55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TURMALIINSULETISTEGA KVARTS ja MUST TURMALIIN käekett (hõbe 925)

  • 82.70€

Toote detailid

  • Mudel: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS ja MUST TURMALIIN käekett
  • Saadavus: Laos


TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ülivõimsa Aurapuhastaja ja -kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike saavutada kontrolli enda elu üle, eemaldada ebavajalikud mõtted ja ülemuretsemise, mis on inimeste üheks suurimaks probleemiks. Peale selle aitab Kvarts Turmaliini mõjudel jõuda kiiremini Aurasse ning üleüldse on selle kristalli energia võimsam ja kiiretoimelisem. Seetõttu soovitangi paljudele just Turmaliinsuletistega Kvartsi, et oma negatiivsetest külgedest lahti saada ja seejärel lasta selle kristalli suurepärastel toimetel sinu Aurasse saabuda. Alati tuleb kõigepealt enda Aura puhastada, et kõik hea saaks sinuni jõuda, eemaldades kõik takistused, mis takistavad sinu õnnelikku elu.

TURMALIINSULETISTEGA KVARTSI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

See on kristall, mis puhastab sinu Aurat, taaselustab seda ja vabastab sinu hingest ebavajalikku informatsiooni. See on kohati multifunktsionaalse toimega kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui soovitakse universaalsemat kristalli kanda.


- Kui tavaliselt soovitan ma kanda Mäekristalli selleks, et Aurat puhastada ja anda lisajõudu sellele, et Aurast läheks välja kõik see, mis sinna ei kuulu, siis selleks võib kasutada ka Turmaliisuletistega Kvartsi.


- Turmaliinsuletisega Kvarts vabastab Aurast kurbuse, depressiivsuse, ärevustunde, segadustunde, kinnismõtted, liigselt kriitika peale mõtlemise, vajaduse teistest sõltuda ja teiste meele järgi käituda. Kui võtta need energiad Turmaliinsuletistega Kvartsilt endasse, siis on võimalik saavutada kõik hea ja positiivne.

- See on kristall, mis annab su muremõtted edasi Inglitele või universumile - saadab teele su palved, mis on seotud probleemide lahendamisega, seega palu seda kristalli kandes probleemidele lahendust, pöördu hingede maailma poole või universumi enda poole. Kanna seda kristalli palvete teelesaatmise ajal, samuti ka muul ajal (võid mida pikemalt, seda kasulikum).

- Turmaliisuletistega Kvarts vabastab Aurast ärasõnumise, kui sa ei ole seda ära teeninud. Need ärasõnumised, mida inimene on enda käitumisega ära teeninud, need jõuavad nagunii Aurasse, kuna Inglid ei kaitse õppetundide eest, mille me ise endale kohale oleme kutsunud - see kehtib kõigiga.

- Turmaliinsuletistega Kvartsi endaga kaasas või ehtena kandes aitab see sinu ümber luua korraliku valgust ja kaitset täis energiamulli. See on kasulik kristall, mis aitab sulle pakkuda vaimset kaitset. Kui sa tunned, et oled tundlik inimeste tujude ja energiate suhtes, siis see kristall võib just sinu ideaalne kaaslane olla. Turmaliinsuletistega Kvarts suurendab ka sinu teadlikkust selle kohta, mis või kes võiks sinu energiale kahjulik olla. Väga kasulik kristall enda  kaitsmiseks ja intuitiivse arengu edendamiseks. 

- Turmaliinsuletistega Kvarts on väga hea kaaslane kõigile, kes soovivad spirituaalselt areneda. See on kaaslane, mis aitab sul alati olla kahe jalaga maa peal, aga samas arendada enda intuitsiooni ning õppida elu vaimsemat poolt. Turmaliisuletistega Kvarts ei lase pead kaotada, ei lase stressil tekkida, mis on täiesti tavaline, kui hakatakse ennast spirituaalselt avama.

- Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis jagab sulle tarkusi, teadmisi ja saatuse poolt suunatud kogemuste kaudu märke selle kohta, kuidas end tervendada. See on kristall, mis juhib sinu tähelepanu sellele, mis muudab sind haigeks, takistab, teeb liiga, on sinu jaoks ebatervislik ja kahjulik. Kristall, mis aitab sul enda elus märgata seda, mida sa peaksid muutma või millest eemale hoidma. See on väga kasulik kristall perioodil, mil tunned, et sinu elus on "midagi", mis sind takistab, kuid sa ei oska sellele seletust leida, mis see takistav energia võiks olla. Alusta Turmaliinsuletistega Kvartsi kandmist või kasutamist, kuni oled selle teadmiseni jõudnud. 

- Vabastab Aurast energiablokaade ja aitab Aurakeha kinni panna, et säiliks kõik hea, eelkõige tervis säiliks.

- Aitab tuua selgust olukordadesse, kus sa ei suuda enda intuitsiooni ehk sisetunnet kuulata. Turmaliisuletistega Kvarts vabastab pettekujutlemad ja aitab tuua selgust.


-
 Aitab negatiivsetel mõtetel muutuda positiivseks ja rasketel aegadel aitab kiireid lahendusi leida. Eemaldab ennasthaletseva, kahjulikud, liialt kriitilise meele, mis võib inimesele endale halba tuua ja teha.

- Tugevdab Auravälja, parandab Auralekked ja -augud. Turmaliinsuletistega Kvarts paneb kinni ükskõik millise energialekke, mis laseb sinu isiklikul jõul sinu juurest väljuda, jättes sind kurnatult maha. Kaitseb sinu isiklikke saladusi, samas aitab ka sul endal teiste saladusi paremini hoida. 

- Armastusekristallidega koos kantult, nagu näiteks Roosa Kvartsi või Morganiidiga, aitab Turmaliinsuletistega Kvarts armastussuhtes olevaid konflikte lahendada ja neid vältida.

- Aitab lõhestunud isiksusel enda positiivne pool uuesti üles leida ja mitte käituda teiste inimestega oma probleemide tõttu halvasti. Kaitseb kahjulike energiate eest, kahjulike inimeste eest ja suurendab üleüldist Aura vastupidavust ükskõik millise kurjuse eest.

- Kaitseb energiavampiiride eest ja nende inimeste eest, kes on sinu elu suhtes liialt uudishimulikus. Kaitseb sind nii, et sinu isiklik informatsioon ei jõuaks nendeni.

- Tugevdab iseloomu, aitab olla julgem ja enda sõna maksma panna, kui see on vajalik.

- Selgeltnägemisekristallidega koos kantuna, nagu näiteks Lasuriidiga, aitab Turmaliisuletistega Kvarts kiirendada energiavarude taastumist ja olla vastupidavam pikkade ennustamiste järel, andes jõudu näha kauem oma visioone ja kaartidelt vastuseid saada. 


MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba deemonite ja väga halbade hingede eemale peletamiseks. Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekristalle ning ärasõnumise ja äraneedmise eest hoidmise kristalle terves maailmas. 


Musta Turmaliini peamiseks leiukohaks on BrasiiliaHiinaIndiaNamiibia ja Pakistan. Must Turmaliin on üks Turmaliini liikidest, Turmaliine on olemas veel erinevas värvuses. Igal värvil on omad energeetilised toimed ja vaimset keha mõjutavad energiad. Must Turmaliin sai hiljem omale ka lisanimetuse Schörl, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suurem Musta Turmaliini allikas. Just selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini Schörliks kutsuma. Tänapäevani on kasutusel mõlemad nimed, nii Must Turmaliin kui ka Schörl.


Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista, mida nad enda elus valesti teevad, kus nad kurja teevad ja kelle vastu on õelad. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule, et muutuda paremaks inimeseks. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamisvõimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.

Must Turmaliin on ideaalne kristall sinu jaoks, kui sa otsid kristallide maailmast midagi, mis kaitseks sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Must Turmaliin aitab sinu ümber luua võimsa kaitsekilbi kõige halva eest ja kaitseb sind ka kõige ebameeldivamate katsumuste eest. Selles kristallis on olemas vägi, mis suudab sind kaitsta väga ohtlikes olukordades. Musta Turmaliini kaasas kandes aitab see sind kaitsta inimeste eest, kes võivad sind vigastada, ahistada, sinuga vääralt käituda ja see lausa kaitseb sind eluohtlike olukordade eest. See kristall loob enda ümber kaitsva blokaadi kõige halva eest, mis sinu läheduses asub. Mustal Turmaliinil on olemas loomulik kaitsekilp ja kui sa hakkad seda kristalli kandma, siis ka sinu ümber tekib ka selline kilp. Kui sa liigud rahvarohketes kohtades või seal, kus sa tead, et koos on väga palju erinevaid inimesi, siis kindlasti kanna endaga Musta Turmaliini kaasas. 


Must Turmaliin kõnetab sind siis, kui sinu alateadvus ütleb sulle, et sinu Aura on nõrgenenud või sind ümbritsevad inimesed, kes võivad sulle halvasti mõjuda. Must Turmaliin annab sulle siis märku, et sul on vaja lisakaitset. 

Rohkem Musta Turmaliini käe peal kandmise kohta saad lugeda SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Turmaliinsuletistega Kvarts tugevdab immuunsüsteemi, aidates üleüldiselt tervem olla ja tugevana püsida. Selles kristallis olev Mäekristalli osa tervendab ja toidab kogu keha organeid oma väega. Musta Turmaliini osa kaitseb haigestumise eest. 

- Kristall, mis aitab närvihaiguseid tervendada ning soodustab närvide rahustamist ja taastumist. Seda kristalli on väga kasulik kasutada närvikahjustuste või närvihaiguste puhul. 

- Turmaliinsuletistega Kvarts ravib depressiooni, kuna Mäekristalli osa selles kristallis aitab vabastada kogu hinges oleva negatiivse energia, Must Turmaliin aitab vabaneda kahjulikest mõtetest. 

- Kasulik kristall luupainajatega võitlemiseks, kuna sellel on oskus neid eemal hoida. Lisaks luupainajatest vabanemisel on Turmaliinsuletistega Kvarts kasulik kristall vaimsete probleemide puhul nagu näiteks skisofreenia. 

KROONTŠAKRA

Turmaliinsuletistega Kvarts on Kroontšakrale väga kasulik, aidates eemal hoida valenägemusi, valet intuitsiooni ja paranoilisi ettekujutusi. Väga kasulik kristall nii vaimselt tugevale inimesele kui ka nõrgale. Seda kõike seetõttu, et Turmaliinsuletistega Kvarts aitab vabaneda segavast energiast, mis loob valet teadlikkust. Väga kasulik inimesele, kelle jaoks on oluline tema intuitiivne pool ja et see pool temas juhataks teda alati õigele poole. 

Turmaliinsuletistega Kvarts tervendab Kroontšakrat, aidates vabastada hingest stressi, tugevat depressiooni, ärevushäireid, ettekujutlusi ja liigset fantaasiat, mis on kahjulik. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab tervendada närvihaiguseid. 

SODIAAK 


Tähemärgilt toovad Turmaliinsuletistega Kvartsi ehted kõige enam tasakaalu KAALUDE ja SKORPIONITE iseloomudesse.  Turmaliinsuletistega Kvarts on kristall, mis aitab Skorpionil spirituaalselt areneda, tema intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. See on kristall, mis aitab Skorpionil mõista, mis on õige ja mis on vale. Tänu Turmaliinsuletisega Kvartsile tugevnevad Skorpionil inimeste tundmise meel ja oskus enda elust halba ära hoida. 


Turmaliinsuletistega Kvarts kaitseb Skorpioni Auravälja ebaõnne eest ja aitab eelkõige vabaks lasta raskeid emotsioone. Skorpion on tundlik inimene, kellel on vaja pidevalt enda meeltes suurpuhastust teha. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab seda teha, lastes vabaks stressienergia, mis Skorpioni Auravälja on püsima jäänud. 


NUMEROLOOGIA


Turmaliinsuletistega Kvarts aitab elutee number 5 kandjat võimekamaks muuta. See on kristall, mis kaitseb ja puhastab tema Auravälja.


Turmaliinsuletistega Kvarts on väga kasulik igaühele, kes on sündinud 18. kuupäeval ükskõik millises kuus. See on kristall, mis teeb komplimente selle kuupäeva positiivsetele iseloomuomadustele ja samas aitab taastada sellega kaasnevad negatiivseid iseloomujooni. Kristall, mis aitab blokeerida eksiteele sattumist ja mis toob õnne ning edukust. Turmaliinsuletistega Kvarts toob sellel kuupäeval sündinule hiilgavaid ideid, enesemõistmist, positiivset suhtumist ja aitab tasakaalustada kõike seda, mis on iseloomus tasakaalust väljas.

 

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi ja veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.


Turmaliinsuletistega Kvartsi lae Mäekristall geoodi või Ahhaat geoodi peal või kõrval, kus sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on minimaalselt 18 cm. Käekett on suurendatav kuni 22 cm.

Sildid: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS, Ehted, hõbe 925, turmaliinsuletistega kvarts ja must turmaliin käekett, negatiivne energia, stress, aurakaitsja, aurapuhastaja, pinged, ärasõnumine, needus, kurjus, spirituaalne areng, vaimne kaitse, immuunsus, närvihaigused, närvid, närvikahjustused, depressioon, luupainajad, vaimsed haigused, skisofreenia, kroontšakra, kaalud, skorpion, elutee number 5, 18. kuupäev, kaitse, ärasõnumine, äraneedmine, deemonid, halvad hinged, hingeline areng, spirituaalne areng, parem inimene, halvad soovid, vaimne kaitse, füüsiline kaitse, kaitse halva eest, blokaad halva eest, kilp

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja