Menüü
Ostukorv

MUST DRUZY AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)

MUST DRUZY AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe) EHTED
Uus
MUST DRUZY AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)
49.50€
Maksudeta: 41.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST DRUZY AHHAAT kõrvarõngad (kullatud hõbe)

Võimalikud valikud

MUST AHHAAT kaitseb ebaõnne, probleemide, õnnetuste, negatiivse energia, ärasõnumise, äraneedmise ja stressienergia eest

Must Ahhaat on üks Ahhaadi vormidest ja see omab kaitsvaid omadusi nii nagu kõik teised Ahhaadilised. Must Ahhaat on konkreetselt seotud füüsilise keha kaitsmisega.

DRUZY AHHAADI ERILINE LISAVÄGI

Ahhaati leidub maailmas ka Druzilises vormis, mis tähendab, et selle kristalli sees on imepisikesed tipulised kristallid, mis muudavadki selle Druzyks. Druzy annab kristallile oskuse energiaid mitmeid kordi kiiremini filtreerida, mis omakorda muudab selle kristalli veelgi võimsamaks kui seda ontavaline Ahhaat. Druzy puhastab Aurakeha kiiremini ja Ahhaadi oma mõju jõuab kiiremini selle kandjale.


MUSTA AHHAADI maagiline mõju kõrvarõngastena: 

- Kui Must Ahhaat on Druzyline, siis aitab see koheselt tagasi suunata kurjuse sinna, kust see pärit on. Ehk kui sa kannad kristalli endaga ja keegi haub sinu vastu salaplaani, siis see suunab selle karmana temale tagasi.

- Must Ahhaat on needuse vastumürk. Kristall, mida kandes on sul väiksem tõenäosus kellegi teise poolt saadetud needust Aurasse saada. Must Ahhaat blokeerib needuslikku energiat ja selle kurja toimet. Kanna seda, et kaitsta end needuse eest ja kui soovid needuslikust väest vabaneda, kanna Musta Ahhaati koos Fantoom Kvartsiga.  

- Must Ahhaat on väga tugeva toimega kaitsekristall, millel on oskus sind kaitsta sellisel eluperioodil, kus sa ise tunned end väga nõrgana, abituna ja kus sa ei suuda enam halvale energiale vastu võidelda. See kristall on sellel hetkel sulle kasulik, kus sinu isiklik jõud ja vägi on otsa saanud. Must Ahhaat taastab sinu isiklikku jõudu ja samal ajal kaitseb sind kõige halva eest. 

- Kristall, mis toob sulle edu siis, kui sa oled iseenda käe peal midagi ette võtnud. Eriliselt kasulik neile, kelle töö ja sissetulek sõltub neist endist, andes kaitset salakavalate ja kahjulike konkurentide eest. 

- Must Ahhaat kaitseb salakavaluse, halba soovijate, klatšivate inimeste, ära kasutavate mõtete ja ahnete inimeste eest. Need Musta Ahhaadi omadused annavad juba piisava põhjuse selleks, et seda kristalli enda lähedal hoida.

- Kasulik kristall sulle kui sa tunned, et peresisesed probleemid on ülepea kasvanud. Must Ahhaat aitab sul pereprobleemide keskel toime tulla, leevendades stressi, mida põhjustavad sulle armastatud inimesed. Peale selle aitab Must Ahhaat lahendada ka peresiseseid tülisi ja aitab taastada kaduma läinud sidet.

- Soovitan Musta Ahhaati kanda neil, kes ei suuda mitte kuidagi minevikku seljataha jätta. Must Ahhaat aitab raskustest üle olla ja valusaid teemasid enda hingest vabaks lasta. See on ülimalt kasulik hingetervendaja just väga keeruliste teemade lahendamisel. Aitab minevikku vabaks lasta ja rõõmsalt enda samme tuleviku poole seada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Ahhaat aitab eemaldada hirmusid, mis on seotud seksuaalsusega või seksuaalse kuritarvitamisega, samal ajal selle eest kaitstes. Seega töötab topelt ühe ja sama probleemi jaoks, aidates hirmust lahti saada ja samal ajal kaitstes sellist sorti vägivalla eest. 

- Must Ahhaat tervendab liigeseid, liigeste valusid, kantakse murtud luu ajal, et luu saaks ilusti kinni kasvada. Must Ahhaat on kasulik sellel perioodil, kus on vaja kiiremas korras füüsilisele kehale tervendust anda.

- Must Ahhaat on neile, kellel on probleeme kaelavaluga. Aitab kaasa traumast tervenemisele kui trauma on seotud kaelalülidega. 

- Soovitan Musta Ahhaati kanda naistel, kellel on rinnavähk. Must Ahhaat aitab anda sellele haigusele emotsionaalset tervendust, aidates Aurakehast seda haigust vabastada.

- Tervendab sinu hinge. Must Ahhaat on kasulik depressiooni ja sügava stressi ajal. 

JUURTŠAKRA

Must Ahhaat on julgust andev kristall, mis ennekõike julgustab sind täisväärtuslikult elama. Must Ahhaat tervendab Juurtšakrat, andes sellele Tšakrale oskuse taastuda. Kristall, mis õpetab sulle kui tähtis on, et sa mitte kunagi ei laseks end kellegi teise poolt alla suruda. 

Meestel aitab Must Ahhaat suurendada tervislikku seksuaalset iha, aidates tervendada madalat Juurtšakrat, olla seksuaalne, suurendades romantilist seksuaalsust ja andes mehele oskuse enda kaaslase vajadusi hinnata ning märgata.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Must Ahhaat kõige enam KALJUKITSE, andes talle kaitset, tugevust, vastupidavust ning tervendust stressile ja tema melanhoolsele meelele.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.