Menüü
Ostukorv

LARIMAR ripats rist (hõbe)

 LARIMAR ripats rist (hõbe) EHTED
 LARIMAR ripats rist (hõbe) EHTED
 LARIMAR ripats rist (hõbe) EHTED
 LARIMAR ripats rist (hõbe) EHTED
LARIMAR ripats rist (hõbe)
75.00€
Maksudeta: 62.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LARIMAR ripats rist (hõbe)

LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasakaalustada, rahustada ja stressi leevendada ning on hingesuguluse- ja armastusekristall

Larimar on helesinist tooni kristall, mis meenutab selget Kariibimere vett ja on kristall, mis avastati alles 1916. aastal. Küll aga ei asutud seda kristalli uurima ega ka kandma enne mitmeid kümneid aastaid ja kui see taasavastati, siis sellest kristallist sai tõeline fenomen. Larimar on siiamaani väga hinnatud kristall ja sellel on kõrge väärtus. Larimari kutsutakse ka delfiini- või ookeanikristalliks, mida leidub peamiselt vaid Dominikaani Vabariigis Kariibimere ääres. Larimar on enda nime saanud selle taasavastaja tütre nimest ja merest. Teiseks leiukohaks on Larimaril Kanada. Larimar sümboliseerib vabadust, ülimat naiselikkust ja tingimusteta armastust. Larimar on ka minu jaoks kõrge väärtusega ja kannan seda siis, kui tunnen, et on vaja lisajõudu enda spirituaalse energia suurendamiseks. 

Larimari kristallis võib tihtipeale märgata punakas-pruuni tekstuuri, mis tekib Larimari kristalli sisse rauaühendite olemasolul. See teatud määral maandab Larimari kristalli energiaväärtust ja ilma rauaühenditeta Larimarid on hinnalisemad kuna nende helesinine ja valge toon on selgemad. Mida selgem on Larimari värvus, seda kõrgem on ka selle hind. Larimar, milles ei esine isegi valgeid toone on oma hinnalt väga kallis. Larimar on kristall, mille hind maailmas vaid on tõusuteel ja väga palju kahjuks tehakse seda kristalli tehislikult järgi ning müüakse seda Larimari nime all. Et mõista seda, kas sinu Larimar on ehtne või mitte, siis väga selge ja sinist värvi Larimari hind ei saa mitte kunagi olla soodne. Ainukene Larimari valik, mis on madalama hinnaga on siis, kui Larimaris esineb rauaühendeid ja Larimaris on näha punakas-pruuni tekstuuri. 

Larimar on väga tundlik valgusele, mis tähendab seda, et näiteks päikesevalguse käes see kristall muutub heledamaks. See, et Larimar muutub heledamaks, see ei muuda seda kristalli väärtusetumaks, just vastupidiselt see muudab seda veelgi väärtuslikumaks. Annan sulle nõu Larimari hoiustamise osas ja sellepärast toon välja selle valgustundlikkuse. Ole hea ära hoia enda Larimari ehteid päikesevalguse käes, kui sa neid geoodidel laed. Kodus Larimari kristalle või ehteid hoides hoia neid samuti aknast veidi eemal. 

Larimar on ka armastusekristall ja minu jaoks üks tugevamaid, mida ma soovitan väga paljudele, kuna see on võimas ning teeb enda tööd väga kiirelt. Seetõttu on see saanud minu üheks vaieldamatuks lemmikuks.

RISTI sümbol pakub Sulle spirituaalset kaitset ohtude ja halbade inimeste eest.

LARIMARI RIST kaitseb sinu Südametšakrat, aidates kaitsta tundeid ja emotsionaalselt olla tasakaalus. Kaitseb suhet ja aitab suhetel edeneda ning blokeerib sinu ellu tulemast neid inimesi, kes võivad sulle liiga teha.

Larimari kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Larimari kristall aitab vabastada üleliigsetest muremõtetest, mis teevad Südametšakrale haiget, aidates asendada negatiivsuse armastusega. Larimar on see, mis aitab näha seda, miks inimesed teatud viisi käituvad, miks nad on negatiivsed ja ei luba sul endal nende negatiivsust isiklikult võtta, vaid hoopis mõista inimese kibestumist ja andestada talle tema valusad sõnad või teod.

- Larimar on rahutooja kristall, millel on oskus sinu sees eksiteerivaid energiaid rahustada, tasakaalustada ja sind närviliseks muutvaid energiaid sinus vabastada. Kristall, mis suudab sinu sisemise ja täieliku rahu nimel tööd teha. Mida kauem sa lased Larimaril enda elus eksisteerida, mida pikemaajavältel sa seda kannad, seda edukamalt suudab Larimar sinu ellu rahu tuua. 

- Larimar on kristall, mis ei salli viha ja seega see kristall ei lumma neid, kelle sees on palju põhjendamatut või alusetut viha kogunenud, mille põhjuseks võib olla mõni minevikutrauma või kibestumine. Larimar saab tulla alles siis sinu ellu, kui sa suudad mõista ka iseenda vigu.

- Larimar aitab eemale hoida viha tekkest, kui see sinu sees ei eksisteeri, aidates alati vabastada negatiivsuse enne, kui see Aurale kahju jõuaks teha.

- Larimar on hinnalise väega armastusekristall, milles üksinda on olemas kõik vajalik, mis aitab sinu armastuseellu valgust, tervendust, õnne ja rõõmu tuua. Kristall, mis aitab tegeleda sinu emotsionaalse kehaga ja selle tasakaalustamisega. Larimaris peitub vägi, millel on oskus sinu armastusesoove täide viia. Sellest, millest mõlted ja sellest, mida unistad, seda aitab Larimar sinu ellu kohale tuua, kui see on seotud armastusega. Larimaril on oskus salvestada sinu seest tulnud energiavibratsioone ehk soovmõtteid.     See salvestab need ja aktiveerib armastuseõnnekanali neid sinu ellu eksisteerima loomiseks. Larimari kasutades või kandes anna sellele mõte eksisteerimiseks. Hoia Larimari aeg-ajalt enda käest, sule silmad ja soovi midagi ilusat ning armastavat. Seejärel lase     Larimaril oma tööd teha ja end üllatada.

- Larimar on väga kasulik kristall, kui sa oled suhtes. Larimar aitab sul suhtes jõuda palju spirituaalsemasse seisu, kus sa hakkad enda kaaslast paremini mõistma, tema tugevaid külgi enda õpetajateks võtma, tema nõrki külgi kui enda tervendust vajavateks ülesannetekst võtma. Larimar õpetab sulle seda, mida sina pead enda armastatult õppima ja seda, mida sa pead temale õpetama. Larimar aitab suhte tõelist eesmärki mõista ja seda, kui suhte teejuhti võtta.

- Larimar aitab sul suhtes olla parem kaaslane. Larimar soosib sinu enda iseloomu parandamist, aidates sul enda hingelisi probleeme, valu, emotsionaalsetest haavadest tekkinud negatiivse käitumise ära blokeerida. Larimar on kristall, mis näiteks ei lase sul enda valu teise inimese peal välja elada, mis juhtub paljudes suhtes ja mis on üks suuremaid suhte lagundajatest. Larimar aitab sul armastada nii, et sa ei seoks enda probleeme suhtesse vaid aitab sul sisemisi probleeme lahendada nii, et sa enda lähedasele inimesele sellega liiga ei teeks.

- Larimar aitab sul üles ehitada häid, terveid ja tasakaalukaid suhteid teiste inimestega, olgu siis nendeks inimesteks sinu lapsed, kaaslane, sõbrad või lihtsalt tuttavad inimesed. Larimar aitab sul paremini teiste inimestega läbi saada ja osata nendega suhelda. 

- Kiirendab meditatsiooni jõudmist. Kui Larimari talismani pikka aega kanda, siis see aitab öösiti head und tuua.

- Kanna Larimari talismani kui tunned, et oled liialt haavatav teiste inimeste juttude või sõnade suhtes. Larimar aitab sind kaitsta kurbuse eest ja veel enam aitab sul iseennast väljendada täpselt nii, nagu sa tegelikult sooviksid seda teha.

- Larimar on kristall, millel on väga võimsad stressi leevendavad vibratsioonid ja selle jaoks võib ainult ka Larimari kanda ning ei ole vajalik teiste stressi leevendavate kristallide olemasolu. 

- Larimar muudab naise naiselikumaks, romantilisemaks, sensuaalsemaks ja armastavamaks. See on ka põhjus, miks paljud mehed soovivad oma naisele Larimari ehteid kinkida - et tuua temas veelgi rohkem välja seda, mis tema sees eksisteerib.

- Larimari kandmine talismanina aitab sinu enda hingesugulasel sind märgata, aga Kolmanda Silma kohal ehk kõrvarõngastena kandes aitab see sinul endal teda märgata. Seega tasub Larimari sellel eesmärgil mitut viisi endaga kaasas kanda. 

- Larimar on seotud taassünniga ja uue hinge ellu toomisega. See on kristall, mida on naisel väga kasulik kanda enne lapseootele jäämist. Kui Larimari kannab naine, kellel veel lapsi ei ole või kes on valmis tulevikus emaks saama, siis Larimar aitab sündida sellel lapsel, kes on saatuse poolt ette määratud sellele naisele. Larimar aitab elu anda lapsele, kelle hingel on ema hingega hingedevaheline kokkulepe. 

- Larimar aitab sind, kui sul on erinevad foobiad. Kui sa oled inimene, kes väga palju erinevaid asju kardab ja seda täiesti põhjendamatult, sa ei suuda oma hirmusid kontrolliga ning neid ise enda seest vabastada, siis Larimar aitab sul seda teha.

- Kanna Larimari koos Shiva Lingamiga. Shiva Lingam näitab teed sulle selle inimese poole, kellega sa võiksid õnnelikuks saada, kes on sinu eluteele ettemääratud ja kes armastaks sind vastu. Larimar on uue armastuse leidmise kristall ja see avab Shiva Lingamis hea õnne energia selle armastuse ellutoomise jaoks.

RAVITSEMINE

Tervendamise eesmärgi kandke larimari kristalli, ehteid või valmistage sellest endale vee-eliksiiri.

- Larimar on Kurgutšakra kristall ja seega aitab see lahendada kurgupiirkonnas eksiteerivaid tervisemuresid. Kui sul on pidevad kaelavalud, kaela sees olevad lümfid on tundlikud või sul on kurguprobleemid, siis Larimar aitab neid tervendada. Larimar on kasulik ravitsemisekristall näiteks kurgumandlite tervendamisel. Kui sa haigestud pidevalt kurguhaigustesse, siis Larimar aitab nendest taastuda ja tervendust sulle jaga nii, et selline pidev haigestumine ära lõppeks.

- Kristall, mis aitab alternatiivsetel tervendusteraapiatel ja ravitsemistel kiiremini ning tõhusamalt toimida. Kui sa oled endale eritoitumise või konkreetse teraapia ette võtnud millegi tervendamise jaoks, siis sellel ajal on Larimari kasulik endaga kanda. Larimar aitab aktiveerida sinu keha tervenema, see on põhjus miks see aitab kaasa erinevate alternatiivteraapiate läbiviimisele. 

- Kasulik kristall erinevat sorti nahahaiguste tervendamisel. Kui sul on probleeme aknega, kuiva nahaga, allergiliste reaktsioonidega, mis naha peal välja löövad, siis Larimari kandmine on seda kõike tervendav.

- Larimar aitab sotsiaalsetest probleemidest vabaks saada. Näiteks, kui sind painavad hirmud, mis on seotud terrorismi, inimeste enda poolt tekitatud ohtlike olukordade, õnnetuste ja probleemide tekke ees, siis Larimar aitab sinus neid hirme tervendada. Larmari ei lase sul põhjendamatult karda midagi, mida sa kardad, et sinuga võiks juhtuda, aidates sinu intuitsioonil sind ette hoiatada vaid nende ohtude eest, mis sinu eluteele on reaalselt tulemas. Seega Larimar aitab blokeerida hirme, mis ei ole seotud intuitsiooni häälega.

-Larimar on kristall, mis aitab stressist tekkinud haigustel terveneda ja blokeerida sellest tekkinud füüsilisi haigussümptomeid. Kui stress muudab sinu enesetunde halvaks, loob sulle füüsilisi haigussümptomeid, kuid haigust ennast ei eksisteeri, siis Larimar aitab selle ära lõpetada.

KURGUTŠAKRA

Larimar on Kurgutšakra kristall, mis aitab kõige enam siis, kui seda kanda talismanina kaelas, kui soovitakse selgemaks muuta iseenda tundeid või oskust suhelda. Larimar aitab suhelda nii, et sa suudaksid kõik enda hingelt välja rääkida. Larimar on Saatusekaaslase- ning Hingesugulase-kristall, millel on oskus tabada seda õiget hinge, kellega meil on eelnevalt juba kokku lepitud, et selles elus tuleb meil nii-öelda tegemist.

Larimar aitab sul Hingesugulasega kokku saada ning õpetab tingimusteta armastama ja oma armastusesoove teele saatma nii, et need käiksid kokku Karma seaduse ja külgetõmbeseadusega. Kanna tükike Larimari igapäevaselt endaga, kui sa oled Hingesugulase otsinguil.

Lisaks sellele aitab Larimar ka mõista, mis meil kellegagi pooleli on ja mis on meie ühine karma. See aitab väga hästi, kuna see aitab sul mõista, mida sa kellegagi tegema peaksid ja kas sa peaksid andestama ning ootama, et teine pool muutuks või peaksid edasi liikuma. Larimar toimib nii, kui seda endaga kaasas kanda.

SODIAAK

Larimari kristall annab kõige enam spirituaalsust ja intuitsiooni LÕVIDELE ning KALADELE. Larimar on see kristall, mis avab Kalasid armastama, õpetab armastust jagama ja vastu võtma. Larimar toob armastuse õnne neile Kaladele, kes on juba suhtes.

Larimar on Kalade  tähtkuju kristall, mis aitab Kaladel oma elueesmärki täita, mis on Kaladele antud tema sodiaagimärgi kaudu. Larimar aitab mõista Kaladel seda, mis ülesanne tal kellegiga on, kes tema eluteele on saadetud, olgu selleks inimeseks väga lähedane või mõni inimene, kes on korraks tema ellu tulnud. Kristall, mis aitab teistesse inimestesse armastusega suhtuda ja neid tervendada täiesti tingimusteta. Lisaks sellele aitab Larimar Kaladele hingelist õnne tuua, muutes Kalade hingeelu tasakaalukamaks. Larimar aitab Kaladel teiste inimestega hästi läbi saada ja parandada Kalade suhteid. 

Kaladel on kasulik Larimari ehtena kanda, seda kristalli ühel või teisel kujul enda kodus hoida või sünnikristallide laeka olemasolu korral see sinna teiste kristallide sekka lisada, et Larimar saaks terve elu oma abistavat väge Kalade Aurakehas hoida. Selle laeka loomise ja vajalikkuse kohta saad lugeda SIIT.

Loe selle kohta, mida olen ma kirjutanud sellest, mis on Kalade elueesmärk. Selle artikli leiad SIIT.

Larimar on kristall, mis aitab õhu elemendi sodiaagil õppida enda intuitsiooni kuulama nii, et ta ei laseks enda loogilisel mõtlemisel segadust põhjustada, aidates õppida enda intuitsiooni kuulama hoolimata sellest, mida loogiline meel ütleb.

Larimar on õnne kristall kõikidele Ambur-Kaljukitsedele. Larimar on väga rahustava toimega, mis oskab ka kõige sügavamat stressi hingest vabastada ja selle asendada heaolu tundega. Larimar toob selgeid visioone ja oskust mõista, milline elutee on kõige õigem. Lisaks sellele toob Larimar Ambur-Kaljukitsele ka armastuses õnne. 

Larimari kristalli soovitan ma laadida Mäekristalli või Tselestiit geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud Kogupikkus ca 3,5 cm. Kristalli suurus ca 2,9x0,2. Toode ei sisalda paela ega ketti. Ripats on kaetud plaatinaga.
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
117.00€
Maksudeta:97.50€
LARIMAR sõrmus (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
124.90€
Maksudeta:104.08€
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
159.90€
Maksudeta:133.25€
LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. See aitab hinge tasaka..
41.00€
Maksudeta:34.17€
LARIMAR ripats (hõbe)
AINUEKSEMPLAR
Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärt..
150.30€
Maksudeta:125.25€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsiotsaga talismane. Puuv..
14.60€
Maksudeta:12.17€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
27.00€
Maksudeta:22.50€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett "TŠAROIIT" on valmistatud naturaalsetest Tšaroi..
38.68€ 45.50€
Maksudeta:32.23€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "HINGESUGULASE LEIDJA" on kokku pandud Mahagon-Obsidiaani, Kuukivi ja Roos..
36.60€
Maksudeta:30.50€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
4.00€
Maksudeta:3.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.