2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

KAKSIKUTELE (20. mai - 20. juuni) on 2022. aasta äärmiselt segane aasta.
Seesama segadustunne sai alguse juba 2021. aastal, see tuli edasi uude aastasse ning nüüd peavad Kaksikud seisma silmitsi valikute ja kiirelt muutuvate situatsioonidega, seda näiteks ka tema enda sees. Kaksikute tunded muutuvad ja selle tähtkuju kohal valitseb kergelt kaootiline pilv.

Selle aasta eesmärgiks on eemaldada sinu elust kõik, mis sinna enam ei sobi, olgu selleks mõttemustrid, käitumis- või tarbimisharjumused, suhe, valikud jne. Kõik, mis peab lagunema, laguneb, ja see toob kaasa palju stressi. Stressi aitab taluda Sinine Kvarts, sinu selle aasta õnnekristall, mis samal ajal toetab ka sinu intuitsiooni. Sel aastal on sul vaja oma intuitsiooni kuulata, et saaksid aasta lõpus kõigest võitjana välja tulla. 2022. aasta eesmärk on anda võimalus kõigele uuele ja ma näen seda aastat võimaluste aastana, kus sinu elu soovib võtta uue suuna. Selline olukord ongi alati ebamugav ja lükkab sind mugavustsoonist välja, aga lõpptulemus on see, mis loeb. See võib olla imeline!

2021. AASTA DETSEMBRIST kuni 24. JAANUARINI 2022

Sellel perioodil juhib Marssi Ambur ja see toob sinu jaoks esile eraelu ja isiklikud suhted, kõik tiirleb nüüd nende ümber. Nähtavale tulevad ebastabiilsed suhted, mida on vaja tervendada ja parandada, sest selleks on õige aeg. Kanna 2022. aasta armastusekristalli Roosat Kvartsi, sest nüüd on õnne uute suhete loomiseks ja vanade tervendamiseks. Samas on see aeg ka närviline ja stressirohke, seetõttu soovitan sul sel perioodil draamadest ning konfliktidest pigem hoiduda. Selleks on sul mõistlik tähelepanelikumalt jälgida, mida sa ütled ja kuidas käitud.

24. jaanuar - 3. märts KÕIK KEERLEB MATERIAALSE HEAOLU JA VANADE TEEMADE LÕPETAMISE ÜMBER

Sellel perioodil juhib Marssi Kaljukits ja see toob sinu elus esile teemad, mis on seotud sinu töö, eriala, äri ja muu materiaalsega. Sul on kasulik tööalaselt pingutada, sest selleks on soodne aeg. Nüüd on sul võimalik leida ka vastuseid kõikidele materiaalsetele küsimustele. Lisaks võivad saada aktuaalseks 2021. aastast pooleliolevad teemad, mis vajavad lahendamist või lõpuni viimist. 2022. aasta külluse- ja rahakristalliks on Tiigrisilm, millest on sul sel ajal väga palju kasu.

Lisaks materiaalsetele teemadele võib sul sel ajal tekkida tunne, et sa soovid millestki loobuda või kedagi oma elust välja jätta - tee seda, kui on vaja. Esile tulevad vanad teemad, mis sinu ellu enam ei sobi. Seega, Kaksikud, kuula enda intuitsiooni, tee vajalikud sammud ja lõpparved, kui tunned selleks vajadust

6. märts - 15. aprill SEISAK, MIS TULEB PÕHJUSEGA JA MIS TULEB ÄRA KASUTADA, MITTE SELLES HALBA NÄHA

Sellel perioodil on Marss Veevalajas, mis toob sulle kohati mitmeid takistusi ja seisakuid. Mitte miski ei paista edasi liikuvat, kõik on aeglane ja tulemust on raske näha. Soovitan sul olla kannatlik. Ma tean, et seda on raske teha, aga see ongi aeglane periood. Sa võid ise olla aktiivne, aga midagi ei ole teha, tulemusi ei ole näha. Sellel perioodil on väga kasulik kanda 2022. aasta õnnekristalli Serpentiin Jaadi/Jaade. Rahulikuma tempo tõttu on see suurepärane aeg eneseanalüüsiks, enda sisse vaatamiseks ja spirituaalseks selguseks, aga mitte tulemusteks. Soovitan kõikidel Kaksikutel panna sel ajal oma tuleviku osas paika kõik see, mida sa 2022. aastast ootad.

Soovitan sul teha rituaalitõrvikuga (Palo Santo, Yerba Santa, Salvei jne.) aurapuhastusrituaali, et kiirendada oma tervenemisprotsessi ja suurendada intuitsiooni. Sul on nüüd vaja oma intuatsiooniga tegeleda, et järgmine periood Marsis, mis on Kalades, ei oleks sulle otsuste langetamise osas raske. Tulemas on päris intensiivne periood ja sul tuleb end selleks ette valmistada. Soovitan sul lugeda minu artiklit kolmandast silmast, kus räägin, kuidas seda avada.

TERVE APRILLIKUU

See on Kaksikute jaoks kõige aeglasem kuu terve 2022. aasta jooksul. See on sisemise vaatluse periood, mis on vajalik spirituaalseks arenemiseks ja enda füüsilise keha tervendamiseks. Soovitan sul nüüd tegeleda enda keha ja hinge taastumise ning tervendamisega. Nagu sa isegi aru saad, just selle jaoks aprillikuu ongi, tegemist pole üldse halva ajaga - see on sinu jaoks põhimõtteliselt ainuke hetk 2022. aastal, kus tempo maha võtta ja end kosutada. Kaksikud, kui te seda praegu ei tee, ei pruugi te olla võimelised ülejäänud aastaga sammu pidama. Seega on sel ajal ülimalt oluline end esikohale seda ja poputada.

15. aprill - 24. mai SINU INTUITSIOON PEAB OLEMA SELLEKS AJAKS ETTE VALMISTATUD

Sellel perioodil liigub Marss Kaladesse ja nüüd algab sinu jaoks ülimalt tähtis periood. Kaksikud, kas te olete valmis? Sellest tuleb väga hägune aeg - nagu toimuks miskit olulist, mida sa ei suuda selgelt ette näha. Sinus tekib tunne, et justkui kohe-kohe oleks tulemas midagi suurt. Just nii ongi, aga sa ei suuda ette näha, millega täpselt on tegu. Hinges on keerlev ja pöörlev tunne ja selline enesetunne saadab sind terve selle perioodi jooksul. Aga peale seda juhtub midagi suurt.

Inimestega tuleb praegu olla eriti ettevaatlik, ära neid liialt usalda, sest sa võid praegu kogemata valet inimest usaldada. Samamoodi ei tasuks riskida ka muude asjadega, ka mitte rahaga. On ebasoodne aeg teha samme, mille tulevikku sa ei suuda ette näha. Hoia endaga Kaksikute 2022. aasta intuitsiooni- ja rahukristalli Sinist Kvartsi, see tugevdab intuitsiooni ja aitab teha õigeid samme.

Sellel ajal on lihtne illusioonidega kaasa minna ja seetõttu on oluline juba varem enda intuitsiooniga kontakt saada, et sellesse lõksu mitte sattuda. Ära usalda, mida sulle räägitakse või näidatakse, ka mitte meediat/uudiseid.

Vead, mida sellel ajal tehakse, on tõsised, ja seetõttu soovitan sul enda otsuste ja valikutega olla ettevaatlik. Võta aega ja ära rutta.

24. mai - 5. juuli TIPPHETK, MIL SU ELLU VÕIB TULLA MIDAGI SUURT

Sellel perioodil liigub Marss Jäära ja see loob sulle väga soodsa energia. Sul on nüüd võimalus äratada enda ambitsioonid ja muuta need reaalseks. Sa oled energiat täis, sest sellel ajal on energeetilist jõudu ja võimekust. Just nüüd on õige aeg kõik mängu panna ja end üles töötada.

Sinu ellu tuleb midagi väga põnevat ja sul on võimalus enda elu muuta. Marss Jääras viitab aga sellele, et tegutseda tuleb kiiresti. Seega too mängu oma kiire reaktsioon, et saaksid oma ellu seda, mida universum tuli sulle kinkima. Hoia enda lähedal 2022. aasta õnnekristalle või kanna enda 2022. aasta käeketti, et su õnn kasvaks.

Sinus tekib eluenergia, soov edasi liikuda ja saata korda midagi suurejoonelist - selleks ongi just praegu väga soodne aeg. Mida aktiivsem sa oled, mida rohkem sa seemneid mulda paned, seda rikkalikumaks muutub sinu aasta lõpp. Jäta meelde, viljad valmivad sügisel!

5. juuli - 20. august PEIDUS PINNA ALT TULEB VÄLJA MIDAGI, MIS TULEB ÄRA LÕPETADA. ET KÕIK UUS SAAKS KASVADA.

Marss on nüüd Sõnnis ja sinu elus toob see esile midagi minevikust. Suure tõenäosusega on see 2020. või 2021. aastast. Nüüd on käes see moment, kus on õige aeg teha lõpparve. Kas siis mingisuguse tõekspidamisega, suhtega või ükskõik mis teemaga - millegagi, mis sind enam ei teeni ja mis on oma aja ära elanud. Kui sinu ellu tuleb mingi teema, mis vajab lõpetamist, siis ära kahtle, lihtsalt lõpeta see ära. Ole julge! 2022. aasta on eelkõige seotud vana likvideerimisega, et uus saaks peale tulla. Ja seetõttu ei ole see aasta lihtne ühelegi tähtkujule.

Nüüd tuleb esile ka midagi, mida sul on raske tunnistada või aktsepteerida. Sa saad teada midagi sellist, millega sul on raske kohaneda. Sellel perioodil on vaja vooluga kaasa minna, mitte kinni jääda, sest see mõjub hingele väga toksiliselt. See on suurepärane aeg, et keskenduda enda tervisele, ennast üles töötada ja pühenduda vaid sellele, mida sa soovid luua. Igasugune eneseteostamine on soositud ja saab pärjatud hea õnnega.

20. augustist KUNI AASTA LÕPUNI 

Marss liigub nüüd sinu enda tähtkujusse, Kaksikutesse, ja see saadab sind aasta lõpuni. Aasta lõpp saab su jaoks olema tohutult tähtis, sellel ajal kasvab sinu energia, kiirus ja impulsiivsus. Sinusse tekib suur entusiasm ja seesama energia annab sulle kõik selleks, et saata enda elus korda midagi väga suurt. Sul tuleb oma ideed käiku lasta ja need reaalseks muuta, just nüüd on selleks parim aeg.

Samal ajal kui Kaksikuid saadab isiklikus pildis õnn, on suhetealaselt kõik laiali. Suhetes tekib väga-väga suur segadus ja seda eriti just aasta lõpus. Aga järsku, nagu noaga lõigatult, tuleb lahendus, otsus ja valgus. See tekib ühel hetkel, alates 20. augustist kuni 2023. aasta alguseni. See on ees ootamas kõiki Kaksikuid. Selleks, et kõik pöörduks sinu kasuks, hoia endaga 2022. aasta õnnekristalle. Nii on kõik, mida sa teed ja otsustad, sulle kasulik.

KOKKUVÕTTEKS

Sul on sellel aastal vaja jääda rahulikuks ja tasakaalukaks, sest impulsiivne ja äkiline käitumine võib kaasa tuua tohutult laastavad tulemused. Selleks, et olla 2022. aastal edukas, tuleb õppida kõike rahulikult võtma. Mitmed asjad sinu elus murduvad, aga see on vajalik selleks, et need saaksid paraneda, terveneda ja uueneda. 2022. aasta eesmärk on pöörata sinu elus uusi lehekülgi. Segadus, stress ja palju emotsionaalsust on sellises olukorras vältimatud. Aga ma ütlen sulle, et sellel kõigel on hea eesmärk. Sa saad sellest aru alles 2022. aasta lõpus, alles siis tekib sinus positiivne avastusmoment. Usalda mind - kui sa ei rutta, siis sa jõuad väga ilusasse paika. Lihtsalt liigu sujuvalt ja ettevaatlikult, kes seda suudab, see leiab aasta lõpuks õnne.

2022. aastal toetavad sind ka Tiigrisilm ja Valge Hauliit - mõlemad kristallid aitavad sul saavutada sellele aastal kõike, mida su hing ihaldab. Valge Hauliit aitab maandada sinu sees olevaid pingeid, et sa saaksid vabalt luua ja teha. Tiigrisilm on küllusekristall, mis aitab sul manifesteerida kõike seda, mis on sinu sees. Tiigrisilm aitab sul luua teekonda selle kõigeni, millest sa unistad. See aitab sul näha neid võimalusi, mida universum sulle pakub ja kui sa neid võimalusi näed, siis julgustab Tiigrisilm sind nende võimalusteni jõudma.

Kallid Kaksikud, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.

2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul