2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast.

KALASID (19. veebruar - 20. märts), kes on tähtkujudest kõige viimane sodiaak ja vee-elemendi esindaja ning on sündinud loomuliku spirituaalsusega, ootavad 2022. aastal päris suured muutused. 

Juba 2021. aasta teisel poolel kogesid sa midagi sellist, mis keeras sinu sisemise maailma pea peale. Tekkis väga palju segadustunnet, mida oled teiste eest varjanud, kõik, mis tundus justkui stabiilne või enesestmõistetav ning mugav, on löönud kõikuma. Sinu sisse on pugenud ähmasus, ebakindlus tundmatuse ees ja isegi hirm tuleviku pärast. Kalad, olge rahulikud, kõikidele sinu küsimärkidele tulevad 2022. aastal vastused. Aga ma hoiatan juba ette, et see ei saa kõigi jaoks lihtne olema. Sa oled astumas suurde isiklikku ja spirituaalsesse transformatsiooni. Kaladele 2022. aastaks kaarte ladudes tuli välja Õnneratas, mis tähendab seda, et kõik võib muutuda ühes või teises suunas. Sa võid 2022. aasta lõpuks olla õnnelikuim Kala vees või siis õnnetuim. Kõik oleneb, kuidas sa võtad 2022. aasta energia vastu. Olen sulle isiklikult siia kirja pannud kõik, et sa saaksid sellest aastast võtta maksimumi ja oleksid ohtude eest kaitstud. Kindlasti hoia enda lähedal sinu 2022. aasta õnnekristalle või kanna oma tähtkuju 2022. aasta käeketti, sul läheb neid tohutult vaja!

Kuni 24. jaanuarini juhib 2022. aastat Marsi ja Amburi kooslusest tekkinud energia, mis on suhteliselt tuline. Tuli ja vesi, mis on Kalade element, ei sobi omavahel hästi ja see võib kaasa tuua selle, et sa võid jaanuaris päris tihti tunda, et sa lihtsalt enam ei jaksa. Kõike on justkui liiga palju, nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Liiga suur koormus ja läbipõlemine on üsna kerge tekkima. Seetõttu annan sulle nõu - võta ise teadlikumalt rahulikult, proovi rohkem planeerida ja sättida enda vaimne tervis esikohale. Väldi rutakat tegutsemist, et asjad kiiresti korda saada. Parem tee rahulikult, sellega väldid vigu. Serpentiin Jaad, selle aasta õnnekristall, aitab sul teha õigeid samme õigel ajal. Rutakust ja probleeme võisid tunda juba 2021. aasta detsembris.

KUULAKE NÜÜD MIND, KALAKESED!

2022. aasta saab olema murranguline iga Kalade esindajale. See on võimaluste ja "mina" transformatsiooni aasta. Praegu võib olla palju pinget, segadustunnet, aga ka tohutult palju võimalusi. Selle aasta jooksul jõuab juhtuda rohkem, kui on juhtunud eelneva mitme aasta peale kokku. Oled sa selleks kõigeks valmis? Oled sa valmis muutuma? Lubad sa elul korrektuure teha? Eelkõige muutud sa hingelt, sinus tekivad uued huvid ja uus maailmavaade. Õnn on sinuga, aidates sul endale võimalusi kohale kutsuda. Aasta lõpus ei tunne sa end ära, sest su elus jõuab palju juhtuda. Selleks, et enda õnne maksimaalselt kasutada, tee 2022. aastal palju rituaale ja maagiaid nendel teemadel, kus soovid õnne veelgi rohkem aktiveerida. Kanna endaga oma õnnekristalli Opaliiti, mis aitab sul teha parimaid valikuid.

Selles aastas on ka palju segadust või ähmast tulevikuvaadet, mis võib tuua kaasa rutakate otsuste langetamist. Kalkuleeri ja tunneta rohkem ning tee palju tööd enda sisetunde tugevdamiseks. Õpi kasutama oma intuitsiooni, sul läheb seda vaja.

Otsused ja sammud, mis on tehtud kuni 20. augustini ja on hästi planeeritud, kalkuleeritud ning töösse seatud, muutuvad peale seda kuupäeva reaalseks. Nendel Kaladel, kes vaid unistavad ja ei muuda end või oma tegusid, tulemust ei tule. Seega, tee oma mõtted teoks, ära ainult unista!

24. jaanuar - 6. märts OLULINE ÕNNETOOV PERIOOD. TÄHED ON TEIE POOLT, KALAKESED!

See periood on sulle väga soodne. Nüüd on sul rohkem õnne, asjad sujuvad lihtsamalt ja sa suudad probleemidele kiiremini lahendusi leida. Kogu selle perioodi vältel on energiad sinu kasuks. Sellel ajal ürita ära lahendada võimalikult palju asju, mis vajavad sinu tähelepanu.

Kui sul on vaja langetada mõni oluline otsus, siis tuleks seda kindlasti teha just sellel ajal. Praegu võivad asjad suure tõenäosusega pöörduda sinu kasuks, sest sul on oluliselt rohkem õnne kui tavaliselt. Olgu see otsus seotud suhte või tööalase muutuse või muu olulise teemaga, nende kuupäevade vahel tuleks see otsus ära teha. Kui sul on vaja midagi enda elus muuta, siis tee seda kindlasti just nüüd. Tähed on teie poolt, Kalakesed!

6. märts - 15. aprill SINUS PÕLEB TULELEEK!

Nüüd on Marss Veevalajas ja see mõjutab sind päris jõudsalt, andes sulle tugevust, vastupidavust ja sihikindlust. Seesama energia on kasulik ka tööaalaselt ja enda soovide füüsiliseks elluviimiseks. Loomulikult suureneb ka sinu eneseteostuse võimekus. Võid sellel perioodil tunda, kuidas ideed lendavad ja sa vajad enda mõtete ja ideede teostamist. Motivatsioon, energia ja tegutsemisvajadus on märksõnad, mis sind sellel perioodil saadavad. Praegune aeg on seotud ka enda ette valmistamisega millekski suuremaks ja kõrgemaks. Nüüd hakkavad energiad kasvama ja sa tunned ka ise, kuidas sinus põleb tuleleek: su käed-jalad sügelevad, sa soovid oma hapra kesta seest välja tulla ning näidata maailmale enda tõelist väge.

2022. aasta APRILL ON ÜKS OLULISEMAID HETKI TERVES SINU ELUS!

Pane endale kiiresti igale poole punasega kirja, kas telefoni, märkmepaberile, kalendrisse, külmkapi peale, kõikjale, et aprill on sinu jaoks ÜLUOLULINE! See on selles elus isiklikul tasandil ilmselt üks olulisemaid hetki. Sul saabub selgeltteadmine millegi väga olulise kohta, sa näed läbi midagi väga suurt, tekib ahhaa-moment ja sinu maailmapilt muutub.

Mõnele Kaladele võib see tähendada unistuse täitumist, teisele minevikust vabanemist, kolmandale oma teekonna mõistmist. See aeg on erinev igal Kalade tähtkuju esindajal, vastavalt sellele, millist elu on ta elanud ja milline on tema teekond. See on märkimisväärselt tugeva tähendusega aeg, kus sinu elu võtab hoopis teise pöörde, ja mida ekstravagantsem on sinu elu senimaani olnud, seda ekstravagantsem on muutus, mida rahulikum on olnud su elu, seda väiksem on muutus. Saad juba nüüd eneseanalüüsi teha ja endalt küsida, milline sina oma elu poolest oled ja siis teadki ette, mida oodata. Kõik muutub igal juhul põnevaks.

Otsusel või teol, mida sa sellel ajal teed, on kogu sinu elule veelgi suurem mõju, kui sa seda võib-olla usud. Seega mõtle hästi järele, mida sa teed, sest see jätab tohutu jälje ja muudab sinu saatust. Sul on saatuse muutmiseks võimalus olemas.

15. aprill - 24. mai MUUTUSI TÄIS PERIOOD

Aeg, mil Kalad on Marsis, on Kaladele endale tohutult intensiivne periood. Sinu intuitsioon, ettenägelikkust, tundlikkus ja kõik spirituaalsed energiad on ärkamas ja võimendumas. Nüüd võid kogeda intensiivseid äratundmisi, selgeltteadmisi, unenägusid, märkide nägemisi ja palju muudki. See on aeg, mil tuleb vaadata sissepoole ja otsida kõikidele probleemidele lahendusi ning küsimärkidele vastuseid. See on iseendas selgusele jõudmise periood, mis kestab küllaltki kaua. See energiaring algab 2022. aastal 15. aprillist ja kestab sinu jaoks tegelikult vähemalt aasta lõpuni. Paljud Kalade esindajad muutuvad iseloomult ja see toob kaasa selle, et ka nende suhtlusringkond võib  muutuda. Muutuda võib ka suuresti see, kuidas tööd tehakse. 2022. aastal on kõik võimalik. Paljud teiste tähtkujude esindajad vaatavad Kaladele otsa ja esitavad küsimuse: "Mis sinuga toimub, sa oled muutunud?". Paljudele on see põnev, paljusid ehmatab see aga ära. Aga ehmatab vaid neid, kes ei mõista kuna ei soovi mõista. Uskuge mind, kõik mille Kalad ette võtab - sellel on suur põhi all. Kõik Kalad muutuvad, igaüks eri suunas. Uskuge mind, tehke 2022. aasta lõpus eneseanalüüs ja te näete täpselt, mida ma ette ennustasin. Ma näen seda, et nii juhtub!

Praegu on soodne aeg enda unistuse füüsiliseks muutmiseks ehk tegutsemiseks. Eriti soosib seda kõike maikuu ja mida lähemale liigub kuupäev 24. maile, seda lihtsam on sul end teostada. Ka armastuseõnneks on suurepärane aeg ja võimalus. Kalasid soosib armastust just sellel perioodil. Õiged valikud, sammud ja otsused aitavad Kaladel jõuda suhetealaselt õigesse kohta. Soovitan  Kaladel Serafiniiti kanda. Seda selleks, et sellel aastal jõuda suhete tasandil õigesse kohta. Teha õigeid ja parimaid valikuid eelkõige iseenda jaoks.

Loominguline tipphetk artistlikel Kaladel

Kaladele, kes on artistlikud ja loomingulised, on 2022. aasta eneseteostuseks suurepärane aeg. Kui sa oled loomulikult loominguline, siis saadab inspiratsioon sind terve aasta. Võid oma loomingus viia ellu suuri muudatusi, mis lähevad õitsema ja muutuvad külluslikuks.

24. mai - 5. juuli TÄHELEPANU LÄHEB KÕIK ISEENDA HEAOLUSSE

Sellel perioodil on Marss Jääras ehk Marsi põhitähtkujus, mis mõjutab Kalade tähtkuju esindajaid materiaalsel tasandil. Sellel ajal on rahaõnn sinuga, kanna endaga Tiigrisilma, 2022. aasta küllusekristalli, pühendu töösse, et rahaenergia saaks sinu elus jõudsalt kasvada.

Sellel ajal on vaja pöörata rohkem tähelepanu oma tervisele, nii vaimsele kui ka füüsilisele. Tervise ette poole seadmine - nii vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil toob Kaladele hulgaliselt head õnne. Nii suurt õnne, et selle saabudes on lausa uskumatu seda kõike uskuda. Seega tegutsege Kalad ja kõik ilus tulebki teie eludesse!

Feng Shui järgi on külluse- ja tervisekanalid kõrvuti, üks toidab teist. Seda tasub meeles pidada. Seega, pühendu samaaegselt oma tervisele ja külluse loomisele. Lisaks Tiigrisilma kasutamisele, too sellel perioodil enda ellu ka teisi küllusekristalle. Malahhiit, Epidoot ja Krüsokolla aitavad sul rikkust kasvatada, soovitan neid kristalle sul kodus hoida.

Sellel perioodil on väga soodne aeg teha erinevaid väljaminekuid või investeeringuid. Rahaenergia liikuma seadmist saadab õnn, sa võid saada häid tehinguid ning investeeringud võivad tuua palju kasu.

Mars Jääras mõjutab Kalade esindajaid veel nii palju, et see annab armastuseõnne neile, kes on eelneval perioodil (Mars Kalades) teinud õigeid valikuid autentsel tasandil. 


APRILLIST kuni 2022. AASTA LÕPUNI

See periood tee õigeid otsuseid ja valikuid, iseennast ning enda perekonna heaolu esile tõstes. Kui otsused, mille langetad on perekesksed, siis kõik sujub suurepäraselt. Kanna endaga selle aasta õnnekristalle, et sa suudaksid teha suhtes ja pereelus kõige õigemad sammud.

KÕIGE SUUREMAD MUUTUSED TEE JA OTSUSTA ENNE JUULI LÕPPU

Kõigeks, mida soovid muuta, tee sammud ära enne juuli lõppu, et sind saadaks hea õnn. Muide, Marss viitab sellele, et muutused vajavad riskide võtmist ja eneseületamist ning see võib omakorda tuua kaasa hirmu ja soovi põgeneneda. Sinu hing soovib kurssi muuta ja kui sa seda ignoreerid, siis teed sa sellega liiga eelkõige endale, vangistades end isiklikku sisemaailma, olles iseenda hirmude ja ebakindluse ohver. Võta risk, mine läbi tule. Marss on tuli ja sina vesi, see ei saagi alguses olla meeldiv. Aga head tulemused saabuvad, kas siis selle aasta lõpuks või järgmiseks ehk 2023. aastaks.

5. juuli - 8. august ESILE KERKIB VÕIMALUS SÄRADA

Marss on Sõnnis, mis tähendab sulle 2022. aasta on kõige sotsiaalsemat aega. Sellel perioodil tuleb sinu ellu palju uusi inimesi või välja tulevad vanad tuttavad, kellelt on midagi õppida, kellele on midagi jagada või kellega koos midagi kogeda. Välja võib tulla ka armastus ja seda nende Kalade elus, kes on vallalised. Nende jaoks on see periood eriti soodne. Kaaslase leidmine või minevikusuhe, mis on mõeldud nüüd jätkuma saabub nüüd. Lase sellel ajal inimesi enda ellu, sa võid nendest kontaktidest väga palju võita.

Sul endal on samuti tohutu vajadust välja astuda, särada ja suhelda ning ka kõige introvertsem Kalade esindaja vajab sellel hetkel inimeste lähedust. Seega, Kalakesed, ujuge uutesse vetesse ja te ei pruugi seda kunagi kahetseda. Vallalistel võib just see periood olla parimaks võimaluseks armastust leida. Kanna sellel ajal Roosat Kvartsi, 2022. aasta armastusekristalli näiteks koos enda tähtkuju kristallidega, et luua enda ümber tugev magnet armastuseenergiaks.

Lisaks suhete loomisele, on see ka väga drastilise energiaga periood. Elu muutub kiirelt, tempo on kõrge ja saatus toob sellel hetkel võimalusi esile. Oled sellel perioodil nagu märulifilmis ja võid tunda tohutut vajadust eneseväljenduseks. Kindlasti ei hoia sa end väga tagasi. Usu mind, nii juhtub!

Augustis võib nii mõnigi Kalade esindaja kogeda seda, kuidas purunevad tema sisemised takistused. Sa soovid saada vabaks millestki, mis hoiab või tõmbab sind tagasi. Selle tulemusena hakkad sa oma isikliku vabaduse, kas siis hingelise või füüsilise vabaduse nimel tööle. See kõik, mis juhtuma hakkab on tegelikult väga ilus, hea ja vajalik. Sa saavutad sellel hetkel täieliku armastust täis väe, mis ei lase sul enam kunagi valesid samme teha. Vaid ikka õigeid ja kõige paremaid! Sa saavutad selleks hetkeks Kalad enda väe - oled selle taas üles leidnud.

20. augustist KUNI AASTA LÕPUNI

Marss liigub koos retrograadiga Kaksikutesse ja see mõjub sulle aeglustavalt. Kogu eelnev periood on ülimalt tähtis, kõik see, mida oled loonud, teinud ja endas muutnud hakkab nüüd enda sügavamat ja stabiilsemat kohta leidma. See on aeg, mil tuleb lasta asjadel paika loksuda ja ise mitte väga suuri teadlikke muutusi tuua. Muutused sinu sees ja elus on toimunud juba enne seda. Astu nüüd samm tagasi ja vaata, kuhu universumi vägi ja saatus sätib kogu sinu loodud maagia. Usalda sellel perioodil rohkem elu ja mine vooluga kaasa. Sa oled ju Kalad, sa oskad vooluga kaasa minna ja seda loomulikult teha!

Marsi vägi on Kaladele sellel perioodil ohtlik, kui sa ise oled rutakas ja impulsiivne. Kui sa oled oma loomult selline, siis soovitan praegu kanda Sinist Pitsahhaati või Sinist Kaltsedoni, mis mõlemad on Kalade rahu- ja tasakaalukristallid. Need aitavad ära hoida konflikte ja ka probleeme, mille võid kogemata endale kohale tuua. Seda ei juhtu, kui teha õigeid valikuid maist augustini. 

Sellel ajal on põhirõhk sinu kodul, pereelul ja suhtel. Saatus sätib paika õiget kurssi, vastavalt sellele, kuidas oled eelneval poolel aastal elanud. Paljudele saabuvad sellel ajal muutused, näiteks muutub suhteseis või planeeritakse muutusi koduga. Kõik keerleb romantilise  ja perearmastuse ümber. Kuna 2022. aastat juhib Marss, siis võib sellel perioodi saata ülim armastuseenergia. Ja seda just neil, kes viimased pool aastat on endaga tublisti tööd teinud ning liikunud elus paremuse suunas.


KOKKUVÕTTEKS

See aasta sümboliseerib Kaladele suurt muutust ja see muutus on sinu elus täiesti hädavajalik. 2022. aasta tuleb lõpetada täiesti uue mina-isiksusega ja elu peab olema ümber korraldatud. Marss, mis juhib tervet seda aastat, annab sulle suurepärase võimaluse enda elu muuta ja seda suurejooneliselt, sest see planeet ise sümboliseerib tegu ja tagajärge. See aasta on sinu jaoks täis potentsiaali, aga arad, kes hoiavad muutusi teadlikult kinni, jäävad rongist maha. Ükski Kalade esindaja ei tohiks sellel aastal olla arg. Tulge oma mugavustsoonist välja, Kalakesed!

Sellel aastal tuleb muuta seda, mis sind sisemiselt juba häirib. Eelkõige on 2022. aasta selleks, et murda vabaks mugavustsoonist, mis ei vii kusagile edasi. Elu leiab aset üksnes siis, kui sa astud oma mugavustsoonist välja, jäta see endale meelde. Aga selleks, et muuta, tuleb ka loobuda. Näiteks harjumustest, tõekspidamistest, asjadest või isegi inimestest. Et elu saaks edasi liikuda, tuleb otsida üles see, mis enam ei toimi või mis sind enam hästi ei teeni. Julge muutuda ja julge loobuda, et uus elu saaks kasvada!

Kalasid toetavad 2022. aastal ka Lasuriit ja Püriit. Mõlemad kristallid aitavad sul jõuda sellel aastal täpselt sinna, kuhu sa soovid. Lasuriit aitab Sul enda intuitsiooniga kontaktis olla ja Püriit aitab ära lõpetada ülemõtlemise. Kaladele ei sobi mõtlemine - sa pead kuulama ainult enda südamehäält ja liikuma sellel aastal just selle järgi.

Kallid Kalad, minu poolt just sulle loodud 2022. aastal õnne toov kristallikomplekt asub SIIN ja sinu tähtkuju 2022. aasta käeketid leiad SIIT.

2022. AASTA KOSMILINE ENERGIA

Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte üleanalüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsin iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

Kõikide tähtkujude 2022. aasta horoskoobid leiad SIIT.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin Sulle põnevat 2022. aastat. Kuula enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja sa suudad sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul