Menüü
Ostukorv

KASSISILM auguga

KASSISILM auguga EHTED
KASSISILM auguga EHTED
KASSISILM auguga EHTED
KASSISILM auguga EHTED
KASSISILM auguga
15.50€
Maksudeta: 12.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KASSISILM auguga

 KASSISILM on täiesti naturaalne kristall ja selle tegelik nimetus on Krüsoberüll. Kuigi väga paljud inimesed arvavad, et Kassisilm on tehislik kristall. Loomulikult Kassisilma värvitakse ja sellega lisatakse sellele konkreetseid omadusi juurde, mida värvid endas kannavad. Õige ja töötlemata Kassisilm on hallikas sinakat tooni, mille tekstuur on kergelt läbi kumav.

Kassisilm ehk Krüsoberüll on hea õnne ja kaitse energiaga kristall. See on kristall, mis aitab kaitsta seda, mida sa ei taha kaotada ega millele sa ei sooviks ebaõnne saada. Ükskõik, millisel ehte kujul on Kassisilm, alati esmakordselt selle kandmise ajal tuleb soovida sellesse oma soov. Soov, mida sa sooviksid, et Kassisilm aitab täita ja kaitsta.

KASSISILMA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kassisilm on kristall, mis aitab selle kandjal end hästi ja õnnelikuna tunda. Kassisilm suurendab positiivsust selles mõttes, et see aitab sul kriitikat paremini taluda ja takistab sind tühiste asjade suhtes närvi minemise eest. Kassisilm õpetab selle kandjale seda, et mitte keegi teine, kes sinu jaoks oluline ei ole, ei tohiks ega ka võiks sulle haiget teha. Andes sulle mõista, et ebaoluliste inimeste kriitika ja pahatahtlikkus, neid ei peaks hinge võtma.

- Kassisilm muudab selle kandja enesekindlamaks, positiivsemaks, optimistlikumaks ja rõõmsameelsemaks.

- See on kristall, mis aitab andestada inimestele, kes on kord sulle liiga teinud. Aidates andestada väikeseid ja suuri tegusid, mis hingest ei suuda välja pääseda. See on selline andestamise kristall, et see aitab rahu teha probleemiga, et see sind ennast emotsionaalselt ei sööks. Andestamine ei ole alati see, et sa lepiksid uuesti selle inimesega, kes kord liiga tegi, vaid see, et sa suudad ise rahu selle teemaga teha.

- Kristall, mis aitab kaasa spirituaalsele arengule ja endas spirituaalse väe suurendamisele. See aitab õppida, areneda ja säilitada kõike seda, mida on õpitud. Aitab vabaks saada joo-joo efektist, mis tekib intuitsiooni arendamise ajal. Joo-joo efekt tekib siis, kui kord tegeletakse iseendaga ja kord mitte. Kassisilm aitab sul pidevat rütmi säilitada, kus sa soovid iseennast pidevalt edasi arendada.

- Kassisilm on kristall, mis aitab kaitsta selle kandjat halbade energiate, hingede ja inimeste eest. See on Aura kaitsta, mis ei lase näiteks needusel Aurasse pääseda.

- Kui kanda Kassisilma koos Roosa Kvartsi ja Hematiidi kristalliga, siis nende kombinatsioon aitab kaitsta perekonna sidemete purunemise eest. Aidates kaitsta suhteid, tundeid ja armastust.

- Kassisilma sobib koos kandmiseks kõikide teiste erinevate kristallidega. Kassisilm aitab teise kristalli jõudu ja väge võimendada, aidates selle eesmärgil täituda. Kassisilm on hea õnne kristall, mis aitab teiste kristallide eesmärkidele anda samuti kaasa head õnne.

- Kassisilm on kristall, mis suudab õnnenergiaks muuta halva energia, mis teadlikult sinu poole suunatakse. Kui keegi kadestab sind, soovib sulle halba, oleks õnnelik, kui sul kehvasti läheks, soovib sinu tööpositsiooni või kasvõi sinu kaaslast endale, siis see loob tugeva Aurakaitse, et halba soovija mõtted ei täituks. See loob tugeva blokaadi sinu ja tema vahele, muutes salatseva ja kahjuliku energia õnneks. See on energiafiltreerija, millel on oskus ja õigus väljaspoolt tulevat halba energiat muundada.

- Kanna seda kristalli ehtena, kui soovid end pidevalt kaitstuna hoida või hoia poleeritud kristalli enda koduseinte vahel, et kaitsta kogu enda perekonda ja kodu. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Kassisilm on kristall, millest
vee-eliksiiri ei valmistata, kuna see sisaldab alumiiniumi.

-  Lümfisüsteemi tervendaja. Kasulik neile, kellel on kaelas ja rindkeres olevad lümfid nõrgad ning tundlikud. Sobib neile, kellel hakkab väikese külma pärast õlad ja kaelasooned valutama.

- Kassisilm on tervendavaks kristalliks ka neile, kes võitlevad leukeemiaga.

KOLMAS SILM

Kassisilm mõjub kõige enam sellele Tšakrale. Kassisilm aitab avada visioonide nägemist, prohvetlike teadete kinni püüdmist ja unes ettekuulutuste nägemist.
 
SODIAAK

Kassisilm on üks NEITSI tähtkuju kristallidest, millel on ennekõike oskus juhatada Neitsit tema elus õigele saatuseteele. Kassisilm aitab Neitsil mõista, mis on see, mis tal tuleks kindlasti enda elus ära teha, mida katsumused talle õpetada soovivad ja kuidas enda elu parandada. Kassisilm on Neitsi jaoks väga isiklik kristall, mis aitab Neitsil spirituaalselt areneda ja mõista, miks teatud teemad on tema eluteele saadetud.

Loe lähemalt Neitsi tähtkuju elueesmärgi kohta SIIT.

Kassisilm on kasulik kristall AMBURILE enda heaolu parandamiseks. Kassisilm suurendab Amburi õnneenergiaid, tuues tema ellu küllust, tööalast õnne ja ambitsioonide täitumisi. Kassisilma on kasulik Amburil enda lähedal hoida, suurendades seega isiklikku kaitset ja tuues suhtesse head õnne. See on kristall, mis on kasulik enda heaolu parandamiseks. Kassisilm aitab Amburil intuitsiooni tugevaks muuta ja hoida ära elus olukordi, mis võivad tema kahjuks muutuda. Kassisilm parandab Amburi elujärge ja toob talle head õnne üleüldiselt.

Kassisilma kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
KASSISILM on täiesti naturaalne kristall ja selle tegelik nimetus on Krüsoberüll. Kuigi väga paljud inimesed arvavad, et Kassisilm on t..
7.90€
Maksudeta:6.48€
KASSISILM on täiesti naturaalne kristall ja selle tegelik nimetus on Krüsoberüll. Kuigi väga paljud inimesed arvavad, et Kassisilm on t..
40.90€
Maksudeta:33.52€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni käekett meestele NEITSI "ARMASTUS" on väehee, mis aitab tingimusteta armastada ja armas..
46.60€
Maksudeta:38.19€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "KASSISILM" on väeehe, mis suurendab õnneenergiaid, tuues Sinu ellu tööalast ..
27.70€
Maksudeta:22.70€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett AMBUR "MATERIAALNE KINDLUSTUNNE" on väeehe, mis toob materiaalset kindlustunnet, suur..
20.20€
Maksudeta:16.56€
Draviit on tumepruun Turmaliin, mida peamiselt leidub Austriast. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias. Draviit on oma..
10.50€
Maksudeta:8.61€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib krist..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
15.20€
Maksudeta:12.46€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
10.20€
Maksudeta:8.36€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.