Menüü
Ostukorv

LARIMAR ja HÕBE TOPAAS sõrmus (hõbe 925)

LARIMAR ja HÕBE TOPAAS sõrmus (hõbe 925) EHTED
LARIMAR ja HÕBE TOPAAS sõrmus (hõbe 925)
149.50€
Maksudeta: 124.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LARIMAR ja HÕBE TOPAAS sõrmus (hõbe 925)

Võimalikud valikud

LARIMAR on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916 aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastaid ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini- või ookeanikristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigis Kariibimere ääres. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks. 

Larimari kristallis võib tihtipeale märgata punakas-pruuni tekstuuri, mis tekib Larimari kristalli sisse rauaühendite olemasolul. See teatud määral maandab Larimari kristalli energiaväärtust ja ilma rauaühenditeta Larimarid on hinnalisemad kuna nende helesinine ja valge toon on selgemad. Mida selgem on Larimari värvus, seda kõrgem on ka selle hind. Larimar, milles ei esine isegi valgeid toone on oma hinnalt väga kallis. Larimar on kristall, mille hind maailmas vaid on tõusuteel ja väga palju kahjuks tehakse seda kristalli tehislikult järgi ning müüakse seda Larimari nime all. Et mõista seda, kas sinu Larimar on ehtne või mitte, siis väga selge ja sinist värvi Larimari hind ei saa mitte kunagi olla soodne. Ainukene Larimari valik, mis on madalama hinnaga on siis, kui Larimaris esineb rauaühendeid ja Larimaris on näha punakas-pruuni tekstuuri. 

Larimar on väga tundlik valgusele, mis tähendab seda, et näiteks päikesevalguse käes see kristall muutub heledamaks. See, et Larimar muutub heledamaks, see ei muuda seda kristalli väärtusetumaks, just vastupidiselt see muudab seda veelgi väärtuslikumaks. Annan sulle nõu Larimari hoiustamise osas ja sellepärast toon välja selle valgustundlikkuse. Ole hea ära hoia enda Larimari ehteid päikesevalguse käes, kui sa neid geoodidel laed. Kodus Larimari kristalle või ehteid hoides hoia neid samuti aknast veidi eemal. 

Larimar on ka armastusekristall ja minu jaoks üks tugevamaid, mida ma soovitan väga paljudele, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see saanud minu üheks vaieldamatuks lemmikuks.

LARIMARI maagiline mõju sõrmusena:

Kui Larimari kanda sõrmusena, siis see mõjub igas erinevas sõrmes kantuna erimoodi. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan sulle veidi lahti, kuidas just Larimar sind aitab:

PÖIAL

Vasak - Vasakus pöidlas hakkab Larimar tööle sinu ebakindlusega, aidates sellest lahti saada, aidates mõista, miks sa oled ebakindel ja andes jõudu sellest energiast vabanemiseks.

Parem - Larimar tahab sinu paremas pöidlas olla siis, kui sulle on vaja anda juurde loomingulist väge.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak/Parem - Tõmbab armastust ligi igal tasandil, olgu selleks romantiline side, sõprus või perekonna armastus. Larimar aitab armastuseõnne suurendada, tuues sinu ellu inimesi, kes suudavad sind tõeliselt väärtustada. Selles sõrmes Larimari kandes aitab see sinu hingesugulasel sind üles leida. Kui sa juba oled enda hingesugulase üles leidnud, siis aitab Larimat teievahelist sidet ja armastust toetada.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Suurendab lootust, enesearmastust, enesesse uskumist, enesekindlust ja vabaduse tunnet. Annab väga palju jõudu enda eluõnne taas üles leidmiseks. Sobib selles sõrmes kandmiseks, kui sa tunned, et sa ei suuda elust rõõmu tunda. Lisaks enesearmastusele suurendab ka sinu magnetismi, mis on kasulik siis, kui sa soovid armastust leida või enda kaaslase poolt rohkem tähelepanu saada.

Parem - Annab jõudu olla romantilisem, enesekindlam, iseseisvam, annab oskuse suhtes aktsepteerida teise inimese vigu või omapärasusi. Annab jõudu olla tolerantne ka olukordades, kus sa ei suuda seda olla. Lisaks sellele aitab Larimar sinu kaaslasel olla sinuga romantilisem, hellem ja armastavam, kui sa kannad seda sõrmust selles sõrmes. Kui sa oled vallaline, siis see aitab sul sellist kaaslast leida.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Vasakus Apollo sõrmes kantakse Larimari siis, kui soovitakse enda kaaslasega tugevamat sidet luua, armastust edendada ja olemasolevale armastussuhtele kaitset anda. Armastuseõnnekristallina aitab see sinu armastusesoovidel täituda. Seega kui sa kannad seda kristalli selles sõrmes, siis soovi täpselt seda, millest sinu hing puudust tunneb ja lase Larimaril nagu magnet see enda ellu tuua. 

Parem - Kanna Larimari paremas Apollos, kui soovid enda ellu uut armastust kutsuda, osata märgata seda "õiget" ja luua head suhet kellegagi, kes on juba sinu kõrval. Larimari selles sõrmes kandes aitab see sul mõista seda, miks ja milline side on sul kellegagi kunagi olnud, mida see on sulle õpetama tulnud ja mida on sul vaja kellelegi veel endast anda. Lisaks sellele toob see sinu ellu väga palju rahu ja tasakaalu. 

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak - Larimar aitab tuua hingerahu ja veel erilist rahu minevikuga.

Parem - Larimar aitab tuua tulevikku hingerahu ja suunata selle kandjat enda paremat saatuserada käima.

JÄTA MEELDE! Larimar on armastuse näitamise kristall, kui keegi peaks sulle Larimari kinkima, eriti sõrmusena, siis on see märk, et ta soovib end sinuga siduda. Mehed kingivad Larimari siis, kui nad soovivad enda tõelisi tundeid väljendada ja näidata välja armastust nii, et sõnu ei ole selleks vaja kasutada. Ükski mees ei kingi naisele Larimari, kui see naine ei tähenda talle midagi. Ainult tõelisele armastusele jagatakse Larimari.

"Larimar on kihlumise kristall" Larimar on see kristall, mida kingitakse naisele, kui mees soovib temaga abielluda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Larimar on Kurgutšakra kristall ja seega aitab see lahendada kurgupiirkonnas eksiteerivaid tervisemuresid. Kui sul on pidevad kaelavalud, kaela sees olevad lümfid on tundlikud või sul on kurguprobleemid, siis Larimar aitab neid tervendada. Larimar on kasulik ravitsemisekristall näiteks kurgumandlite tervendamisel. Kui sa haigestud pidevalt kurguhaigustesse, siis Larimar aitab nendest taastuda ja tervendust sulle jaga nii, et selline pidev haigestumine ära lõppeks.

- Kristall, mis aitab alternatiivsetel tervendusteraapiatel ja ravitsemistel kiiremini ning tõhusamalt toimida. Kui sa oled endale eritoitumise või konkreetse teraapia ette võtnud millegi tervendamise jaoks, siis sellel ajal on Larimari kasulik endaga kanda. Larimar aitab aktiveerida sinu keha tervenema, see on põhjus miks see aitab kaasa erinevate alternatiivteraapiate läbiviimisele. 

- Kasulik kristall erinevat sorti nahahaiguste tervendamisel. Kui sul on probleeme aknega, kuiva nahaga, allergiliste reaktsioonidega, mis naha peal välja löövad, siis Larimari kandmine on seda kõike tervendav.

- Larimar aitab sotsiaalsetest probleemidest vabaks saada. Näiteks, kui sind painavad hirmud, mis on seotud terrorismi, inimeste enda poolt tekitatud ohtlike olukordade, õnnetuste ja probleemide tekke ees, siis Larimar aitab sinus neid hirme tervendada. Larmari ei lase sul põhjendamatult karda midagi, mida sa kardad, et sinuga võiks juhtuda, aidates sinu intuitsioonil sind ette hoiatada vaid nende ohtude eest, mis sinu eluteele on reaalselt tulemas. Seega Larimar aitab blokeerida hirme, mis ei ole seotud intuitsiooni häälega.

-Larimar on kristall, mis aitab stressist tekkinud haigustel terveneda ja blokeerida sellest tekkinud füüsilisi haigussümptomeid. Kui stress muudab sinu enesetunde halvaks, loob sulle füüsilisi haigussümptomeid, kuid haigust ennast ei eksisteeri, siis Larimar aitab selle ära lõpetada.

KURGUTŠAKRA

Larimar on Kurgutšakra kristall, mis aitab kõige enam siis, kui seda kanda talismanina kaelas, kui soovitakse selgemaks muuta iseenda tundeid või oskust suhelda. Larimar aitab suhelda nii, et sa suudaksid kõik enda hingelt välja rääkida. Larimar on Saatusekaaslase- ning Hingesugulase-kristall, millel on oskus tabada seda õiget hinge, kellega meil on eelnevalt juba kokku lepitud, et selles elus tuleb meil nii-öelda tegemist.

Larimar aitab sul Hingesugulasega kokku saada ning õpetab tingimusteta armastama ja oma armastusesoove teele saatma nii, et need käiksid kokku Karma seaduse ja külgetõmbeseadusega. Kanna tükike Larimari igapäevaselt endaga, kui sa oled Hingesugulase otsinguil.

Lisaks sellele aitab Larimar ka mõista, mis meil kellegagi pooleli on ja mis on meie ühine karma. See aitab väga hästi, kuna see aitab sul mõista, mida sa kellegagi tegema peaksid ja kas sa peaksid andestama ning ootama, et teine pool muutuks või peaksid edasi liikuma. Larimar toimib nii, kui seda endaga kaasas kanda.

SODIAAK

Larimari kristall annab kõige enam spirituaalsust ja intuitsiooni LÕVIDELE ning KALADELE. Larimar on see kristall, mis avab Kalasid armastama, õpetab armastust jagama ja vastu võtma. Larimar toob armastuse õnne neile Kaladele, kes on juba suhtes.

Lõvidele õpetab Larimar oma intuitsiooni kuulama ning tegema vahet õigel ja valel nii armastuses kui ka tegelikult igas eluvaldkonnas. Larimar toob Lõvile hingerahu ja tasakaalu. Toob talle ka õnne armastuses ja aitab hoida suhted soojana.

Larimar on Kalade  tähtkuju kristall, mis aitab Kaladel oma elueesmärki täita, mis on Kaladele antud tema sodiaagimärgi kaudu. Larimar aitab mõista Kaladel seda, mis ülesanne tal kellegiga on, kes tema eluteele on saadetud, olgu selleks inimeseks väga lähedane või mõni inimene, kes on korraks tema ellu tulnud. Kristall, mis aitab teistesse inimestesse armastusega suhtuda ja neid tervendada täiesti tingimusteta. Lisaks sellele aitab Larimar Kaladele hingelist õnne tuua, muutes Kalade hingeelu tasakaalukamaks. Larimar aitab Kaladel teiste inimestega hästi läbi saada ja parandada Kalade suhteid. 

Kaladel on kasulik Larimari ehtena kanda, seda kristalli ühel või teisel kujul enda kodus hoida või sünnikristallide laeka olemasolu korral see sinna teiste kristallide sekka lisada, et Larimar saaks terve elu oma abistavat väge Kalade Aurakehas hoida. Selle laeka loomise ja vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Loe selle kohta, mida olen ma kirjutanud sellest, mis on Kalade elueesmärk. Selle artikli leiad SIIT.

Larimar on kristall, mis aitab õhu elemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada, aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb.

Larimar on õnne kristall kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne. 

Larimari kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus ca 0,8x0,6x0,6. Sõrmus on kaetud roodiumiga.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
35.50€
Maksudeta:29.58€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.42€
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
169.00€
Maksudeta:140.83€
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
41.00€
Maksudeta:34.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.