Sinu hing on habras ja ülitundlik kõige ning kõigi suhtes. Hinge tervislik seisund peab meie igaühe jaoks olema väga kõrgel kohal, ja ei tohi ära unustada seda, et meil on vaja iseennast ka hingeliselt tervendada. Hinge tasakaal on õnneliku elu üheks saladuseks. Sinu hing vajab vahel täielikku detox-kuuri, mis aitab sul vabaks lasta hinge sees olevast negatiivsusest. Täpselt nii nagu tuleb kristalle laadida ja puhastada, et need meiega tööd teeksid, tuleb meil ka enda hinge puhastada ja laadida, et see meiega koostööd teeks.
 

Sinu keha ja hinge ümber eksisteerib Aura, mis teeb päevast päeva tööd selle nimel, et sind tervena hoida, tervena nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Kui aga Aurakeha on nõrk ja ei suuda kaitsta sind sinu elus toimuva suhtes, siis laseb Aura negatiivsel energial otse sinu hinge jõuda. See omakorda tekitab suurt pahandust sinu hinge sees, millele tuleks kohe vastulöök anda. Tihti lastakse negatiivsel energial enda sisse kuhjuda ja sellest tekib tasakaalutu olek, see aga süveneb ja ainult süveneb. Selle artikli kirjutasin ma sinu jaoks sellepärast, et sa oskaksid märgata seda, millal on Aura lasknud negatiivsel energial hinge sisse pugeda ja millal on õige aeg see enda seest välja võtta.

Jagan sulle 7 väga olulist märki selle kohta, mis annavad sulle vihje, et millal sul on aeg ette võtta enda hingeline detox-kuur ehk hingeline suurpuhastus. Lisaks sellele jagan sulle nädalapikkuse detox-kuuri retsepti, mille ma soovitan kindlasti läbi teha siis, kui sa tunned, et sul on vaja hingelist puhastust.
 

Loe minu mõtted ära nii, et sa üritad end nendega samastada. Kui sa tunned end nendes seitsmes märgis ära, siis kindlasti tee endale kosutav hingeline puhastus ja taasta enda sisemine tasakaal ning lase õnnetundel enda sisse tagasi tulla.
 

SUL LÄHEB HINGELIST PUHASTUST EHK DETOXIT VAJA, KUI:
 

1. Sinu uni on häiritud, sul on raske magama jääda või sa ei puhka end enam välja
 

Esimene märk selle kohta, et sinu hing vajab puhastust, on see, kui sul on väga kehv uni ja sind kimbutavad uneprobleemid. Kui sind on järsku hakanud tabama unetud ööd ja sa ei suuda end öö jooksul välja puhata, siis see on ilmselge märk sellest, et sinu Auras eksisteeriv stressienergia on sinu hingeni jõudnud. See tähendab seda, et Aura ei ole suutnud seda hingest eemal hoida, mis on aga selle ülesandeks.
 

Sul läheb hingelist puhastust vaja siis, kui sa tunned enda unes ja välja puhkamises järsku muudatust.
 

2. Kui sind ajab kõik närvi ja sa ei saa aru miks sind kõik närvi ajab
 

Kui sa näed end ühel hetkel nagu suurt närvipundart, siis on sinu Aura lasknud suurel hulgal negatiivsusel sinu hingeni jõuda. Sind ajab igasugune väike asi põhjendamatult närvi ja endast välja ning sa tunned, et sind on kerge ärritada. Sinu jaoks on närvilisust põhjustavaks ka mõni lihtne sõna, mida sinu lähedane sulle ütleb ja seda üldse mitte paha pärast. Samuti ärritab sind mõni heli või jutuajamine.
 

Kui sa tead, et sa tegelikult ei ole selline, kes teeb igast väikesest tühisest asjast probleemi, ja kui sa tunned, et sa ei suuda enda närvilisust kontrolli all hoida, siis kindlasti on Aura lasknud sinu hinge liiga palju negatiivsust. Nüüd see negatiivsus eksisteerib seal ja see tuleb läbi hingelise puhastuskuuri välja võtta.
 

3. Kui sind eriti ei huvita enam miski ja sa ei viitsi end väga millessegi pühendada
 

Kui Aura laseb hinge negatiivsust, siis see sööb ära sinu hinges oleva motivatsiooni ja inspiratsiooni. Kaob ära suutlikus midagi teha, millegi üle rõõmus ja õnnelik olla. Sa tunned, kuidas sa oled end ümbritseva suhtes tuim, ja kui isegi keegi teine üritab sinu tuju tõsta, siis sa ei lähe sellega kaasa. Emotsionaalne tuimus ja laiskus tabavad sind just siis, kui hinge on mürgitanud negatiivne energia. See on kolmas märk selle kohta, et sul on vaja hingelist puhastuskuuri, mis aitaks sul uuesti tasakaalu leida.
 

4. Sa näed halba igal pool ja sa teadlikult või alateadlikult otsid seda
 

Väga tugeva märguande annab sinu hing sulle siis, kui sa hakkad ühe hetkel end ümbritsevat negatiivses võtmes nägema - kõik, mis sinu ümber toimub, on inetu, kole, halb ja paha, ning sa mõtled selle peale, kui halb on sinu elu ja kui halvasti on sul läinud. Samuti kui sa keskendud sellele, et mis halba võiks järgmisena sinuga juhtuda, ja kui sa ei usu enam sellesse, et midagi võiks paremaks minna. Selline mõtlemine viitab sellele, et sul on vaja teha läbi korralik hingeline detox, et vabastada enda seest see kurja juur, mis selliseid mõtteid tekitab. See kõik on sellest, et sinu Aura ei ole suutnud ühel hetkel negatiivsusega võidelda ja on lasknud sellel hingeni jõuda.
 

Kui sa oled täna selline, kes ise otsib halba iseendas ja ka teistes inimestes, siis see on tõsine märguanne puhastuskuuri vajadusest.
 

5. Sinu kommentaarid ja väljaütlemised on halva kõlaga
 

Sinu hing karjub appi, kui sa oled hakanud teiste inimestega vesteldes enda seest negatiivsust välja valama. Sul on vaja hingelist detoxit, kui sinu kommentaarid on negatiivsed, halvustavad, sarkastilised ja selline kommenteerimine muutub aina võimsamaks. See on märk sellest, et sinu hing vaevleb negatiivse energia käes ja laseb seda vähesel määral läbi Kurgutšakra vabaks. Kui sa oled juba sellisesse faasi sattunud, siis oled juba pikka aega lasknud enda hingel negatiivse energia käes vaevelda. Selline seis tekib pikaaajalise Auralekke tagajärjel.
 

6. Teiste inimeste õnn häirib sind
 

Kui sa vajad hingelist puhastust ehk detox-kuuri, siis kindlasti tee seda siis, kui sind on hakanud häirima teiste inimeste õnn. Sa ei suuda taluda, kui keegi teine on rõõmsameelne, optimistlik, heatahtlik, õnnelik ja et kellegi teise elus läheb hästi. Sa tunned, et see on kuidagi vale, mis tema elus on, ja sa soovid iga hinna eest mõelda, et see on temas näiline või ta lihtsalt hoopleb sellega - et see ei ole päris. Kui sinu enda hinge on tabanud negatiivsus, siis sa ei suuda taluda kellegi teise õnne.
 

7. Sa tunned, et sa oled ohver
 

Detox-kuur on sinu hingele hädavajalik, kui sa tunned pidevalt, et sa oled enda elu ohver. Kui sa tunned, et sulle on liiga tehtud, sind on ebaõiglaselt koheldud ja elu ei jaga sulle mitte midagi peale halva. Kui sa tunned kellegi teisega suheldes, et ta ründab sind ja tema on sinu õnnetu enesetunde põhjustajaks. Kui sinu mõtetes käib süüdistamine ja ohvriks olemise roll vahelduva eduga, siis kindlasti kaalu enda hingele puhastava detox-kuuri tegemisest.
 

Kui sa tundsid nendes märkides ennast ära, siis tee endale puhastuskuur ja lase sellel negatiivsel energial enda seest ära minna. See aitab sind tagasi õigele teele ja parandab Auras olevad lekked.
 

7-PÄEVANE HINGELINE PUHASTUS EHK DETOX-KUUR:
 

Jagan sinuga nädalapikkust hingelist puhastuskuuri, mille käigus saad sa vabastada enda hingeni jõudnud negatiivsute. Avada selle, et see saaks sinu seest lahkuda ja kinni panna selle energialekke sinu Auras, mis ei lase sul positiivne olla. Tee see kuur läbi ja tunne end hästi.
 

Puhastuskuuri järgi täpselt nii, nagu ma olen selle sulle ette andnud, ja tee igal päeval vajalikud sammud ära.
 

1. PÄEV "Kurjuse allikasse sekkumine"
 

Esimesel päeval tuleb sul teha endale korralik Aura puhastus, et lõhkuda ära sinu hinges olev negatiivne energia. Peale seda päeva hakkad sa halba energiat enda seest välja laskma.
 

Selleks on sul vaja Salvei rituaalitaime/tõrvikut ja Gagaadi kristalli.
 

Aseta hommikul Gagaadi kristall klaasi, pudeli või kannu sisse. Lase anum vett täis ja joo see vesi terve päeva jooksul ära. Kui soovid, siis võid päeva jooksul vett ka juurde teha. Gagaadil on oskus hinges olevat väga sügavat negatiivset energiat lõhkuda.
 

Gagaadi vett tuleb sul juua kogu detox-kuuri jooksul ehk kõigil seitsmel päeval, seega valmista Gagaadi vee-eliksiiri endale ka kõigil teistel päevadel.
 

Puhasta end päeva jooksul seitsmel erineval korral Salvei rituaalitaime suitsuga. Selleks sea Salvei suitsema ja tee selle taimega enda keha ümber ringe. Samal ajal keskendu sellele, et sa lased halval enda seest välja minna. Tee Salveiga puhastust täpselt nii kaua, kui sa seda ise soovid teha. Kuid oluline on see, et sa teeksid seda seitsmel erineval korral.
 

Kuna Salvei puhastust tuleb päevas teha nii mitu korda, siis oleks hea alustada hingelise detoxiga sellisel vabal päeval, kus sinu ajagraafik lubab sul kodus olla.
 

2. PÄEV "Negatiivsuse vabastamine"
 

Teine päev on selleks, et eelmise päeva kurjuse allika lahti kiskumisele saaks järgneda sellest halva energia välja tõmbamine. Teisel päeval teed endale puhastuskuuri, mis aitaks sinu sisse luua energiate liikumise ja tänu sellele vabastab negatiivsuse allikas enda halba energiat.
 

Teisel päeval tuleb sul ära juua kolm erinevat jooki, mis aitavad negatiivsusel vabaneda ja energiate liikumise käivitada. Neid kolme jooki joo täpselt selles järjekorras, kuidas ma olen need sulle siia kirja pannud.
 

1. Must kohv - Sul ära juua üks tass ilma lisanditeta musta kohvi. Must kohv aitab tänu eilsele kurjuse allikasse sekkumisele lasta vabaks sealset halba energiat.
 

2. Must tee - Sul tuleb ära juua üks tass ilma lisanditeta puhast musta teed. Must tee aitab vabaks lasta halbu mõtteid, pessimistlikku suhtumist, närvilisust tekitavat energiat, kurnatuse tunnet ja seda on kasulik juua emotsionaalsete probleemide vabastamiseks.
 

3. Aedsalvei tee - Viimase joogina tuleb sul ära juua tassitäis ilma lisanditeta aedsalvei teed. Aedsalvei vabastab seletamatu kehva enesetunde,  närvilisuse ja asendab selle rahuga. Aedsalvei puhastab neid energiaid, mida kohv ja must tee ei suuda ära puhastada.

Ära unusta vahepeal päeva jooksul juua ka Gagaadi vee-eliksiiri.

3. PÄEV "Viimse kui ühe halva energia vabastamine"
 

Kolmandal päeval tuleb sul appi võtta iseenda mõttetegevus. Sellel päeval tuleb sul teadlikult suurendada positiivset mõtlemist. 
 

Sul tuleb teadlikult blokeerida kõiki halbu mõtteid, mis sul päeva jooksul tekivad. Kui tekib halb mõte, siis vii kiirelt oma mõte teisele mõttele või hakka tegema midagi, mis sinu mõttetegevust blokeerib. Sa pead terve päeva vältima halvasti rääkimist, halvasti ütlemist, enesehaletsemist ja teisi halbu mõtteid.
 

Kolmandal päeval tuleb sul ära süüa negatiivsust vabastavaid taimi, kas siis söögi sees või toorelt. Need taimed peavad kõik esindatud olema. Need aitavad viimse halva energia sinu hingest vabaks lasta. Igast taimest söö natukene.
 

Need taimed on kollane sibul, roheline sibul, küüslauk, kartul ja pastinaak.

Ära unusta ka sellel päeval juua Gagaadi vee-eliksiiri. Seda tuleb sul detox-kuuri ajal iga päev teha.
 

4. PÄEV "Auralekke kinnitamine"
 

Neljas päev on selleks, et tervendada enda Auras olevat leket, mis on lasknud stressil hinge sisse jõuda. Sellel päeval tegeled Auralekke kinnitamisega.
 

Sellel päeval läheb sul vaja Tiigrisilm-Tiigriraua kombineeritud talismani, mida tuleb sul kanda alates neljandast päevast kuni täieliku heaolu saavutamiseni. Tiigriraud-Tiigrisilma kristallis on kahe erineva kristalli jõud, mis aitab energialeket kinnitada ja sind sellisesse seisu jõudmise eest kaitsta. See aitab Aura ilusti korda teha ja annab sellele detox-kuuri toimimisele jõudu juurde.

Hakka Tiigrisilm-Tiigrirauda kandma ja joo edasi Gagaadist valmistatud vett.

Sellel päeval tuleb sul uuesti praktiseerida negatiivsete mõtete eemale tõrjumist. Ehk jätkata sedasama, mis sa pidid tegema ka kolmandal päeval.
 

Neljandal päeval tuleb sul teha uuesti endale Salvei rituaalitaime puhastus, kuid nüüd vaid ühel korral.
 

5. PÄEV "Positiivsuse taastamise päev"
 

Viiendal päeval praktiseeri edasi negatiivsetest mõtetest eemale hoidmist, joo vee-eliksiiri ja tee viiendale päevale vajalikke tegevusi.
 

Viiendal päeval tuleb sul viiele erinevale inimesele öelda midagi ilusat ja head. Kui seda teed, siis ürita teha seda võimalikult siiralt ja südamest. Näiteks ütle oma kaaslasele seda, kui kallis ta sulle on. Soovi poemüüale ilusat päeva ja naerata talle. Tuttavat tänaval kohates ütle, kui kaunis ta välja näeb. Leia viies erinevas inimeses midagi head ja jaga seda nendega. Selline tegevus aktiveerib sinu hinges oleva positiivse energia väga kiirelt.
 

Lisaks sellele tuleb sul selle päeva jooksul ära juua kolm tassi Nurmenukuteed. Nurmenukk on seotud Päikesepõimikuga ja see aitab seda energiakanalit sinu sees aktiveerida. Numernukutee suurendab sinu õnnetunnet ja sellega sa taastad end sellest negatiivsest koormusest, mida sa oled tükk aega endaga kaasas kandnud.
 

6. PÄEV "Aktiveeri enda tervenemine"
 

Kuuendal päeval praktiseeri negatiivsuse blokeerimist, joo edasi Gagaadi vett, kanna edasi Tiigrisilm-Tiigriraua talismani ja täida kuuendale päevale vajalikke ülesandeid.
 

Kuuendal päeval tuleb sul süüa veidi tilli, rohelist sibulat, peterselli ja murulauku. Need taimed aitavad sinu hingel tervenemiseks aktiveeruda.
 

Kui sa oled kodus, siis põleta enda lähedal Sandlipuu või Patšuli viirukit. Võib olla ka nende seguviiruk.
 

Selle päeva jooksul tuleb sul leida enda elus üles 6 erinevat asja, sündmust või inimest, kelle või mille eest sa oled tänulik. Mõtle nende peale ja kirjuta need paberile. Tänulikkuse paber voldi kokku ja pane endale järgmiseks ööks padja alla. Lase sellel paberil seal olla. Seda läheb sul setismendal päeval vaja.
 

7. PÄEV "Hingelise puhastuse teele saatmine"
 

Seitsmes päev on sinu hingelise puhastuse ehk detoxi viimane päev. Kuid see ei tähenda seda, et kõik sellega lõppeb. Sellel päeval teed sa viimase lükke, et iga järgnev päev saaks olla ilusam, ja et sa iga järgneva päevaga saaksid muutuda tugevamaks ning õnnelikumaks.
 

Seitsmendal päeval joo viimast korda Gagaadi vett, kindlasti jätka negatiivsete mõtete blokeerimist, kanna edasi Tiigrisilm-Tiigrirauda ja tee seitsmendale päevale vajaminevaid ülesandeid.
 

Võta padjal alt tänulikkuse paber ja loe see uuesti läbi. Võid seda praktiseerida ka edaspidi, ja kui tunned, et oled mõistnud nende kuue asja tähendust, siis tuleb sul see paber ära põletada.
 

Seitsmendal päeval tuleb sul välja mõelda seitse unistust, mille poole sa soovid tulevikus liikuda. Päeva ülesandeks on keskenduda sellele, mida sa soovid saavutada, milles paremaks muutuda, mida tervendada ja milleni jõuda. Iga unistuse juures korruta endale, et sa saad selle kõigega hakkama ja sa suudad seda saavutada.
 

Seitsmes päev on positiivsete mõtete päev!
 

Peale seitsmepäevalist hingelist detoxit kanna Tiigrisilm-Tiigrirauda edasi, kuni tunned, et oled täielikult taastunud. Joo Gagaadi vett, siis kui sa tunned, et sul on seda vaja, näiteks siis, kui sa ei suuda end halbadest mõtetest eemal hoida. Tee detox-kuuri kunagi uuesti, kui sa tunned, et oled oma väe ära kaotanud.