Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett AMBUR "ARMASTUS"

LA TENE erikollektsioon käekett AMBUR "ARMASTUS"
Uus
LA TENE erikollektsioon käekett AMBUR "ARMASTUS"
24.40€
Maksudeta: 20.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AMBUR "ARMASTUS"

Võimalikud valikud

LA TENE erikollektsiooni käekett "AMBUR "ARMASTUS" on kokku pandud Serafiniidi, Mäekristalli, Tsirkooni ja Hematiidi kristallidest, mis on kaunistatud ülekullatud hõbedaga. Väeehe, mis toob armastuses õnne, parandab suhteid lähedastega ja tervendab Südametšakrat.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

SERAFINIIT on äärmiselt spirituaalse suunaga kristall, mille põhilisteks omadusteks on inimese hinge valgustamine ja juhatamine tervenduse poole ning oma õppetundide õppimise poole. Serafiniit on rohekat tooni kristall, millel on kaunid hõbedase läikega tiibade muster sees. Serafiniiti leidub peamiselt Siberis Baikali järve äärest Venemaalt. Serafiniit muutub iga päevaga vaid väärtuslikumaks, kuna selle saadavus vaid kahaneb. 

SERAFINIIDI käe peal kandmine (võib kanda mõlemal käel):

- Serafiniit on kristall, milles on emotsionaalset keha tervendavad võimed. Serafiniiti kandes kannab see sinu Auravälja positiivset energiat, mis asendab negatiivsuse, mida sa iseendaga kaasas kannad. Serafiniit aitab vabaks lasta selle, mis sinu hingele pidevalt haiget teeb, olgu see ükskõik kui sügaval sinu sees. Selle energial on oskus kaitsta sind ka edaspidiste haavade eest, mida elu sulle võib tuua. Seega on see emotsionaalset keha kaitsva toimega. 

- Serafiniit käe peal aitab hoida sinu Ingleid sinuga, aidates hoida neid Auras täpselt siis, kui seda kõige rohkem on vaja. Aitab ohtusid vältida ja rasketest õnnetustest välja tulla läbi Inglite kaitse. Sobib koos kandmiseks samal eesmärgil Angeliidi ja Ingli Aura Kvartsiga.

- Serafiniiti kanna siis endaga, kui sa soovid näha enda najal müstilisi kogemusi, tajuda müstilisi hingesid ja näha visioone. Serafiniit aitab Inglite käest sõnumeid ja numbrite kombinatsioone saada. Serafiniit aitab neid märgata.

- Kanna Serafiniiti enda käe peal siis, kui sinu töö on seotud inimeste abistamisega, hooldamisega, tervendamisega või inimeste murede kuulamisega. Serafiniit aitab tervendada ja hoida nende energiaid, kes peavad pidevalt enda energiast loobuma või kelle elus on palju inimesi, kes abi vajavad. Serafiniit ei luba haigeks jääda ja aitab valgustada seda Tšakrat, mida kõige rohkem abistamine koormab.

- Väga kasulik on Serafiniiti kanda käe peal, kui laotakse kaarte, eriti Ingli sõnumite kaarte, pendeldatakse või kasutatakse kristallide ennustuse komplekti. Serafiniit aitab õigetel vastustel sinu juurde tulla ja aitab ka Inglitelt õigeid sõnumeid saada. Aitab lahti saada pendli mõjutamisest.

- Serafiniidil on üks väga eriline omadus, milleks on selgeltkuulmis ande võimekamaks arendamine. Selgeltkuulmine on üks Selgeltnägemise annetest, mille kaudu saab hingesid ja Ingleid kuulata. Ehk saab nende mõtteid ja sõnu kuulda nii nagu inimesed omavahel suhtlevad. Kui sulle on saatuse poolt selline võimas spirituaalne anne kingitud, siis Serafiniit aitab seda võimsamaks arendada. Serafiniit viib sind enda hingede ja Inglitega suhtlusesse. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Serafiniidi käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Serafiniiti kasuta selleks, et endale anda võluväge tervenemiseks ja osata iseenda füüsilist keha rohkem tundma õppida. Serafiniit aitab intuitiivselt mõista, mida sa peaksid tervenemiseks tegema. Peale Südametšakra tervendab see ka Kroontšakrat.

- Serafiniit aitab vitamiinidel kehasse jõuda ja neid kiiremini omastada.

SODIAAK

Serafiniidi vägi kandub ka kergelt AMBURILE edasi. Tegemist on kristalliga, mis toob Amburile armastuses õnne, parandab tema suhteid enda lähedastega, tervendab Südametšakrat ja aitab üles leida tema hingesugulase. Ambur, kes soovib enda elu parandada ja kujundada just sellel teemal, neil on kasulik Serafiniiti kanda või enda elus hoida. 

Serafiniiti võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 4,5 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.