55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TSELESTIIT auguga

  • 19.00€

Toote detailid

  • Mudel: TSELESTIIT auguga
  • Saadavus: Laos


TSELESTIIT on helesinine habras kristall, millel on väga kõrge energia vibratsioon, millega see annab edasi saatuse poolt antud juhtnööre. See on kristall, mis on tänapäeval kasuks kõigile neile, kes soovivad maailma või iseennast parandama ja tervendama hakata. Tselestiit on kristall, mis aitab leida tee tervenemiseni, leida tee spirituaalsele eneseleidmiseni ja enda saatuse tundmaõppimiseni. Tselestiit on kõige spirituaalsusega seotud ja on väga heaks abiliseks igaühele, kes soovivad enda intuitsiooni, tunnetust, enda kehatunnetust ja kõike muud spirituaalselt rohkem tundma õppima hakata.


Tselestiiti kaevandatakse päris mitmetest kohtadest ja seda on leida Liibüas, Mehhikos, Egiptuses, Peruus ja minu enda kõige lemmikum kristallide maa - Madagaskarilt. Enamus meie Tselestiiti on pärit Aafrikast ja Madagaskarilt.


Tselestiit on väga habras ja õrn kristall. Praod on Tselestiidile iseloomulikud ja ei tähenda, et kristall on defektiga.


TSELESTIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Tselestiit on üks kristallidest, mis peab minu kodus igal pool olema, see on minu jaoks universaalne kristall, kui sa soovid elada spirituaalses kasvamises. See kristall on üks põhilistest, mida ma kasutan enda spirituaalse inspiratsiooni saamiseks ja enda artiklite kirjutamiseks. 

- Sellel kristallil on oskus Ingleid majja tuua, majja kutsuda, sinu lähedale tuua ja sinu Aurasse kutsuda. Kirjutasin sellise artikli "INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE", mille te leiate SIIT

- Tselestiidil on oskus luua sinu ja sinu Ingli/Inglite vahel tugevat telepaatilist sidet. See side aitab tuua sulle ärkvel olles erinevaid numbrite kombinatsioone sõnumina, mida peaksid kuulama. Kes on mind jälginud, siis see teab, et ühesuguste numbrite pidev nägemine on sinu enda Ingli poolt sõnum ja iga number kannab erinevat teadet, mida me siis peaksime neid nähes kuulama. Numbrite kombinatsioonide kohta, mida olen kirja pannud, saad lugeda SIIT.

- Tselestiit aitab unenägudel meelde jääda ja aitab õppida unenägude seletamist iseendale.

- Kui soovid kellelegi väga palju head saata ja enda häid positiivseid soove temale edasi anda, siis kingitakse Tselestiit sellele inimesele. Tselestiiti kinkides kindlasti mõtle enda peas kõik läbi, mida kõike head sa soovid talle edasi anda ja hoia seda kristalli samal ajal enda käes, kui selle peale mõtled.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. 


Tselestiit on see kristall, milles poleeritud kujust vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Tervendab stressi, depressiooni, ärevushäireid, lümfide ebakorrapärast tööd, tervendab närve ja aitab lahti saada närvilisusest ning pidevast närvitsemisest.

- Suurendab usku elamisse, annab elujõudu ja on väga kasulik neile, kes on kaotanud lootuse.

- Sobib inimestele, kes tunnevad, et neil läheb elus kõik allamäge, Tselestiit aitab tuua head õnne ja valgust olukordadesse, mis tunduvad ainult maha murdvat.

KURGUTŠAKRA

Tselestiit tervendab Kurgutšakrat. Sobib neile, kellel on raske iseennast mõista ja universumi või Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. Kui sa näed pidevalt Inglinumbreid ja unenägusid ning sul on raske neid mõista, siis kanna Tselestiidi kristalli, see aitab sul salajasi sõnumeid lahendada. Kui sul on raske oma tundeid mõista, sa oled pidevalt segaduses ja sellest häiritud, siis võib olla põhjuseks Kurgutšakra nõrk töö. Sellisel juhul on Tselestiit väga kasulik. 

SODIAAK

Tselestiit mõjub väga hästi neile, kes on sündinud KALADE tähtkujus. Tselestiit aitab Kaladel olla kannatlikum ja toob nende ellu rahu ning tasakaalu. Tselestiit on suurepärane enesearengukristall, mis aitab Kaladel, kelle jaoks on see teema oluline, spirituaalselt kasvada. Tselestiit maandab pingeid ja leevendab närvilisust. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga. Tselestiiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviirukiga/eeterliku õliga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2*3*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Sildid: TSELESTIIT, Ehted, auguga, tselestiit auguga, inglid, spirituaalne kasvamine, inglite aurasse kutsumine, inglisõnumid, numbrikombinatsioonid, ennustamine, intuitsioon, intuitsiooni tugevdamine, unenägude seletamine, kurgutšakra, kalad

  • Visa
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja