõige keerulisem teema 2021. aastal on siiski sinu tervis ja mitte füüsilises, vaid kõige rohkem ikkagi vaimses ja emotsionaalses mõttes. Sa oled kurnatud ning ärevus ja segadus võiva sind kaua saata. Et sellest lahti saada, turguta end tervendavate Ajurveeda taimedega. Rodioola, Siberi Ženšenn, maka ja kurkumiin tulevad sulle siinkohal kasuks, sest need suurendavad eluenergiat.

2021. aasta on sinu tööedu- ja õnneaasta. See on koht, kuhu sul tuleb kõige rohkem energiat panustada ja seetõttu on sul vaja enda vaimne pilt tugevaks saada. Kui soovid järgnevatel aastatel olla majanduslikult iseseisev, siis näe 2021. aastal selleks palju vaeva. Loo sidemeid, panusta maksimaalselt, arenda iseennast ja ära keskendu töö raskusele. Kas sa tead, et millest sa mõtled, seda kutsud ka ligi? Mõeldes, et töö on raske ja keeruline, kaotad tööedu ja -õnne. Sa oled nagu magnet. Sinu tööedu-, külluse- ja rikkusekristall 2021. aastal on Epidoot. See suurendab majanduslikku võimekust, edu ja annab tööalaselt head õnne.

Aasta lõpu poole alustad enda elus suurpuhastusega. Sa hakkad vabaks laskma inimesi, kellega sa ei tunne enam sidet ja ühist suuremat eesmärki. Sellel, kes soovib ise aasta lõpu poole sinu elust lahkuda, lase minna. Sa hakkad ka ise sügisel tundma, kuidas soovid enda elus viia läbi uuendusi. Mõnel tekib meeletu vajadus kodu ümbersisustamiseks, mõnel enda välimuse muutmiseks ja mõnel soov kuskile rännata. See kõik viitab vabastusele ja kui sinus tekib mingisugune tunne, mis ütleb sulle, et vot, sellest pean ma lahti laskma või sinna pean ma uuendust looma, siis tee seda kohe. Kuula enda sisemist häält, see on põhjusega sedasi seatud.

Üleüldiselt on Vähki ootamas üks korraliku tempoga aasta, millega tal on veidi keeruline sammu pidada, aga eesmärke on selles aastas palju. Soovitan juba varakult hakata enda isikliku energia üles ehitamisega tegelema, et kõik oluline saaks tehtud. Kõige suurem vaenlane on 2021. aastal ikka tema ise. Kui saad endaga hästi läbi, siis tuleb see sinu jaoks hea aasta. Seega on endas harmoonia loomine samuti väga oluline.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Vähil oma elus hoida Kuukivi, Hematiiti ja Epidooti

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Sellel aastal läheb sul Hematiiti igapäevaselt vaja. See aitab sul olla emotsionaalselt tugev. Hematiit on Aurakaitse kristall, mis ei lase sul olla nõrk. See blokeerib ebaõnne, kurjust, pahatahtlikkust, taga rääkimist ja raskusi. Hematiit tugevdab sinu iseloomu, muutes sind vastupidavaks ja enesekindlaks.

2021. aasta külluse-, rikkuse-, rahavoolu-, edu- ja tööõnnekristall on Epidoot. Hoia seda terve aasta enda lähedal, et sul läheks töömaastikul hästi. Epidoot toob sulle võimalusi, mis aitavad majanduslikult paremini toime tulla. Hoia seda kristalli näiteks rahakarbi, rahakoti või küllusekristallide keskel või kanna tööl kaasas.

Leiad Vähi 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

lovi 2021. aasta tõotab Lõvidele tulla äärmiselt huvitav ja väljakutseterohke. Ei ole Lõvi, kellel aasta mööduks aeglaseks. Tempo tõuseb ja ma usun, et ükski selle tähtkuju esindaja ei ütle siinkohal mulle otse ning ausalt välja, et ta ei jaksa sellega kaasa minna. Lõvi ei ole allaandja, ta on loodud eduks ja ei ole kedagi, kes suudaks teda maha trampida. Lõvi seisab sirgelt ja võtab vastu kõik, mida elu talle pakkuda soovib. 2021. aasta on teie aasta! Kõik Lõvid, tõuske püsti ning sammuge selles aastas uhkelt.

Lõvile tuleb ukseks ja aknast võimalusi, millele ei tasuks öelda ei, kui need tunduvad liialt suured. Tundmatus võib ta korra sisemiselt kõikuma lüüa, kuid, nagu ma ütlesin, Lõvi pole allaandja. Ta peab võimalustest kinni haarama! Võimalusi tuleb neil erinevates valdkondades, oleneb loomulikult Lõvi enda saatuseteest. Mõnele on 2021 edukas armastuses, mõnele töös või isiklikus spirituaalses arengus.

Soovitan sellel aastal Lõvil olla võimalikult sotsiaalne ja avatud uute inimestega tutvumisele. Inimesed sinu ümber aitavad sul samm-sammult jõuda õigele teele ning Universum saadab sulle teiste inimeste kaudu samuti võimalusi. Sellel aastal on äärmiselt oluline olla ekstra karismaatiline ja väljakutsetele avatud. Need iseloomujooned on andnud Lõvi päikesemärk. Kui need omadused on kuskil seal ilusa pinna all peidus, siis nüüd on õige aeg need välja võtta. Seda kõike aitavad saavutada Lõvi selle aasta õnnekristallid, milleks on Kuukivi, Strontianiit ja Bronsiit.

Need kristallid aitavad Lõvil teha sellel aastal õigeid valikuid, liikuda edu suunas, olla ise võimalikult särtsakas ja positiivne. 2021. aasta on teine aasta 12-aastases tsüklis ja kui eelmine aasta oli Lõvi tervisele raske, segadust tekitav ning ülekoormust pakkuv, siis nüüd on tal võimalik teha tööd nii, et tulemus saaks tulemuse järgi tulla. Lõvi – hoia õnnekristalle enda lähedal, et need saaksid sulle edu tuua!

Kui vaadata seda, mida 2021. aasta Lõvile tervisealaselt toob, siis kõige suurem probleem võib tekkida ajanappusest. Soovin siinkohal Lõvile südamele panna, et ta leiaks iga päev võimaluse magada vähemalt seitse tundi, et selle aasta teguderohkusega sammu pidada. Hea uni taastab energiavarusid, aitab vaimsel tervisel olla tugev ja toetab füüsilise jõuga. Kindlasti ära tee une koha pealt järeleandmisi, kui soovid sellel aastal olla edukas. Kui und ei ole piisavalt, siis muutub immuunsus nõrgaks ja Lõvi kehas löövad välja erinevad nõrkused. Leia igas päevas võimalus taastumiseks, et sa ei peaks terve aasta igasuguste pisiprobleemidega silmitsi seisma ja enda tervist poputama ajal, mil sul on vaja keskenduda teistele teemadele.

Lõvi peab sellel aastal olema eriti ettevaatlik igasuguste kuulujuttude osas. Kõik, mis sinuni jõuab, ei ole puhas kuld. Võta see õigus ja julgus langetada igaühe osas ise otsus. Ära lase endaga manipuleerida, ennast saboteerida ning kellelgi teisel oma arvamust kujundada. Ole nii erapooletu, kui vähegi olla saad. Kui kuuled kuskilt miskit, siis ära kohe esimese jutu peale enda seisukohta välja kujunda. Lase ajal ja elul ise end tõestada.

Sellel aastal suureneb Lõvi sotsiaalne ring oluliselt. Ta tutvub uute inimestega, tema ellu tuleb uusi sõpru ja isegi vanad tutvused võivad uuesti taastuda. Soovitan Lõvil lasta enda ellu neid inimesi, kes soovivad temaga kontakti leida. 2021 on väga hea suhtluse ja suhete aasta.

Mulle meeldib rääkida kõigest sellest, miks 2021. aasta hea on ja kuidas sa saad selle enda kasuks pöörata. Nii on mul nippe, mida soovin lahkelt Lõvidega jagada. Kompromissialdis ja tasakaalukas suhtlus kõikidega sinu ümber toob edu. Kuna inimesed ümberringi on äärmiselt tundlikud, siis ei tasu Lõvilikku julget sõnavõttu kasutada laastavalt. Kui sul on vaja midagi välja öelda, selgeks teha, ära klaarida või organiseerida, siis räägi südamehäälega. Räägi nii, et sind kuulatakse armastuse, mitte hirmuga. Räägin seda sulle, kuna Lõvina on sul tempokal ajal kombeks tõsta enda hääletooni või öelda oma mõtteid välja karmilt. Sellel aastal unusta see ära. Konfliktid saavad tekkida sinu ja teiste vahel vaid siis, kui sa ise end korrale ei kutsu. Armastus, armastus ja veelkord armastus ning küll see aasta hakkab sulle meeldima.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Lõvil oma elus hoida Kuukivi
, Strontianiiti ja Bronsiiti

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 raputas. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Strontianiit on Lõvile 2021. aastal universaalne õnne- ja küllusekristall. See toob tema ellu neid võimalusi, mille kaudu on võimalik saavutada edu ja rikkust. Tagab hea energia terveks aastaks. Toob häid suhteid lähedastega ning isiklikku rahulolu. Strontianiit aitab suurendada positiivset suhtumist ja annab energiat.

Bronsiit on Lõvi selle aasta kaitsekristall, mis ei lase valele teele liikuda ja takistab stressil ülepea kasvamast. Hoolitseb selle eest, et Lõvi oskaks õigel ja valel vahet teha, suurendades tema intuitsiooni häält. Bronsiit toimib suurepäraselt koos Kuukivi ja Strontianiidiga, aidates Lõvil 2021. aastast maksimumi võtta.

Leiad Lõvi 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

neitsi Neitsid, hoidke alt – 2021. aasta ei too teile muud, kui suuri kohustusi, kiiret, tempokat ja töökat aastat! Kui oled valmis, siis loe edasi. Annan Sulle häid nippe, kuidas selle aastaga sammu pidada ja sellest loomulikult ainult maksimum võtta. Neitsid on maksimalistid ja sellel aastal on võimalik seda päikesemärgi iseloomujoont suurepäraselt ära rakendada. Seega, Neitsid, hingake sügavalt sisse-välja ning hakake aga tegutsema!

Neitsile on loomulikuks organiseeritus, täpsus, punktuaalsus ja tema tugevamateks külgedeks on keskendumisoskus ja järjepidevus. Need on ideaalsed iseloomujooned, millest 2021. aasta temalt ka ootab, et ta need kasutusele võtaks. Sellel aastal on Neitsi päikesemärgi esindajal võimalik teha karjääri. On suurepärane aasta tööalasteks muudatusteks ja edasi liikumiseks.

Paljud Neitsid lendavad ühest ettevõttest või eneseteostamise võimalusest teise. Kui sa oled Neitsi ning sinu sisetunne ütleb, et sul on vaja edasi liikuda, siis tee see samm selle aastanumbri sees ära. 2021. aastal saadab sind edu tööalaste muudatuste ja suurte käikude tegemises. Olgu see samm tehtud aasta keskel või lõpus, peaasi, et see mahuks 2021. aasta sisse.

Ootamatult tekib sellel aastal iga Neitsi päikesemärgi esindaja sisse meeletu vajadus muudatuste ja edasi liikumiste järgi. Ta muutub rahutuks, närviliseks, paigalseismatuks ja kui nii juhtub, siis ongi just õige aeg üks suur ja julge samm ära teha. Ära karda, Neitsi! Hüppa tulle! Planeetide seisud ja numeroloogilised näitajad selle aasta kohta soosivad julgeid isiklikke ja tööalaseid samme.

Muudatused võivad tulla ka teistes elu valdkondades, näiteks suhetes ja paljus muuski. Ole julge neid samme tegema. Õiget teed näitab sulle sellel aastal Kuukivi, aidates vältida valesid samme ja suurendades intuitsiooni ning ettenägelikkust. Kanna seda talismanina endaga, et see saaks sind pidevalt juhatada.

Neitsile on see suurem elukorralduse muutmise aasta, mis toob omalt poolt varjuküljena kaasa parajas koguses närvilisust, eneses kahtlemist, ebakindlust ning kergelt ka paanikat. Ta on pealtnäha kõva nagu kivi, kuid seest leebe ning pehme. Ega Neitsi teistele enda kõhklusi-kahtlusi paljasta. See jääb tema enda kannatada ja kanda. Selleks soovitan Neitsil hoida enda lähedal tema selle aasta õnnekristalli Opaliiti. See kristall leevendab stressi ja aitab endas kiiresti selgusele jõuda, kui kohale on ilmunud ebakindlad momendid.

Suhtealaselt hakkab Neitsi sellel aastal tegema suurpuhastust. Ta tunneb juba aasta alguses, kuidas on vaja ühest või teisest inimesest eemalduda või, vastupidi, luua tugevam ja intensiivsem kontakt. Mingisugune suhtealane korrektuur tuleb Neitsi elus nii või naa. Ta kas ise hakkab intuitiivselt seda kõike selekteerima või sekkub saatus vahele. Tuliseks muutuvad sellised suhted, millele on vaja leida lahendus ja tuua selgust. Mõned suhted muutuvad tuliseks, millesse on vaja lahendusi ja selgust tuua. Mõned suhted muutuvad see-eest veelgi armastavamaks ning südamlikumaks. Suhetes hakkab eksisteerima äärmuslik olukord. Seda kõike selleks, et luua Neitsi sotsiaalellu muudatusi.

Tervis saab kõige suurema hoobi siiski kannatlikkuse poole pealt ja vaimne tervis võib olla ohtu seatud tempo ning sisutiheda aasta tõttu. Seetõttu soovitan juba aasta alguses Neitsil enda tasakaalustamiseks võtta appi meetmeid, mis seda luua aitavad. Näiteks, tegeleda töö kõrvalt hobide ning muude naudingut pakkuvate tegevustega.

Kuna Neitsi 2021. aasta keerleb ja pöörleb suurel määral töö ümber ning selles valdkonnas on tal võimalik  kõige enam edu saavutada, siis tulekski põhirõhk sinna suunata. Iga aasta on erinev, mõni toob meie ellu armastust, mõni rahaõnne ja teisi energiaid. Neitsi selle aasta rahavoolu-, külluse- ja rikkusekristalliks on Botswana Ahhaat. Seda tasub tööedu nimel enda lähedal hoida.

Neitsi võib sellel aastal kokku puutuda väga suure kriitika, norimise ja klatšimisega. Teda ohustavad teiste inimeste kurjad keeled, mis võivad talle liiga teha ning suureks tujurikkujaks olla. Kui üldiselt on Neitsi enda mõistus tema kõige suurem vaenlane, siis sellel aastal peab ta kahjuks kokku puutuma teiste inimeste negatiivsuse ja kibestumusega. Seda ette teades soovin kõikidele Neitsitele südamele panna – ärge võtke isiklikult kõike seda, mida peate tänu kõrvalistele inimestele pealt tunnistama ja kogema. Ära lase end maha tõmmata, mine sirge seljaga, julgelt ja enesekindlalt ikka edasi ning võta enda õnneaastast maksimum!

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Neitsil enda elus hoida Kuukivi, Opaliiti ja Botswana Ahhaat

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Neitsi selle aasta tervendajakristall on Opaliit. See aitab teda õigele teele juhatada, leevendades kõhklusi ja kahtlusi, mis võivad palju närvilisust pakkuda. Opaliit toetab närvisüsteemi, julgustab tegutsema ja aitab Neitsil teha vaid õigeid samme. See kristall suurendab sisemist teadlikkust, intuitsiooni ja ettenägelikkust. Kuna Neitsi jaoks tuleb aasta pöördeline, siis on tal vaja selle kristalli tuge terve aasta vältel. Opaliit hoiab Neitsi isiklikus elus head õnne.

2021. aastal on Neitsi tööedu-, külluse-, rahavaoolu-, rikkuse- ja edukristalliks Botswana Ahhaat. See aitab langetada häid otsuseid, tagab hea õnne ning kaitseb ebaõnne eest, mis võib Neitsi ellu tulla. Suurendab isiklikku heaolutunnet ning blokeerib majandusliku raskuse energia tekke. Botswana Ahhaat suurendab Neitsi loomulikku vastupanuvõimet, julgustab ja muudab selle tähemärgi esindaja enesekindlaks. See aitab pea ees minna uutesse teemadesse, suurendades Neitsi julgust võtta elus vastu kiireid muutusi.

Leiad Neitsi 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

kaalud 2021. aasta toob väga tugevalt esile Kaalude juhtiva planeedi Veenuse ning aktiveerib selle väe nende elus. See tähendab seda, et selle tähtkuju esindaja soovib 2021. aastal saada teistelt inimestel ekstra palju tähelepanu. Eriti enda kallimalt ja perekonnaliikmetelt. Kaalud igatsevad lähedust, ennekõike romantilise poole pealt. Juba eelmise aasta lõpus hakkasid paljud Kaalud mõtlema sellele, et lähisuhetele on vaja suuremat sorti turgutust. Vallalised Kaalud ootavad pikkisilmi enda kõrvale kaaslast, juba võetud Kaalud ootavad oma kallimalt erilist tähelepanu. Väikesed Kaalud aga soovivad poolehoidu pereliikmetelt ja sõpradelt.

Kaaludele on 2021 soodne suhete tervendamise aasta, mida tuleks võtta täie tõsidusega. Kui juba sisemine hääl ütleb, et lähedus on oluline ja suhetesse tuleb rohkem tähelepanu pöörata, siis seda ei tohiks kahesilmavahele jätta. Soovitan kõikidel Kaalude esindajatel tõsta sellel aastal esikohale enda suhted kõige lähedasemate inimestega. Nüüd on õige aeg muuta sidemeid tugevamaks ja sügavamaks. Vallalistele Kaaludele on 2021 soodne suhteloomise aasta, seega, hoidke silmad ja süda avatuna!

Kuukivi on selle aasta õnnekristall. See aitab Kaaludel kuulata enda südamehäält ja õigeid suhtealaseid otsuseid langetada. Suurendab ka intuitsiooni ja oskust suhetes õigesti käituda. Kuukivi on ka romantika- ja armastuseõnnekristall, mida Kaaludel sellel aastal eriliselt palju vaja on.

Nende selle aasta kõige nõrgem koht on närvisüsteem. Eelmised kaks aastat on olnud Kaaludele muutuste rohked, keerulised ja kohati väljakutsuvad. Ta on sellest kõigest väsinud. Nüüd on vaja end turgutada, et 2021. aasta võludest maksimumi saada. Kaalud peavad sel aastal tegelema enda närvisüsteemi turgutamisega. Siinkohal on väga oluline õige toitumine ja piisav magamine. Jälgi enda keha, ära lase sellel ära kustuda!

See aasta toob Kaalude ellu uued tuuled ja muutuseid elukorralduses, millest ta juba on ammu unistanud, ning mõtete teostumist, mis juba 2020. aastal peas ringi keerlesid. Paljud viivad ellu kauaoodatud unistusi. Selleks on ideaalne aasta, kuna planeetide seisud toetavad Kaalude elus suuri elulise tähtsusega muudatusi. Paljudel on see seotud pereelu ja koduga. Kaalude 2021. aasta heaolu- ja õnnekristall Bretšastunud Jaspis kaitseb tema tervist ning ka ebaõnne eest. See aitab luua muutusi ning täita unistusi nii, et nende täitumisel ei tekiks takistusi.

Tööalaselt tuleb Kaaludel ekstra palju panustada. Sellel aastal on vaja rahaenergia käima seada. Ka unistuste elluviimiseks on vaja rahaenergiat oluliselt kasvatada. Paljusid Kaalude unistusi on võimalik raha investeerides ellu viia. Seega on sellel aastal oluline tööd teha, et 2021. aasta saaks olla maksimaalselt edukas. Panusta töösse, ära tee selle koha pealt järeleandmisi. Ainukene asi, mis võib sind sellel aastal takistada, on sinu nõrk tervis. Kui sa tead seda juba ette, siis profülaktika eesmärgil tee kõik, et end tugeva ja tervena hoida. Leia lahendusi enda keha turgutamiseks.

Selle aasta kolmas õnnekristall, Hematiitkvarts kaitseb Kaalusid emotsionaalsete madalseisude eest ning annab jõudu selleks, et ta suudaks tööalaselt võimalikult aktiivne olla. See aasta on siiski töörügamise, pingutamise ja edu loomise aasta. Suuna kogu energia töösse ning lähisuhete parandamisse. Sinu selle aasta rahavoolu- ja küllusekristalliks on Hematiitkvarts, mis aitab rahaenergia sinu elus võimalikult aktiivsena hoida. Hoia seda kristalli enda lähedal.

Sellel aastal on Kaaludel riskantne teha väljasõite välismaale. Reisimiseks ei ole neil üleüldiselt hea aasta. Selle tähtkuju esindaja nõrk tervis võib üles noppida haiguseid või probleeme, millega ma ei soovita silmitsi seista. Kui on siiski vajadus või võimalus minna, siis tuleks eelnevalt enda immuunsüsteemi korralikult turgutada. Seda õnnetuste ära hoidmiseks. Igas aastas on midagi suurepärast ja midagi, mis ei ole nii suurepärane. Sellel aastal veab Kaaludel suhetes, töös ning tasakaalustavaks energiaks on nõrga küljena tervis.

Kõige suurem eduperiood on Kaaludele jaanuarist maini. Sellel ajal tasub end kõige enam tööle pühendada. Aasta teine pool on rohkem seotud edusammudega suhetes ja muutuste saavutamisega. Kõik need teemad on loomulikult terve aasta aktiivsed, kuid just need perioodid on täis hiilgavaid hetki. Sellel aastal võib Kaalude esindaja vahetada töökohta, selleks on soodne aeg. Muutus võib tulla nii töökeskkonna siseselt kui ka väliselt. Julge muudatusi teha, kui intuitsioon soovitab sul seda teha! Ära riski tervisega, sellesse tuleb eriti tõsiselt suhtuda. Soovitan endale aastaringselt eeterlike õlidega aroomiteraapiat teha ning igapäevane menüü tõsiselt üle vaadata. Võib olla on seal mõne olulise toitaine puudus, mis põhjustab närvilisust ja väsimust. Selle vastu aitavad näiteks makat sisaldavad tooted. 2020. aasta õnnekristallidena soovitan Kaaludel oma elus hoida Kuukivi, Bretšastunud Jaspist ja Hematiitkvartsi

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Selle aasta Kaalude tervisekristall on Bretšastunud Jaspis, mis aitab vähendada stressi ja närvilisust ning tervendada Kaalude vaimset keha. Sobib neile, kes on viimastest aastatest kurnatud ning vajavad vaimset tuge enda parimate iseloomujoonte esiletoomiseks. See kristall kaitseb ka ebaõnne eest ning aitab unistusi ellu viia nii, et saatus või miski muu unistuste realiseerumist ei takistaks. See on sellel aastal oluline tervise- ja kaitsekristall.

Hematiitkvarts on 2021. aasta rahavoolu-, külluse-, rikkuse-, tööedu- ja õnnekristall. Hoia seda kristalli enda lähedal, koduseinte vahel, tööjuures, küllusekarbis või rahakotis, et see saaks sinu ellu 2021. aastal võimalikult palju õnne tuua.

Leiad Kaalude 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

Mul on kõikidele Skorpionitele suurepärane uudis – 2021. aasta võib olla üks teie seni kõige õnnelikumaid aastaid! Seda teades, annan sulle häid nippe ja vihjeid, kuidas sellest aastast maksimumi võtta. Planeetide ja tähtede seisud soosivad head õnne ning õnnelikuks olemist. Kõik energiad on sinu poolt, ole ise nende energiatega ühel lainel!

Sellest aastast võib saada sinu elu õnnelikuim aeg ja eelkõige just koduses keskkonnas. Kõik hakkab justkui paika loksuma, elus tekib hea tasakaal ja kodune keskkond on parema energiaga. Paljud Skorpionid on eelnevatel aastatel näinud palju vaeva kodu ja perekonna loomisega. Paljud on tegelenud suhtealaste muudatustega. Nüüd kannab kogu see töö vilja. Kui oled eelnevatel aastatel panustanud palju enda perekonna, kodu ja suhete heaolusse, siis 2021 on täielikult sinu aasta. Sa lõikad seda, mida oled ise eelnevalt külvanud. Aasta lõppedes saad ise tagant järele kõike analüüsida, kuidas see aasta siis sinu jaoks välja kukkus. Kui oled aasta lõpus õnnelik ja rahul, siis võid endale õlale patsutada ning öelda, et oled suurt tööd ja vaeva näinud ning see ongi sinu tulemus.

Selle aasta õnnekristalliks on Kuukivi, mis ei lase Skorpionil valesid valikuid teha. See on teenäitaja ja tegemist on ka romantilist energiat ning suhteõnne toova kristalliga. Lase sellel kristallil enda kodune elu veelgi paremaks muuta. Lase Kuukivil tervendada see, mis veel tervendust vajab.

Skorpion ei tohiks end sellel aastal kodus hoida. Ta peaks vähemalt püüdma olla võimalikult sotsiaalne, kas siis otse inimestega kohtudes või kaudselt ehk sotsiaalmeedia kaudu. Skorpionil on aeg särada. Sellel aastal kohtab ta uusi inimesi, kes saatuse poolt on tema ellu ette määratud. See annab näiteks vallalistele Skorpionitele võimaluse kohtuda enda hingesugulasega. Seetõttu on tema üks 2021. aasta õnnekristallidest Kivistunud Puit. Tegemist on kristalliga, mis aitab eelmistes eludes kokku lepitud sidemetel esile kerkida. See toob Skorpioni ellu inimesi, kes on tema ellu ette määratud. Olgu see hingesugulane, tervendajahing või hoopis sõprushingesugulane. Ka laste saamine on sellel aastal väga paljude Skorpionite jaoks aktuaalne. Kas saada laps või mitte - see teema tuleb esile. Skorpionitel on soodne aeg lapse saamiseks, sest ette määratud hing on tema Auraväljas. Kivistunud Puit suunab kokku õiged hinged, kellel on üksteisele õpetusi, tarkusi, tervendust ja armastust pakkuda.

Kõige suurem oht peitub Skorpioni elus sellel aastal tema vaimses tervises. See on eelmiste aastate tõttu palju kannatada saanud, koormus on olnud suur ning nüüd on vaja enda tervisesse palju panustada. Korralik puhkus, õiged toitaineid, enda poputamine ja hellitamine peavad kindlasti igasse nädalasse sisse kirjutatud olema. Skorpionid – võtke aega, et end taastada ja nii naudite selle aasta võlusid rohkem.

Tööalaselt on vaja paljudel Skorpionitel enda elutee ümber mõelda ja läbi kalkuleerida, kuhu poole edasi liikuda. Paljud võtavad ette erialased muutused, paljud otsustavad päeva pealt hakata hoopis teistsugust tööd tegema, kui on seda seni teinud. Tuleb vaadata enda sisse, otsida üles oma kirg ning küsida endalt: “Mida ma soovin selles elus saavutada ja teha?” Selle aasta tööedu-, rikkuse- ja rahavoolukristalliks on Skorpionile Roheline Aventuriin. See toob head õnne ja aitab õigeid tööalaseid valikuid teha. Soovitan soojalt kõikidel Skorpionitel enda sees paika panna, milline võiks tööelu järgnevatel aastatel olla. Kui selleks on vaja midagi juurde õppida, siis tuleks juba aasta lõpus hakata koolituste peale mõtlema. Paljud intuitiivsed ja spirituaalselt tugevad Skorpionid juba teavad seda, kuna eelmise aasta lõpp andis juba sellel teemal nende sees märguandeid. Kuula sisemist häält, see on sulle antud isiklikuks teejuhiks!

Kuid kõik ei ole kuld sellel aastal. Skorpion peab vaeva nägema, et enda kehakaalu normis hoida. Paljud Skorpionid võitlevad sellel aastal kehakaalu probleemidega ja ma soovitan juba varakult trenni ning toitumisalaseid muudatusi ette võtta. Sinu mugav ja hea elu soodustab laiskust. Ära unusta enda keha eest hoolitsemist!

Üleüldiselt on aasta 2021 Skorpionile ikkagi väga soodne. Seda tuleb nautida! Luba endale võimalusi olla koos pereliikmete ning teiste lähedastega. Ole sotsiaalne, suhtle ja lase uutel inimestel enda ellu tulla. 2021. aasta on sinu saatuse paika panemise aasta!

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Skorpionil oma elus hoida Kuukivi
, Kivistunud Puiti ja Rohelist Aventuriini

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Tegemist on sellel aastal Skorpioni jaoks ülimalt tähtsa kristalliga. See aitab teda ühendada inimestega, kellega ta peab kohtuma. See on saatusega seotud kristall, mis juhatab Skorpioni õigele teele ja suunab tema ellu neid inimesi, kes peavad tema eluteele jõudma. Hoia seda kristalli enda lähedal, et saaksid saatuserajal vaid õigel teel kõndida.

Kuna Skorpionile tuleb 2021. aasta tööalaselt väga tähendusrikas, siis on tal vaja selles edu saavutamiseks lisaenergiat. Roheline Aventuriin on rahavoolu-, külluse-, rikkuse- ja õnnekristall. See toob Skorpioni ellu tööedu, andes talle võimalusi enda tööelu edendada. Rohelist Aventuriini hoia küllusekristallide keskel, rahakotis, tööjuures või, veelgi parem, kanna seda ehtena, et küllus saaks sinu elus eksisteerida.

Leiad Skorpioni 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

AMBUR 22. NOVEMBER - 21.DETSEMBER

Amburitel tuleb 2021 haarav suhteaasta, mis on täis ootust, lootust ning põnevust. Ta  soovib keskenduda suhetele ja eelkõige romantilisele suhtele. Ambur otsib sellel aastal armastuse tähendust, soovib mõista, mida ta kellegi vastu tunneb, ja leida enda koha suhtemaastikul. Juba 2020. aasta lõpus tundsid väga paljud Amburid seda soovi enda sees vaikselt kasvamas. Süda kutsub armastama ja enda tunnetes selgusele jõudma. See ongi selle aasta põhieesmärk– leida enda elus üles see õige armastusetee.

Selle kõige valguses soovitan Amburitel tegeleda enda südamehääle üles leidmisega, analüüsida oma eelnevaid suhteid, seda suhet, kus ollakse, või potentsiaalset kaaslast oma teel, üritades jõuda järelduseni, kes on tema jaoks õige, kes mida õpetama tuli ja mida kõike head on võimalik minevikusuhetest õpetustena kaasa võtta. Paljudel Amburitel õnnestub just sellel aastal leida enda ellu hingesugulane, elukaaslashing või keegi, kellega tekib tõesti hea klapp ning side. Amburid – hoidke enda lähedal rohkelt armastusekristalle, et armastuseõnn teid tabaks! Üks selle aasta Amburi õnne- ja ka armastusekristallidest on Roosa Kivistunud Puit. Ambur, hoia seda kristalli  terve selle aasta vältel enda kõrval.

Tervise pärast võivad paljud Amburid hakata muret tundma kevadel. Põhjamaa Amburid on sellel aastal eriti tundlikud päikese puudumisele ja kevadine suur väsimus võib neid tugevalt tabada. Seda teades soovitan juba aasta alguses rohkelt enda tervisesse panustada, et ei peaks kevadel ja varasuvel meeleolukõikumiste, kehva tervise ja jõuetusega võitlema. Seega, varu naha vahele rikkalikult C-vitamiini, D-vitamiini ja söö üleüldiselt tervislikult. Vaiksemaid päevi ei tasu endale lubada. Seda enam, et see aasta on Amburi suhteaasta. Kirg ja romantika saavad eksisteerida terves kehas ja hinges.

Lisaks armastuseotsingutele on suur hulk Ambureid ka tööotsingutel. Enamus seetõttu, et nad tundsid juba 2020. aastal, et peavad üles otsima töö, mis pakub huvi ja kirge. Väga paljudel Amburitel on 2021. aasta suur muutuste aasta tööalastes väljavaadetes. Elu on sättinud tema sisse kasvama sisetunde, mis ütleb talle: “Sul on vaja end teostada ja seda hoopis teistsugusel tasandil!” Need Amburid, kes on tugeva intuitsiooniga, tajusid seda juba 2020. aastal. Nende, kelle on intuitsioon nõrgemavõitu, elu on sätitud nii, et nad on olude sunnil pandud uut tööd ja eneseteostuse väljundit otsima. Igatahes on aasta kõikidele Amburitele soodne töövahetuseks ning enda erialalise väljavaate muutmiseks. Õige tee aitab üles leida selle aasta kõige suurem õnnekristall Kuukivi, mis suurendab Amburi intuitsiooni ja aitab teha kõige õigemaid ning kasulikumaid valikuid.

Planeetide seisud imekombel ei täiusta Amburi elu sellel aastal suure rikkusega ja seetõttu on vaja näha rohkem vaeva enda rahalise seisu stabiilsena hoidmiseks. Ürita kulutused ja sissetulekud hoida omavahel tasakaalus. Kuna Amburile on see töövahetuse või tööalaste muudatuste aasta, siis see omakorda toob kaasa ebastabiilse sissetuleku. Soovitan kõikidel Amburitel hoida sellel aastal enda ümber rahaõnne aktiveerivaid kristalle ja näha vaeva, et rahaenergia eksisteeriks teie eludes heal tasemel.

Paljud Amburid võivad tunda, kuidas neid tabab sellel aastal nii mõnelgi hetkel materiaalne paanikatunne. Hirmud ja mured, kuidas hakkama saada, paneb tegelikult selle nutika Amburi välja mõtlema ideid, mis on kasulikud edaspidiseks eluks. Head ideed tulevad lennult, kui mitte laskuda muredesse, vaid kasutada neid ära heaks mõttetööks. Amburi 2021. aasta külluse-, rikkuse- ja rahavoolu kristalliks on Roheline Kvarts.

2021. aasta lõpupoole hakkab Amburit huvitama kõik see, mis on seotud koduga. Päevakorda tulevad sisekujundus, möbleerimine või kodu parendamine. Ta hakkab sügisel tundma, et energiate vahetus koduseinte vahel on oluline. Soovitan seda sisetunnet kuulda võtta ning toimetada vastavalt nägemustele. Igasugune energiavahetus on selle särtsaka ja vaimustava Amburi elus 2021. aastal teretulnud.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Amburil oma elus hoida Kuukivi
, Roosa Kivistunud Puitu ja Rohelist Kvartsi

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Amburile on Roosa Kivistunud Puidu kristall 2021. aastal oluline. See aitab tal jõuda enda suhetes ja tunnetes selgusele, see suurendab armastuseõnne ning head suhtevaistu. Soovitan Amburil seda kristalli terve aasta enda kõrval hoida. Roosa Kivistunud Puit aitab mõista, kes on talle see kõige õigem ning kellele ta võiks oma südame kinkida. Lase sellel kristallil 2021. aasta stressi ning ärevust leevendada, kui see peaks sind tabama. See on suurepäraseks tervendajakristalliks teiste Amburi 2021. aasta õnnekristallide kõrval.

Roheline Kvarts on Amburi rahavoolu, küllust, rikkust ja tööõnne aktiveeriv kristall, mis on 2021. aastal Amburile suureks abiliseks. See aitab langetada tööalaseid õigeid otsuseid, leida tööd neil, kes soovivad töökohta muuta, ning tuua sellesse aastasse rahalist õnne. Eriti kasulik on hoida seda kristalli enda küllusekristallide juures, rahalaekas või näiteks rahakoti vahel. Kontaktis rahaga toimivad rahavoolukristallid alati tõhusamalt.

Leiad Amburi 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

kaljukits Kaljukitse jaoks on 2021 suur organiseerimise aasta, kus proovile pannakse tema päikesemärgi tugev külg, milleks on perfektsionism ja punktuaalsus. Teda ootab ees terve aasta asjade selgeks mõtestamist ja selguse leidmist, kuidas kõik efektiivselt  tööle seada. Olgu see miski tema eraelus või tööelus - kõik tuleb korda seada ja selleks kõigeks on planeetide ning tähtede seisud soodsad. Soovitus kõikidele Kaljukitsedele – kõik, mis tundub logisev, problemaatiline, segane või arusaamatu, ongi see, mille kallal pea korralikult tööle panna. Võta kõik järjest ette ning leia viise, kuidas panna kõik enda jaoks käima nii, et igas valdkonnas oleks sujuv edasi liikumine. Kõigele, mis seisab ja tekitab sinus frustratsiooni, pead sellel aastal lahendused leidma. 2021 on Kaljukitsele soodne korrektuuride tegemiseks. Ära lükka neid järgmistesse aastatesse, muidu jääd lihtsalt elurongist maha!

Selle aasta õnnekristall Kuukivi aitab leida lahendusi, kuidas kõik toimima seada. Hoia seda kristalli lähedal, et intuitsioon oleks sulle toeks ja parimaks abiliseks. Lase sellel end õigete otsusteni ning heale teele juhatada.

2021. aasta on Kaljukitsele töörügamise ja sellele pühendumise aasta. Sellel aastal ei tohi teha järeleandmisi ja võtta puhkust rohkem, kui selleks reaalselt vajadust on. Nüüd on soodne aeg end harida ja erialaselt edasi liikuda. Kaljukitsel aitab rahaenergia liikuma seada eelkõige iseenda oskuste parendamine. Leia võimalusi enda teadmisi suurendada ning oskusi lihvida. Selle aasta õnnekristall Piltjaspis on rahavoolu-, tööedu- ning rikkusekristall, mis tuleb kasuks iseenda töö edendamiseks. Hoia seda endaga terve aasta.

See aasta on Kaljukitsele parim õppimise aasta. Kui sul tuleb ideid, kuidas end arendada, siis haara nendest kinni ning ürita need ellu viia. Leia viise, kuidas end uuendustega kaasa viia. Paigalseis, samamoodi ka töö jätkamine nii nagu eelnevatel aastatel, ei tööta. See toob seisaku nii rahaliselt kui ka spirituaalselt.

Sellel aastal on Kaljukitse elus nõrk koht tema eraelu. See on koht, kuhu on vaja täiesti teadlikult panustada ning teha loogilisi samme, et suhteelu saaks toimida. Kogu energia läheb tal enesearengusse ning töösse ja on väga lihtne uppuda iseenda arengu sisse ära nii, et kõik kõrvaline võib väga kergelt tahaplaanile jääda. Siinkohal pean ma kõikidele Kaljukitsedele meelde tuletama, et teil on vaja ennast suunata ka suhetesse. Paku armastust enda kallimale, leia aega kohtinguteks, kui oled vallaline, ning leia aega lastele, kui sul on lapsed. Tuleta endale pidevalt meelde, et sa ei ole üksinda või et sa ei pea üksinda olema. 2021 ei soosi Kaljukitse elus romantilist õnne, seega tuleb seda õnne ise luua. Sinna panustamist on lihtne unustada.

Sellel aastal tuleb Kaljukitsel tegeleda enda jäärapäisuse leevendamisega. Nüüd on ülioluline teha teistega koostööd aga jäärapäisus lööb suhetesse sädemeid, ka töösuhetesse. Ševroon Ametüst, Kaljukitse 2021. aasta kolmas õnnekristall, aitab tal spirituaalselt areneda ning enda iseloomujoonte teravaid nurki maha lihvida. Igasugune koostöö, suhtlus ja sotsiaalselt aktiivne olek on hädavajalik. Ka tööalaselt on edu ootamas neid Kaljukitsesid, kes on avatud teiste inimestega koostöö tegemisele. Seega, suur naeratus näole ja avatud süda -  olgu need sellel aastal alati sinuga.

Kaljukits võib sellel aastal võtta suuri riske, kuna 2021 energia toetab tema edukust. Kui soovid teha suuri investeeringuid või suuri muutusi eraelus, siis selleks on see aasta õige. Võta julgus kokku ning tee teoks ideed ja unistused, mis sinus juba pikemalt eksisteerinud on.

Tervises on Kaljukitse nõrgad kohad süda ja südameveresoonkond. Ta on suurepärane ülemuretseja, kuna tema mõttelend on ka talle endale ettearvamatu ja seda pidevalt. Südant tuleb hoida. Siinkohal kutsun ma kõiki Kaljukitsesid enda tervise nimel pingutama, et selle aasta eesmärgid saaksid täidetud ilma tervist kahjustamata. Tervislik toit, treening ja korralik puhkus aitavad sellele kaasa.

See aasta saab Kaljukitsele olla edukas, kui ta pingutab tavapärasest rohkem ja seda enda üles töötamise suunas. Kõik energiad toetavad seda ja oleks patt see raisku lasta. Aasta algus on väga segane ja enda tuleviku ette nägemine või prognoosimine võib olla keeruline. Suvel tuleb kannapööre ja kõik saab selgemaks. Kui aasta alguses valdab Kaljukitse segadus, siis sellest ei tohiks lasta end heidutada. Universum sätib talle kätte uued suunad ja loob võimalusi, mis hakkavad tema ellu selgemas versioonis tulema peale maikuud. Aasta lõpp on Kaljukitse jaoks eriti tempokas ja võimalusterohke. Selleks ajaks peab koguma palju energiat, et ta suudaks kõigega, mis tema ellu tuleb, sammu pidada.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Kaljukitsel oma elus hoida Kuukivi, Piltjaspist ja Ševroon Ametüsti

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Piltjaspis on Kaljukitse 2021. aasta rahavoolu-, külluse-, rikkuse- ning tööedukristall. Sellel aastal on vaja end harida ning edu nimel pingutada ning see kristall on sellel aastal selleks kõige parem. Piltjaspis suurendab Kaljukitse isiklikku õnne ning toob tema ellu soodsaid võimalusi enesearenguks.

Ševroon Ametüst on 2021. aastal Kaljukitse jaoks ülioluline. See soodustab spirituaalset arengut, aidates saada igal alal paremaks ja edukamaks. See aitab tuua esile parimaid iseloomujooni ning lihvida teravamaid kohti Kaljukitse loomuses leebemaks. Süstib julgust ja toob ettenägelikkust, mida sellel aastal väga vaja on.

Leiad Kaljukitse 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

veevalaja Veevalajatele on mul suurepärane uudis – see on teie puhke ja tasakaalustamise aasta. 2021. aasta planeetide seisud  ja selle aasta numeroloogiline mõjutus võtab Veevalajalt suure koorma. Seda aastat tuleb nautida, võtta täiesti teadlikult vabamalt ning tegeleda iseenda heaolu suurendamisega. Põhirõhk peaks Veevalaja elus olema tal endal ja tervisel, nii füüsilise kui ka vaimse turgutamisel.

Sellel aastal tuleb Veevalajal lubada end nõustada väljapool olevatel inimestel. Ei pea kõike ise otsustama, teadma ja mõistma. Head ideed, võimalused, uued väljavaated ja teadmised, neid võivad ka teised tuua. Soovitan igal Veevalajal hoida sellel aastal silmad lahti ja kõrvad ekstra teravana. Sa võid sattuda tänu teistele inimestele väga soodsate võimaluste otsa, milleni sa ise võib-olla nii kiirelt ei oleks jõudnudki. Seega, Veevalajad, laske inimestel rääkida!

Üle pika aja on Veevalajal võimalus siiski end välja puhata ja kõike veidigi rahulikumalt võtta. Tempokad aastad on nii mõnegi Veevalaja viinud kiiresse rütmi ja sellelt rajalt on raske maha tulla. Aasta alguses võib ta tunda väsimust, kurnatust ja jõuetust. See võib omakorda tuua tema ellu motivatsiooni puuduse ning erakorralise laiskuse. Selles ei ole aga mitte midagi halba. Ongi õige aeg tempo maha võtmiseks, seega luba endale veidi laiskust ja mugavust. Võtadki vabalt ja nendel Veevalajatel, kes ei oska tempot maha võtta, soovitan seda teadlikult teha. Sellel aastal ei pea sa midagi üüratult suurt korda saatma. Las teised jahivad enda eesmärke. Meie eludes on erinevad perioodid ja peale pikaajalist jooksus olemist on vahel vaja ka puhata. Veevalaja üks õnnekristallidest Valge Ahhaat, mis võiks olla terve 2021. aasta tema kõrval, aitab välja puhata, stressi maandada, tasakaalu luua ning õppida elu täiel rinnal nautima.

Kõigel, mis meie ümber või sees toimub, on suurem tähendus. Nii on ka sellel aja maha võtmise aastal üks konkreetne põhjus, miks sellel tähemärgil on vaja tempot tagasi tõmmata. Veevalaja jaoks on 2021. aasta perekonna loomise ja suhetesse pühendumise aasta. Igasugune tegevus, mis on kodu, perekonna või suhte heaolu suurendav, on õige. Kõik mõtted, mis on sellega seotud, tuleks ellu viia. Paranda ja täiusta. Vallalistel Veevalajatel on 2021 soodne armastuse leidmise aasta. Need, kellel veel ei ole lapsi ja on kaua oodanud perekonna loomist, võivad saada perekonnalisa. Veevalajad, kes on enda suhte tahaplaanile jätnud, hakkavad rohkem enda energiat suhte taaselustamisse suunama. On tulemas igati hea suhteaasta.

Paljud Veevalajad on juba eelmise aasta lõpus on jõudnud sinnamaani, kus perekond ja kodu ning kõik selle ümber on hakanud rohkem tähelepanu vajama. Talle antakse 2021. aastal võimalus see väga tähtis osa enda elus õigele rajale suunata. Mookaite on Veevalaja selle aasta üks olulisemaid õnnekristalle, mis aitab uut energiat, häid võimalusi, õnne ja heaolu tema isiklikku ellu tuua.

Kõige edukamaks osutub Veevalajale suvi, kus armastuselained on eriliselt esil. Suvel tasub vallalisel Veevalajal end maailmale näidata, et õige inimene saaks ta üles leida. Suhtes olev Veevalaja soovib suvel enda kaaslaselt erilist tähelepanu saada ning temas tekib ka ise soov rohkem end suhtesse panustada.

Tööalaselt on 2021 Veevalajale  soodne, kui ta töötab enda käepeal ja on oma aja peremees. Nendele Veevalajatele on sellel aastal pakkuda rohkem rahavoolu, kui neile, kes töötavad kellegi teise alluvuses. Mookaite on selle aasta rahavoolu tagaja ja seda tasub kõikidel Veevalajatel enda kõrval hoida.

2021. aasta on täis ka ootamatusi, millega iga Veevalaja peab silmitsi seisma. Kui hinges on soov puhata ja rahulikult võtta, siis raputama tulevad muudatused, uuendused, uudised ning üllatused väljapoolt. Nendega tuleb tegeleda ja kohaneda. Kõige vähem närve saab kuluda siis, kui Veevalaja üle ei reageeri, vaid võtab neid ootamatusi elu osana. Tervisealaselt on Veevalajal kõige nõrgem koht sellel aastal närvisüsteem ja seetõttu ongi vaja osutada rohkem rõhku puhkamisele ning tasakaalustavatele tegevustele, luues harmoonia enda tervise ja 2021. aasta sündmuste vahele. Veevalaja, kes enda närvisüsteemile tuge ei paku, võib leida end sellisest seisust, kus aeg lihtsalt põleb tema käes ära. Soovitan anda endast kõik, et enesetunne oleks alati suurepärane.

Loominguliselt tabab Veevalajat kõige parem hetk alates aprilli lõpus või mai alguses ning see kandub sügiseni välja. Loomingulisi ideid ning mõttevälgatusi tuleks teoks teha. Ära lase käest neid visioone, mis sinu sisse tekivad. Kui need tulevad, siis ürita need ära rakendada. Rõhutan – mitte midagi ei juhtu niisama ja sa ei saa kogemusi ilmaasjata!

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Veevalajal oma elus hoida Kuukivi
, Mookaitet ja Valget Ahhaati

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

Mookaite on Veevalaja õnnekristalli, mis toob talle just sellel aastal eriliselt palju head energiat, võimalusi, positiivsust, optimismi, küllust ja rikkust . See kristall aitab tuua uut hingamist, elujõudu ja parandada Veevalaja enesetunnet. Mookaitet hoia terve selle aasta enda kõrval, et see saaks ligi tõmmata häid võimalusi.

Valge Ahhaat on kristall, mis on Veevalajale just sellel aastal ülimalt oluline. See leevendab stressi ja aitab vähendada vaimset ning füüsilist pinget. See on sisemist tasakaalu ja rahulolu loov kristall, mis aitab elu nautida, end välja puhata ning luua ellu sellist rütmi, mis on tervisele soodne. Valge Ahhaat aitab Veevalajal võtta 2021. aastast maksimumi ning end tõeliselt välja puhata.

Leiad Veevalaja 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS
kalad
Kalad, kas te olete töö tegemiseks ja isiklikuks arenguks valmis? Kui jah, siis see on teie aasta! Kalade 2021. aasta üleüldine eesmärk on näha tõeliselt palju vaeva kõiges, mis puudutab tema tööd, eriala, huvisid ning oskuseid. Kõike tuleb lihvida, kõik tuleb läikima lüüa ning endki osavamaks muuta. See aasta ei ole nendele, kes soovivad elust kergelt läbi libiseda. Selle tähtkuju esindajaid on kahte sorti– need, kes soovivad vaid mugavust ja käia enda elus vaid mööda lihtsaid teid, ning need, kes on nõus pingutama, vaeva nägema ning endast maksimumi andma. Kumb sina oled? Olenevalt sellest, milline neist kahest sa oled, selline tuleb ka sinu aasta. Kaladel, kes on aktiivsed õppijad ja tööarmastajad, tuleb üleüldiselt edukas aasta. Teised peavad kogema takistusi ja raskusi.

2021. aasta on täis võimalusi ja seda ei tasu mööda saata vaid uneledes ning unistades. Kui Kaladel tuleb idee, siis tuleks see teoks teha. Mõtted tuleb füüsiliseks muuta! Jäta see endale meelde!

Selle aasta õnnekristall Kuukivi aitab Kaladel liikuda õigele teele ja endale kõige kasulikematesse paikadesse. Seda kristalli tasub aasta vältel enda lähedal hoida, et otsuste langetamise ajal valiksid Kalad endale vaid kõige parema tee.

Sellel aastal ei loo planeetide seisud talle töö või raha teemal suuri takistusi. Selle üle peaksid kõik Kalad rõõmustama. 2021. aastal on mõistlik näha palju vaeva. Paljud Kalad investeerivad enda raha kinnisvarasse, nagu kodu soetamisse, renoveerimisse või sisustamisse.

Kevadel hakkab Kalade esindaja oma suhtlusringkonnas tegema suuremat sorti suurpuhastust. Nad ise kasvavad spirituaalselt muudkui edasi ja sellel ajal võib nii mõnigi side lõppeda. Kui nii juhtub, siis lase sellel kõigel loomulikul teel edasi liikuda. Igal suhtel on oma aeg eksisteerimiseks. Suve keskpaigast kuni aasta lõpuni välja ootab Kalasid armastuses ja suhetes suuremat sorti pööre. Vallaliste jaoks võib see tuua võimalusi suhtesse liikumiseks, suhtes olevad võivad enda kallimasse taasarmuda. Aga samas võib pööre tulla ka negatiivses võtmes, tuues kaasa lahutusi, probleeme ja takistusi. Et neid vältida, soovitan 2021. aastal hoida enda lähedal Ioliidi kristalli. See on selle aasta kaitsekristall, mis hoiab Kalade elust eemal ebaõnne.

Teades, et teine poolaastat tuleb suhetes pöördeline, võiksid Kalad end juba varakult, enne juuli saabumist, õigesti ära lainestada. Kui soovid armastust, siis sea enda mõtted sinna suunda. Kui soovid head läbisaamist kaaslasega, siis pinguta selle nimel. Jäta meelde – kõik, millest sa mõtled, on justkui magnet, mida sa enda ellu ligi kutsud. Keskendudes heale ja positiivsele, saame me seda universumilt tagasi.

Lisaks kõigele sellele, mis kevadel Kalade elus mõne suhtega juhtub, on 2021. aasta üleüldiselt ikkagi suurepärane lähisuhete parandamise aasta. Kalad tahavad paremini läbi saada enda perekonnaliikmetega, soovides nendega rohkem aega koos veeta ja nostalgitseda või tuleviku jaoks uusi mälestusi luua. Seetõttu tunnevad nad sellel aastal oluliselt rohkem lähedust ja armastust, kuna nad ise lasevad endale rohkem inimesi ligi. Kalad, kes hiilivad pigem ringi nagu hundid, on sellel aastal oma lähedaste ja parimate sõprade jaoks rohkem olemas.

2021. aasta varjukülg liigub Kaladel närvisüsteemi, nii nagu ka paljude teiste päikesemärgi esindajatel. See aasta ei kaitse vaimselt, pakkudes pigem materiaalseid võimalusi. Need kaks on üksteise vastandid. Soovitan Kalade esindajal hakata juba varakult tegelema kõigega, mis aitaks end välja puhata, lõõgastuda ning pidevalt sisemist rahu säilitada. Seleniit on 2021. aastal Kalade universaalne õnne- ja rahukristall, pakkudes tasakaalu ning rahustavat energiat. Seda kristalli tasub enda lähedal hoida.

Üleüldiselt on Kalasid ootamas hüppeliselt edukas aasta, kui nad ise on aktiivsed ning ei peida end maailma eest kusagil turvatsoonis. Mida elavam, sotsiaalsem, julgem ja aktiivsem ta on, seda rohkem on sellest aastast võita. Kohe aasta alguses tuleks sisse panna viimane käik ning täie hooga 2021. aastasse sukelduda. Kõige suurem energia tuleb loomulikult suunata eneseteostamisse, õppimisse, arendamisse ning töösse, ülejäänud energia suhetesse. Tekkivad ohud saavad olla vaid vaimse tervise poole pealt ning mugavustsooni liikudes. Hoides enda kõrval õigeid kristalle, aitavad need olla motiveeritud ning teotahet täis. Kindlasti tuleks 2021. aastal tegeleda kodu ülesehitamisega ja sellesse panustamisega. Kodu on inimese kindlus ja Kaladel on kindlustunnet väga vaja, seda saab ta ise endale kodutunnet luues. Juba eelmisel aastal hakkasid paljud Kalad mõtlema rohkem kodu ja sellega seonduva peale. Nende intuitsioon on juhatanud nad juba õigele teele, andes märke, mis on ees ootamas.

2021. aasta õnnekristallidena soovitan Kaladel oma elus hoida Kuukivi
, Ioliiti ja Seleniiti

Kuukivi
on 2021. aasta kõige suurem õnnekristall, mis juhatab iga inimese õigele rajale ning aitab langetada kasulikke otsuseid. 2021. aastal on vaja luua vundament paremale ning edukamale elule. Sellel aastal on vaja teha tarku otsuseid, enda elu analüüsida, muuta süsteemi ja struktuuri, mille 2020 lonkama viis. Hoia Kuukivi kristalli terve aasta enda kõrval, et see oleks sinu isiklik teenäitaja. See vähendab stressi, mis tekib energia ja tempo suurenemisega. Ideaalne abiline 2021. aastaks.

2021. aasta Kalade tugevaim kaitsekristall Ioliit aitab ära hoida ebaõnne, probleeme, tülisid suhtes, ebaõnnestumisi, kurjust ning kadedust. See on enesekaitseks väga oluline kristall, mida soovitan kanda ehtena kaasas või kristallina taskus, et see oleks pidevalt sinu lähedal sind kaitsmas. Võid hoida seda ka koduseinte vahel, et see teeks sinuga tööd siis, kui kodus aega veedad.

Seleniit on sellel aastal Kalade suurim universaalne õnnekristall, mis lisaks heale õnnele, võimalustele, edule ning küllusele pakub ka hingerahu. See on energiaid taastava toimega, aidates Kaladel eelmise aasta virr-varrist välja saada, andes jõudu, julgust ning motiveerides tegutsema. Soovitan Kaladel tuua Seleniiti enda koju ja lubades sellel seal temaga suurt tööd teha.

Leiad Kalade 2021. aasta õnnekristallide komplekti SIIT.

2021. aasta õnnekristallid 12 tähtkujule leiad e-poest SIIT. Ootan Sind ka LA TENE esinduspoodides Tallinnas ja Saaremaal. Tallinnas (Tartu mnt 50A) oleme avatud E-R 10.00-19.00 ja L-P 12.00-18.00, Saaremaal (Auriga keskuses) oleme avatud E-L 10.00-20.00 ja P 10.00-18.00.

Soovin teile kõigile suurepärast, edukat, armastuserohket ning põnevat 2021. aastat. Saadan teile palju tervist ja inspiratsiooni!

Tene Laul