2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

VÄHI (21. juuni - 22. juuli) jaoks on 2022. aasta ülikiire, üliintensiivne, lausa hektiline ja emotsionaalne.
Selle aasta peamine eesmärk on muuta Vähi tunde- ja tööelu ning panna see kõik uues rütmis liikuma. See on minevikust tervenemise ja sealt edasi liikumise aasta. Vähil on vaja süveneda spirituaalsusesse, tegeleda enda iseloomuga ja õppida eluvooluga kaasa minema, mitte jääda kinni soovidesse, mida nõuab tema ego. Kui Vähk lähtub sel aastal oma egost, läheb ta hukatusse, spirituaalselt tervendatud Vähk tõuseb aga taevastesse kõrgustesse. 2022. aastal tuleb loobuda paljust, et uuendused saaksid toimuda, tuleb vabaneda sellest, mis sind ühest või teisest küljest takistab.


2021. aasta teine pool on toonud Vähile suuri muutusi ja see on justkui ettekuulutus sellest, mida toob sulle 2022. aasta. Vähki on vaimselt raputatud tasa ja targu, talle on pandud päris suur koormus ja see aeg on toonud väga palju uut ja ebaselget. Aga 2022. aastal saab kõik oma tähenduse. Vähk suudab lõpuks ise pusletükid kokku panna ja aru saada, milline on seis tema elus.

Vähk, kes on juba sündides emotsionaalne, peab end 2022. aastaks väga konkreetselt ette valmistama, et tema tunded ei käiks üles-alla nagu Ameerika mägedel. Selleks soovitan Vähil juba 2022. aasta alguses võtta suhtumine, et kui elu soovib midagi muuta, siis las muudab. Eelkõige kehtib see nende sissekäidud mustrite puhul, mis olid Vähi elus 2021. aasta esimesel poolel ja enne seda. Kõik see põhjustab segadust, see on aga vajalik, sest 2022. aasta soovib Vähi elus teha muudatusi emotsionaalsel ja vaimsel tasandil. Uus aasta näitab selgelt, et kui Vähk soovib oma elus edaspidi õnne leida, olgu see tööalaselt või hoopis armastuses, siis on vaja taktikat muuta. Elu on taktika kohta juba vihjeid andnud, Vähk hakkab neid nüüd 2022. aastal märkama ja otsi omavahel kokku viima.

2021 DETSEMBER - 24. JAANUAR 2022

2022. aasta energiaid juhib Marss ja sel ajal on Marss Amburis, mis mõjutab Vähki töö- ja erialaselt. See periood on suhteliselt intensiivne ja kaootiline. Vähk võib tunda, et ta ei jõua tempos püsida ning selgelt näha, mida teha ja mis vajab kõige enam tema tähelepanu. Kõik justkui jookseks kokku ja tähed nagu ei oleks Vähi poolt. Ilmselt nii just ongi ja seetõttu on sel ajal mõistlik panustada sinna, kust on oodata kindlat tulemust. Kuna energiad ei ole soodsad, siis soovitan Vähil alustada kohe 2022. aasta külluse- ja rikkusekristalli, Tiigrisilma, või üleüldise õnnekristalli, Serpentiin Jaadi kandmist (või teiste Jaadide, kuna kõik Jaadid toovad sellel aastal õnne ja aitavad uue aasta energiaga sammu pidada).

Veel soovitan Vähil panustada ja keskenduda nüüd kõigele, mis toob sulle materiaalset jõukust. Suuna enda energia just sinna, pane end tegutsema, säti soodsad seisud endale kindlamini kätte.

24. JAANUAR - 6. MÄRTS ÜLIOLULISE TÄHENDUSEGA PERIOOD SINU ISIKLIKUS ELUS 

Sellel perioodil on Marss Kaljukitses ja Vähile toob see enneolematult suure võimaluse viia enda tundeelu, romantiline pool ja suhted täiesti teisele tasandile. Kuulake nüüd, Vähikesed! See on periood, kus muudatuste jaoks avaneb teie Südametšakra. 2022. üks eesmärk on muuta sinu suhtumist armastusse, kujundada see ümber ja seda tervendada. Suhete puhul vana taktika lihtsalt enam ei kõlba. Sul on võimalus muuta seda, kuidas sa suhtud inimestesse ja suhetesse. Kui sa oled intuitiivne Vähk, siis oled sa juba 2021. aastal sellest ise aru saanud, et muudatusi on vaja. Lase vabaks need käitumisviisid ja harjumused, mis sind kuskile ei vii. Lase muutusel toimuda. Otsi märke, mida sinu ellu saadetakse, ja tõlgenda neid. Vähi jaoks on see periood üheaegselt soodne nii armastuse leidmiseks kui ka armastuse osas ämbrisse astumiseks. Seetõttu soovitan just nüüd kanda endaga Labradoriiti, mis on 2022. aastal Vähi õnnekristall. See ühendab sind intuitsiooniga ja aitab erinevate valikute hulgast enda jaoks sobivaima leida.

Lase oma Südametšakral terveneda, tõuka eemale vanad mustrid või ka inimesed, kes tulevad sulle neid mustreid meenutama. Aktsepteeri ja võta vastu need, kes on erinevad sellest, mida oled eelnevalt kogenud (enne 2021. aasta keskpaika). Igasugune Südametšakra puhastamine ja tervendamine on hädavajalik. Muutus, mille 2022 soovib sinu südameasjades läbi viia, mõjutab sind selle elu lõpuni. See muutus saab alguse just nüüd, kuid kestab igavesti. Seega astu rongile, ära karda muutuda!

Ülioluline vihje sulle, kuidas saad tähtede seisust maksimumi võtta: ära tõrju oma elust neid inimesi, kes on sinu ellu saabunud loomulikult ja annavad sulle seda, mida sa ei ole eelnevalt kogenud. Hoia neid inimesi, kes sind päriselt armastavad ja ei põhjusta sulle peavalu. Väldi suhtlemist nendega, kes meenutavad sulle 2021. aasta esimese poole ja varasema aja segadust. Jäta see vihje meelde ja järgi seda. Selle aasta armastusekristall on Roosa Kvarts, kanna seda ja hoia enda lähedal, et end energeetiliselt aidata.

6. MÄRTS - 15. APRILL

Sellel perioodil on Marss Veevalajas ja see muudab Vähi elu väga ebastabiilseks, tekitades erinevates eluaspektides tohutu segaduse. Vähina võid sa tunda, et sa lihtsalt ei saa enam aru, kus sa enda elus seisad. Sul on keeruline mõista, mida teised inimesed sinult ootavad või tahavad. Sa ei pruugi oma töö ja eriala osas näha selget pilti. Jäta meelde, mu kallis Vähk - see aeg, kus sa pead võtma üks päev korraga, kestab natuke kauem kui kuu. Minu soovitus on, et ära kiirusta lahkuma olukorrast, mis tundub sinu jaoks üle pea kasvavat ja ära rutta ühessegi uude teemasse, mis on sinu jaoks ebaselge. Võta aega, kalkuleeri, analüüsi, loo ühendus enda intuitsiooniga ja mine eluvooluga kaasa, ära võta praegu ohje enda kätte. Rutakalt otsuste tegemine võib sellel ajal kaasa tuua väga suuri isiklikke kaotusi materiaalsel, vaimsel või suhete tasandil. Jää rahulikuks ning oota, kuni see periood saab läbi. Põleta igapäevaselt viirukeid, et suudaksid olla spirituaalselt terve ja tugev. Hoia kokku inimestega, kes teevad sind õnnelikuks ja väldi konflikte. Konfliktsed inimesed võivad sind eksiteele viia ja ilmselt paljud Vähid, kes seda nõuannet ei kuula, eksiteele viiaksegi.

APRILL ON TÄHENDUSRIKAS, TUUES KAASA ÜLLATUSI JA AVASTUSI

Terve aprill võib sinu kui Vähi jaoks olla kummaline, müstiline ja maagiline, mõne Vähi jaoks lausa hektiline. Põhiline märksõna on, et seda kuud on raske mõista. Sellel ajal on eriti vaja sinu intuitiivset lähenemist, et sa suudaksid asju selgemalt näha. Sinu teele võivad saabuda ootamatud võimalused, samas ka ootamatud kaotused. Mõlemal juhul ei tasuks tormata. Küsi enda käest, miks see on vajalik ja kas see üldse on vajalik. Sa võid seista silmitsi nii heade muudatustega kui ka nendega, mida sa ei tohiks lasta juhtuda. Seetõttu hoolitse aprillis enda spirituaalse poole eest eriti korralikult, et mitte astuda aukudesse, vaid õigetesse võimalustesse. Tee Aurapuhastusrituaale, puhasta end kadaka, rosmariini või kopaali tervendava suitsuga. Need aitavad sinu selgeltnägemist võimendada.

15. APRILL - 24. MAI ÕNN JA VÄGI ON SINU POOLT, KÄI NENDEGA ETTEVAATLIKULT RINGI!

Peale Veevalajat liigub Marss Kaladesse. Vähi jaoks on see suurepärane aeg, mis annab sulle tagasi sinu tugeva intuitsiooni ja muudab kõik palju selgemaks. 2022. aasta on sinu jaoks äärmuslik - ühel hetkel tundub kõik võimatu, teisel hetkel võimalik. Nüüd on käes see aeg, kus kõik on jälle võimalik. Sinu optimism kasvab, võimalused avanevad, inspiratsioon on saabunud ja su ellu nagu oleks saabunud hea õnn. Ja just nii ilmselt lähebki. Seda perioodi tuleb sul kasutada enda soovide ja unelmate täideviimiseks. Aga selleks, et mitte teha valesid valikuid, tuleb kinni pidada 2022. aasta reeglist, mis on Vähi jaoks see, et kõike tuleb näha uues valguses - vana mustri kordamine viib hukatusse, uue mustri loomine tõstab kõrgustesse!

Kõik, mille sa sellel ajal käivitad, otsused, mille vastu võtad, ja teod, mida teed, mõjutavad ka sinu järgmiseid aastaid. Seetõttu tuleb seda õnneperioodi kasutada ettevaatlikult. Esita enne tegutsemist endale küsimus: "Kas ma tõesti soovin seda ka edaspidi?" Räägi, suhtle iseendaga, küll õiged vastused leiavad sind üles.

KUULA HOOLEGA!

Alates sellest perioodist kuni 2022. aasta lõpuni tuleb sul olla eriti ettevaatlik selles osas, kellega sa sidemeid lood ja kellega neid lõpetad.
Vali targalt, et sa ei põletaks ja ehitaks sildu asjatult. Kuula enda südant, mitte enda ego ega loogikat. Mida sinu süda tahab? Mida vähem sa lased rääkida oma egol, seda parem tuleb sinu jaoks 2022. aasta. Et mõista, mida ma selle all mõtlen, selgitan sulle lühidalt. Egost lähtume siis, kui me seame esile enda mina - mina tahan, mina vajan, mina olen mõelnud nii, mina olen väärt seda. Südamehäält kuulates ei ole mina, vaid on tunne, et miski võiks olla kas nii või teisiti. Südamehääl on pehme ja see ei ole radikaalne, ego on konkreetne ja sõjakas.

24. MAI - 5. JUULI VÕIMALUSTE SUURENEMINE, AGA KA TUGEVA ENERGIA TÕUS! 

Marss liigub edasi Jäära, pannes Vähi elama, andes talle energiat, teotahet, motivatsiooni ja loomulikku vastupidavust. Kui tavaliselt on Vähk see, kes peab enda taastamiseks kivi alla pugema, siis nüüd Vähk seda ei vaja. Hea uudis, eks ole, minu ambivertsed Vähikesed!

Tegemist on Vähi jaoks kõige produktiivsema perioodiga. Sellel ajal tuleb mängu panna kogu loomingulisus ja teotahe. Hea õnn on sinu poolt, mis tähendab seda, et erialaselt või tööalaselt on võimalik riske võtta ning panuseid suurendada, teades, et kõike võib saata küllus. Sellel perioodil hoia enda kõrval Tiigrisilma ja Jaade, need on sinu isikliku külluseenergia aktiveerijad. On soodne aeg uputada end töösse, et hiljem nautida selle vilju.

Sina, Vähk, oled vee-elemendi esindaja ja Marss Jääras sümboliseerib tuld. Vesi ja tuli ei segune, mis tähendab seda, et nüüd tabavad sind ekstravagantsed energiatõusud. Võid tunda, kuidas sa ei suuda selle energia ja tempoga sammu pidada. Aga see on ainult väike periood, kasvata sel ajal enda rikkust, ära lase end sellest ülivõimsast energiast häirida.

Vähi jaoks on see periood armastuse tasandil eriti soodne. Pinnale võivad kerkida tunded kellegi vastu minevikust ja seda esmakordselt. Mis võib Vähki ennast hirmutada kuna see tundub kõik nii uus ja seletamatu. See kehtib eriti vallaliste Vähkide puhul, kelle ellu võib saabuda ka näiteks keegi, keda on peetud sõbraks aga kelle vastu tunded nüüd justkui tekivad. Kosmiliselt on soodne aeg Vähkidel kokku saada hingeliste sidemetega, kellega on vaja selles elus edasi koos liikuda. Võimalik on ka taasarmumine, mis tekib Vähkidel enda kaaslase suhtes. 


Kuna kõike võib tunduda ülevoolavalt palju, võid sa sel ajal kergelt ägestuda, vihapursked või närvilisus on kerged tekkima. Püüa neid emotsioone kontrollida, et sa ise vigu ei teeks ja neid hiljem ei kahetseks. Sellel perioodil tuleb sulle kasuks Serpentiin Jaad, see aitab sinu energiaid hoida tervena.

5. JUULI - 20. AUGUST ENESETERVENDAMISE JA SPIRITUAALSELT MUUTUV AEG

Marss on sellel ajal Sõnnis ja see maaelement toob Vähi jaoks kaasa produktiivselt positiivse aja. Sellel perioodil suudad sa kiiremini teha kõike, mida ette võtad, sujuvus on garanteeritud. Sul on emotsionaalselt lihtsam olla produktiivne. Samal ajal tekitab Marss sulle võimaluse muuta enda staatust teiste seas ja parandada oma suhteid. Sa võid kogeda, kuidas sa muutud spirituaalselt ja seetõttu saab mõjutatud ka sinu suhtumine teistesse. Sa hakkad enda iseloomu sügavamalt analüüsima, leiad üles need teravad nurgad, mis takistavad sul õnnelik olla, ja hakkad täitma neid tühimikke, mis hoiavad endas kurbust. Sa hakkad alateadlikult enda hinge tervendama. Tee seda, selleks on suurepärane periood.

2022. AASTA LÕPP

20. augustil liigub Marss Kaksikutesse ja on seal selle aasta lõpuni, mis tähendab seda, et aasta lõpp on tugevalt seotud Marsi ja Kaksikute mõjuga. Vähi jaoks tähendab see võimalust vabaneda minevikust. Mitte 2022. aastal juhtunust, vaid sellest, mis on toimunud tema sünnist kuni 2021. aasta keskpaigani. Sellel perioodil on võimalik tervendada minevikuhaavu, probleeme ja traumasid. Esile võib tulla mingi vana valu, et sa saaksid sellele uue pilguga vaadata - ikka selleks, saaks toimuda tervenemine. 20. augustist kuni aasta lõpuni tuuakse sinu ellu kõike, hoolimata sinu enda soovist, et sa lõpetaksid ära vanad sidemed, harjumused ning palju muud, mis sind enam ei teeni. Teised inimesed ei pruugi aru saada, et sul on selline periood käsil. See on sinu sisemine võitlus sinu enda maailmaga, mis tuleb lõplikult korda saada, et elu võtaks õnnelikuma pöörde. Jaga enda valu inimestega, kes sinust hoolivad, et nad saaksid sind toetada ja tervenemisel aidata, sa ei pea selles üksinda olema. Kui valid üksinduse, siis ei pruugi sa kiirelt terveneda. Hoia endaga sinu tähtkuju tervendajakristalli ehk Kuukivi, see aitab sind vabastada minevikuahelatest ja võtta vastu kõik uus ja hea, mida 2022. aasta soovib sinu ellu tuua.

KOKKUVÕTTEKS

2022. aasta on Vähi jaoks totaalse transformatsiooni aasta - sa pead rohkem kuulama intuitsiooni ja positiivset häält enda sees, et teha samme, mis on sinu südames ja sukelduda teemadesse, mis sind huvitavad. Ära lase hirmul end tagasi tõmmata! 

Vähki toetavad sellel aastal Labradoriit ja Vikerkaare Kuukivi. Sa oled väga emotsionaalne ja selle aasta energiad tunduvad sulle väga intensiivsed - Vikerkaare Kuukivi aitab sul ennast tasakaalus hoida ja selle aasta energiate vahetusega väga hästi hakkama saada. Labradoriit toetab alati sinu intuitsiooni, aidates sul mõista, kuhu pead edasi liikuma ja kuidas midagi teha.

2022. aastat juhib Marss. Tegemist on planeediga, mis paneb sind äkiliselt tegutsema ja toob radikaalseid muudatusi. Vähi ülitundlikkus ja emotsionaalsus võivad Marsi käes kannatada saada. Sa võid puhtalt enesekaitse pärast viia läbi liiga äkilisi ja drastilisi muudatusi. Väldi sellist käitumist, sest võid selle tagajärjel palju kaotada. See kaotus võib olla nii materiaalne kui vaimne, aga võid kaotada ka inimesi. Hoidu impulsiivsusest, lase elul end rohkem tõestada. Selleks hoia enda lähedal Labradoriiti, see kaitseb sind valede valikute eest.

Sellel aastal on sinu kõige nõrgem koht närvisüsteem, sest 2022. aasta on täis tohutuid pöördeid ja muutusi. See aasta paneb sind korralikult tööle. Hoolitse enda eest, kasuta alternatiivseid tervendajaid, et end stabiilsena hoida, näiteks rodioolat ja ashwagandhat.

2022. aastal on Vähil vaja jääda rahulikuks. Igasugune rutakus, vihapursked, solvumised ja impulsiine käitumine viivad sind kaugele sellest, mida 2022 soovib sulle anda. Selle aasta eesmärgiks on tuua sinu armastusesse valgust ja töösse õnne ning küllust. Nendes kahes valdkonnas toimub struktuurimuudatus, kui sa säilitad rahu, armastava suhtumise ja kannatlikkuse.

Sind saadab edu, kui sa näitad rohkem välja armastust ja hoolivust ning vähem agressiooni ja viha.

Kallis Vähk, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.


2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul