Menüü
Ostukorv

LINNUSILM auguga

LINNUSILM auguga EHTED
LINNUSILM auguga EHTED
LINNUSILM auguga EHTED
LINNUSILM auguga EHTED
LINNUSILM auguga
6.90€
Maksudeta: 5.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LINNUSILM auguga


LINNUSILM on üks Rüoliidi liikidest, mis omakorda on üks Jaspise vormidest. Linnusilmale on omane punakas-pruun kuni beež toon. Linnusilm on väga kirju väljanägemisega kristall, mille tunneb ära selle tekstuuris olevate ringide järgi, mida küll aga alati igas ehtekristallis ei esine ja seda väga lihtsal põhjusel, kuna ehtekristallid on väikesed. Linnusilm on peamiselt pärit Mehhikost.


Linnusilm on väga erilise väega kristall, mis kannab üheskoos julgustavat, motiveerivat, inspireerivat ja edasi tõukavat väge. See on energialaenguga kristall, mis aitab igaüht ja on kasulik kõikides erinevates eluetappides. Kõige enam soovitan ma Linnusilma neile, kes soovivad enda ellu muutusi ja kes soovivad end tugevamaks muuta. Linnusilm aitab sul enda potentsiaali näha, aidates sul mõista, mida sa suudad, milleks sa võimeline oled ja kui palju on sinu võimuses enda elu muuta.


Linnusilm on suurepärane energiatervendaja, mida saab kasutada nii keskkonna kui ka inimese enda Auravälja tervendamisel. See tõmbab endasse negatiivset energiat, mis levib keskkonnas või on inimese Auraväljas.

LINNUSILMA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Linnusilm on kristall, mis aitab sulle inspiratsiooni ja motivatsiooni tuua selleks, et sa suudaksid enda eluga edasi liikuda. Kanna Linnusilma, kui sa soovid edasitõukavat jõudu kristalli käest saada. Linnusilm aitab sul enda elus olevaid võimalusi näha, aidates neid ka ära kasutada. Linnusilm toob uut energiat hinge, mis on täis teotahet ja motivatsiooni.

- Linnusilma kristall aitab alateadvusest esile kutsuda probleeme, mis on jäänud lahendamata. Kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis sa võid ise märgata vaikselt enda tervenemise protsessi. See aitab sul vägagi intuitiivselt jõuda ise enda probleemide lahendamiseni ja nendest tervenemiseni. Selle sama omaduse tõttu on kasulik Linnusilma igalühel kanda. Igal inimesel on alateadvuses lahendamata probleeme, mis igapäevast elu segavad. Kanna Linnusilma vähemalt kord enda elus, et anda endale võimalus hingeliselt terveks saada.

- See kristall sobib sulle, kui sa vahel tunned, et sa loed teiste inimeste jutust ja seda eriti lähedaste omast alati midagi negatiivset välja. See aitab enesekriitilist meelt tervendada ja lõpetab teiste inimeste sõnadest kriitika välja otsimise ära. Eriti kasulik on Linnusilm sulle, kui sa tunned, et sa pidevalt näed kurjust seal, kus seda ei ole.

- Linnusilm aitab sul tõde välja selgitada. See on kristall, mis suurendab teadlikkust ja mis ei lase sul valesti teisi inimesi mõista. Aidates näha inimest läbi ja tema motiive tundma õppida. Linnusilma on väga kasulik kanda enda intuitiivse meele ergutamiseks.

- Aurat puhastava toimega Linnusilm suudab sinu Aurast eemaldada energiad, mis takistavad sul unenägude nägemist ja nende nägemuste mõistmist. Kui sa ei mõista, mida sinu unenäod tähendada võivad, siis Linnusilm aitab sellele probleemile lahenduse tuua. Linnusilm esmalt puhastab ära sinu Aura ja seejärel hakkab sulle prohvetlikke nägemusi läbi une ligi kutsuma.

- Linnusilma kandmine aitab kristallide maailma paremini mõista ja erinevaid kristalle tundma õppida. Kui sa Linnusilma kannad, siis see aitab tajuda erinevate kristallide jõudu.

- Kanna Linnusilma ja Leopardjaspist üheskoos, et need aitaksid sul enda eelmiste elude hinge tootemitega ühendust saada. Nende kahe kristalli kooslus aitab sinu meeli eelmistele eludele avada, mida sa elasid erinevate loomade, lindude või kalade kehas. Aidates sul mälestusi esile kutsuda, mis aitaksid sul rohkem iseennast ja enda loomust mõista.

- Linnusilm aitab parandada enesehinnangut, väljuda negatiivsetest mõttemustritest ning blokeerida iseenda saboteerimise, mis viivad stressi ning sealt edasi depressiooni küüsi. Kristall, mis aitab blokeerida käitumismustrit, mis teeb sulle endale liiga. 


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Kanna Linnusilma, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Linnusilm aitab sind perioodil, kus sa kannatad suure stressi, ülekoormuse ja pinge all. Linnusilm ei lase sul murduda ja depressiooni langeda. Linnusilm aitab väga hästi ära hoida tööst põhjustatud stressi.

- Kanna Linnusilma kristalli, kui sa soovid enda reproduktsiooniorganeid tervendada. Kasulik kanda munasarja probleemide, tsüstide, impotentsuse, eesnäärme ja viljakusega seotud probleemide korral. Aitab tuge anda neile, kellel on või on olnud eesnäärme- või munasarjavähk.

- Linnusilm aitab lahti saada põhjendamatust valust, millele selgitust ei osata anda.

SÜDAMETŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

Linnusilm aitab tervendada Südametšakrat, aidates sul enda ellu uusi inimesi ligi lasta. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei julge või sa ei soovi uute inimestega tuttavaks saada, siis sinu Südametšakras on olemas probleemid. Probleemid, mis loovad uute tutvuste loomiseks blokaade. Linnusilm aitab sellest probleemist üle saada, aidates sinu Südametšakral terveneda. Linnusilm mõjub tervendavalt ka Sakraaltšakrale, aidates viljakust tõsta ja reproduktsiooni organeid tervendada.
 
SODIAAK


Tähemärgilt mõjutab Linnusilm kõige enam AMBUREID. Aitab Amburil enda saatuse poolt kingitud ande üles leida, aidates mõista, mis on tal saatuse poolt välja teenitud.


Linnusilma võid laadida Vanadiniit Bariit geoodil ja puhastada Sidruniviiruki suitsuga ja Sidruni eeterliku õli aroomiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.