2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

JÄÄRA (21. märts - 20. aprill) elus toimub 2022. aastal meeletult suur kannapööre nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka vaimselt.
See on totaalse muutuse aasta ja Jäär on aasta lõpuks justkui teine inimene. Muutub midagi suurt, kas iseloomus, harjumustes, elustiilis, suhetes või nendes kõigis. Seega ei saa aasta olema sujuv, vaid äärmuslik ja emotsiooniderohke. Jäärakesed, olge valmis vastu võtma midagi täiesti uut!


2021. aasta DETSEMBRIST kuni 24. JAANUARINI 2022

Sellel perioodil juhib Marssi Ambur, kokku saavad kaks tuleelementi ja see toob sulle palju õnne. Sellel perioodil oled sa aktiivne, töökas ja edukas ning kõik sinu elus sujub kuidagi väga hästi. Ülimalt soodne aeg töötamiseks ja enda erialal tõusuredelile astumiseks. Marsi ja Amburi kooslus loob sulle tohutu energia ja sellel perioodil on sul mõistlik viia ellu enda maiseid unistusi. Tiigrisilm, 2022. aasta külluse- ja rahaõnnekristall, tuleb sellel perioodil ekstra kasuks, aidates tõmmata ligi veelgi rohkem õnne ja küllust. Jäär, sul on sel perioodil mõistlik teostada oma selliseid soove nagu ostu-müügitehingud, millessegi investeerimine jne.

24. jaanuar - 6. märts VANA LAGUNEMINE JA UUE ALGUSE LOOMINE

Sellel perioodil juhib Marssi maaelement Kaljukits, mis toob sinu elus esile kõik need teemad, mis vajavad laiali lammutamist, mahajätmist ja muutmist. Kuna 2022. aasta on üleüldiselt seotud vana lõhkumise ja uue loomisega, siis tunned sa seda osa kohe kiiresti aasta alguses.

Sellel perioodil võivad väga kergesti esile kerkida igasugused probleemid, konfliktid, erimeelsused ja draamad. Selleks, et neid vältida, tuleb sul olla tolerantsem ja muuta suhtlemistaktikat. 2022. aasta eeldab, et muudaksid enda suhtlemismaneeri ja see periood panebki sellele aluse. Hoia oma õnnekristalli Karneooli enda lähedal. See kaitseb sind ebaõnne ja probleemides eest ning aitab sul muutuda täpselt sellises suunas, kuhu pead aasta lõpuks jõudma.

Impulsiivsus ei tule sulle sellel perioodil kasuks. Võta rahulikumalt. Keskendu ja analüüsi ning mõtle hästi järele, mida sa teed ja kuidas sa teed.

6. märts - 15. aprill SUHTED, ARMASTUS JA RIKKALIK PERIOOD

Marss liigub sellel perioodil Veevalajasse, mis muudab sind ambitsioonikaks ja kirglikuks. Nendel päevadel on sul rohkem suhteõnne ja see planeetide liikumine aitab kaasa nii suhete paranemisele kui ka muutumisele, aga ka uue suhte loomisele. Hoia sellel perioodil endaga 2022. aasta armastusekristalli, milleks on Roosa Kvarts.

Sa oled sellel ajal tugevam, enesekindlam, julgem ja vastupidavam igasugustele probleemidele, mis on ülimalt hea. Kuna kosmilised energiad on sinu poolt, siis suudad sa sel perioodil olla töökas, tegus ja edukas.

TERVE APRILLIKUU

Kui enamikule tähtkujudele ennustan ma selleks perioodiks aega, kus peab kõike rahulikult võtma ja pigem vältima suurte projektidega alustamist, siis sulle ütlen ma nii palju, et Jääradele on see suurepärane enda ülesehitamise kuu. Igasuguse visiooni ja selgelteadmise kohta, mis sulle endast tekib, ütlen - vii kõik ellu! Kui tunned, et pead midagi muutma, siis tee seda nüüd ja kohe. Hoia 2022. aasta õnnekristalli Serpentiin Jaadi/Jaadi endaga, et panna oma õnn kasvama.

15. aprill - 24. mai ÜLIOLULINE PERIOOD, MIS MUUDAB TÄIELIKULT SINU ELU

Sellel perioodil liigub Marss Kaladesse, vee-elementi. Vesi ning tuli omavahel aga kuigi hästi ei segune ja Sinu ellu toob see periood totaalse muutuse. Kõikide Jäärade elus tuleb muudatus, mida on tegelikult olnud juba ammu vaja ette võtta. Kellele on selleks uue suhte loomine, kolimine, töökoha vahetus, spirituaalne muutumine või mis tahes, midagi suurt sinu elus laguneb ja sellele järgneb uus etapp. See ei pea ilmtingimata olema füüsiline muudatus, vaid võib olla ka vaimne lagunemine või uue ellusuhtumise üles ehitamine. Seda kõike teades hoiatan sind juba ette, et see ei saa sulle lihtne periood olema. Alati, kui peab midagi suurt muutuma, eelneb sellele laastav periood. Jäär, sa võid juba enne seda perioodi olla segaduses mõne väga suure teema pärast oma elus. Sel perioodil on see segadustunne aga veelgi suurem, tulevik tundub hägune ja sa ei suuda seda käega katsuda. Aga ma ütlen sulle ja kõikidele teistele Jääradele - lubage muutustel tulla, võtke need vastu. 2022. aasta eesmärk on vabastada vana ja panna koheselt midagi uut seemnena mulda, et sinu isiklik elu saaks muutuda. Tulemus on hea, kui sa julged muutustel tulla. Usalda rohkem elu ja hoia enda lähedal Karneooli, enda õnnekristalli. Tegemist on kaitsekristalliga, mis ei luba sinu ellu tulla sulle kahjulikel muutustel.

Sellel perioodil ärkab sinu minevikust, suure tõenäosusega väga kaugest minevikust, üles midagi, mis on aegunud ja vajab suurpuhastust. Võimalik, et need on mingid vanad luukered, traumad ja inimesed. See on vajalik, et  saaksid end neist jäädavalt vabastada ning nendest õppida.

Võid tunda meeletult suurt segadustunnet ja stressi, aga samas ka närvikõdi, põnevust ning elevust. Emotsioonid liiguvad ühest äärmusest teise ja seetõttu on mõistlik tegeleda mediteerimisega ning puhastada viirukitega oma Auravälja. Soovitan tsitronella või mürriviirukit, sest need on Jäärale ekstrakasulikud.

24. mai - 5. juuli MOTIVATSIOONI KÕRGHETK JA OOTAMATUTE OLUKORDADE TEKKIMINE

Sellel perioodil liigub Marss Jäära, sinu enda tähtkujusse, ja see annab sulle tohutu energialaengu, mis paneb sind kiirelt tegutsema, liikuma, töötama, suhtlema ja maailma avastama. Paljud Jäärad lähevad just sellel perioodil reisile ja selleks ongi siis parim aeg. Sinu ellu võivad tulla uued tutvused, mis tulevad sind õpetama, sind edasi viima ja valgustama. Seega võta need uued tutvused tähendusrikkalt vastu. Sa võid kohtuda kellegagi eelmisest elust, kellel on vaja sinuga midagi lõpuni viia. See võib olla positiivne ja võib olla ka negatiivne, seetõttu hoia endaga 2022. aasta õnnekristalli, Seprentiin Jaadi/Jaadi.

Just nüüd on parim aeg täita enda soove, sest sul on unistuste realiseerimiseks olemas tohutu energia. Distsiplineeritud ja taktikaline käitumine toob sulle edu, impulsiivne käitumine aga ebaõnne. Seega mõtle enda sammud hästi läbi, sest kui sa kasutad impulsiivsust valesti, toob Marsi vägi Jääras väga valesid otsuseid.

5. juuli - 20. august SINU TERVIS ON NUMBER ÜKS

Sellel perioodil liigub Marss maa-elementi Sõnn ja tähtsamaks teemaks saab tervis. See on sul nüüd tundlik, olgu selleks siis vaimne või füüsiline tervis. Päevakorda võivad tulla stress, ärevus ja olemasolevad terviserikked, kuna eelnev periood on su jaoks olnud väga intensiivne. Nüüd on sul vaja eriti suurt rõhku panna just enda tervendamisele. Vanad tervisemured saavad abi alternatiivse tervenduse kaudu, just see on su jaoks kõige tõhusam. Stressile tuleb lahendus leida spirituaalsetest võtetest ja keha tuleb toita taimedega, sest vastasel juhul laguneb tervis edasi ja seda ülimalt kiirelt. Sa pead just nüüd muutma enda suhtumist tervisesse, toitu, tarbimisse ja harjumustesse. Leia abi Ajurveeda taimedest ja loo enda ellu uus tervenemise rütm.

ALATES 20. augustist KUNI AASTA LÕPUNI VÄLJA

Sellel perioodil liigub Marss Kaksikutesse ja on seal aasta lõpuni, sinu ellu toob see inimestega suhtlemise, sidemete ja suhtete loomise. Sinu suhtlusringkond muutub sa kohtud selliste uute inimestega, kes peavad sinuga ka 2023. aastasse kaasa tulema. Luba neil tulla ja ole avatud suhtlema. Aasta teine pool on sinu jaoks väga sotsiaalne ja eriti soodne aeg teiste inimestega koostöö tegemiseks. Hoia enda lähedal Roosat Kvartsi ja Karneooli, sest need mõlemad kristallid toovad sulle suhteõnne. Karneool kirge ja romantilist suhet, Roosa Kvarts erinevaid suhteid. Aeg on ka õige, et avada enda suu ja rääkida välja kõik, mida sa tunned, vajad, soovid ning tahad. See aitab teistel sind paremini mõista.

KOKKUVÕTTEKS

Üleüldiselt on see aasta sulle, kallis Jäär, soodne, kui sa ei hakka muudatustele vastu ja oled nõus vanadest harjumustest loobuma. Kõikidele Jääradele, kes osutavad vastupanu ja tahavad kasutada vanu taktikaid, saab aasta olema kohutavalt raske. Ma olen sinuga aus, täiesti aus, ja ma ei hakka seda ilustama - sa võidad palju ja tuled 2022. aasta lõpus edukalt esile, kui sa oled nõus muutma kõike, mis muutuda soovib. Selle tohutu tempo ja muutuste tõttu saab kõige suuremat survet sinu vaimne tervis ja seetõttu on sul vaja terve aasta vältel end tasakaalustada kristallide, viirukite ja meditatsiooniga. Esile tuleb palju vanu asju, millega on vaja lõpparved teha ja see ei saa emotsionaalselt lihtne olema, pigem isegi keeruline. 2022. aasta lõpuks on Jäär, kes on muutused ellu viinud, selle aastaga väga rahul.

Sellel aastal toetavad sind ka Amasoniit ja Rubiin-Tsoisiit - soovitan neid sul 2022. aastal enda elus hoida. Amasoniit aitab sul selle aasta energiatega vabalt kaasa minna ja tekitab voolavuse, mis toob vajalikud energiad lähemale. Rubiin-Tsoisiit aitab kiirendada 5D-maailma üle minekut. See aitab enda sees kiiremini muutuseid teha, lahendada vanu mustreid ja tulla välja vanast minast, et saaksid sellest aastast maksimumi võtta. Rääkisin nendest kristallidest pikemalt ka enda telesaates "Tene Laul. Elamise kunst", mis on Kanal 2 eetris igal kolmapäeval kell 20.00.

Kallis Jäär, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.


2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.


Tene Laul