Menüü
Ostukorv

KÜANIIT ja VALGE TOPAAS kõrvarõngad (hõbe 925)

KÜANIIT ja VALGE TOPAAS kõrvarõngad (hõbe 925) EHTED
KÜANIIT ja VALGE TOPAAS kõrvarõngad (hõbe 925)
119.50€
Maksudeta: 97.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KÜANIIT ja VALGE TOPAAS kõrvarõngad (hõbe 925)

KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austriast, Mehhikost ja Austraaliast. Küaniidil on erinevaid värviliike veel, aga sinine Küaniit on kõige enam levinud ja enimkasutatavamid kristalliteraapias. Tavalise sinise Küaniidi teine nimetus on Indigo Küaniit. Küaniidi põhiliseks omaduseks on muuta inimest intuitiivsemaks ja selles on ka vastav energia, mis kutsub inimese kaitseingleid ligi. 

Küaniit on spirituaalse tee ja värava looja. See on kristall, millel on oskus luua sulle teekond selleni, millest sa unistad ja mis senimaani sulle kättesaamatu on olnud. Seda kantakse ja kasutatakse hingede vaheliseks suhtlemiseks. Küaniit loob näiteks ka oskuse minna astraalrännakusse ja kogeda seni kogematut. 

TOPAAS aitab ühendada õige sisetunde visioonidega ehk aitab sul mõista, mis on reaalsus ja aitab vahet teha soovmõtlemisel. Topaas aitab avada Kolmanda Silma ja Kroontšakra tervenduseks, et visioonid saaksid üldse sinuni tulla. Seega väga hea kristallide kombinatsioon, väga ainulaadse suuna ja jõuga.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

KÜANIIDI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Küaniidi parim kandmisviis on kõrvarõngad, kuna siis on see kristall Kolmanda Silma Tšakras. Küaniit on Kolmanda Silma Tšakra kristall, mis tähendab seda, et see tervendab seda Tšakrat ja eemaldab negatiivse energia selle kohalt. Kolmanda Silma tervis on tähtis selleks, et inimesel oleks tugev intuitsioon ja oskus iseenda elu üle kontrolli hoida.

- Küaniidi kandmine aitab tugevdada intuitsiooni, kui Kolmas Silm on tervendatud ja aitab avada Kolmanda Silma kohal olevat Inglite kanalit. Inglite kanal on selline energiaportaal inimese Auras, läbi mille on võimalik Inglitega suhelda ja nende käest abi paluda. Kui sa pöördud Inglite poole, siis on väga tähtis, et nad oleksid võimelised sind kuulama ja läbi selle kanali on see kiiresti võimalik. Kui see kanal on avatud, siis nad kuulevad igat meie mõtet, kui on kinni, siis vaid neid, millel on ülimalt tugev südamesoov kaasas ja mida soovitakse kogu hingest. Selline soov võib minna ka katkisest Tšakrast läbi.

- Küaniidi kandmine aitab sul rääkida enda seest kõik see välja, mida sa soovid. See aitab vabastada blokaade, mis tekitavad hirmu eneseväljendamise ja enda soovide välja rääkimise ette. Küaniit aitab sul tunda, et sa ei pea kartma teiste inimeste arvamust ja sa ei pea sellest sõltuma.

- See aitab sul kontakti saada teejuhiga, kes ei ole Ingel, vaid on sulle ettemääratud energiajuht. Küaniiti kandes saad keskenduda küsimustele: "Näidake mulle, mis on minu tänase elu ülesanne?" jne. Küaniit aitab avada suhtluse teejuhiga, kes võib sulle samal päeval või lähipäevil tuua vihjeid, märke ja sõnumeid selle sama küsimuse vastuseks.

- Küaniit loob telepaatia, aktiveerib Südametšakra tingimusteta armastuseks ja telepaatiaks. Küaniidil on veel selline võimas oskus, et see suudab sõnumeid telepaatiliselt Universumisse saata, mis tähendab seda, et kui sinu Kaksikleek elab tegelikult täna teisel pool maailma, siis Universum loob teie vahel kontakti. Kristallid on nagu energiasillad, mis aitavad hoida energiad meie Universumis aktiivsena. Seega ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks sinu ja tema kohtumisele mitte kaasa aidata. Kanna Küaniiti kaelas ja aktiveeri telepaatia. Enne kandma hakkamist hoia Küaniiti korra enda peopesas, sule silmad, keskendu sellele, et soovid enda Kaksikleegiga telepaatilist ühendust luua ning seejärel asu seda kandma.

Indigo hingede melanhoolia

Indigo hingede stressi, depressiooni, melanhooliat ja suitsiidseid kalduvusi aitab tasakaalus hoida Küaniit ja Ioliit. Need kaks kristalli aitavad Indigol negatiivsusest välja tulla ning tema melanhooliat tervendada. Neid kristalle võiks Indigo hing koos kanda või kasutada, kui ta on langenud stressi ja masendusse. Indigo hingede melanhoolse mõttemaailma kohta saad edasi lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Pearinglus, peavalud, silma närvi haigused, põskkoopapõletik, põskkoopa nõrkus. Neid haigusseisundeid tervendab Küaniit vaid juhul, kui seda kõrvarõngastena kanda. 

- Küaniit aitab enesehävituslikust käitumisviisist lahti saada. Küaniit aitab sul märgata, kus sa vea enda tervises teed. Mida sa valesti teed, mis on see harjumus, mis viib sinu tervise allamäge. 

KROONTŠAKRA, KOLMAS SILM JA KURGUTŠAKRA

Küaniit on suhtlemisprobleeme tervendava toimega, aidates julgustada suhtlemist ja sotsialiseerumist. See on see, mida Küaniit annab Kurgutšakrale. Seejärel tervendab Küaniit Kolmandat Silma, aidates intuitsioonil tööle asuda. Kui Kolmas Silm on tervendatud, siis avab see tee Ingliteni. Kroontšakra on see kanal, mille kaudu me võtame Inglite poolt saadetud informatsiooni vastu.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Küaniit kõige enam KALASID ja SÕNNE. Mõlemal sodiaagil aitab Küaniit enda intuitsiooni ja spirituaalset energiat tõsta. 

ASTROLOOGIA

Üks põnev fakt Küaniidi kohta on veel ka see, et Küaniit on tulevaste Vee-Jäneste õnne kristalliks, kes sünnivad tulevikus 2023 ja 2024 aastal. Küaniit toob nendele Jänestele terve elu vältel head õnne ja kaitset. Küaniit on ka nende Rottide kristall, kes sünnivad Vee-Roti aastal 2032 ja 2033. Seega Küaniit on väga suuresti ka tuleviku kristall.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia põhiselt on Küaniit hädavajalik kristall neile, kes on sündinud elutee number 4 all. Seda selleks, et need inimesed suudaksid enda intuitsioonil lasta arendada. Number 4 on küllaltki materialistlik ja liigselt loogilise mõttemaailmaga, mis pärsib tema spirituaalset arengut. Küaniit on see, mis aitab sellisest probleemist lahti saada ja tugevdab tema intuitsiooni.

Küaniiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki või Seedripuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kõrvarõngad kogupikkus ca 2 cm. Küaniit ca 4 mm, Valge Topaas ca 8x5 mm. Kõrvarõngad on kaetud roodiumiga.
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustav..
30.40€
Maksudeta:24.92€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
30.70€
Maksudeta:25.16€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
45.30€
Maksudeta:37.13€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
234.50€
Maksudeta:192.21€
KÜANIIT suurendab lojaalsust, ustavust, heatahtlikkust ja austust. Need omadused avavad külluse- ja armas..
174.50€
Maksudeta:143.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.