Menüü
Ostukorv

ELULILL ripats (hõbe)

ELULILL ripats (hõbe) EHTED
ELULILL ripats (hõbe) EHTED
Uus
ELULILL ripats (hõbe) EHTED
ELULILL ripats (hõbe) EHTED
ELULILL ripats (hõbe)
46.50€
Maksudeta: 38.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ELULILL ripats (hõbe)

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu tsükliga, hoides endas kõike tervikuna, mida eluks vaja. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Elulille sümbolit kasutatakse palju ka kristallehete valmistamisel, kandes sümboli energiat kristalli ning sealt omakorda sinu Auravälja. Elulille ehted leiad SIIT.

Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. Ei ole vahet, mis sinuga toimub või millises perioodis sa oled, see justkui kannab sind kätel edasi, aidates sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistada pidurdumist ja seisakut. Kui sa tunned, et sul on vaja elus edasi liikuda ja suuremat tõuget, siis kasuta selleks elulille sümbolit.

Elulille on hea kasutada meditatsioonis, hea une saavutamiseks ja spirituaalseks arenguks, kuna see soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aktsepteerimist. Seepärast meeldib mulle elulill mulle väga ja soovitan seda sümbolit kõigile, kes sellega sidet tunnevad.

Lisainfo
Lisainfo Ripatsi läbimõõt ca 2,3 cm. Ripatsi aasa läbimõõt ca 0,6 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti. Ripats sobib meie valikus kõigi hõbekettide ja paeltega.
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuv..
17.70€
Maksudeta:14.75€
Pilt on illusteeriv. Elulille ripats ei kuulu keti juure.HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inime..
60.80€
Maksudeta:50.67€
ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia ..
42.70€
Maksudeta:35.58€
SININE KALTSEDON kaelakee elulillega (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
319.00€
Maksudeta:265.83€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
15.80€
Maksudeta:13.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.