2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

KAALUDELE (23. september - 22. oktoober) on 2022. aasta suurte võimaluste aasta!
Samas on see aasta niivõrd hektiline, et võite ja võimalusi võib olla lausa keeruline nautida. Seda enam, et Kaalud soovivad rahus nautida kõike, mida elu neile toob. Aga ei, mu Kaalud, 2022 ei ole rahulik aasta, see on täis ootamatusi, äkilisi kannapöördeid, võidurõõme ja ehmatusi või pettumusi. Kõike on palju! Seega, Kaalukesed, pange vaim valmis, te nagu läheksite sõtta!


2021. aasta DETSEMBRIST kuni 24. JAANUARINI 2022 TULEB ESILE VAJADUS ENNAST KAITSTA

Sellel perioodil juhib Marssi Ambur, mis loob olukordi, kus on vaja enda eest seista ja oma seisukohti selgitada, olgu see siis suhtes, tööl või kus iganes. Sinu initsiatiivis kaheldakse ja seetõttu vajab keegi lisaselgitusi. Sellised situatsioonid aga panevad su kannatlikkuse korralikult proovile ja rikuvad su tuju. Minu soovitus on, et ütle otse välja, kus sa seisad ja jää endale kindlaks. Väljenda end rohkem, et vältida seda, et keegi teine paneb sulle sõnad suhu või sinu teod kirja.

Lisaks võid sa kogeda, kuidas sa pead millegi või kellegi nimel võitlema. See võib olla suhe, mille oled ajaga käest lasknud või tööpositsioon, kus oled end tundnud liiga mugavalt. Selle koha, kus sa oled mugavalt paigale jäänud, tuuakse esile ja sa pead näitama, et oled seda kohta või suhet väärt.

Et see periood mööduks parimal viisil, on sul vaja olla avatud, suhelda inimestega ja saada kokku kõigiga, kes sulle midagi tähendavad. Nii lood sa head suhtekarmat. Eneseisolatsioon oleks praegu kõige halvem mõte. See aeg on klaarimiseks, tervendamiseks ja suhete loomiseks, hoia endaga 2022. aasta suhteõnnekristalli Roosat Kvartsi.

Praegu on sul palju tegutsemisindu, sa oled ambitsioonikas ja seda Marsi energiat tulebki ära kasutada. Panusta kõigesse, milles eeldad ja soovid 2022. aasta jooksul tulemust näha.

24. jaanuar - 6. märts PINNALE TULEB VANA TEEMA, MIS VAJAB TERVENDAMIST VÕI EEMALDAMIST, ET TOIMUDA SAAKSID SUURED JA OLULISED MUUTUSED!

Nüüd on marss Kaljukitses ja see tekitab sinus ärevuse suhetes, kodu- ja rahaasjades. Marss Kaljukitses ei ole sulle soodne ja see paneb nii mõnegi teema küsimärgi alla. Pinnale ujub midagi, mis nõuab lahendamist, pühendumist ja selgust, olgu selleks siis rutiinseks saanud suhe, mis vajab kursimuutmist, või mõni perekondlik mure, mis ootab sinu panust. Teemad on Kaalude seas erinevad, aga need on seotud suhetega, koduga ja rahaga või siis kõige kolmega.

Sellel perioodil on ülioluline kanda 2022. aasta õnnekristalli Serpentiin Jaadi või teisi Jaade. Jaad on kristall, mis hoiab sinu ligidal head õnne, suurendades potentsiaali teha asju vaid paremaks. Marss Kaljukitses näitab sulle probleeme, et sa nendega tegeleksid, sest 2022. aasta eesmärk, milleks on struktuurimuudatus, sillutab nii endale teed. Kaalud, kes panevad oma pea liiva alla, ei saavuta aasta lõpuks seda, mida see murranguline aasta tooma tuli. Seega, Kaalud, lähme võitleme parima tulemuse nimel!

Kindlasti ei ole tegemist lihtsa perioodiga, vaid pigem väga ärevaga, ja emotsioonid on seinast-seina ning intensiivsed. Nüüd tuleb rõhku panna sellele, et sa üle ei reageeriks ja võtaksid aega kõige tervendamiseks.

6. märts - 15. aprill VÄGA VÕIMAS PERIOOD! VÕTA KOGU ENDA ENERGIA JA PANE SEE MÄNGU, SEST SA VÕID VÕITA!

Marss on sellel ajal Veevalajas ja sinu jaoks tähendab see inspiratsioonipuhangut. Ühelt energiat teisele liikumine, järsku, nagu noaga lõigatud, eks, Kaalud! Nüüd on sul on võimalik minna järgi sellele, millest sa unistad. Jäta endale meelde, kallis Kaalud, et riskida, on vaja julgust ja võimekust. Mida julgem sa oled, seda suuremad on su saavutused.

Sellel ajal tuleb iga Kaalude ellu teema, mis vajab kohest otsustamist ja muutmist. Universum viskab su ette küsimuse ning sa pead kiirelt reageerima, kas "jah või ei". Suure tõenäosusega on see seotud suhte või tööga, mis on 2022. aastal sinu elus teemaks. Sul pole aega kaaluda, sul on vaja riskida. Kui sa vigu ei tee, siis ülejäänud 2022. aasta toob sulle ülihea tulemuse.

Hoia sellel ajal endaga 2022. aasta küllusekristalli Tiigrisilma. See aitab õigeid otsuseid vastu võtta ning suurendab sinu isikliku õnne ja küllust, eriti materiaalset.

TERVE APRILLIKUU

Aprill on oluline kuu kõikide tähtkujude jaoks ja Kaalude puhul suunatakse pilk suurte plaanide tegemisse. See on aeg, mil sa hakkad alateadlikult genereerima kõike seda, mida tulevikult ootad. Aga siin on üks suur AGA - hoia oma mõtete kurss positiivsel ja julge rohkem unistada, sest sinu visioonid ja ettekujutused võivad päevavalgust näha. Sinu 2022. aasta isiklikuks õnnekristalliks on Mäekristall, mis on unistuste elluviimise kristall. See salvestab sinu unistused ja aitab neil viljakad olla, seega hoia seda terve aasta enda lähedal.

Aprill ei ole ainult soovimiseks, see on ka tegutsemiseks, sest seda kuud juhib Saturni vägi ja Saturn vajab alati aktiivsust ehk panust, et asjad saaksid hakata sinu jaoks lahti rulluma.

15. aprill - 24. mai ESIKOHALE TÕUSEB KEEGI OLULINE JA SAAD TEADA, KUI TERVE SA OLED

Marss liigub Kaladesse ja kokku saavad vee- ja õhuelement. See toob sinu elus esile kellegi väga olulise. See võib olla romantiline kaaslane, pereliige, töökaaslane, koostööpartner või keegi minevikust. Välja tuleb keegi, kelle peale sa ise hakkad väga-väga palju mõtlema ja seda põhjusega.

Sellel perioodil saab aktuaalseks ka tervis. Esile tulev tervisemure võib olla seotud sinu või ka näiteks kellegi teisega. Võimalik, et terviseteema ja su ellu toodav inimene on omavahel seotud - sa pead selle inimesega tegelema, midagi olulist koos korda saatma või lausa ära lõpetama. Jäta meelde see, et tervis ei tähenda ainult meie füüsilist tervist, ka vaimne tervis võib olla teemaks. Kaaludel, kes on oma tervise eelnevalt või sellel perioodil käest lasknud, tuleb nüüd suuremat sorti tervisemurega silmitsi seista. Hoia enda elus Serpentiin Jaadi või ükskõik millist Jaadi, see on 2022. aasta õnnekristall, mis aitab sind suuremate probleemide eest kaitsta.

See on ka ülisoodne aeg armastuse leidmiseks ja uutesse suhetesse panustamiseks.

24. mai - 5. juuli AMETLIKUKS MUUTUB MIDAGI, MILLE MÕJU AVALDUB TULEVIKUS

Nüüd muutuvad töö-, ärialased ja isiklike projektide energiad õnnetoovaks. Kaalud, tähed on sinu poolt! Igasugune ametlik tegevus saab õnne juurde ja kõik, millesse panustad, muutub kullaks. Kaalud, kallikesed, kasutage seda kosmilist energiat ära! Sa oled sel ajal nagunii õnnega koos, aga mõtle, kui sa veel ise lisaks panustad, siis mida kõike sa võiksid saavutada! See on sinu isiklik investeering iseendasse. Hoia nüüd endaga Tiigrisilma, 2022. aasta rahaõnnekristalli. Sa võid saada kõige õnnelikumaks Kaalude esindajaks!

Lisaks rahaasjadele on see periood sulle väga ametlik ehk sa teed sel ajal midagi enda jaoks ametlikuks. Olgu see siis mingi otsus, mille sa vastu võtad ja mis mõjutab sinu tulevikku, või mingi paber, millele sa alla kirjutad, või mingi tehing, mille sa sõlmid - midagi ametlikku sinuga juhtub! See ametlik tegu võib toimuda ka sinu peas või siis olla dokumenteeritud, igal juhul toob see sinu tulevikku muudatust.

See periood eeldab sinult rohkem tegutsemist, aktiivsust ja spontaansust. Marsi energia on sellel ajal sinu jaoks nii intensiivne, et mida rohkem sa ise panustad, seda rohkem sa annad 2022. aastal uutele võimalustele hoogu.

29. mai on Kaaludele kõige õnnetoovama energiaga päev. Sellel päeval on ülimalt soodne soovida ja teha õnnetoovaid rituaale.

5. juuli - 20. august TIHE KONKUREERIMINE ISEENDA VÕI TEISTEGA

Seda perioodi juhivad Marss ja Jäär, mis toob sinu jaoks kaasa konkurentsi ning võiduajamise. See energia võib kanduda ükskõik millisesse eluvaldkonda. Mõnedel Kaaludel on tööalaselt pingeline aeg, mil on vaja ennast parimas valguses näidata, teistel on käsil suhtekolmnurk, mis sümboliseerib konkuretsi. Kolmandale võib see periood tähendada hoopis unistuste tagaajamist. Igal juhul tuleb esile teatud teema, kus sa pead enda soovitud tulemuse nimel maksma panema kogu oma energia,  nii-öelda võidu jooksma, et miski oluline käest ei libiseks.

Ettevaatlik tuleb olla reisimisel ja tagasi tuleks hoida impulsiivsete tegude ning väljaütlemistega. Marss on Jääras, mis tähendab, et sa kaldud õnnetustesse või draamadesse. Olles ise ettevaatlik, saad sa selle energia enda jaoks kahjutuks muuta. Hoia endaga sinu 2022. aasta õnnekristalle või kanna sinu tähtkuju 2022. aasta käeketti, et võtta sellest kõigest kaasa vaid parim.

Nüüd võivad paljude Kaalude elus toimuda lahkuminekud - sa kas ise lahkud kellegi elust või keegi lahkub sinu elust. Igatahes see, mis juhtub, on vajalik ja see on juba universumi poolt määratud juhtuma.

20. AUGUSTIST kuni AASTA LÕPUNI VÄLJA

Kaalud jagunevad sel perioodil kaheks. On neid, kellele on see sujuv, rikkalik ja positiivseid muutusi täis aeg, ja on neid, kellele on see väga pingeline, hektiline, problemaatiline ja lausa raskusi täis periood. See, millisel poolel sa oled, sõltub sellest, milliseid otsuseid , valikuid ja tegusid sa tegid enne 20. augusti saabumist.

See on suurepärane võimalus vaadata, millise karma sa esimesel poolel aastal vallandasid ja selle tulemus näitab end kuni aasta lõpuni.

Igatahes on su elus tuul, mis ainult tugevneb ja tugevneb ning toob suuri muudatusi. Kõik kannab nüüd ühel või teisel moel vilja, mille nimel sa oled töötanud või millel oled liialt vabalt lasknud oma elu kujundada.

KOKKUVÕTTEKS

Kaalud, kui sa soovid enda elus midagi muuta, siis 2022. aasta ongi selle jaoks. Leia üles vastused, otsusta ja tegutse. See on tohutult tugeva karmaväega aasta, mis tähendab seda, et kõikidel tegudel ja väljaütlemistel on tulemus juba sellel aastal. Hoia endaga Mäekristalli ja teisi 2022. aasta õnnekristalle, et suurendada isiklikku õnne, võimalusi ja kordaminekuid. Mäekristall on õnnetoova toimega ja on sellel aastal sulle eriti vajalik.

Kaalusid toetavad 2022. aastal ka Lumikvarts ja Kullisilm. Lumikvarts aitab luua sisemist selgust nendes olukordades, kus sa ei tea, kuidas edasi liikuda. See kristall aitab sul tervet seda aastat selgemalt näha. Kullisilm aitab hoida valede valikute tegemise eest ja aitab kiiremini otsuseid langetada. See aitab sul selekteerida kõike, mis sinu ellu sellel aastal tuleb.

Kallid Kaalud, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.

2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul