2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

AMBURI (22. november - 21. detsember) eraelus toimuvad 2022. aastal suured muudatused, eriti isiklikes suhetes.
Sellel aastal on vaja eriti palju hoolt kanda enda intuitsiooni eest, seda arendada ja sellega ühendus luua, et terve aasta jooksul vastu võetud otsused oleksid just need, mida on vaja teha. Tegelikult kardab Ambur sellel aastal vaadata enda elu pimedaid külgi, neid, kus on probleemid ja seisakud. Aga just seda 2022. aasta Amburilt eeldab - et ta vaataks tõele otsa ning liiguks enda eluga edasi, just selleks, et ise õnnelikumalt elada. Seega, Amburid, julgege liikuda pimedusse, et valgustada neid kohti, mis seda vajavad!

2021. DETSEMBER KUNI 24. JAANUAR 2022 

Sellel perioodil on Marss Amburis, sinu enda tähtkujus, ja see toob endaga kaasa ülikiire aja. Nüüd sa tunned, et kõik on intensiivne. Selles intensiivsuses võid sa teha palju vigu ja seda puhtalt impulsiivsusest. Soovitan sul täiesti teadlikult rahulikult võtta. Kui keegi või miski survestab sind, siis võta endale õigus pidurit vajutada ja vastused enda sees üles leida. Ära lase teistel enda otsuseid kujundada! Sellel perioodil juhtub palju, sa kuuled teiste kohta palju ja informatsiooni üleküllus on garanteeritud. Hoia endaga oma 2022. aasta õnnekristalle või kanna enda tähtkuju 2022. aasta käeketti, need aitavad sul rahu leida.

Sel ajal on Veenus retrograadis ja Amburite jaoks, kellel on vanade suhetega või suhtega lõpparve veel tegemata, tulevad just need teemad esile. See ei kehti kõikide Amburite kohta, vaid ainult nende, kes ei tohi kindlasti kaasa võtta 2021. aasta teise poole neid suhteid, mis on mõeldud lõppema. Kui esile kerkib vana armastus, siis ilmselt selleks, et see suhe lõpetada, sellest õppida ja vabaks lasta. Ta ei pea sinuga füüsiliselt kontakti astuma, see võib juhtuda ka nii, et sa hakkad tema peale mõtlema või teda igatsema. Kui nii juhtub, siis sa tead, mida on kõige õigem teha. Uue armastuse ja suhteõnnekristalliks on sellel aastal Roosa Kvarts, hoia seda enda elus ja lase sellel luua uus armastuse teekond või tuua olemasolevasse suhtesse head õnne.

24. JAANUAR - 6. MÄRTS RAHAENERGIA AKTIVEERUMINE, MATERIAALSE POOLE ÜMBERKUJUNDAMINE 

Sellel perioodil liigub Marss Kaljukitse ja kokku saavad maaelement ja tuleelement. Sinul, Ambur, toob see esile materiaalse maailma, töö, äri (kui sul on oma ettevõte), eriala ja rahateemad. Marss aktiveerib sinu elus midagi, mis vajab muutust ja see meenutab mulle tarokaartide "surma". See tähendab, et sul on vaja midagi muuta või lõpetada, et uus etapp saaks alata ja see on seotud rahateemadega. Ostud-müügid, muutused töömaastikul - midagi sellist on ees ootamas ja selleks ongi õige aeg. 2022. aasta on suurte muudatuste aasta ja sinul on see periood seotud rahaenergiaga. Sellel ajal aitab sind Tiigrisilm - selle aasta rahavoolukristall. See aitab küllust ligi tõmmata ja langetada vaid parimaid otsuseid.

Igasugune tööalane panustamine, töötegemine ja vaevanägemine sellel perioodil hakkab kandma vilja alles siis, kui Saturn läheb retrograadi. See juhtub 4. juunil ja sellest hetkest võib Ambur märgata, kuidas tema töö ja panus hakkavad tulemust tooma. Seega kasuta seda perioodi, et saaksid hiljem, retrograadi ajal, õnne tunda. Hoia positiivset suhtumist ja näita universumile, et sa oled väärt kõike kõige paremat.

6. MÄRTS - 15. APRILL SUUR ENERGIALAENG JA VÕIMALUS KÕIK KORDA SEADA 

Marss liigub Veevalajasse, õhuelementi, ja Amburile toob see head õnne. Veevalaja ja Ambur sobivad kokku, see kombinatsioon toob kiire reaktsiooni ja oskuse situatsioone lahendada ning annab selleks kõigeks jõudu. See on hea periood enda taastamiseks ja tegemata ülesannete lõpuleviimiseks - Ambur on sellel ajal ekstra produktiivne. Mida rohkem sa pingutad, seda kasulikumalt saab kasutatud energia, mida Marss koos Veevalajaga sulle kingib. Aga see, kes teeb vähe, on sel ajal närviline.

Nüüd on Amburil kasulik teha otsuseid, mis on seotud kinnisvara või reisimisega. On soodne aeg rändamiseks, kas siis füüsiliselt, vaimselt või spirituaalselt, sest rännak toob vastuseid ja selgust millessegi, mis on Amburit painanud alates 2020. või 2021. aastast. Ütlen veel ka seda, et minevikust tuleb välja midagi, mis on seal varjul olnud.

TERVE APRILLIKUU

Sellel perioodil on õige aeg võtta vastu suuri otsuseid. Sa oled valmis analüüsima ja asju samm-sammult läbi mõtlema. Teised inimesed on sulle sellel perioodil kasulikud - kuula, mida sulle räägitakse või tutvustatakse, sinna võivad olla peidetud sulle vajalikud vastused. Kui sul on vaja teha kardinaalseid samme, siis aprillikuu on selle jaoks parim. Mookaite, Amburi selle aasta õnnekristall, on uute alguste kristall, mis aitab sul astuda enda jaoks parimaid uusi samme.

15. APRILL - 24. MAI SEGADUS, MIS TOOB MUUTUSI OLULISEL TASANDIL

Sellel perioodil liigub Marss Kaladesse, vee-elementi, aga Ambur ei saa veega hästi läbi. See toob Amburis esile illusioone ja segadustunnet ning teatud eluaspekt tundub su jaoks sellel perioodil ekstra segane. Suure tõenäosusega kandub see segadustunne pereasjadesse, suhetesse või koduga seotud teemasse. See ei ole periood, kus otsuseid langetada, pigem tuleks istuda tagaritta ja jälgida, tajuda, tunnetada ning lasta elul end paika sättida.

Kanna sellel ajal endaga 2022. aasta armastusekristalli Roosat Kvartsi, et need teemad saaksid sinu jaoks selguse ja parima lahenduse. Kõik ei ole selles perioodis ainult negatiivne, selles on ka head. Näiteks tekitab Marss Kalades Amburis sügavamaid tundeid ja muudab need intensiivsemaks. See on väga soodne aeg armumiseks ja uute tutvuste loomiseks, mitte ainult romantilisel tasandil, vaid ka sõprustasandil. Sinu ellu võivad nüüd tulla uued hinged, ka keegi eelmistest eludest.

29. aprillil liigub Pluuto retrograadi, mis võib vallalistes Amburites tekitada üksindustunnet, igatsust kaaslase, läheduse ja jagatud kodusoojuse järele. Ära lase end sellest kurvastada, leia viise, kuidas end ümbritseda hea seltskonna ja armastavate inimestega. Usu mind, sellest on väga palju kasu!

24. MAI - 5. JUULI SA HAKKAD ENDA ELU KORRASTAMA JA TÕSTAD ENNAST ESIPLAANILE

Nüüd liigub Marss Jäära ja kokku saavad kaks tuleelementi. Amburi isiklikus elus algab ülimalt soodne periood. Sellel ajal paraneb sinu tervis ja on üldse soodne aeg tegelda enda vaimse ja füüsilise tervisega. Sa muudad teadlikult või alateadlikult igasugust rutiini, mis on seotud sinu isikliku heaolu ja keha tervendamisega. Sa tunned nüüd eriti suurt energialaengut ja sa oledki palju produktiivsem. Marss Jääras toob Amburile vajaduse teha oma elus struktuurimuudatusi ja seda eelkõige väga isiklikul tasandil. Sinus tekivad küsimused, mis on seotud sinu endaga. Mida mina tahan? Mis on minu jaoks hea? Ja sa hakkad nendele vastuseid leidma. Siin tuleb kasuks Serpentiin Jaad või Jaad, 2022. aasta õnnekristall, mis aitab parimaid valikuid teha ja suurendab sinu võimekust suunata oma elu paremuse poole.

5. JUULI - 20. AUGUST ÄRA PIDURA END, TÕUSE PÜSTI JA TÄIDA 2022. AASTA EESMÄRK! 

Marss on Sõnnis ja see põhjustab Amburile paigalseisu. See paneb kohati sinu energiad lukku ja sa võid tunda, kuidas sa lihtsalt ei jaksa, ei jõua või isegi ei taha teha teatud asju. Sa lükkad olulised teemad tagaplaanile, homse varna. Aga see on täpselt see, mida ei tohiks teha! 2022. aasta on meie kõigi jaoks suurte muutuste aasta, ka sinu jaoks, Ambur. Seega tõuse püsti, liiguta ja anna endast maksimum. Energiate taandumine on põhjustatud Amburi ja Sõnni vahelisest sidemest, Sõnn on Amburi jaoks kohati piduriks. Numeroloogias sümboliseerib 2022 vajadust kardinaalseteks muudatusteks ja sa ei tohiks endale pikka paigalseisu perioodi lubada. Kui sul on vaja midagi, mis sind tagant tõukaks, siis Serpentiin Jaad, Jaad ja Mookaite toovad sind seisakust välja.

Sellel perioodil on paljud teised sodiaagid emotsionaalselt väga tundlikud ja selleks, et vältida draamasid ja probleeme, tasuks olla väga taktitundeline. Ma tean, Amburid, et teile meeldib, kui te ei pea ennast kontrollima ja piirama, see ongi okei, aga pange tähele, et kosmilise seisu järgi on see suhetealaselt veidi tundlik aeg. Kui sa valid ise, kuidas end väljendada ja kasutad enda suurepärast suhtlemisoskust, siis on see aeg sulle rahulikum ja intriigide vaesem. Teised on lihtsalt ülitundlikud!

20. AUGUST - AASTALÕPP LUUBI ALLA VÕETAKSE KÕIK SUHTETEEMAD

Marss liigub Kaksikutesse, õhuelementi, ja jääb sinna selle aasta lõpuni. Sinu jaoks toob see esile suhteteemad - romantilise suhte, partnerluse, sõpruse ja perekonna - ja neis ootavad ees suured muutused. Võivad tekkida situatsioonid, kus sa ootad vastuseid ja vastureaktsioone, sa tahad edasi liikuda, aga teised justkui ei muutu, ei arene või ei anna sulle selgeid vastuseid. Sellel ajal ei ole mõistlik impulsiivselt käituda, nii võid lõhkuda suhted, mis ei peaks veel muutuma. Ambur, tegele iseendaga, naudi elu, lõõgastu ja lase asjadel juhtuda. Sulle antakse vastus, kui on õige aeg.

Aasta lõpus on päris mitmed retrograadid, mis suunavad sind endasse vaatama ja oma iseloomus korrektuure tegema. Ära imesta, kui sa ühel päeval ärkad ja koged satorit ehk valgustatust ning paned endas paika midagi uut või muudad enda suhtumist millessegi või kellessegi. Mida päev edasi aasta lõpu poole, seda rohkem hakkad sa endas nägema seda, mis vajab muutmist. See on sinu jaoks tegelikult midagi uut, sest kui muidu oled sa väga vaba ja ei keskendu eriti enda muutmisele, siis nüüd võtad sa selle ette täiesti teadlikult, sest sa näed, et teisiti ei ole võimalik edasi liikuda või elus midagi suuremat kogeda. Igal Amburil tulevad muutused erinevast suunast, see sõltub täpselt sellest, mida on kellegi isiklikus elus vaja muuta. Serpentiin Jaad aitab uuenduste elluviimisele kaasa ja on selleks aastaks suurepärane toetava energiaga kristall.

KOKKUVÕTTEKS

Sellel aastal on Amburil vaja leida üks rada ja kindla plaaniga edasi minna. Sul on palju ideid, aga võta endale üks konkreetne plaan või unistus ja jää selle juurde. Selle aasta planeetide seisud ei soosi igale poole energia külvamist, vaid ühte rada, sest nii täidad aasta lõpuks oma unistused. Uues, 2022. aasta energias toetavad sind energeetiliselt ka Botswana Ahhaat ja Roosa Opaal, mis aitavad jõuda sinna kuhu vaja - unistused ellu viia. Need kristallid toetavad sind igal sammul, aitavad Südametšakraga kontakti saada ning võtta vastu seda, mida universum tahab sulle kinkida.

Üleüldiselt on see suurepärane aasta suurteks muudatusteks ning 2020. ja 2021. aasta probleemidele silma vaatamiseks. See aasta on mineviku vabastamiseks ja kõik energiad on selle poolt, et sa saaksid suuri muudatusi teha. Tegutse siis, kui Marss on sinu poolt, pane pidur peale, kui see ei ole. Ma olen need perioodid kirja pannud selleks, et sa saaksid aastast maksimumi võtta. Kõik maine, mida sa külvad Kaljukitse ajal, aasta teisel perioodil, hakkab aasta lõpuks vilja kandma. Seega vali hoolega seemneid, mida sa mulda paned!

Kallis Ambur, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.

2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta õnnekristallidena näen Sulle ka Roosat Opaali ja Botswana Ahhaati. Räägin nendest kristallidest ka oma uues telesaates "Tene Laul. Elamise kunst", mis on Kanal 2 eeteris igal kolmapäeval kell 20.00.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul