55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

AKVAMARIIN ja ROOSA KVARTS käekett chips

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: AKVAMARIIN ja ROOSA KVARTS käekett chips
  • Saadavus: Laos


AKVAMARIIN on väga kauni väljanägemisega kristall, sellele on iseloomulikuks helesinine kuni heleroheline toon. Akvamariin on oma nime saanud ladina keelest ja see tähendab "merevett". Akvamariin võib olla ka kohati läbipaistev ja väga õrna värvusega. Akvamariini peamisteks leiupaikadeks ja kaevanduskohtadeks on Mehhiko, Brasiilia, India, Keenia, Pakistan ja Afganistaan

Akvamariini peamiseks omaduseks on julgustada inimest suhtlema ja end avama. See on väga tugevalt seotud Kurgutšakra tervendamisega ja avamisega. Akvamariin annab lootust ja õpetab inimestele seda, et alati on võimalus millegi saavutamiseks.


Akvamariin on puhta energiaga kristall, mis avab armastama ja kaitseb hinge kurjuse eest. Akvamariin on romantiline kristall ja kui seda kanda, aitab see avada Südametšakra, seda puhastada ning suurendada armastusetunnet. Akvamariin on aegade algusest peale olnud kaitsetalismaniks neile, kes reisivad üle mere. Akvamariin kaitseb kõige halva eest, mida vesi võib meile teha. 

Akvamariini kristalli kingitakse, kui soovitakse saavutada teineteisemõistmist või soovitakse kallile inimesele öelda, et alati on võimalus, et elu muutub paremaks. Akvamariin suurendab lootust ja elutahet.

AKVAMARIINI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Akvamariin on suhtlemisekristall, mis julgustab avameelselt rääkima ja see on kristall, mis aitab sul uusi kontakte luua. Akvamariin võtab ära hirmu, mis on seotud inimeste umbusaldamisega ja tervendab suhtlemisega seotud komplekse. Akvamariin aitab lahti saada suhtlemise ajal punastamisest ja sõnade kinni jäämisest.

- Sobib neile, kes on iseloomult impulsiivsed, äkilised ja kes ei suuda enda närvilisust ise tagasi hoida. Akvamariin aitab neil inimestel teistega paremini läbi saada ja ennast paremini väljendada.

- Kristall, mis aitab vanadest emotsioonidest vabaks lasta ja vanadel teemadel minna lasta. Akvamariin aitab hingest välja juhtida kõik selle, millest sa ei suuda loobuda, aga millest sa peaksid loobuma. Akvamariin on kasulik neile, kes ei suuda reetmise või valu pärast enda eluga edasi minna. 

- See on kristall, mis aitab sul loogiliselt mõelda ja asju analüüsida. Akvamariin aitab sul erinevaid teemasid mitme külje pealt vaadata, aidates sul olla tolerantsem.


- Akvamariin aitab omandada uut informatsiooni, teadmisi ja see aitab neid teadmisi ka läbi analüüsida. Väga kasulik kristall spirituaalsete teadmiste saamiseks. Akvamariini kanna, kui soovid selle kaudu mõista, miks elus üks või teine asi just selline on. Akvamariin aitab sul näha seoseid ja mõista, miks mõni asi lihtsalt juhtub. 


- Akvamariin on Inglite kristall, sellel kristallil on oskus sinu meeli Inglitega kontakteerumiseks avada, samuti ka iseenda hinge mõistmiseks. See on kristall, mis avab sind sõnumitele, mida Inglid soovivad sulle saata ja see õpetab sind Inglitega suhtlema. See aitab sul enda mõtteid neile saata, ja kui me õpime nendega rääkima, siis on meil palju suurem võimalus erinevaid vastuseid enda kohta teada saada.

- Kristall, mis aitab elumuudatustega toime tulla, aidates sul alati eluvooluga kaasa minna. Akvamariin õpetab elus pidevalt edasi liikuma ja lõpetab sinu enda kinnisideed, mis sulle halba toovad või sind sinu arengut takistavad.

- Akvamariin õpetab armastama ja ennekõike iseennast armastama ning aktsepteerima. Akvamariin näitab sulle seda, et kui sa ei armasta iseennast ehk sa ei ole endaga rahul, siis mitte keegi teine ei saa ka sind armastada. Kui me tekitame endale selliseid emotsioone, anname enesehävituslikke signaale, siis armastus ei saa me ellu tulla. 

- See on uue armastuse leidmise kristall või suhtesse värskendust toov kristall. Akvamariin annab inimese Auravälja energiat, mis kutsub armastust ligi. Kui sa oled vallaline, siis Akvamariin on sinu kristall. Kui sa oled suhtes ja sa tunned, et suhe on kuidagi seisma jäänud, siis Akvamariin aitab teie tundeid värskendada. 

- Kanna Akvamariini kristalli koos Larimariga, kui sa soovid enda ellu uut armastust leida. Kui sa oled keskealine, siis Akvamariini kantakse koos Smaragdiga.


- Akvamariin on see kristall, mis suurendab inimese hinge sees olevat loomingulist poolt ja mis õpetab sellel loomingul ka sinu seest välja tulema. Seda kandes või kasutades hakkad sa ise ühel hetkel ideede generaatoriks, kes oskab enda loomingule ka füüsilist kuju luua. 


ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse emotsionaalsuse,  aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb sinu Auras korrektuure väga ettevaatlikult.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes on see üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vana-Egiptuse ja Kreeka elanikud kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et enda ellu kutsuda lapseõnne ja perekonnaõnne. Sama usutakse ka tänapäeval. Roosat Kvartsi peeti juba sel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral kaduda, aidates hoida stressitaset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega tervendati keha. Juba siis usuti, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid. 


Roosa Kvarts on ülim armastusekristall, milles on olemas kõik see, mida sul on vaja. Armastusekristall, mis õpetab sind armastama, armastust vastu võtma, seda austama, jagama ja hindama. Kristall, mille võimuses on sind juhatada suhetealaselt õigele teele, näidates sulle seda, kellele sinu süda peaks kuuluma ja kellele mitte. See on kristall, mis aitab sul suhetealaselt õigeid otsuseid langetada. Kristall, mis äratab sinus üles armastuse, ja seda isegi siis, kui see on sinu sees väga sügaval lukus. Südametšakra kristall, mis aitab südant tervendada, sinu hinges olevale kurbusele või pettumusetundele leevendust tuua. Kristall, millel on oskus kinkida sulle taas lootus, usk ja jõud, mis aitab sul jälle armastusse uskuda. Roosa Kvarts sobib igaühele, nii lapsele, noorele, täiskasvanule kui ka kõrges eas hingele. Roosa Kvarts toob sõprust ja muudab elu lihtsalt kaunimaks. 


ROOSA KVARTSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (ei ole vahet kummal käel kantult):

- Roosa Kvarts on igas mõttes võimas armastusekristall, selle universaalsuse tõttu on see suurepärane hinge ja emotsioonide tervendaja. Roosa Kvarts on näiteks väga kasulik inimesele, kes ei oska elu nautida, sellest rõõmu tunda ja elu väikeste asjade üle õnnelik olla. Samuti neile, kes ei suuda armastusest rõõmu tunda, kuna neile pole seda keegi kunagi pakkunud. Roosa Kvarts aitab asendada selle lünga hinges, mis on tundnud ja tunneb siiani puudust armastusest, mis on antud talle kellegi poolt isiklikult. Roosa Kvarts aitab leevendada armastuse puudumist ja täita seda tühimikku armastusega. Näiteks, kui minevikus on olnud palju kellegi poolt tõrjumist ja elu on üldse väga raske olnud, siis Roosa Kvarts aitab sellest välja tulla. Roosa Kvarts aitab teadvustada seda, kui oluline on lasta armastusetundel tekkida ja kui oluline on selle nautimine. Roosa Kvarts aitab tervendada neid hingelisi haavu, mis on selles elus tekkinud või mis on võetud kaasa eelnevatest eludest. Ainuke viis elus armastust tunda on see, kui inimene õpib iseennast armastama. Seda aitab Roosa Kvarts teha, lubades ennekõike iseendal armastust tunda. 

- Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall, mis tähendab seda, et see toob igas elu valdkonnas sinu ellu armastust, aidates sul romantilisel tasandil armastust leida, luua head suhet perekonnaga, tütre või pojaga, andes sulle võimaluse head sõprust leida ja luua.

- Roosa Kvartsi kandmine aitab suurendada naiselikku energiat, romantikat, loovust, hingerahu ja jagada armastust.

- Suurendab kontakti oma pereliikmete ja sõpradega, samuti tugevdab suhet. Roosa Kvartsi kandmine aitab teisest poolest rohkem aru saada, teda mõista ja mitte esmalt kohe hukka mõista. Roosa Kvarts õpetab ennekõike mõistmist, ja seda, et kellegi hukkamõistmine ei ole lahendus.

- Aitab neid, kes kardavad pimedust ja seega on eriti kasulik lastele.

- Töökristallina aitab Roosa Kvarts kollektiivis hoida ära klatšimist.

- See on tööedu-, materiaalse õnne ja jõukusekristall kõikidele neile, kes teevad tööd iluvaldkonnas. See on õnnekristall kõikidele kosmeetikutele, juuksuritele, küünetehnikutele, ripsmetehnikutele, massööridele ning kõikidele teistele iluteraapia valdkonna tegijatele. See on kristall, mida sa võiksid töö ajal endaga kanda, et see tooks sulle materiaalset õnne.

- Kanna koos teiste armastusekristallidega, et Roosa Kvarts saaks su ellu tuua armastust.

- Kui naine ootab last, siis Roosa Kvarts on üks kristallidest, mida ta võiks endaga kaasas kanda. Roosa Kvartsi kandmine käe peal aitab energiat anda Juurtšakrale ja Sakraaltšakrale, mis omakorda aitab lapsele tervist anda. Lisaks aitab Roosa Kvarts veel sündimata lapsega tugevamat emotsionaalset sidet luua. Peale lapse sündi suudab ema kiiremini lapse omaks võtta ja ei teki stressi. 

- Tunnetes selgusele jõudmine: vii Prasioliidi kristall kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda oma tunnete osas selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kuni sa tunned, et sa oled mõistmisele jõudnud. Võid neid kristalle kanda endaga kaasas koti sees või ehtena igapäevaselt. 

- Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab sul olla enda elukaaslashingele tänulik ja temas häid külgi näha. See on kristall, mis muudab sinu ja tema suhte harmooniliseks ning leevendab teievahelisi pingeid. Selleks kanna seda kristalli või kasuta oma kodu energia parandamisel. Loe elukaaslashinge kohta lähemalt SIIT.

Rohkem infot Roosa Kvartsi omaduste kohta käeketina kandes leiad SIIT.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Akvamariin on kristall, mis aitab tervendada hingamissüsteemi. Akvamariin on kristalliteraapias kasulik kurguhaiguste, kopsuprobleemide ja hingetorurikete korral. Akvamariin aitab hingamist kergemaks muuta, aidates parandada head enesetunnet ja õhu liikumist kehas.


- Kasulik tervenduskristall sulle, kui sa oled pidevalt külmetushaigustes. Eriti kasulik köha ja kopsupõletiku korral. Akvamariini vee-eliksiiri tasub teha ajal, mil oled haigestunud.


- Laps, kes on sündinud hingamissüsteemirikkega või -haigusega, temale on Akvamariin väga kasulik. Sellisel juhul tuleks imiku või lapse voodi kõrval hoida mitmeid Akvamariini kristalle. Väga kasulik on riputada Akvamariini voodi kohale, näiteks unenäopüüdja külge, et see saaks öösel lapsele tervendust pakkuda.


- Akvamariin aitab nahahaiguste puhul, eriti kasulik on akne, nahal olevate allergiate ja kuivuse puhul. Kui sinu nõrgaks organiks on nahk, siis tasub Akvamariiniga endale tervendavat teraapiat anda.


KURGUTŠAKRA


Akvamariin on üks parimaid valikuid, kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu Kurgutšakrat tervendada ja seda tervena hoida. Kurgutšakra asub täpselt sinu kurgu kohal ehk kaelal. Akvamariini tuleb kanda talismanina võimalikult kurgu lähedal või kõrvarõngastena, et see saaks selle Tšakra läheduses olla. Mida lähemal on kristall Tšakrale, seda intensiivsemat tööd suudab kristall sinuga teha. Veel on võimalus teha kristallist vee-eliksiiri või kristalliteraapiat.


Akvamariin stimuleerib energia liikumist Südametšakrast Kurgutšakrasse, mis aitab Kurgutšakral suurepäraselt toimida, aidates välja rääkida tõde ehk seda, mis on südames ja mis on sinu sees kinni. Mida rohkem sa end väljendad ja enda sees toimuvast enda lähedastele räägid, seda tervem on sinu Kurgutšakra.


Akvamariin kiirendab sinu eneseväljendamisoskust. Akvamariin õpetab sulle, kui oluline on jagada enda mõtteid, ideid ja tundeid. Akvamariin ei lase sul jagada neid valedele inimestele. Kristall on piisavalt tark, et peatada sind tõe väljaütlemisest valel ajal.


Kui sinu kurgus pitsitab, sul on raskusi eneseväljendamisega ja tunned, kuidas emotsioonid seisavad sinu sees kinni, siis võta Akvamariin endale pikaajaliselt appi. Kanna ja kasuta seda kristalli seni, kuni sa muutud.


SODIAAK


KALASID mõjutab Akvamariin kõige enam, kuna aitab nende intuitsiooni tugevdada ja neil Inglitega kontakteeruda ja suhelda. Akvamariinil on oskus edastada Kalade sõnumeid Inglitele ja Kaladel endal Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. 


VEEVALAJATE jaoks on Akvamariin toetavaks armastusekristalliks nende tähtkuju põhikristalli Granaadi kõrval. Akvamariin aitab Veevalaja ellu romantikat ja suhetealast rahu tuua.


SKORPIONITE jaoks on Akvamariin üks põhilisemaid armastusekristalle, mis aktiveerub Skorpioni käes kasutades ülimalt kiirelt. Kasulik kristall sünnikristallide laekas või armastusekristallide altaril hoidmiseks. Ajal, mil Skorpion soovib enda ellu armastust ligi kutsuda või enda suhe uuesti leegitsema seada võiks ta Akvamariini endaga igapäevaselt kanda.


KAKSIKUTE jaoks on Akvamariin väga erilise tähendusega kristall. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal mõista seda, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kakskikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või tundeid enda kaaslase suhtes veelgi tugevamaks muuta.


ASTROLOOGIA


Akvamariin on Hiina astroloogia järgi PÜHVLITE õnne-, armastuse-, rahu- ja tasakaalukristall. Kõik, kes on sündinud Pühvliaastal on väga tundlikud Akvamariini väele, võttes väga kergelt selle kristalli energia omaks.


NUMEROLOOGIA


Numeroloogia poolest toetab Akvamariin neid, kes on sündinud elutee number 5 all. Akvamariin aitab neil inimestel tunnetada enda intuitsiooni ja õppida "õigel" ning "valel" sisetundel vahet tegema. See on kasulik kristall intuitsiooni tugevdamiseks.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Akvamariini võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 17-18 cm

Sildid: AKVAMARIIN, Ehted, käekett, akvamariin ja roosa kvarts käekett chips, akvamariin käekett, roosa kvarts käekett chips, akvamariin käekett chips, suhtlemine, eluga edasi minemine, inglid, inglitega suhtlemine, rahu, lootus, elutahe, kaitse, vesi, meri, armastus, armastusetunne, uus armastus, umbusaldamine, punastamine, sõnad, närvilisus, impulsiivsus, äkilisus, reetmine, valu, torerantsus, kinnisidee, areng, uus armastus, suhe, tunnete värskendamine, hingamissüsteem, kurguhaigus, kopsud, hingetoru, hingamine, külmetus, külmetushaigused, kõha, kopsupõletik, vee-eliksiir, nahahaigused, akne, allergia, kuiv nahk, kurgutšakra, südametšakra, tõde, väljendamine, eneseväljendamine, kalad, veevalaja, kaksikud, skorpion, elutee number 5, pühvel, pühvliaasta

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja