Numeroloogiat tõlgendades sümboliseerib 2022. aasta uuendusi just selles valdkonnas, kus sa oled juba aastaid seisma jäänud. Mida kauem on seisak olnud, seda suurem tuleb läbimurre, aga ainult siis, kui sa julged riski võtta ja oma mugavustsoonist väljuda. 2021. aasta pani sind juba proovile, näidates sulle su elus neid kohti, kus oli vaja muudatus teha, olgu selleks siis su eriala, suhted või mingi muu eluaspekt. Igal inimesel on oma valdkond, mis vajab muudatusi. 2022. küsib sinu käest otse: "Kas sa julged riskida? Julged sa elada? Kas julged endas muudatust läbi viia? Kas julged muuta enda harjumusi, tõekspidamisi ja väljuda mugavustsoonist?" Kui sa vastad jah, siis ilmselgelt väljud sa 2022. aastast võitjana. Tegemist on aastaga, kus sul on võimalus suuresti võita või kaotada, kõik oleneb sinu suhtumisest ja sellest, kas sa julged elada või mitte. See ongi 2022. aasta peamine küsimus - kas sa julged elada? Kui jah, siis ma aplodeerin sulle.

Soovitan sul juba aasta alguses võtta enesekindel, julge, pealehakkav, aga armastav, hooliv ja tolereeriv suhtumine. Sellel aastal tuleb käituda, liikuda, otsustada ja luua Südametšakra järgi ehk kasutada oma südame energiat. Tunded on tundmiseks, mitte analüüsimiseks. See on kindel märksõna, millega jõuad kaugele ja kõrgele. Universum toetab neid, kes julgevad tegutseda oma südame järgi ja blokeerib neid, kes analüüsivad kõike liiga palju. Seega, kui sa muretsed liialt, tekitad endale tihti paanikaosakonda ja mõtled üle, siis alusta kohe nende külgede muutmisega. Soovitan sul sel aastal kanda Serpentiin Jaadi Jaadi, sest need kristallid aitavad sul saada kontakti enda südamehäälega, blokeerides loogika, mis takistab sinu sees oleval intuitiivsel häälel esile tulla. Jaad on 2022. aasta õnnekristall, mis toob küllust, rikkust, rahaõnne, armastuseõnne ja soovide täitumisi. Hoia seda kristalli endaga terve 2022. aasta, kas kaasas kandes või oma kodus ja tööl.

Meil kõigil on sünnihetkest kaasas oma baasenergia, mis on loodud eelnevate elude kogemuste, Karma ja tehtud ülesannete põhjal, selles eksisteerivad meie oskused ja andekus. Baasenergiat vaatan ma energeetilisel lugemisel, kui ma oma eraseanssidel inimesi aitan. Energialugemine tähendab seda, et ma vaatan sinu baasenergia põhjal, mis potentsiaal sul selles elus on. Selle aasta eesmärk on end spirituaalselt analüüsida, otsida üles oma baasenergia ja selle põhjal tuua välja enda andekus. Serpentiin Jaad / Jaad koos Mäekristalliga aitab sind 2022. aastal sellega, neid kristalle tasub koos kanda. See aastal viib sind eksiteele, kui sa matkid teisi. Me ei tohiks vaadata väljapoole ja otsida vastuseid sealt, vaid me peaksime suunama oma pilgu hoopis sissepoole, et vastused enda seest üles leida. Sind aitavad need küsimused: "Milles ma olen hea? Mis tuleb minul loomulikult välja? Milles on mul õnne olnud? Mida teised mu juures hindavad? Mis mind õnnelikuks teeb?" Ja kui sa leiad nendele küsimustele vastused, siis lähtu nendest.

Kui ma tõlgendan numeroloogiat ja liidan kokku 2021. aasta astroloogilised aspektid, siis 2021. aasta suurim eesmärk oli lammutada vanu mittetoimivaid struktuure. Loomulikult ikka selleks, et kui vana energia on vabastatud, saaks 2022. aasta üles ehitada kõik uue. See kehtis kõige osas. Iga inimese elus oli erinevaid aspekte, mis olid aegunud, kellel tööstruktuur, suhted või hoopis harjumused. Selline oligi 2021. aasta üldpilt, kui sellele tagasi vaadata, ja tegelikult pidi sellega kaasa minema, et astuda 2022. aastasse puhtalt lehelt. Väga tugevasti said sellest struktuuri muutmisest mõjutatud suhted. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste aasta ja eelkõige suhete alal, siis nende jaoks, kes tegid 2021. aastal vana ja mittetoimiva suhtega lõpparve, tõotab see aasta tulla suhetes õnnelik ja võimalusterohke. Samamoodi on vallalistega, kes suutsid iseendale otsa vaadata ja leida endas üles iseloomujooni, mis ei vii neid edaspidi kusagile. Õnn on ka nendega, kes on ennast inimesena palju muutnud ja ümber kujundanud. Kui sina tegid 2021. aastal nii ja tunned end siinkohal ära, siis ütlen sulle rõõmusõnumi, et 2022. võib olla sinu jaoks armastuses õnnetoov.

2021. aasta soovis sinult, et sa võtaksid riske seal, kus enam midagi ei toiminud. Kui vaatan näiteks suhteid, siis kui sa jõudsid 2021. aastal arusaamiseni, et sa tegutseks justkui nõiaringis ning tegid seejärel julge sammu, et edasi liikuda, siis aktiveerisid sa 2022. aastasse suhteõnne. Kuna aasta esimesel kuul on Veenus retrograadis, siis kinnitub see sõnum veelgi tugevamalt universumisse. Aga kui sa teadsid täpselt, et see miski, näiteks suhe või ka töösuhe, ei toimi, aga sa ei teinud 2021. aastal julget sammu, siis ei kinnitu see õnneenergia sinu 2022. aastasse. Tegemist on küll uute võimaluste aastaga ja sa võid saavutada palju, aga kui sa ei otsusta või ei tegutse, võtab uue suhte, töö või eesmärgini jõudmine sul lihtsalt rohkem aega ja nõuab suuremat pingutust. Kokkuvõtvalt - need, kes tegid muudatusi, et mittetoimivast eluhetkest välja astuda, neid saadab 2022. aastal suurem õnn, kui neid, kes teadsid oma peas, et nad peaksid tegutsema, aga ei ole tegudeni jõudnud. Uute võimaluste aasta 2022 on kõigi jaoks, lihtsalt see, kuidas energiad sinu kasuks liiguvad, sõltub nüüd sellest, mida sa 2021. aasta hiliskevadel ja suve alguses tegid või ei teinud. Just siis ilmusid su ellu märgid, võimalik et unenäod, visioonid, selgeltteadmised, mõtted või avastused (sõltuvalt sinu informatsiooniallikast ja spirituaalsest võimekusest) selle kohta, mis vajasid muudatust. Kõigil hakkas midagi hinges kripeldama või tekitasid teised inimesed meile olukordi, mis panid meid milleski kahtlema - tegelikult universum andis teada, mis vajab muutust. See energia hakkas kulmineeruma 2021. aasta juulis ning lõppes detsembri alguses, kui Neptuun tuli Kaladest välja. Olen seda teemat aasta jooksul pidevalt esile toonud, et anda sulle võimalikult palju juhtnööre. 2022. aastast maksimumi saamiseks loe minu kirjutatud kuuhoroskoope ja jälgi mind Instagramis, kus ma jagan story'des erinevaid kosmilisi ettekuulutusi.

Tulles 2022. aastasse, siis rõhutan veelkord, et tegemist on suurte muudatuste aastaga - eelnev oli lammutamiseks, uus on värskeks energiaks ja kõik, millega tegeleti, saab nüüd uue kuju. Ütleme nii, et minu eluaja jooksul ei ole olnud ühtegi sellist aastat, kus inimesed muutuvad niivõrd kiiresti, et seda on ühiskonnas tunda. 2022. aasta lõpus vaatame üksteisele otsa ning me kas ei tunne seda inimest enam ära, pettume nendes muudatustes või rõõmustame paremuse poole viinud muudatuste üle. Seega on sul aasta lõpus päris huvitav endale ja oma lähedastele otsa vaadata ning leida sealt päris suuri üllatusi. 

Mida teha, et saada 2022. aastast maksimum? Ma soovitan sul tegutseda nagu Kalade tähtkuju esindajad ehk õppida, kuidas vooluga kaasa minna. Mine liigu sinnapoole, kuhu universum sind suunab, ära ise blokeeri muutusi, kui need soovivad sinu uksest sisse tulla, vaid võta need avasüli vastu. Vaatle neid, hinda ja analüüsi ning kohane. Kõige hullem on, kui sa ei nõustu muudatustega, blokeerid neid ja ei harju nendega. On vajalik olla kameeleoni moodi ehk kohanduda vastavalt olukorrale ja on hädavajalik võtta riske nagu 2021. aastal, see kõik toob sulle head. Mõlemad aastad soosivad sinu totaalset muutust, lase sellel juhtuda.

Sa võid juba praegu tunda, et sa oled muutumises, sellises, millises sa varem kunagi pole olnud. Kõik toimub nii kiiresti, et on raske sammu pidada. 2022. aasta lendab kiiresti käest, kuna juhtub ja toimub palju. Samamoodi oli 2021. aastaga, aga 2022. on veel kiirem ja veel sisukam. Eriti nende elus, kes on loomult julged sotsialiseeruma ja tegutsema. 2022. aastal ongi vaja olla suhtlemises aktiivne, kuna teised inimesed võivad sind õigele teele suunata või tuua sulle kätte sinu unistusi. Sõnumitoojaid on palju, lase nad enda ellu! Üksinduse eelistamine või enda isoleerimine ei ole selle aasta teema. 2022. aastal ei kannata inimesed absoluutselt puuri pistmist ja vangistamist, nüüd on see hetk, kus inimesed tahavad võimu tagasi, soovivad välja pääseda, elada ja nautida. Tee seda, sa ei pea kodus istuma, leia viise, kuidas olla aktiivne ja sotsiaalne. Mine loo oma tee, et saaksid jõuda enda unistuseni, ära oota tegu universumilt, mine hoopis ise poolele teele vastu - see on Karmaseadus. Hiinlastel on tohutult hea energiaseadus, mis resoneerub minu uskumustega ja elu näitab, et see tõesti toimib, seda nimetatakse Wu Weiks. Tegemist on spirituaalse õpetusega, et sa teed esimese sammu ja lased siis universumil ülejäänud paika sättida ning asud uuesti tegudele alles siis, kui universum on sulle andnud rohelise tule. Ma näen, et me vajame 2022. aastal sellist käitumist - tegutseme ja laseme vabaks ning kui see on mõeldud meile, siis see jõuab meieni. Igasugune obsessiivne ehk kinnisideega käitumine tuleb seljataha jätta, see ei toimi sellel aastal ja tegelikult mitte kunagi. Kinnisideed ja nii-öelda tunnelnägemine ehk millessegi kinnijäämine on suurimad vead, mida sa saad enda õnnele tekitada, see on destruktiivne energia, mis mõjub 2022. aastal ekstra ohtlikult ja võib sind viia väga valesse ning kahjulikku seisu. Seega näe juba aasta alguses väga palju vaeva, et õppida, kuidas lasta vabaks end ja erinevaid teemasid oma elus. Soovitan sul teha meditatsiooni viirukite ja kristallidega, need tõesti aitavad ja õpetavad sind kõike rahulikumalt võtma. Mediteerimise ajal keskendu sellele teemale, mis on sinu jaoks kinnisidee, soovides see vabaks lasta, et universum saaks ise otsustada, kas see on sulle mõeldud või mitte.

2022. aasta õnnekristallid on Serpentiin Jaad, Jaad, Tiigrisilm ja Roosa Kvarts. Need kristallid aitavad sind terve aasta vältel, tuues sulle head õnne, rikkust ja armastust. Kuna 2022. aasta on uute võimaluste ja alguste aasta, siis just neid energiaid on meil kõigil vaja. Too need kristallid enda ellu, kanna neid ehtena või hoia enda lähedal kodus või tööl, et toetada end spirituaalselt ja energeetiliselt. Olen loonud uue kollektsiooni 2022. aasta õnnekäekettidest nii meestele kui naistele. Kanna enda tähtkuju kristalle koos 2022. aasta õnnekristallidega käe peal või kombineeri erinevatest ehetest oma lemmikud. Kodus ja tööl hoia 2022. aasta õnnekristallide komplekte, olen loonud igale tähtkujule oma komplekti. Kasuta neid kristalle 2022. aasta jooksul just nii, kuidas sa tunned, et soovid nendest saada tuge, jõudu ja õnne. Minul juba on enda tähtkuju 2022. aasta õnnekristallid kasutuses.

2022. aasta suurimaks üllatajaks on loomulikult maailmapildis toimuvad suured muutused. Kui viimased aastad on olnud suhteliselt ärevad, kuna inimesi on hoitud teadmatuses ja pidevad muutused on olnud ebamugavad, siis sellel aastal tuleb muudatusi veelgi rohkem, aga teistsuguse energiaga. Kuna inimesed on rohkem valgustatud ja on neid, kes soovivad piirangutest pääseda, siis tuleb muutusi ka vabaduse osas. Me loome endale ise parema keskkonna. Kes teab, võib-olla oled see sina, kes meie elu vabaks muudab.

Marsi tugev vägi lisab 2022. aasta energiale tohutu pinge ja seetõttu olen tähtkujude horoskoopi kirjutanud perioodide kaupa, kuidas Marss mõjutab sinu tähtkuju. Jälgi neid perioode ja käitu targalt, see on sel aastal sinu isiklikuks teejuhiks. Arvesse tuleb võtta ka retrograatide seisu, mis mõjutab meid samuti terve aasta vältel.

TÄHTKUJUDE 2022. AASTA LÜHIKOKKUVÕTE 

JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

Jäära elus toimub 2022. aastal meeletult suur kannapööre nii füüsiliselt, emotsionaalselt kui ka vaimselt.
See on totaalse muutuse aasta ja Jäär on aasta lõpuks justkui teine inimene. Muutub midagi suurt, kas iseloomus, harjumustes, elustiilis, suhetes või nendes kõigis. Seega ei saa aasta olema sujuv, vaid äärmuslik ja emotsiooniderohke. Jäärakesed, olge valmis vastu võtma midagi täiesti uut!  Kindlasti tasub enda lähedal hoida Jäära 2022. aasta õnnekristallide komplekti.

Jäära täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

SÕNN (21. aprill - 20. mai)

Sõnni elust soovib 2022. aasta vabastada kõik, mis tema ellu enam ei kõlba
. Ta on oma iseloomult lojaalne, seda isegi siis, kui tema lojaalsust ei austata, ja seesama iseloomujoon teebki Sõnni elu 2022. aastal veidi keeruliseks. Sellel aastal on tal valida kahe tee vahel: Sõnn kas hakkab vastu, ei lase muutustel juhtuda ning pettub selles aastas või läheb eluvooluga kaasa ja leiab 2022. aasta lõpus õnne, armastuse või külluse. Igal juhul saab ta aasta lõpuks täpselt selle, millest ta puudust tunneb. Seega, Sõnnikesed, laske end vabaks ja minge muudatustega kaasa! Kasutada tasub Sõnni 2022. aasta õnnekristallide komplekti, see annab õnne, armastust, rikkust.

Sõnni täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

KAKSIKUD (20. mai - 20. juuni)

Kaksikutele on 2022. aasta äärmiselt segane aasta.
Seesama segadustunne sai alguse juba 2021. aastal, see tuli edasi uude aastasse ning nüüd peavad Kaksikud seisma silmitsi valikute ja kiirelt muutuvate situatsioonidega, seda näiteks ka tema enda sees. Kaksikute tunded muutuvad ja selle tähtkuju kohal valitseb kergelt kaootiline pilv. Hoidke enda lähedal minu poolt loodud 2022. a õnnekristallide komplekti Kaksikutele.

Kaksikute täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

VÄHK (21. juuni - 22. juuli)

Vähi jaoks on 2022. aasta ülikiire, üliintensiivne, lausa hektiline ja emotsionaalne.
Selle aasta peamine eesmärk on muuta Vähi tunde- ja tööelu ning panna see kõik uues rütmis liikuma. See on minevikust tervenemise ja sealt edasi liikumise aasta. Vähil on vaja süveneda spirituaalsusesse, tegeleda enda iseloomuga ja õppida eluvooluga kaasa minema, mitte jääda kinni soovidesse, mida nõuab tema ego. Kui Vähk lähtub sel aastal oma egost, läheb ta hukatusse, spirituaalselt tervendatud Vähk tõuseb aga taevastesse kõrgustesse. 2022. aastal tuleb loobuda paljust, et uuendused saaksid toimuda, tuleb vabaneda sellest, mis sind ühest või teisest küljest takistab. Vähki aitab selles kõiges tema 2022. aasta õnnekristallide komplekt.

Vähi täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

LÕVI (23. juuli - 22. august)

Lõvi ellu toob 2022. aasta suuri muudatusi, eelkõige emotsionaalsel ja vaimsel tasandil.
Selle aasta eesmärk on muuta teda inimesena ja muuta tema eluvaateid, harjumusi ja tõekspidamisi. Lõvi ei saa enam jätkata nii, nagu ta on jätkanud eelnevatel aastatel ja võib-olla kogu oma elu. Kes tegutseb edasi samas energias, see satub vastamisi oma sisemiste probleemidega. 2022. aasta eesmärk on tuua spirituaalset muutust. See aasta ei saa kaugeltki olema lihtne, kuid see on täis põnevust, muutusi, muutlikkust ja sellel kõigel on suurem eesmärk. 2022. aastast lahkudes peab Lõvi suutma näha, et ta ei ole enam see inimene, kes ta oli varem. Ja kui ta seda suudab, siis on ta oma eesmärgi täitnud. Lõvi 2022. aasta õnnetoovate kristallide komplekt on see, mida soovitan tal terve aasta jooksul enda lähedal hoida.

Lõvi täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

NEITSI (23. august - 22. september)

Neitsile on 2022 suurte muutuste aasta
. See toob nii segadustunnet-selgustunnet, suuri üllatusi kui ka ootamatuid draamasid. Kiirelt ja kokkuvõtvalt - väga hektiline aasta, kus on palju võimalusi ja ka riske. Aasta lõpuks saab kõik selgeks, eriti nendel, kes julgevad elu usaldada ja liiguvad universumi poolt seatud energiaga kaasa. Võidukad on need Neitsid, kes ei hakka muudatustele vastu ja läbivad totaalse transformatsiooni, mis on nende jaoks lihtsalt suurepärane. Neitsi, kasuta enda 2022. aasta õnnetoovat kristallikomplekti, siis suurendad enda elus õnne-, armastuse- ja külluseenergiat.

Neitsi täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

KAALUD (23. september - 22. oktoober)

Kaaludele on 2022. aasta suurte võimaluste aasta!
Samas on see aasta niivõrd hektiline, et võite ja võimalusi võib olla lausa keeruline nautida. Seda enam, et Kaalud soovivad rahus nautida kõike, mida elu neile toob. Aga ei, mu Kaalud, 2022 ei ole rahulik aasta, see on täis ootamatusi, äkilisi kannapöördeid, võidurõõme ja ehmatusi või pettumusi. Kõike on palju! Seega, Kaalukesed, pange vaim valmis, te nagu läheksite sõtta! Et suudaksite selle aasta pöörete ja muudatustega edukalt kaasa minna, kasutage minu poolt loodud Kaalude 2022. aasta õnnetoovate kristallide komplekti

Kaalude täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

SKORPION (23. oktoober - 21. november)

Skorpioni jaoks liigub 2022. aasta tohutul kiirusel
. See on täiesti pöörane aasta ja ükski Skorpion ei tohiks mingit puhkust eeldada. Sa astud kiirrongile, su elu muutub iga hetkega ja näitab see sulle üha uuesti enda värvilisi külgi, aga ka varjukülgi. Viimased on selleks, et saaksid nendest lõplikult vabaneda. Skorpion, see on isikliku elu transformatsiooni aasta. Sa ei tunne end aasta lõpus enam ära. Ka sinu pereelu muutub. Kõigil Skorpionitel toimub muutus just seal, kus seda on ammu vaja olnud. Kindlasti tasub enda lähedal hoida Skorpioni 2022. aasta õnnekristallide komplekti

Skorpioni täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

AMBUR (22. november - 21. detsember)

Amburi eraelus toimuvad 2022. aastal suured muudatused, eriti isiklikes suhetes.
Sellel aastal on vaja eriti palju hoolt kanda enda intuitsiooni eest, seda arendada ja sellega ühendus luua, et terve aasta jooksul vastu võetud otsused oleksid just need, mida on vaja teha. Tegelikult kardab Ambur sellel aastal vaadata enda elu pimedaid külgi, neid, kus on probleemid ja seisakud. Aga just seda 2022. aasta Amburilt eeldab - et ta vaataks tõele otsa ning liiguks enda eluga edasi, just selleks, et ise õnnelikumalt elada. Seega, Amburid, julgege liikuda pimedusse, et valgustada neid kohti, mis seda vajavad! Kasutada tasub Amburi 2022. aasta õnnetoovate kristallide komplekti, see toob õnne, armastust ja küllust.

Amburi täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

KALJUKITS (22. detsember - 19. jaanuar)

Kaljukitse jaoks on 2022. aasta äärmiselt oluline aasta - see muudab sinu elu totaalselt.
Kui aasta alguses saad sa ise plaane paika panna ja muutusi luua, siis mida rohkem me liigume aasta lõpu poole, seda intensiivsemalt sekkub sinu ellu universum. Seega kasuta aasta algust targalt, et oma soove universumisse saata ja katsu selle aastaga sammu pidada. Tervise hoidmine on ülioluline, et sa suudaksid muutustega sammu pidada. Sinu vaimne energia pannakse sellel aastal kindlasti proovile, seega hakka kohe aasta alguses enda tervist toetama! Hoia enda kodus või tööl minu poolt just Kaljukitsele loodud 2022. aasta õnnetoovat kristallikomplekti.

Kaljukitse täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

VEEVALAJA (20. jaanuar - 18. veebruar)

Veevalajale on see ilmselt läbi aegade kõige suuremate muudatustega aasta.
Seda tähtkuju ootab ees suur eneseületamine ja kõik läheb kasulikus suunas, kui Veevalaja on armastava suhtumisega, eriti teiste osas. Sellel aastal on väga lihtne tülli minna ja kiskuda end draamadesse ja probleemidesse, kui Veevalaja kasutab valesid sõnu ja käitub valedel ajenditel. 2022. aasta on seotud vajadusega muutuda. Veevalaja, sa kas lähed muutustega vabatahtlikult kaasa või satud vaimselt lõksu. Sellepärast on sul väga oluline lasta end vabaks ja usaldada rohkem seda, mida universum sulle toob. Olen sulle loodud Veevalaja 2022. aasta õnnetoov kristallikomplekti, hoia seda enda lähedal.

Veevalaja täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

KALAD (19. veebruar - 20. märts)

Kalasid, 
kes on tähtkujudest kõige viimane sodiaak ja vee-elemendi esindaja ning on sündinud loomuliku spirituaalsusega, ootavad 2022. aastal päris suured muutused. 

Juba 2021. aasta teisel poolel kogesid sa midagi sellist, mis keeras sinu sisemise maailma pea peale. Tekkis väga palju segadustunnet, mida oled teiste eest varjanud, kõik, mis tundus justkui stabiilne või enesestmõistetav ning mugav, on löönud kõikuma. Sinu sisse on pugenud ähmasus, ebakindlus tundmatuse ees ja isegi hirm tuleviku pärast. Kalad, olge rahulikud, kõikidele sinu küsimärkidele tulevad 2022. aastal vastused. Aga ma hoiatan juba ette, et see ei saa kõigi jaoks lihtne olema. Sa oled astumas suurde isiklikku ja spirituaalsesse transformatsiooni. Kaladele 2022. aastaks kaarte ladudes tuli välja Õnneratas, mis tähendab seda, et kõik võib muutuda ühes või teises suunas. Sa võid 2022. aasta lõpuks olla õnnelikuim Kala vees või siis õnnetuim. Kõik oleneb, kuidas sa võtad 2022. aasta energia vastu. Sind toetab sellel muudatuste aastal Kalade 2022. aasta õnnetoovate kristallide komplekt.

Kalade täispikk 2022. aasta horoskoop asub SIIN.

31. detsembril rääkisin oma Instagrami lehel sellest, milline oli 2021. aasta ja milline tuleb 2022. aasta. Vaata kindlasti ka see video üle. LEIAD SELLE SIIT.

Soovin teile kõigile põnevat 2022. aastat. Kuulake enda südamehäält, mitte mõistuse häält ja te suudate sellest aastast maksimumi võtta.

Tene Laul