Menüü
Ostukorv

SMARAGD sõrmus (hõbe)

SMARAGD sõrmus (hõbe) EHTED
SMARAGD sõrmus (hõbe) EHTED
SMARAGD sõrmus (hõbe) EHTED
SMARAGD sõrmus (hõbe) EHTED
SMARAGD sõrmus (hõbe)
64.50€
Maksudeta: 53.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SMARAGD sõrmus (hõbe)

Võimalikud valikud

SMARAGD aitab armastust leida, seda hoida, kaitsta ning tundeid suurendada. Küllusekristall, mis aitab ellu materiaalset jõukust ligi tõmmata.

Smaragd on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja sellele on iseloomulikuks roheline toon. Smaragdi kristallist jooksevad läbi mustad jooned. Väga kvaliteetsest rohelisest kristallitükist luuakse väga hinnalisi ja kalleid ehteid.

Smaragd on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast roheline. Smaragd on üks Berülli kristalli liikidest ja selle peamisteks kaevanduspiirkondadeks ning leiupaikadeks on India, Venemaa, Aafrika, Egiptus, Brasiilia ja Columbia. 

Smaragdi kasutati enda kaitsmise ja õnne tagamise eesmärgil juba teadaolevalt 4000 aastat eKr. Smaragdi on hinnatud väga paljudes erinevates kultuurides selle võimu pärast.

Smaragd on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.

SMARAGDI kandmine sõrmusena:


- Smaragd on kristall, mis aitab sinu ellu tuua täpselt seda, mida sa soovid. Sellel on oskus unistusi ja soove täita ning neid füüsiliseks muuta. Iga kord, kui sa tood enda koju Smaragdi, võta see kätte ja soovi selle sisse oma soov. Kui sa hakkad Smaragdi kandma õnne eesmärgil, siis ole hea, soovi sellesse oma soov ning siis saabki Smaragd teada, mida ta sinu ellu peab tooma.

- Smaragdi kristall taastab enesehinnangut, taastab elujõudu ja aitab elada täiel rinnal. Smaragd õpetab nautima kõike, mis sinu elus on, ka kõige lihtsamaid ja rutiinsemaid tegevusi.

- Smaragd eemaldab probleemid, mis takistavad selle kandjal jõuda sellisesse eluetappi, kus saatus soosib. Ehk Smaragd aitab kaitsta halbade tegurite eest, mis võib inimese tema teelt kõrvale viia. Smaragd on saatusega seotud ja aitab kõige paremat ja kõige suurema potentsiaaliga oskused isiksusest välja tuua.

- Smaragd aitab selle kandjal enda tundeid paremini partnerile välja näidata, tugevdada suhet ja vallalistele toob armastuse õnne. Kuna Smaragd on seotud saatusega, siis seda kandes aitab Smaragd saatusekaaslastega kohtumisi tuua. Saatusekaaslane ei pea olema alati romantilise suhte eesmärgiga sinu elus, ta võib olla ka sõber, kes õpetab sulle asju, mida sa ise ei oska ega tea veel.

- Smaragd on üks võimsamaid Südametšakrakristalle, millel on oskus tuua inimese ellu armastust, seda hoida, tundeid sügavamaks muuta, hingelist sidet suurendada ja kaitsta suhet.

- Smaragd on kristall, mis aitab sul inimestele andestada, kui sa seda soovid. Seda kasutatakse tavaliselt oma lähedastele andestamiseks. See on kristall, mis aitab ära unustada kõik selle, mis on kord juhtunud. Kui mitte unustada, siis vähemalt aitab see olukorraga leppida. Smaragdi kristalli kingitakse kallile inimesele, kellega soovitakse vaherahu teha. Smaragd kannab endaga soove kaasas ja aitab läbi nende soovide suhtel muutuda.

- Smaragd muudab inimesi, kui seda kristalli ehtena kanda. See on kristall, mis aitab sul olla tolerantsem, parem inimene, armastavam, mõistlikum ja kaastundlikum. 

- Peale kõige selle on ka Smaragd kõrgelt hinnatud külluse, materiaalsuse, võimu, ambitsioonide ja enesekindluse kristall. Smaragd toob häid võimalusi ükskõik millises eluvaldkonnas, kui sa seda endaga kannad.

- Kanna Smaragdi tööd tehes, et tööpäevad läheksid kiirelt ja et sa ei kalduks laisk olema. Peale selle aitab Smaragd tööjuures teistega paremat koostööd teha ja ühist keelt kiiremini leida. Smaragd muudab hinge tolerantsemaks ja kompromissialtimaks.

- Smaragd aitab üle saada lahutusest või lahkuminekust tekkinud valust ja hingehaavadest, lisaks abistab südamevalu leevendamisel, seda igas mõttes. Smaragd on tugevatoimeline kristall, millel on multifunktsionaalsed Südametšakra tervendamise oskused. Soovitan seda kristalli neile, kes soovivad vähendada enda valu.

- Kanna Smaragdi koos Mookaite või Ametriini ehetega, kui soovid avada loovust ja muuta end loomingulisemaks.

- Smaragd on kristall, mis on kunstnike ja loomeinimeste jaoks. Smaragd aitab keskenduda elutööle, loomingulistele projektidele ja peale selle annab Smaragd nendele projektidele kaasa ka materiaalset õnne. 

- Smaragdil on oskus kaitsta sinu hinge ja sinu kodu selliste hingede eest, kes soovivad sinu õnne röövida. Smaragd kaitseb ebaõnnedeemoni eest. 

- Kui sa otsid kristalli, mis sind inspireeriks ja motiveeriks, siis selleks on kindlasti Smaragd.

- Smaragd on üks väga kasulik seletamatute hirmude ja foobiate tervendamise kristall. Smaragd aitab jõuda asja tuumani ehk selle alguseni, aidates inimesel ise jõuda kõige õigema järelduse ja tervenduseni, mida tal läheb seletamatute hirmude ja foobiate ületamiseks vaja. Hing rändab elust ellu, kaasa võtab ta aga kogu pagasi, Smaragd aitab seda kõike korrigeerida ja teha suurpuhastust seal, kus on seda kõige enam vaja. "Seletamatud hirmud ja foobiad" artikli kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

- See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kanna Smaragdi kristalli ehtena, valmista vee-eliksiiri või aseta see enda koju Ida ilmakaarde, kus asub kodu tervenduse väe nurk. Sinna nurka asetatakse ühe ja sama aluse/karbi peale erinevaid tervenduse kristalle.

Epilepsia, klaustrofoobia, diabeet, reuma, madal vererõhk, närvisüsteem, paranoia, skisofreenia, silmanägemine ja silmade haigused. Eriti kasulik on teha Smaragdi kristallivett ja pesta enda nägu sellega, kui silmad on nõrgad või silmad on haiged.

- Kasulik kristall kopsude tugevdamiseks, sellel eesmärgil võiks Smaragdi kaelas kanda.

- Kristall, mis aitab sinu hingamise õigesse rütmi viia, aidates sul hingata nii, et keha oleks terve. Hingamises peitub tervise võti. Kui sa hingad õige rütmiga, siis saavad kõik sinu energiakanalid ja organid tervendust.

Smaragd tervendab Südametšakrat, mis tähendab seda, et see vabastab Aurakehast energiaid, mis tekitavad erinevaid südamega seotud haigusseisundeid.

SÜDAMETŠAKRA

Smaragd on üks parimaid kristalle, mida kasutada Südametšakra tervendamisel. Smaragd suudab Südametšakra liikuma viia, seda tervendada, taastada ja aktiveerida. Smaragd on see kristall, millel on oskus südamenärve tervendada, rinnus olevat valu leevendada, pitsitustunde ära võtta ja see on kristall, mis avab kõrgeima Südametšakra kanali ehk Tüümuse Tšakra. Kui Tüümuse Tšakra on avanenud, siis armastus leiab kergelt tee sinuni ja kui sa oled suhtes, siis sind võib tabada taasarmumise efekt. 

SODIAAK

Smaragdi ehted toovad kõige enam õnne SÕNNIDELE ja VÄHKIDELE.


Smaragd on armastusekristall nendele, kes on sündinud SÕNNI sodiaagi all, ja eriti neile, kelle sünnipäev on maikuus. Smaragd on ka üks parimaid kristalle Sõnnile tema Südametšakra tervendamiseks, pannes selle liikuma, tervendades, taastades ja aktiveerides seda. See on talle ka üleüldine tervisekristall, mis hoiab korras tema füüsilist tervist. Smaragd toob Sõnnile õnne tundeelus ja armastuses.

Tähemärgilt toovad Smaragdi ehted kõige tugevamat armastuse-energiat veel LÕVIDELEKAKSIKUTELE ja JÄÄRADELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Smaragdi laetakse Mäekristall geoodil Päikese valgel. Puhastatakse valge küünla kõrval koos mõne rahustava viiruki või rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Kristalli suurus on ca 5,8x4 mm. Sõrmus on vähesel määral reguleeritav.
SMARAGD on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.Sm..
19.70€
Maksudeta:16.42€
SMARAGD on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.Sm..
18.60€
Maksudeta:15.50€
SMARAGDKVARTS on kahe kristalli kooslusest loodud eraldiseisev kristall. Smaragdkvarts on Smaragdi ja Kvartsi ehk Mäekristalli&nbs..
16.10€
Maksudeta:13.42€
LA TENE kinkekarp on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
4.50€
Maksudeta:3.75€
LA TENE kinkekott on väga lihtsa ja kauni välimusega, millelt leiate meie kodulehe aadressi ning logo. Sellega on väga mugav meie krista..
2.00€
Maksudeta:1.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.