2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

SÕNNI (21. aprill - 20. mai) elust soovib 2022. aasta vabastada kõik, mis tema ellu enam ei kõlba
. Ta on oma iseloomult lojaalne, seda isegi siis, kui tema lojaalsust ei austata, ja seesama iseloomujoon teebki Sõnni elu 2022. aastal veidi keeruliseks. Sellel aastal on tal valida kahe tee vahel: Sõnn kas hakkab vastu, ei lase muutustel juhtuda ning pettub selles aastas või läheb eluvooluga kaasa ja leiab 2022. aasta lõpus õnne, armastuse või külluse. Igal juhul saab ta aasta lõpuks täpselt selle, millest ta puudust tunneb. Seega, Sõnnikesed, laske end vabaks ja minge muudatustega kaasa!


Sellel aastal on sul vaja eriti suurt hoolt kanda enda vaimse tervise eest. Eelmised kaks aastat on sind vaimselt ära kurnanud ja nüüd tuleks igapäevaselt panna rõhk enesetervendusse ja tasakaalustamisse. Kui sa ei pööra oma vaimsele poolele tähelepanu, ei suuda sa 2022. aasta muutustega toime tulla. Seega, kallis Sõnnike, kui sa soovid sellest aastast väljuda võitjana, siis hoia enda vaimset keha ja tervenda oma emotsionaalset keha.

2021. AASTA DETSEMBRIST kuni 24. JAANUARINI

Sellel perioodil on Ambur Marsis, mis toob sulle väikese hoiatuse. Mina loen seda nii, et sa peaksid nüüd ettevaatlik olema ja seda eelkõige enda tervise suhtes. Kosmiline seis ei soosi kaitset, pigem lagundab seda, ja seega on sul endal vaja olla ettevaatlikum ning elada tervislikumalt. Seda ka vaimses mõttes, sest stressi võib sel ajal tekkida palju. Soovitan sul nüüd turgutada end vitamiinide, mineraalainete ja enesetervendusrituaalidega. Igasugune ettevaatlikus toob head.

24. jaanuar - 6. märts LÕPPARVETE TEGEMINE JA ELUGA EDASI LIIKUMINE

Sellel perioodil on Marss Kaljukitses ja kokku saavad kaks maaelementi. Sinus äratab see üles probleemid, mida oled tegelikult juba viimased kaks aastat endaga kaasa tirinud. Miski, mis vajab sinult lõplikku lahendust, tuleb esile kas 2021. või 2020. aastast. See on midagi, mis on aegunud, problemaatiline ja mis ei teeni sind enam hästi. Kui puutud mingi sellise teemaga kokku, siis tea, et sul on nüüd aeg edasi liikuda. Lõpetada ära see, mis on jälle varjust välja astunud.

Üleüldse suureneb sinus oskus suuri otsuseid langetada. Aeg on valikute tegemiseks õige ja ma ei soovita ühelegi Sõnnile keerulisi teemasid edasi lükata. 2022. aasta eesmärk on siiski meie kõigi elusid uuendada. Hoia enda kõrval Serpentiin Jaadi/Jaade, selle aasta õnnekristalle, mis aitavad sul ainult parimaid otsuseid langetada.

Võimalik, et sellel perioodil lõppeb sul mingisugune suhe, olgu see romantiline, sõprus- või tööalane suhe, sest Marss Kaljukitses toob esile suhteteemad, mis vajavad suuremat selgust. Roosa Kvarts, 2022. aasta armastusekristall, on sellel ajal suureks sulle suureks abiks.

6. märts - 15. aprill MOMENT, MIL JÕUAD ENDAS SELGUSELE JA LEIAD VASTUSED

Sellel perioodil liigub Marss Veevalajasse ja loob sulle blokeeringuid, tekitades tunde, et miski justkui ei sujuks, vähemalt mitte nii, nagu sa ise sooviksid. Ma ei soovi olla pessimistlik ja tuua aasta alguses esile vaid probleeme, kuid kosmilised energiad on tõepoolest sel perioodil segased ja veidi häirivad. Mina pigem näen seda aega 2022. aasta üleminekuperioodina, mis lagundab sinu elus midagi, mis on aegunud ja ei toimi, seda selleks, et uus ja veelgi parem saaks sinu ellu tekkida. Seega ei ole see halb, pigem on see transformatsioon ühest eluetapist teise, parema poole. Nii et kõik on tegelikult suurepärane! Sa saad ise enda õnneenergiaid võimendada, kasutades selleks õigeid kristalle ehk 2022. aasta õnnekristalle Tiigrisilma, Serpentiin Jaadi ja Rohelist Aventuriini.

Sa tunned sellel ajal, kuidas sind hoiaks miski või keegi tagasi. See on häiriv ja sa justkui ei saaks 100% teha seda, mida su hing ihaldab. Hoia meeles, et vastuhakk ja millegi vägisi tegemine ei ole kasulik, see periood on pigem sisemise vaatluse, spirituaalse kasvamise ja endas selgusele jõudmise jaoks. Sõnn, võta seda periood, et endas selgusele jõuda, mitte ära tegutse füüsiliselt aktiivselt ja produktiivselt.

TERVE APRILLIKUU

Nüüd sa võtad või oled sunnitud vastu võtma otsuse, mis sulle kohe üldse ei meeldi. See on ebamugav, kuna oled millegi või kellegi poolt nurka surutud. Sinu üldine energia on praegu rahulolematu ja saadab sind mingil moel terve aprilli. Sellel ajal on sul mõistlik tegeleda enesetervendamisega, mediteerida, puhastada rituaalitõrvikutega oma Auravälja ja tegeleda ka teiste spirituaalsete tervendusvõtetega.

15. aprill - 24. mai PRODUKTIIVNE, KASULIK JA KÜLLUSLIK PERIOOD

Sellel perioodil on Marss Kalades ja see toob su 2022. aastasse kannapöörde. Kui aasta algas vanade jamade korrastamisega, siis nüüd on sind ees ootamas midagi hoopis teistsugust. Sellel ajal muutub sinu intuitsioon ekstrateravaks ja kõik hakkab järsult sujuma. Käes on ülimalt hea aeg enda elu parandamiseks, materiaalsete ja teiste unistuste täideviimiseks ning tööalaseks eduks. See on aeg, kus kõik tuleks mängu panna ja riskida, sest kosmilised energiad on sinu poolt. Hoia sellel ajal endaga rahaõnnekristalli Tiigrisilma, lase küllusel igal tasandil enda ellu tulla ja tee ise kõik selleks, et oma soove täide viia. Kõik sujub sulle kasulikus suunas.

Sinus tekib motivatsioon ja inspiratsiooni on lihtne saada. Sa pead sellel ajal kuulama, millest su intuitsioon kõneleb, ja selle järgi tuleb sul ka tegutseda. Liigu suunas, kuhu hing sind kutsub ja sa ei kahetse. Sa jõuad kaugele, kui sa tegutsed!

Sinu isiklikuks rahaõnne-, külluse- ja rikkusekristalliks on 2022. aastal Roheline Aventuriin. Seda tasub hoida kas kodus või tööl või kanda talismanina, et maist õnne ligi kutsuda. Sel perioodil, mil kosmilised energiad on nii või teisiti sinu kasuks, tasub ise enda õnne suurendada. Soovitan sul sellel ajavahemikul ekstrapalju vaeva näha, sest Saturni retrograadi ajal, mis algab 4. juunil, on sul võimalik nautida kogu selle töö ja vaeva vilju, kuhu sa oled panustanud. Kuna Saturni retrograad toob meile Karmat tagasi, siis igasugune panus enne retrograadi on õigustatud ja vaeva väärt. Seega, Sõnnid, tehke ikka edasi seda, milles te osavad olete - oma tööd. Sodiaakidest olete just teie need, kes on sündinud tööd tegema. Maaelement ja juhtiv planeet Veenus loovad kauni sünergia töö, võimekuse ja perfektsionismi vahel, andes just teile võimekuse luua, olla innovatiivsed ja kohusetundlikud. 

24. mai - 5. juuli VAJALIKUD ON KIIRED OTSUSED JA ALGUSE SAAVAD SUURED MUUTUSED

Sellel perioodil on Marss Jääras ja see annab sulle teatud võimaluse, millele tuleks kiirelt reageerida ja see vastu võtta. Mis aspektis see võimalus tuleb, ei ole täpselt teada, sest see on igal Sõnnil erinev. Tegemist on võimalusega, mis aitab elu parandada kas vaimsel või emotsionaalsel tasandil. Sõnn - julge nüüd rohkem reageerida, spontaaselt edasi liikuda ja vähenda üleanalüüsimist ning aeglast otsustamist.

Sellest perioodist alates hakkavadki tulema suuremad muudatused ning need liiguvad edasi ka järgmistesse perioodidesse. Nüüd, suvel, on väga hektiline, muutlik ja kuidagi ebastabiilne aeg. Seda suuresti teiste inimeste pärast, sest nemad seda sinu ellu tekitavadki. Kaitse end Serpentiin Jaadi kristalliga, et sa suudaksid selle kõige sees jääda selge peaga. Sinu ellu tuleb keegi, kes tekitab sinus segadust, vallalisele Sõnnile võib see tähendada uut suhet.

5. juuli - 20. august VABANEMISE VAJADUS JA ÄRAJOOKSMISE SOOV

Sellel perioodil juhib Sõnni Marss ja see toob endaga kaasa vajaduse end millestki lahti rebida. Sa soovid puhata, millestki eemalduda ja see on seotud emotsionaalse pingega. Sa jõuad arusaamiseni mingis aspektis enda elus, mis on sind juba pikka aega häirinud ning sa teed selles osas totaalse ümberkujundamise. See on suurepärane periood suurpuhastuseks ja eluga edasi liikumiseks.

See on kindlasti ka periood, kus tasub vältida draamadesse sattumist. Kasuta enda läbirääkimisoskust, too esile oma tolerantsus ja koostööoskus. See kõik on sinus olemas! Läbirääkimistes oled sa osav ja sellel perioodil on sul seda väga vaja. Teised sodiaagid sinu ümber ei ole kõige stabiilsemas seisus ja seetõttu on sul vaja kasutada enda kainet mõistust ja olla kahe jalaga maa peal. Too teised ka maa peale, kui selleks on vähegi vajadust.

20. augustist KUNI AASTA LÕPUNI VÄLJA

Sellel perioodil juhivad Marssi Kaksikud ja sa tunned suurt vajadust ise palju pingutada, et muuta oma elu ja seda endale sobilikus suunas korrigeerida. Väga palju tuleb panustada töösse ja see on teema, kus on võimalik edu saavutada. Sul ei ole aasta lõpuni aega puhata, sest kohustused muudkui kasvavad ja kasvavad, lausa üle pea, kui sa ise liigud aeglaselt. Seega tuleb kiirelt tegutseda ja tööd teha. Aasta lõpus, kui sa oled korralikult panustanud ja pingutanud, siis toovad Kaksikud Marsis sulle küllust ja siis oled sa tulemusega rahul. 

Retrograadid, mis sind sellel perioodil mõjutavad, suunavad sind enda sisse vaatama. Sind, kes sa nii või teisiti oled suur ülemõtleja ja perfektne analüüsija, ootab ees ekstrasuur analüüsimise periood. Kui sind ennast häirib see osa sinus, siis kasuta mediteerimist, et sa ennast täiesti ära ei kurnaks. Planeetide seis on lihtsalt selline, et Sõnnid hakkavad iseendas korrektuure tegema ja selleks võib kuluda mitmeid magamata öid. Säti enda kõrvale suitsema lavendliviiruk, kui sul on keeruline und leida.

KOKKUVÕTTEKS

Sinu jaoks on 2022. aasta suurpuhastuse-aasta, teemadeks on ka ümberkujundamine ja muutumine. Sinu ellu saabub armastuseõnn, kui sa lased vabaks vanast armastusest, kui see enam ei toimi, või muutub suhte sisu. Roosat Kvartsi, selle aasta armastuseõnnekristalli, on sul nüüd väga vaja. Aasta lõpus saabub sinu ellu küllus ja rahu, kui sa lased muudatustel aasta vältel juhtuda ning julged eluga paljudes erinevates teemades edasi liikuda ning mitte kinni jääda sinna, kus sa ise arvad, et on õige olla.

Kallis Sõnn, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.


2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul