Menüü
Ostukorv

KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU ripats (hõbe)

KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU ripats (hõbe) EHTED
KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU ripats (hõbe)
26.10€
Maksudeta: 21.39€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU ripats (hõbe)

KIVISTUNUD MAAPÄHKLIPUU aitab mineviku vigadest õppida ja blokeerida nõiaringi astumist. Aitab parandada sinu keskendumisvõimet, aitab ette võetud ülesannetega lõpuni minna ja nendega hakkama saada.

Kivistunud Maapähklipuu on pärit peamiselt Lääne-Austraaliast, sellel on väga kaunis välimus ja värvus. Erineb teistest Kivistunud Puitudest just selle poolest. Lisaks on Kivistunud Maapähklipuul ka lisaenergia mida see endas kannab koos üldise Kivistunud Puidu väega. 

Tegemist on kristalliga, mis aitab mineviku vigadest õppida ja blokeerida nõiaringi astumist. Nõiaring on see, kui kordad ühte ja sama viga enda elujooksul. Nõiaring on ka näiteks see, kui sinu elu jooksul erinevad suhted on täpselt sama sisu ja probleemidega. See viitab sellele, et sa ei ole õppinud seda, mida need suhted sinule õpetama tulid. Me satume ühesugustesse suhetesse, kuna me ei ole mõistnud nende sisu. Kivistunud Maapähklipuu on kasulik sulle, kui sa tunned, et sinu elu sündmused, katsumused ja probleemid kordavad end. 


Kivistunud Maapähklipuu aitab parandada sinu keskendumisvõimet, see aitab ette võetud ülesannetega lõpuni minna ja nendega hakkama saada. See on maandava toimega kristall, mis pakub tuge ka kõige keerulisema ülesande täitmisel. See parandab sinu vastupidavust ja ajutegevust. 

Kivistunud Maapähklipuu kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kivistunud Maapähklipuu on ideaalne kristall sulle, kui sa otsid kristallide seast midagi, mis aitaks sinu tujukõikumisi pidurdada. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda negatiivseid mõtteid ja sa soovid olla stabiilsem, siis Kivistunud Maapähklipuu oskab sind aidata.

- Kristall, mis avab sinu hinge iidsetele teadmistele, tuues sinu seest välja need emotsioonid, teadmised, oskused ja mälestused, mis on seotud eelmiste eludega. See on kristall neile, keda lummavad eelmiste elude teemad. Kristall, mis avab mälestusi ja tänu sellele sa suudad aru saada, miks sa just täna siin oled.

- Kivistunud Maapähklipuu on kasulik meestele, kes soovivad endale tööedu tuua ja kes soovivad enda tööd nautida. See tekitab sellise tunde, et sa soovid seda tööd teha, mis sul on ja sa soovid seda väga teha. Mida rohkem sa naudid oma tööd, seda suuremaks muutuvad ka külluslikud võimalused. 

- Kristall, mis aitab sul olla praktiline, aidates näha, mida ja millises järjekorras oleks kasulik teha, aidates aega paremini planeerida.

- Kanna Kivistunud Maapähklipuud koos KrüsopraasiAmetriini või Rohelise Aventuriiniga, kui sa soovid tööalaselt olla praktilisem ning osata tööd veelgi efektiivsemalt teha. Nende kristallide ühine vägi aitab eriti veel neid, kelle töötasu sõltub tema kiirusest. Sobib ka ettevõtjatele, et tuua parimaid lahendusi enda töösse.

- Kivistunud Maapähklipuu on kristall, mis aitab sul rohkem väärtustada seda, kus sa elad ja mis on sinu ümber, aidates sul mõista, et loodus on sinu kodu ja kui sa soovid elada, siis tuleb loodust austada. See on kristall, mis aitab sul muutuda loodussõbralikumaks. Kristall, mis aitab sul muutuda ökonoomsemaks.

- Kivistunud Maapähklipuu on selline kristall, mis aitab sul väga rahulikult end tunda isegi siis, kui tegelikult on sinu ümber palju paanikat, probleeme, ärevust, närvilisust ja kui teised inimesed on endast väljas. Kivistunud Maapähklipuu ei lase sul endast välja minna ka kõige raskemal perioodil, aidates sul olla tasakaalukas, et sa saaksid olemasolevaid probleeme lahendama asuda. 

- Kivistunud Maapähklipuul on oskus avada sinu meeltes kanal, mis aitab sul mäletada seda, mida sa oled eelmistes eludes kogenud ja läbi elanud. Kivistunud Maapähklipuu suudab esile tuua sinu hinges peituvaid mälestusi ja ka oskuseid, mille oled kord endale selgeks teinud kuskil eelmises elus. Kivistunud Maapähklipuu on väga kasulik kristall, kui sa soovid tänase elu ühendada kogu eelmiste eludega ja mõista seda, miks sa täna siin oled ning kuhu poole sa peaksid veel edasi liikuma. 

- Kristall, mis aitab sul alateadlikult enda ümber luua sõbralikumat keskkonda, aidates sul dekoreerida enda kodu elementidega, mis mõjuvad sulle energeetiliselt tervendavalt. Aitab sul muutuda tervislikumaks.

- Kivistunud Maapähklipuu kristall aitab sul mõista seda, kuidas sa peaksid enda keha tervendama, mis oleks sinu keha jaoks see õige taim või alternatiivne meetod, mis aitaks sul mõnest probleemist lahti saada. Kivistunud Maapähklipuu suurendab teadlikkust selle kohta, mida keha tegelikult vajab ja mida mitte. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja selleks, et õppida teisi inimesi alternatiivselt tervendama. 

- Kivistunud Maapähklipuu õpetab sulle siin sinu füüsilises kehas eksisteerima ja elama ning õpetab hinge seda antud elu õigel viisil ära kasutama, aidates õppetundidest õppida, saatuserada pidi käia. Lisaks suunab inimese hinge end paremaks muutuma. 

- Kivistunud Maapähklipuu on kristall, mis on seotud saatuse lugemisega ja sellel kristallil on oskus aidata sul õppida iseenda saatuseraamatut lugema. Hoia Kivistunud Maapähklipuud enda elus ajal, mil sa soovid iseenda elu eesmärkidest ja ülesannetest paremini aru saada. Kivistunud Maapähklipuu näitab sulle õige tee kätte, loob sulle nii-öelda selgelt-teadmise tunde selle kohta pealt, millele sa peaksid täna rõhku panema ja mida iseendas muutma. Mida rohkem on Kivistunud Maapähklipuud sinu elus, seda teadlikumaks sa muutud, ja kui sa seda kristalli kannad, siis see aitab sinu meeltes olevatele küsimustele vastuseid tuua. Väga kasulik on hoida Kivistunud Maapähklipuud enda kodus ja seda ehtena endaga kaasas kanda. Minu õpetussõnu saatuseraamatus tegemata isiklike ülesannete lugema õppimise kohta saad lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Kanna Kivistunud Maapähklipuud, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

-  Kivistunud Maapähklipuu on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Maapähklipuu aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Maapähklipuu on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, ära tõstetud-ära venitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Maapähklipuu leevendab liigesevalusid ja aitab neid tervendada. 

KOLMAS SILM ja JUURTŠAKRA 


Kivistunud Maapähklipuu aitab neid kahte Tšakrat omavahel koostööd teha. Esmalt, kui sa hakkad Kivistunud Maapähklipuud endaga kandma, siis see tervendab sinu Juurtšakrat, aidates sul end turvalisena tunda, leevendades viha ja impulsiivset käitumist. Seejärel aitab see Juurtšakral ja Kolmandal Silmal koostööd tegema asuda. Seda see teeb nii, et sa hakkad tänu nende koostööle mõistma, millised sammud on kasulikud, millised lükked sinu poolt toovad edu ja millest sa peaksid eemale hoidma, andes sulle märku, mis on väärt sinu panustatud energiad ja mis mitte. Juurtšakra on see, mis paneb sind liikuma ja Kolmas Silm on see, mis aitab mõista seda, mille pärast on sul kasulik end liigutada. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kivistunud Maapähklipuu kõige enam LÕVIDELE. Kivistunud Maapähklipuu on Lõvi meeste tööedu kristall, mis aitab Lõvi sodiaagi all sündinud mehele tuua head õnne tema tegemistesse, avades küllusekanali ja avades võimalusi paremini tööga raha teenida. Lõvi naistel aitab see kõige enam saavutada sisemist stabiilsust ja leevendada pidevat tujude kõikumist.

MAA-ELEMENT

Kivistunud Maapähklipuu on üks Maa-elemendi sodiaake abistavast kristallidest. Sellel kristallil on oskus aidata Maa-elemendi sodiaagil enda elus otsuseid vastu võtta. Selliseid otsuseid ja kardinaalseid muudatusi, mida on vaja teha. Kivistunud Maapähklipuud võiks KaljukitsSõnn või Neitsi kanda siis, kui ei osata enam näha, mis on õige ja mis on vale. Kivistunud Maapähklipuu on seotud saatuse, karma ja eluülesandega. See tähendab seda, et see aitab Maa elemendi sodiaagil vastu võtta väga eluliselt olulisi otsuseid, mis toovad ellu suuri muudatusi, aidates teha suure sammu juures õige sammu.


Kivistunud Maapähklipuu kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus ca 3 cm. Kristalli suurus ca 1,8x1,3x0,9 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
11.30€
Maksudeta:9.26€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
7.06€
Maksudeta:5.78€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
20.50€
Maksudeta:16.80€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
46.50€
Maksudeta:38.11€
KIVISTUNUD PALMIPUU oskab avada inimese meeltest kanalid, mis avaksid meie eelmiste eludega õpitud teadmised. Aitab sul mõista seda, miks su..
77.90€
Maksudeta:63.86€
PUUVILLAPAEL on taimne pael, millega saab kanda kristalltalismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma..
0.70€
Maksudeta:0.57€
GABBRO aitab mõista sinu eluülesannet, annab jõudu elamiseks ja kiirendab mõttetööd. Lisaks vabastab see kristall sind sõltuvustest.Gabbro on pär..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SKARN on eriline kristall, mitte ainult selle kauni lõheroosa värvuse pärast, ..
11.70€
Maksudeta:9.59€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.