Menüü
Ostukorv

KOLLANE JAAD käekett (8 mm)

KOLLANE JAAD käekett (8 mm) EHTED
KOLLANE JAAD käekett (8 mm)
9.70€
Maksudeta: 7.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOLLANE JAAD käekett (8 mm)

Võimalikud valikud

KOLLANE JAAD on hea õnne kristall, mis tõmbab ligi küllust ja suuri kordaminekuid. Kristall, mis eemaldab halvad mõtted, asendades need positiivsetega. Kollane Jaad sobib kõige enam nendele inimestele, kes on suhteliselt pessimistliku ja negatiivse suhtumisega. Kollane Jaad aitab sellistest emotsioonidest lahti saada ja asendada need positiivsuse ning optimismiga

Kollane Jaad on sinu elus küllusetooja ja seda igal tasandil. Eelkõige on tegemist suurepärase tuju parandajaga, mis aitab sinu meeleolu paremaks muuta alati, kui seda kannad. Kollane Jaad suurendab optimistlikku ellusuhtumist ja võimalust 5D-energiast edasi liikuda 7D-energiasse. Kollast Jaadi tasub ka seetõttu kanda, et sinu Päikesepõimik alati edukalt töötaks. Mida positiivsem sa oled, seda paremini sul selles elus ka läheb. Karma seaduse järgi kannab õnn neid kätel, kes hoolimata katsumustest on ise positiivse ellusuhtumisega. Karma õnneenergia kasvab alati nendel inimestel, kes elus alla ei anna. Kollane Jaad nagu ka teised Jaadid, on seotud külluse aktiveerimisega. Näiteks aitab Kollane Jaad leida elus üles sinu missiooni, toimides sarnaselt Graniidi kristalliga. Kui oled enda elus missioonil, siis see teeb sind ennast õnnelikuks ja see omakorda toob sulle lisaks heaolule ka materiaalset küllust. Miks see nii on? Kuna Karma seaduse järgi on missioon alati garanteeritud ka sinu isikliku materiaalse küllusega. Kui täidad enda missiooni, siis saatus ise tagab rahaõnne. Kui soovid veel suuremat rahaõnne, siis hoida enda kodus Kagu-ilmakaares ka Nefriit Jaadi.

RAVITSEMINE

Kollane Jaad aitab vähendada meeleolukõikumisi, parandab mälu ja suurendab keskendumisvõimet. Ülimalt kasulik kristall ka mineviku vabaks laskmisel. Aitab hetkes elada.

TŠAKRA

Kollane Jaad aktiveerib sinu külluse Tšakrat ehk Päikesepõimikut. Kollane Jaad suurendab ja loob heaolu energiat. Hea küllusliku omaduste säilitaja. Kolane Jaad hoiab head tuju.

SODIAAK

Tähtkuju põhjal on Kollane Jaad külluse ja rahaõnne kristalliks kõikidele neile, kes on sündinud Vähi ja Neitsi Päikesemärgis. Nende puhul töötab see kristall parimal viisil.

Kollast Jaadi võid laadida Tsitriin geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kaneeliviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
11.40€
Maksudeta:9.34€
NEFRIIT JAAD on üks peamisi Jaadi sorte ja see on inimkonna ajaloos olnud väga hinnatud. Seda kristalli on teadaolevalt kasutatud juba ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
VALGE JAAD kannab endaga kaasas rahu, tasakaalu, stressi leevendamise, iseendaga rahu tegemise, hetkes elamise ja õnnelikuks olemise kunsti õpetavaid ..
9.30€
Maksudeta:7.62€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
55.20€
Maksudeta:45.25€
Kaelavõru ei kuulu auguga kristalli juurde.PISTAATSIA KALTSIIT toob ellu uuendusi ja uusi võimalusi. See on uute alguste kristall, mis aitab Sul ..
16.30€
Maksudeta:13.36€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
12.40€
Maksudeta:10.16€
FLUORIIT-OPAAL on kristall, millega on sul võimalik analüüsida enda minevikku ning vabaneda valusatest hetkedest, neid ise tervendades. Kanna sed..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.