Menüü
Ostukorv

VALGE OPAAL auguga

VALGE OPAAL auguga EHTED
VALGE OPAAL auguga EHTED
VALGE OPAAL auguga EHTED
-25 %
VALGE OPAAL auguga EHTED
VALGE OPAAL auguga EHTED
VALGE OPAAL auguga EHTED
VALGE OPAAL auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
8.40€
11.20€
Maksudeta: 7.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE OPAAL auguga

VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb rasedat probleemide eest, kaitstes nii ema kui lapse tervist.

Valgel Opaalil on väga rahustavad, suhteid parandavad, emalikud, perekonna armastusega seotud omadused. Kristalli eesmärgiks on sind viia sellisesse emotsionaalsesse seisundisse, kus sa suudad isikliku probleemi lahutada inimesest või teemast. See annab sulle oskuse stressi, viha ja raskete emotsioonidega ringi käia nii, et sa ei süüdistaks teisi enda kehvas enesetundes. Tegemist on emotsionaalset keha tervendava ja raviva energiaga. Kanna stressi leevenduseks ja heaolu tunde suurendamiseks.

Valge Opaal mida kutsutakse ka tihiti piimjas-Opaaliks, leidub peamiselt Lääne-Austraalias. See kristall võib olla täiesti lumivalge kuni elevandiluu värvi, mille seest võivad läbi joosta hallikad-mustad mustrid. 


Valge Opaali kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Valge Opaal on seotud Inglitega ja nende käest sõnumite saamisega. Kanna Valget Opaali, kui sa soovid suurendada enda kaitset, mida tagavad sulle Inglid. Valge Opaal sobib koos kandmiseks teiste Inglikristallidega, nagu näiteks AngeliitOpaliit ja Küaniit.

- Aitab leevendada emotsionaalsust, ülitundlikkust teiste emotsioonide suhtes, aitab elada nii, et teiste inimeste arvamus ei oleks kõige olulisem ega määravam.

- Valge Opaal aitab suurendada lootust ja usku iseenda tuleviku suhtes. Valge Opaal on kasulik sellisel eluperioodil, kus on tunne, et enam mitte midagi ei aita ja elu ei lähe mitte kuidagi enam edasi. Valge Opaal aitab leida lootust ja suunab selle kandja enda elu eest võitlema ning "mustast august" välja tulema.

- Suurendab Inglite suhtes teadlikkust, see on üks väheseid kristalle, mis aitab enda kaitseingleid tundma õppida nii, et selle kandmise ajal hakkavad tulema ilmutused, visioonid või öised nägemused.

- Tööedukristallina sobib Valge Opaal neile, kes peavad olema väga tolerantsed ja suutma tööd teha väga paljude erinevate inimestega. Seega on see hea tööedukristall meditsiinitöötajatele, hooldeastuses ja heategevuslikes organisatsioonis töötavatele inimestele.

- See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise, aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal seda tervendada. Aitab Aurakehast välja juhatada sellist energiavibratsiooni, mis teeb hinge katkiseks ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

- Valge Opaal aitab elu kergemalt võtta. See on sulle kasulik, kui oled ülemuretseja või üledramatiseerija. Kui soovid enda ilusat energiat säästa üleliigsest stressist, siis see on sinu kristalliabiline. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

- Valge Opaal on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on õrn kristall ja võib pragunema hakata. Valgest Opaalist võib valmistada kaudset vee-eliksiiri nii, et seda hoitakse klaaspudeli sees, mis asetatakse veekannu ja niiviisi see annab kaudselt oma energia vee sisse üle. Selleks tuleks Valget Opaali veekannus hoida vähemalt kolm tundi ja seejärel eeterkeha tervendamiseks ära juua. Valge Opaali vee-eliksiir aitab tervendada vanu haigusi, mis on juba pikemat aega eksisteerinud, nagu näiteks aitab see kilpnäärme ala- või ületalitusel terveneda, mis on juba probleemiks olnud pea kümme aastat. See aitab tervendada nii, et see eemaldab blokaadid, mis takistavad selle probleemi kadumist, aidates eemaldada nii füüsilised kui ka emotsionaalsed blokaadid. Valge Opaali kaudset vee-eliksiiri võib kasutada ükskõik millise vana haigusseisundi vabastamiseks, olgu siis selleks probleemiks kilpnääre või astma.

- Valge Opaal eemaldab esmalt stressi ja pinge, mis on tekkinud ebakindlusest. Seejärel hakkab see tervendama südamenärve, kui Valget Opaali võimalikult lähedale südamele kanda. Peale selle saab Valget Opaali kasutada leinamise kristallina, aidates lahti lasta inimestest, kes ei kuulu enam meie ellu. Olgu siis tegu surmaga või inimese lahkumine (perekonna hülgamine, sõpruse kadumine jne.).

- Kandke valget Opaali siis, kui soovite tervendada lümfe, neerupealiseid, põiepõletikku, stressi, depressiooni, ärevustunnet. Valge Opaal aitab neid, kes on ülitundlikud erinevate toiduainete ja kodukeemia suhtes.  

SODIAAK 

Valge Opaal on KAALUDE sisemise rahu, tasakaalu ja enesega rahul olemise kristall. Valge Opaal aitab Kaaludel enda intuitsiooni tugevamaks muuta, aidates õppida märke lugema ja neid tõlgendama. See kristall toob Kaaludele prohvetlikke unenägusid, millest on Kaaludel palju abi. SKORPIONITEL aitab leevendada liigset ärrituvust.

Valget Opaali võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Piibeleheviirukiga või Ingveri eeterliku õliga..

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
1.40€
Maksudeta:1.17€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist str..
14.93€ 19.90€
Maksudeta:12.44€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
18.15€ 24.20€
Maksudeta:15.13€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
13.30€
Maksudeta:11.08€
VIKERKAARE KUUKIVI ripats erikujuline (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR -25 %
AINUEKSEMPLAR!VIKERKAARE KUUKIVI on valge Kuukivi, millele on iseloomulikuks mustad täpid tekstuuris ja sinakas helendav läige. Kõige helend..
85.50€ 114.00€
Maksudeta:71.25€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
1.40€
Maksudeta:1.17€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.70€
Maksudeta:1.42€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.30€
Maksudeta:7.75€
AMETÜST on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kasutatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates...
1.00€
Maksudeta:0.83€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.15€ 3.50€
Maksudeta:2.63€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.