See aasta tuleb pöörane, usu mind! Täiesti pöörane! Ja seetõttu panustangi ma teisse sellel aastal ekstra palju. Selleks, et te suudaksite, jaksaksite ja et teil oleks võimekust 2022. aasta enda kasuks pöörata. Ma olen tähtkujude 2022. aasta horoskoopides andnud sulle tohutult palju nõuandeid ja nüüd annan ma selle horoskoobiga neid veel juurde. Loe enda tähtkuju 2022. aasta horoskoopi ja jälgi samal ajal ka käesolevat kosmilist horoskoopi, et teeksid õiged valikud ja sammud. Loe mõlemat horoskoopi selle aasta jooksul mitmeid kordi, et saaksid aasta lõpus endale öelda - ma tõusin tuhast justkui fööniks!

2022. aasta paneb meid kõiki proovile ja ma aitan sind sellel teekonnal suure hea meelega. Võta minu energia, mille olen horoskoopide kirjutamisse pannud, ning kasuta seda enda elu paremaks kujundamisel, et minu töö ja pühendumine kannaksid vilja. Selleks viljaks olgu sinu õnn!

Kui mingi planeet on retrograadis, siis tundub Maa pealt vaadates, nagu planeet liiguks justkui "tagurpidi". Seetõttu tekib mulje, nagu oleks see midagi negtiivset, tegelikult pole see alati nii. Selgitangi sulle selles horoskoobis ära, kuidas retrograadid meid sellel aastal mõjutavad.

Kui sa jälgid aasta jooksul retrograade, siis vaata ka seda, millal on kokkulangevad retrograadid, sest siis on korraga esil mitme retrograadi energia ja toimub mitmeid transformatsioone. Olgu see kosmiline horoskoop 2022. aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Kirjutasin selle seetõttu, et 2022. aasta muudab tohutult KÕIKIDE elusid. Kuna toimumas on nii palju, siis usun, et meil kõigil on vaja teejuhti, et see aasta edukalt mööda saata. Tule sellel aastal selle horoskoobi juurde tagasi ja leia juhtnööre, kuidas aasta energiaga sammu pidada. See aitab sul vastu pidada!

MERKUURI RETROGRAADID

Merkuur on planeet, mis on aasta jooksul retrograadis vähemalt kolm korda. 2022 on Merkuur retrograadis aga neli korda ja seetõttu on aasta väga hektiline. Lisaks annavad sellele jõudu juurde ka teised retrograadid ning ka 2022. aasta oma tohutult suurte uuendustega, millest ma kirjutasin põhjalikult 2022. aasta tähtkujude horoskoopides. Enda tähtkuju horoskoobi leiad SIIT.

Merkuuri retrograad toob endaga tavaliselt kaasa ootamatusi, muutusi, blokeeringuid, segadust ja muretsemist. Võrreldes teistega ei ole see just kõige parema energiaga retrograad. Olen sulle kuupäevaliselt välja toonud need takistavad energiad, mille Merkuur esile toob. Panin iga kuupäeva taha need märksõnad, kus Merkuuri retrograad probleeme tekitab. Väldi neid valdkondi või püüa nende abil mõista, miks üks või teine asi sinu elus juhtub. Kahjuks ei ole minu ega sinu võimuses seda energiat takistada, pigem saame selles oma tegevustega laveerida ja tulevikku paremini planeerida.

14. jaanuar - 4. veebruar 

Selle perioodi märksõnadeks on koormuse suurenemine ja oskamatus sellega toime tulla. Samuti vabaduse ja liikumise piiramine, mis soodustab närvilisust ning kurnatust. Lisaks ka oskamatus raha paigutada ja majanduslikult ette näha. Soovitan vältida olukordi, kus tekib tahtmine midagi läbi suruda, näiteks seisukohta, ideed vms.

10. mai - 3. juuli 

Selle perioodi märksõnadeks on energia liiga kiire põletamine, oskamatus õigel ajal pidurdada ja aega maha võtta. Lisaks veel temperamentsus, mis võib tekitada draamasid. Väldi impulsiivsust.

10. september - 2. oktoober

Sel perioodil tulevad esile uhkus ja ego, mis võivad põhjustada valesid valikuid, sest ollakse liiga loogilise mõtlemisega. Soovitan kuulata oma südant ja intuitsiooni, mitte seda, mida sina arvad, et on õige.

29. detsember - ...

VEENUSE RETROGRAAD

Veenus on planeet, mis sümboliseerib armastust, suhteid, maisust, naudinguid, kirge, seksuaalsust, ilu, küllust ja rikkust ning on seotud seitsmenda majaga. 2022. aastal käivitub see Veenuse energia, mis toob kõikide jaoks esile selle aasta põhiteema, milleks on SUHTED! 2021. aastal tegi sellega algust Saturni retrgoraad, mis aktiveeris suhteteemad juba kevadel.

1. jaanuar - 29. jaanuar

Kui Veenus on retrograadis, siis läheb kogu sinu energia suhetesse. Tahad sa seda või mitte, kas omal algatusel või kellegi teise poolt algatatuna, aga sul on vaja suhetega tegeleda. Sa võid kogeda, kuidas esile kerkivad vanad suhteprobleemid või -teemad. Kui nii juhtub, siis tuleb sul nendega rahu luua, need ära tervendada ja elimineerida nendes olev draama ning luua kompromissi ja tolerantsust. Veenuse retrograad annab sulle võimaluse tervendada suhtes olevat katkist kohta. Juhin tähelepanu ka sellele, et see ei pea ilmtingimata olema romantiline suhe, see võib olla ükskõik, milline suhe sinu elus.

Veenuse retrograad võib su elus tuua esile kellegi, kes tegelikult on mõeldud sinu elus olema, aga seda mitte kõigil. See võib olla keegi, keda sa juba tead või kellega sul on olnud romantiline side.

Veenus on armastuse planeet ja retrograadis toob see esile need suhted, millesse sa pead vaatama, pühenduma ja enda energiat panustama. Kuna Veenuse retrograad on enne Saturni retrograadi, siis tee sellel ajal tarku käike ja otsuseid, väldi draamat, ole mõistlik, heatahtlik ja armastav. Miks? Sest Saturni retrograad toob 2022. aasta teisel poolel sulle suhetesse täpselt selle, mida sa Veenuse retrograadi ajal külvasid.

Tegele Veenuse retrograadi ajal tingimusteta armastamisega, ole tänulik, mediteeri ja soovi enda armastuseellu head. Loo armastuseenergiat ja tasakaalusta kõiki suhteid, milles oled osaline. Kui sa oled suhtes ja tunned, kuidas kohe aasta alguses kerkivad esile probleemid, siis tegele nendega delikaatselt. Loo pingevaba keskkond, et sa ei kahetseks Saturni retrograadi ajal seda, mida sa aasta alguses tegid.

Paraku purunevad Veenuse retrograadi ajal paljud suhted kas emotsionaalsel/vaimsel või füüsilisel tasandil. Emotsionaalsel tasandil tähendab seda, et saad aru, et suhtest ei tule midagi välja ja füüsilisel tasandil seda, et tulemuseks ongi lahkuminek. Kui sinuga juhtub nii, siis ära heida meelt - peale Veenuse retrograadi on sul lihtsam olla ja elu keerab su jaoks uue lehekülje. Seda, kas Veenuse retrograadi ajal suhte lõpetamise otsus oli õige või mitte, saad teada alles Saturni retrograadi ajal (4. juuni - 23. oktoober), kuna siis on teemaks Karmaenergia. Kui see oli õige otsus, siis võid Saturni retrograadi ajal kogeda armastuses suurt õnne ning liikuda ka uude suhtesse.

Kanna Veenuse retrograadi ajal 2022. aasta armastusekristalli Roosat Kvartsi, et armastuse- ja suhteteemadel kõik hästi sujuks ja sa saaksid Saturni retrograadi ajal oma võidu kätte, sellest saad lugeda altpoolt.

Soovitan Veenuse retrograadi ajal põletada igapäevaselt jasmiiniviirukit, et sa saaksid selgelt näha, kuidas toimida. Jasmiin aitab sul olla taktitundeline, armastav, koostööaldis ja draamadest vaba ning toetab igati seda, et tulevane Saturni retrograad saaks olla täis armastuseõnne, mitte vastupidi. Seega varu jasmiiniviirukeid ja leia aega viirukite põletamiseks.

URAANI RETROGRAAD

Uraan on planeet, mis sümboliseerib vabadust, mõtlemist väljaspool kasti ning mässumeelsust ja vastuhakku. Uraan on seotud üheteistkümnenda majaga ja on sellel aastal retrograadis kaks korda. See planeet on seotud ka äkiliste üles-alla kõikumistega ning selle retrograadi puhul on kaks varianti: kõik läheb kas suurepäraselt või, vastupidi, allamäge. Sellise planeetide seisu mõju on iga inimese puhul individuaalne.

1. - 18. jaanuar ja 24. august - 1. jaanuar 2023

Valgus saabub kõikidesse sinu varjukülgedesse. On aeg inimesena muutuda ja vaadata iseendale päriselt otsa!

Uraani retrograad toob välja kõik selle, mis sind tagasi hoiab ja ei lase sul edasi areneda. Sa oled sellel ajal millegi suhtes trotslik või sind valdab lämbumistunne. Miski häirib sind ja kui sa leiad selle üles, siis vot see ongi see, millest sul tuleb end ise välja päästa. Keegi teine ei tule seda tegema, see on sinu ülesanne. Mida kauem sa ootad ja ei liiguta, seda vähemaks jääb hapnikku. Vabasta end!

Samas toob Uraani retrograad esile ka midagi, mida sa soovid enda elus väga-väga hoida ja säilitada. Võib juhtuda, et sa lämmatad midagi või kedagi, aga sa pead hoopis hoidma, hoolitsema, tegutsema ja panustama, et see miski või keegi jääks sinu ellu. Jälgi, et sa ei mõjuks lämmatavalt vaid pigem pühenduksid armastusest.

Ideaalne periood eneseanalüüsimiseks ja minevikuvigadest õppimiseks. Sa võid kogeda järske selgeltteadmis- või valgustusmomente, nagu on SATORI. Kui miski jõuab sulle kohale, siis vii muutus iseendas läbi, kasuta selleks Uraani retrograadi positiivset mõju.

Uraani retrograad on sinu jaoks tõeline äratuskell, mis aitab sul selgelt näha midagi, mida sa oled võib-olla eelnevalt ignoreerinud või mille suhtes oled olnud pime. See lisab 2022. aasta üldenergiale päris palju, aidates muutusi ellu tuua. Kui sa märkad vigu, saad ka muutuda. Õnneks on Uraani retrograadi mõju ikkagi kõige kõrgema eesmärgi nimel ja abistab ning valgustab sind ja aitab inimesena muutuda.

Ärevalt mõjub sulle see, kui sa avastad iseenda kohta midagi, mida ei ole varem märganud ehk mõne enda varjukülje. Aasta teisel poolel on Pluuto ja Uraan samal ajal retrograadis (24. august - 08. oktoober) ja sellel perioodil avastad end kindlasti eriti palju. Pime pool tuleb välja selleks, et saaksid terveneda. Mediteeri sellel perioodil viirukitega (mürr, kopaal, sandlipuu), et kiirendada enesetervenemisprotsessi ja isiklikku transformatsiooni.

Uraani retrograadi ajal võib sinu isiklikku ellu kohati tekkida kaos. Kui see juhtub, siis selleks, et tuua esile midagi, mis vajab sinu tähelepanu ja sekkumist.

PLUUTO RETROGRAAD

Pluuto on planeet, mis sümboliseerib isiklikku muutust ja jõudu, transformatsiooni, surma, taassündi, võimu ja kontrolli. See planeet on retrograadis korra aastas ja see on seotud Skorpioni tähtkuju ning kaheksanda majaga.

Suurepärane aeg isiklikuks transformatsiooniks ehk suureks sisemiseks muutuseks. Sinu isiklikus elus tulevad esile väga paljud varjatud teemad.

29. aprill - 8. oktoober

Pluuto retrograad annab võimaluse lõpetada suhted, mis on aegunud, ja sidemed inimestega, kes ei mõju sulle enam hästi
. 2022. aastal on see eriti suure tähendusega, kuna selle aasta eesmärk on teha suhetes ekstra suur puhastus ja uuendus. Inimesed tulevad ja lähevad sinu elust sellel perioodil.

Pluuto retrograad toob esile sinu varjuküljed, sinu deemonliku ehk tumedama poole. Kas sa arvad, et sinus seda ei ole? Kindlasti on midagi, mis vajab valgust. Pinnale ujub midagi, mis sind tegelikult takistab ja Pluuto retrograad toobki selle välja, et sa saaksid selle külje endas ise ära tervendada. Sind aitab sel perioodil igasugune aurapuhastus ja aurapuhastuskristallide kandmine, milleks on Girasol ja Fantoom Kvarts. Soovitan neid kristalle eriti neile, kellel Pluuto retrograad toob pinnale häirivalt palju teemasid. Sa peadki sel perioodil tervendama enda elus neid kohti või enda iseloomujooni, mis pinnale kerkivad, et sa saaksid edasi areneda ja elus edasi liikuda.

Sa võid end selle retrograadi ajal tunda veidi üksildasena, eriti siis, kui oled vales suhtes või vallaline. See ei kehti nende puhul, kelle suhted on eelnevalt tervendatud. Kui sa tunned end üksikuna, siis mine heasse seltskonda, hoia kontakti inimestega, keda sa armastad ja hindad. Ära lase Pluuto retrograadil endale liiga teha.

Pluuto toob esile tõe, väga valusa tõe, mida sa võib-olla ei ole julgenud endale varem tunnistada või mille osas oled pime olnud või mida on sinu eest varjatud. Seega ei tule need ebameeldivad teemad, mis esile kerkivad, sind hirmutama, vaid sulle enda elu kohta selgemat pilti näitama.

See on ideaalne aeg, et teha iseendas suuri muudatusi, kuna esile kerkivad teemad, mis hoiavad sind tagasi või ei lase sul täies mahus elada - nüüd on õige aeg viia läbi suur sisemine muutus. Muuda ennast, et su elutee saaks muutuda edukamaks ja õnnelikumaks. Aktsepteeri tõde ja tegele sel ajal enda varjukülgedega.

Kui Pluuto retrograad mõjub sulle äärmiselt ebamugavalt, siis kaitse end sellel ajal kaitsekristallidega. Parim kristall on Turmaliinsuletistega Kvarts, kuna sellel on oskus hoida sind suurte muutuste ajal vaimselt tervena. Ma soovitan seda kristalli kanda või hoida oma kodus ja töö juures.

SATURNI RETROGRAAD

Saturn on planeet, mis sümboliseerib eelkõige KARMAT, aga ka distsipliini, korda, struktuuri, kohustusi, piiranguid, analüüsimist ja selgeid samme. Saturn on seotud kümnenda majaga ja sellega, kuidas me teistele inimestele välja paistame ehk meie mainega.

Tee juba aasta alguses õigeid valikuid ja samme ning hoia suhtumine positiivne, et Saturni retrograad ei tallaks sind oma karmaenergiaga maha.

4. juuni - 23. oktoober

Kui aus olla, siis on Saturni retrograad see, millesse tuleks suhtuda kõige suurema aukartusega. Kuna ma kirjutasin selle horoskoobi valmis juba 2021. aastal, et te saaksite terve 2022. aasta ilusasti vastu pidada ja teha õigeid samme, siis tee kohe esimesel võimalusel, kui sa seda horoskoopi loed, ettevalmistusi Saturni retrograadi saabumiseks 4. juunil.

Kuidas seda teha? Kuna Saturni retrograad toob esile Karma, siis kõik teod, mis on tehtud väljaspool selle planeedi retrograadi, saavad nüüd Saturni retrograadi ajal oma tulemuse. 2021. aastal lõppes Saturni retrograad 10. oktoobril ja kõikidel otsustel ja tegevustel, mis on tehtud alates sellest päevast kuni 3. juunini 2022, on just nüüd oma tagajärg. Ma ei soovi sind sellega hirmutada, vastupidi, soovin, et sa teaksid, mida sa teed. Kõik, mille sa saadad universumisse enne Saturni retrograadi, tuleb nüüd ringiga sulle tagasi.

Seetõttu soovitan sul igas oma eluaspektis käituda ja reageerida võimalikult parimal viisil, et sa ei peaks hiljem kannatama, vaid saaksid nautida neid vilju, millesse sa panustasid, sest ainult nii saab Karma olla hea. Karma on täpselt selline, nagu sa ise selle kujundad, kas teadlikult või alateadlikult.

Sul on vaja olla Saturni retrograadi ajal eriti distsiplineeritud, kohusetundlik ja töökas ka sellepärast, et sinu elus saaksid asjad sujuda ja toimida, sest igasugune süstemaatilisus ning enda tagant sundimine toob küllust.

Selle retrograadi ajal tulevad esile suhteteemad, mis on õpetlikud ja võivad olla seotud eelmiste eludega. Kõikides suhteteemades, mis on praegu aktiivsed, on sees omad õpetussõnad. Suhtu nendesse suhetesse ettevaatlikult, et neid tervendada, nendest õppida ja mitte sattuda kannataja rolli.

Juhul kui Saturni retrograad toob sulle karmaatiliselt väga-väga keerulise perioodi, siis alusta esimesel võimalusel Rüoliidi kristalli kandmist. Tegemist on karmatervendajaga, mis kiirendab igasuguste karmaatiliste probleemide lahenemist ja õppimist, et kannatamine ei kestaks kaua. Aita iseennast, kui Saturn toob sulle midagi, millega sul on keeruline silmitsi seista. Kui sa aga oled Karmat hästi toitnud, siis naudi selle vilju. Saturni retrograad saab alati minna kahes suunas, kas heas või natuke negatiivsemas.

NEPTUUNI RETROGRAAD

Neptuun on planeet, mis sümboliseerib spirituaalsust, loomingulisust, artistlikkust, unenägusid, unistusi, soove, illusioone, kujutlusvõimet, nähtamatut maailma, intuitsiooni ja selgeltnägemist. Neptuun on seotud kaheteistkümnenda majaga ja toob esile vaimsuse.

28. juuni - 4. detsember

Sul on võimalik olla iseenda selgeltnägija ja leida vastuseid, sest universum kingib sulle märke - liigu ringi avatud silmadega, vastused edasi liikumiseks on sinu ees!

Neptuuni retrograad on seotud vajadusega põgeneda karmist reaalsusest, aga sa ei pea sellest ilmtingimata põgenema. Sul võib tekkida kiusatus käega lüüa ja peita pea liiva alla, kui teemad lähevad liiga intensiivseks või keeruliseks. Kuna samale perioodile langeb nii mõnigi teine retrograad, võid kogeda edasi-tagasi pendeldamist ühel kindlal raskel teemal, mille 2022. aasta on sinus esile toonud. Sa liigud ühel hetkel julgelt edasi, teisel hetkel oled aga arg ja ettevaatlik. Selles mõttes pole Neptuuni retrograad üldse lihtne. Aga kuna 2022. aasta eesmärgiks on muuta sinu elu, siis tõmba pea liiva alt välja, lükka selg sirgu ja sammu julgelt edasi! Kui Neptuuni retrograad paneb sind pendeldama, siis kanna sellel ajal 2022. aasta õnnekristalli Tiigrisilma, see aitab sul julgelt edasi liikuda ja muutuda. Seega, kui sa ei jää sinna pendeldamise faasi kinni, saad sa enda elu kohta tarkust juurde ja sellest perioodist palju kasu.

Neptuuni retrograad julgustab sind olema endaga aus ja vaatama tõele otsa, see on sel perioodil väga oluline - olla aus eelkõige iseenda vastu. Igasugune varjamine ja illusioonide tekitamine maksab sulle lihtsalt peale retrograadi kätte. Jah, ütlen selle ausalt ja otse välja, et sa ei mängiks oma saatusega. Ole aus ja käitu ausalt.

Neptuuni retrograadi juures on ülimalt positiivne see, et sellel pikal perioodil on ideaalne, lausa suurepärane, kutsuda esile visioone, selgeltteadmisi, mediteerida, näha unenägude kaudu prohvetlikke visioone ja ühendada end universumiga, et püüda sealt märke. Saada nüüd oma küsimused universumile, sest sul avaneb võimalus saada vastuseid, kuna Neptuun on selgeltnägemise planeet. Iseendale ennustamine kas pendliga või kaartidega, kristallidega tegelemine ja spirituaalsuse praktiseerimine toob sulle väärtuslikku informatsiooni, seega tegele spirituaalsusega ja saa oma küsimustele vastuseid.

JUPITERI RETROGRAAD

Jupiter on planeet, mis sümboliseerib tarkust, teadmisi, intelligentsi, analüüsimist, kasvamist, arengut, laienemist ja küllust ning rikkust. Jupiter on seotud üheksanda majaga. See võib seotud olla ka reisimise, liikumise ja kolimisega. Peamiselt toob Jupiter esile vajaduse areneda ja kasvada.

Nüüd on õige aeg investeerida enda energia, aeg või raha potentsiaalsesse võimalusse, suhtesse või töösse.

28. juuli - 23. november

Jupiteri retrograad on väga toetava energiaga ja mõjub Pluuto ja Uraani kõrval kuidagi suurepäraselt, aidates kaasa kiirele enesearengule (Pluuto ja Uraani retrograadide kuupäevad langevad osaliselt kokku 2022. aasta Jupiteri retrograadiga).

Jupiteri retrgoraadi ajal avanevad sinu silmad võimalustele ja potentsiaalile. Esile kerkivad teemad, mille puhul sa näed, kuidas need võiksid just sind isiklikult aidata. Kui märkad, siis haara kinni ja reageeri. Jupiter on seotud liikumisega, seega tuleks sellel ajal ideed ja spontaansed mõtted ellu viia, kui samal ajal soosib seda ka sinu 2022. aasta tähtkuju horoskoop (loe kindlasti ka enda tähtkuju kohta).

Sellel perioodil on õige aeg vaadata peeglisse ja küsida: "Mis on minu potentsiaal?" Sa võid päris kiiresti sellele küsimusele vastuse leida - Jupiter aitab seda sinus välja tuua.

2022. aastal on sinu elus pilt kõige selgem just Jupiteri retrograadi ajal, kuna see aitab näha suuremat pilti. Võid saada selgeltteadmisi selle kohta, mida edasi teha ja kuhupoole liikuda, pusletükid jookseksid justkui ise kokku.

Jupiteri retrograad annab sulle võimaluse edu saavutada, aga mitte ilma omapoolse panuseta. Seega panusta sellel perioodil teemasse, milles näed potentsiaali, olgu selleks siis suhe, töö, mingisugune projekt või idee. Käivita see ja anna saatusele võimalus sellest luua midagi suurt. Kusjuures, sa võid kogeda seda, et näed ise selgelt, kuhu peaksid enda energiat või näiteks raha investeerima.

Jupiteri retrograad on kindlasti see periood, mis toob 2022. aastasse natukenegi valgust, lootust ja positiivsust. Sellel perioodil võib olla edukas igasugune külluse soovimine ja soovmõtete teelesaatmine.

MARSI RETROGRAAD

Marss sümboliseerib agressiooni, aktiivsust, julgust, tegutsemist, otsustamist, viha, enesekindlust ja jõudu.
See planeet on seotud esimese majaga. Selle planeedi järgi kirjutasin ma 2022. aasta tähtkujude horoskoobid, sest 2022. aastat juhib kogu enda väega just Marss. Seetõttu on see väga-väga suurte muutuste aasta. Suuremate muutuste aasta, kui sa ise suudad endale ilmselt ette kujutada.

30. oktoober - 1. jaanuar 2023

2022. aasta lõpp eeldab sinult kannatlikkust, pooleliolevate teemade lõpetamist ja ettevaatlikkust. Ära lase enda energial ära põleda, haara võim enda kätte!

Marss on sõdalane ja sellel ajal tekib sinus sõjakus, südikus, vajadus end väljendada, olla julge ja aktiivne. Juhin sinu tähelepanu sellele, et siin on üks suur-suur aga - kui Marss on retrograadis, siis tuleb selle energiaga olla äärmiselt ettevaatlik, et sa seda ei kuritarvitaks. Liigne impulsiivsus võib kaasa tuua kaose. Seega mõtle mitu korda enne, kui tegutsed. Kui sa oled Jäär, Lõvi või Ambur (tuleelemendi esindaja), siis on sul eriti vaja end piirata ja tagasi tõmmata. Teiste tähtkujude puhul on see energia veidi madalam.

Marsi retrograadi ajal on vaja lõpule viia kõik lõpetamata ülesanded enne, kui lähed edasi uute teemadega. Kui suhe vajab lõpetamist, siis tee sellele lõpp. Ükskõik milline teema on vaja lõpetada - tee seda, sest Marsi retrograad hoiab võimalustest kümne küünega kinni, kui sa ise ei pane vanu uksi kinni. Seega on blokeering ees nendel teemadel, mis vajavad ikka kõigepealt sinu tähelepanu ja tööd.

Marsi retrograad võib sind väga ära kurnata, sa võid ühel hetkel tunda, et aitab, ma lihtsalt ei jaksa ja ei jõua enam. Igasugune läbipõlemine on kahjuks võimalik. Kui sa tunned stressi ligi hiilivat, siis palun broneeri endale kohe puhkus. Võta aeg maha, taastu ja tegele ainult nende teemadega, mis on poolikud. Ära võta kohustusi juurde, sa lihtsalt ei jaksa neid kanda.

Peale Marsi retrograadi tunned sa end paremini ja kõik hakkab jälle sujuma ning alles siis on õige aeg uued tegevused plaani võtta. 2022. aasta Marsi retrograad eeldabki seda, et kõik, mille sa oled enne 30. oktoobrit käsile võtnud ja mis on poolik, vajab nüüd, kuni aasta lõpuni, sinu vaeva ja pingutust.

Enne Marsi retrograadi tuleks lõpetada vana suhe, kui see on nii või naa läbi (see oleks sinu jaoks parim, kui sa suudad nii käituda). Vastasel juhul saab sul olema väga keeruline sellest suhtest vaimselt ja emotsionaalselt välja tulla. Marsi retrograad on hea taastumiseks, mitte sildade põletamiseks, kuna Marsi agressiivne energia võib kõik pea peale keerata. See toob esile viha, probleemid, juriidilised probleemid ja kaose. Seetõttu väldi sellel retrograadil nii olulise teemaga tegelemist, see kehtib ka sõpruse või ärisuhte kohta, mitte ainult romantilise sideme lõpetamise kohta. Seda muidugi juhul, kui sul on vaja midagi lõpetada, kui sul ei ole, siis on kõik sinu jaoks lihtsam.

Juhul kui Marsi retrograadi ajal tulevad esile pinged, draamad ja probleemid, siis tuleb sul ennast kiiresti kaitsta. Kanna sel ajal kanna Punase Jaspise kristalli. Tegemist on tugeva kaitsekristalliga, mis aitab ebaõiglusel, agressioonil ja draamal vaibuda. See kaitseb sind kõige selle eest ja annab sulle energiat, kui oled lasknud end 2022. aastal ära väsitada.

Kui sa ei ole veel enda tähtkuju 2022. aasta horoskoopi lugenud, siis leiad selle SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin, et sul läheks hästi ja saadan sulle palju armastust. Hoiame telepaatilist sidet!

Tene Laul