Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE INGLI AURA auguga

VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga EHTED
VIKERKAARE INGLI AURA auguga
29.90€
Maksudeta: 24.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE INGLI AURA auguga

VIKERKAARE INGLI AURA on üks Ingli Aura liikidest. Ingli Aura on valmistatud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks - need nimetused on aga vähem tuntud, kui INGLI AURA. Vikerkaare Ingli Aurale on omaseks läbipaistev väljanägemine, millest kumab erinevaid toone välja. Sellet võib välja kumada lilla, sinine, roheline, kollane ning paljud teised toonid. Vikerkaare Ingli Auras on rohkem plaatinat. 

Aura kristallid on ühed "New Age" ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuumutamis protsessi juures erinevaid metalle juurde, mis annavad Aura kristallile oma värvuse. Mina olen Aura kristallidest lummatud ja usun, et pigem see tule energia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aura kristallile antud värv on jäädav.

VIKERKAARE INGLI AURA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Vikerkaare Ingli Aura on kasulik Aura puhastaja, mis aitab sul vähe kehvasti läinud asju uuesti alustada. See aitab energiaid taastada, mis tähendab seda, et see aitab kõike otsast peale alustada nii, et halba energiat, mida on juba tekitatud ei eksisteeriks. See teeb korralikku puhastustööd sinu Auras ja saatuses.

- Mina soovitan seda kristalli kanda teismelistel, kes alles otsivad seda enda rada, seda enda kutsumust ja suunda. Vikerkaare Ingli Aura aitab selleni jõuda ilma vale ettekujutusteta ja endale millegi meeldivaks tegemata. See aitab selle tõelise asja üles leida.

- Kuna Vikerkaare Ingli Aura on üks tavalise Ingli Aura liikidest, siis ka sellel on oskus Ingliga kontakti saada. Seda kandes aitab see alati olla sinu Inglil sinu jaoks valvel. Kui vaja tuleb appi, kui vaja saadab sõnumeid ja vastupidi suudab see aidata ka sinu mõtetel Inglini jõuda.

- Vikerkaare Ingli Aura on abiks neile, kes tunnevad, et neil on vaja motivatsiooni või mingisugust energiat, mis aitaks neil edasi liikuda, ennast leida, õige tee üles leida ja suunda, mis viiks heale järjele. Vikerkaare Ingli Aura on "ALGUSTE" kristall, mis toob selgust ja oskust alustada midagi täiesti uut nii, et selles kukuks kõik hästi välja.

- Kanna seda talismani, kui sa soovid uut algust tuua suhtesse. Kanna seda kristalli koos Smaragdi või Topaasiga, et see niiviisi sinu saatuses toimima hakkaks. See aitab probleeme lahendada, mis eelnevalt on olnud ja ka andestada üksteistele öeldut ning tehtut.

RAVITSEMINE

Ingli Aurast vee-eliksiiri ei valmistata, seega kui soovid tervendamise pärast seda kasutada, siis soovitan seda ehtena kanda.

Kanna Vikerkaare Ingli Aurat, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Vikerkaare Ingli Aura aitab parandada karmat, mida me endaga kanname, kas siis selle või mõne eelmise elu pärast, mida elanud oleme. See aitab tervise probleemidele lahendusi leida ja nendele tervendust saada. Sobib siis kandmiseks, kui mitte ükski tervendus, teraapia ega ka meditsiiniline sekkumine ei lahenda mõnda tervise probleemi. Järelikult võib seal taga olla karma, seda kristalli kandes aitab see lahendusi tuua või ülesandeid tuua, mida peab lahendama hakkama, et terveks saada.

KROONTŠAKRA

Vikerkaare Ingli Aura töötab kõige ülemise Tšakraga, aidates Inglitele sõnumeid edastada ja õppida neid ka kuulda võtma. Mida avatum on Kroontšakra, seda rohkem nähakse, kuuldakse ja saadakse enda Inglite käest kasulikke vihjeid, sõnumeid ning ka ettekuulutusi.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Vikerkaare Ingli Aura kõiki tähemärke võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.