Menüü
Ostukorv

SUITSKVARTS kõrvarõngad täpp tahutud (hõbe)

SUITSKVARTS kõrvarõngad täpp tahutud (hõbe) EHTED
Uus
SUITSKVARTS kõrvarõngad täpp tahutud (hõbe)
21.00€
Maksudeta: 17.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SUITSKVARTS kõrvarõngad täpp tahutud (hõbe)

Võimalikud valikud

SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.

Suitskvarts on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pruunikas-hallikas toon, mis võib enamjaolt kristallis ka olla läbipaistev. Suitskvarts võib olla peaaegu et läbipaistev kui ka väga tume. Suitskvarts on väga kõrgelthinnatud energeetilise väärtusega ja sellel on väga palju omadusi, miks seda endaga kanda või enda kodu sellega sisustada. Ma võin öelda seda, et Suitskvarts on tõepoolest selline kristall, mida läheb igalühel vaja sellepärast, kuna sellel on midagi, mis sind aitab. Seega on see kristall, mida saab teisele inimesele viia, et talle head teha - sa ei saa väga valesti valida.

Kõige peamiseks leiukohaks Suitskvartsile on Brasiilia, aga seda leidub ka minu lemmik kristallide kuningriigist, milleks on Madagaskar. Kuigi Brasiilias on seda rohkem ja seda ka siis seal suurema ala peal.

Suitskvarts on kristall, mille peamiseks omaduseks on energiate maandamine ja ka säilitamine. See on kristall, mis aitab vabaneda stressist, see on selle üks põhilisi omadusi.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

SUITSKVARTSI maagiline mõju kõrvarõngastena:

Kui Suitskvartsi kanda kõrvarõngastena, siis selle vägi mõjutab kõige rohkem Kolmandat Silma, osaliselt ka Kroontšakrat ja Kurgutšakrat. Nende tšakrate juures toob Suitskvarts sulle tugeva enesekontrolli, olgu siis selleks kontroll enda emotsioonide üle või oma tegude üle. Suitskvarts õpetab enne mõtlema kui tegutsema.

- Suitskvarts aitab kõigega sul hakkama saada, mis vajab sinu hoolitsust ja tähelepanu. Kui kannad Suitskvartsi endaga kaasas, siis hakkad alateadlikult lõpetamata ülesannetele lahendusi leidma. Suitskvarts kingib sulle jõudu, et sa suudaksid hakkama saada kõigega, mis sa pead enda elus ära tegema. Suitskvarts ei lase sul tegemata kohustusi pidevalt homse varna lükata, see aitab sul erinevaid ülesandeid järjepidevalt ära teha, et sinu elus valitseksid pidevalt harmoonia ja tasakaal.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul endas potentsiaali näha, ja seda, mida kõike sa suudaksid ära teha ning seda väga selge pilgu läbi. Suitskvarts aitab sul end olukorda reaalselt hinnata ja samas eemaldada liigset enda mahategemist, allasurumist ning alavääristamist. Suitskvarts eemaldab negatiivsed mõtted, mis sul enda kohta eksisteerivad ja aitab sul ennast õiglaselt hinnata.

- Suitskvarts aitab sul mõista seda, miks sa kannad endaga kaasas ühte või teist emotsiooni, aidates sul enda tunnete sisu mõista ja õpetades sind neid intuitiivselt kuulama. Lisaks sellele abistab Suitskvarts sind oma elu korrigeerimisel ja harmoniseerimisel. See on kristall, mis aitab elu näha väga selge pilgu läbi ja on seega väga hea kristall, mis õpetab sind elus suuremat pilti nägema. 

- Suitskvarts on kristall, mis tervendab sinu hinge, aidates närvilisusel kaduda, aidates sind tasakaalus hoida ja vabastada sinus eksisteerivad negatiivsed mõtted. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt negatiivne ja pessimistlik, siis Suitskvarts on see kristall, mis aitab sul muutuda palju rõõmsameelsemaks inimeseks. Eriti kasulik on see neile, kes kannatavad tööst tekkinud pingete all.

- Suitskvartsi kõrvarõngaid töö juures kandes aitab see hoida sinu positsiooni. Aitab kaitsta nende inimeste eest, kes konkureerivad ja võivad sinu selja taga salakavalaid plaane sepitseda. See kaitseb nii, et Suitskvarts ei lase nende plaanidel täituda ja eriti hea kaitse loob valelike klatšijuttude leviku eest.

- Suitskvarts on ehtena toetavaks siis, kui soovitakse suitsetamisest loobuda. Suitskvarts ei lase sul tagasi vanale rajale minna ning viib mõtted eemale.

- Suitskvartsi kõrvarõngad ravitsevad stressi, eriti sobilikud on neile, kellel on migreenihood. Kui need on pingete ning emotsionaalse ülekoormuse tagajärjel tekkinud, siis Suitskvarts on number üks kristall, mis sind aitab.

- Peatab pideva nääklemise, teiste kallal "võtmise", aidates olla tolerantsem ja oma liialt teravat ausat meelt aeg-ajalt vaos hoida. See on ideaalne kristall neile, kes teevad teadlikult oma lähedastele sõnadega liiga, aga nende probleem on see, et nad mõistavad oma probleemi ehk seda, et nad käituvad vastikult, kuid ei suuda millegipärast ära lõpetada. Usun, et siinkohal tunnevad paljud ennast puudutatuna, ja kuna Maad on piiranud juba mitu aastat ärevad energialained, siis see ongi väga paljudele suureks probleemiks.

- Ideaalne kaitsekristall naistele, kes on sunnitud oma tööga seoses palju reisima, eriti maapealsete liiklusvahenditega, nagu näiteks autod, rongid, bussid. Aitab kaitsta teiste inimeste poolt seatud ohtude eest, mis liigeldes või ühistransporti kasutades võivad ette tulla.

- Ravitsemiseks sobivad Suitskvartsi kõrvarõngad turses või tundlike lümfide tervendamiseks, migreenihoogude, peavalude ja kaelas olevate närvivalude tervendamiseks.

- Suitskvarts on kristall, mis aitab sul enda unistusi reaalsuseks luua. Eriliselt kasulik on Suitskvarts tööalaselt, karjäärialaselt ja äriliselt, andes selle kandjale häid ideid, kuidas enda unistusi materiaalses mõttes täita. Kanna seda kristalli, et saada häid materiaalseid ja rahateenimisega seotud ideid. 

- Suitskvarts aitab pidurdada enesehävituslikku ja enese saboteerivat käitumist. Kristall, mis annab abistava jõu ahistavatest sisemistest häältest vabanemiseks. Suitskvarts aitab sul enda mõistuse üle kontrolli saavutada ja parandab sinu enesekontrolli. See on kristall, mis annab tuge, et saavutada positiivne, selge ja puhas vaimne seisund. 


- Kui kanda Suitskvartsi pidevalt endaga kaasas kas kõrvarõngastena või mõne teise ehtena, siis pikema aja jooksul aitab saavutada sul Auras juurde ühe kaitse kihi. Kui see tekib, siis teistel inimestel, kes on tundlikud, ei ole võimalik enam sinu mõtteid lugeda. Ehk tekitab niinimetatud "poker face" efekti, mis takistab teistel sinu sisemusse näha.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- See tervendab peavalusid, kroonilisi peavalusid ja aitab neid ka ära hoida. Kui sul on pidevalt peavalud ja sa ei suuda ilma ravimiteta nendest lahti saada, siis Suitskvarts võiks tõepoolest sinuga pidevalt kaasas olla. 

- Ärevushäire, depressioon, stress, närvilisus, närvihaigused, paanikahood, suitsetamine, suitsetamisest tekkinud hingamissüsteemi probleemid/haigused, alkoholisõltuvus, kehvad toitumisharjumused,

- Kurbus, negatiivsus, melanhoolia, suitsiidsed mõtted, elule alla andmine, motivatsioonipuudus.

- Suitskvarts aitab kehast toksiine välja juhtida ja seda kasutatakse ka mürgitamise eest kaitsemiseks.

JUURTŠAKRA

Suitskvarts on parimaid kristalle Juurtšakra tervendamiseks. Suitskvarts kuulub Kvartside perekonda ja kõikidel Kvartsidel on energiaid puhastav toime. Kui soovid Juurtšakrat tervendada, siis laota Suitskvartsi kristallid oma kehale, kasuta neid mediteerimisel või kanna pikaajaliselt enda Auraväljas ehtena. Suitskvarts aitab Juurtšakras eksisteerivaid probleeme lahendada ja haigestumist tervendada. 

Suitskvarts aitab Juurtšakrast kiirgaval energial jõuda ülemiste Tšakrateni ja paneb selle tšakra teiste Tšakratega koostööd tegema. See on ülioluline kogu Tšakravälja toimimiseks, kuna Juurtšakra võimekus määrab ära teiste Tšakrate võimekuse. 

SODIAAK

Tähemärgilt on see kristall kõige kasulikum KALJUKITSELE. Suitskvarts on Kaljukitse õnnekristall, mis aitab Kaljukitse stressitaset madalana hoida ja seda eriti siis, kui teised inimesed Kaljukitse kurnavad. Suitskvarts aitab Kaljukitsel probleemidega paremini toime tulla, neid lahendada ja ka teisi inimesi aidata. Suitskvarts aitab Kaljukitse elu eesmärki täita nii, et Kaljukits ise püsiks selle täitmise juures terve ja tugevana. Suitskvarts korrigeerib ja harmoniseerib Kaljukitse elu, eemaldab sealt negatiivse energia ja aitab tal taas positiivsust leida ning hoiab ka tema tervise tugevana.

Suitskvarts on tähemärgilt ka AMBURI ja VÄHI kristall. Vähi jaoks on see väga kasulikuks kristalliks, kuna see aitab Vähil enda intuitsiooniga ühendust saada nii, et ebavajalikud hirmud ja valenägemused ei saaks intuitsiooni mõjutada. Vähil aitab enda elu selgemalt näha just Suitskvarts, see on kristall, mis aitab Vähil isiklikult areneda, elus õigeid otsuseid vastu võtta, iseenda sisemistele probleemidele lahendusi leida ning elus esinevat negatiivsust vähendada. Suitskvarts aitab segastele mõtetele selgust tuua ja muuta Vähi elu lihtsalt ilusamaks ning edukamaks. Suitskvarts aitab Vähil enda emotsioonidega tegeleda, mõista seda, kuidas oleks võimalik end iseenda kehas ja elus paremini tunda. Loe täpsemalt minu artiklist "Vähk - tema 6 õpetust ja isikliku edu võtit" SIIT.

Suitskvarts mõjub väga hästi Vähi meestele, andes Vähi mehele tugevat intuitsiooni ja oskust tajuda seda, mida peaks enda ellu laskma ning mida mitte. Suitskvarts aitab Vähi mehel eemale hoida materiaalselt kahjulikest projektidest ja otsustest. 

NUMEROLOOGIA

Suitskvarts on 13. kuupäeval sündinu õnne, tervise ja heaolu kristall. Kui sa oled sündinud 13. kuupäeval, siis Suitskvarts aitab sind tasakaalus hoida, aidates sinu sünnikuupäeva esimese numbri mõjutuste kõige positiivsemaid omadusi esile tuua ja sinu nõrkusi tervendada. Suitskvarts aitab sul iseendaga rahul olla, alati positiivne ja motiveeritud olla. 

Suitskvartsi võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
12.00€
Maksudeta:10.00€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
10.40€
Maksudeta:8.67€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
57.00€
Maksudeta:47.50€
SUITSKVARTS on Kvartsi ehk Mäekristalli üks liikidest, millele on iseloomulikuks suitsune toon. Suitskvartsi põhiliseks värvuseks on pr..
18.90€
Maksudeta:15.75€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
67.60€
Maksudeta:56.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.