Menüü
Ostukorv

MORGANIIT, AKVAMARIIN ja BERÜLL käekett (6 mm)

MORGANIIT, AKVAMARIIN ja BERÜLL käekett (6 mm) EHTED
MORGANIIT, AKVAMARIIN ja BERÜLL käekett (6 mm)
37.20€
Maksudeta: 30.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MORGANIIT, AKVAMARIIN ja BERÜLL

Võimalikud valikud

See käekett koosneb Morganiidi, Akvamariini ja Berülli kristallidest.

MORGANIIT kombinatsioonis BERÜLLIGA aitab vabastada hirmud üksilduse ees, armastust ellu tuua, märgata saatusekaaslast ja suurendab usku armastusse ja täisväärtusliku ellu. AKVAMARIIN avab ja puhastab Sinu Südametšakrat. Seeläbi avab Sind armastusele ja suurendab armastusetunnet. Seda käeketti saab kasutada ka armastuse ennustamisel, nii pendli kui ka kaartidega. Selleks hoia seda väeeset endaga kui tegeled ennustamisega. Väeese, mis toob ellu romantikat ja aitab vastassool armastust välja näidata.

MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igavesti kestvat, tingimusteta, siirast ning ehedat armastust. Kui sa soovid seda enda ellu, siis anna Morganiidile võimalus - see aitab sul seda kõike kogeda!

Tegemist on Berülli roosa versiooniga ehk teise nimega on see Roosa Berüll. Morganiit ei ole väga kaua inimeste kasutuses olnud, see avastati alles 1900. alguses. Morganiit, mida La Tene pood müüb on pärit Madagaskarilt.

Morganiit on väga tugeva toimega, muutes energiaid kiiresti, aidates neil terveneda ning see annab enda seest tervendust välja väga kergelt. See on suurepärane emotsioonide, Südametšakra ja suhete tervendaja. Sa ei pea seda isegi täpselt teadma, miks see kristall võiks sinu elus olla - kui sa selle enda ellu tood, siis küll see aitab sind väga mitmel erineval tasandil.

Kingi see kristall inimesele, kellele sa soovid armastust avaldada või näidata välja seda, kui palju sa temast hoolid. Mina soovitan Morganiiti kinkida enda kallimale, vanematele, lastele ning väga heale sõbrale. Miks Morganiiti kinkida? Kui sa kingid Morganiidi kristalli kellelegi, keda sa tõesti armastad, siis see hoiab sinu ja tema vahel tugevat sidet. See kristall aitab sidet hoida ka nii tugevana, et järgmises elus te suudaksite üksteist üles leida. See on väärt kinkimist ja omamist. Üks kristall jäta endale, teine kingi ära.

MORGANIIDI käe peal kandmine annab (võib kandma mõlemal käel):

- Morganiit aitab tervendada minevikuhaavu, mis on seotud suhetega. See aitab ära võtta valu ja asendada see tervendusega. Igal inimesel on minevikust haavu, mis vajaksid tervendust. Morganiit leiab selle osa sinus üles, isegi kui see on alateadvuses ning sa ei oska seda iseendas selgelt näha. See aitab sind vabaks päästa ning suunata elus edasi liikuma.

- Morganiit too enda ellu, kui sa soovid kogeda ülimat armastust. See võib olla ka ainus põhjus, miks sa Morganiidini enda tee oled leidnud. Sellest piisab, et see enda ellu tuua. Tükike Morganiiti või rohkemgi suudab sinu elukvaliteeti olulisel määral parandada. 

- See on armastuse kaitsekristall, aidates suhet tugevaks, vastupidavaks ning kauapüsivaks muuta. See loob meeletult tugeva sideme sinu ja sinu armastatu vahel, kui ta sind vastu armastab. Kanna Morganiidi kristalli, kui sa soovid enda ja kaaslase sidet tugevana hoida või leida tee enda elus hingesugulaseni. See ühendab sind inimesega, kes sind vastu armastab ning aitab sul luua temaga meeletult head sidet.

- Tegemist on kristalliga, mis aitab sul mõista enda elu tegelikku põhjust ning eesmärki. See on sind ennast valgustava toimega, aidates sul leida põhjuseid eksisteerimiseks. See aitab sul eksistentsiaalsest depressioonist väljuda, andes sulle võimaluse iseenda teed mõista. Morganiit suurendab eluisu, lootust ning armastust elu vastu. Seda on vaja selleks, et elus õnnelik olla.

- Morganiit aitab sul mõista seda, miks keegi sinu ellu armastajana on saabunud, aidates mõista, mis on teie ühine eesmärk, õpetussõnad üksteisele ning milline side on teil eelmises elus üksteisega olnud. See on suurepärane spirituaalse arengu kristall, mis aitab sul suhteid sügavuti analüüsida ning jõuda õigete järeldusteni.

- See kristall aitab sul enesekindlamaks kasvada ja eriti just tunnete avaldamise koha pealt. See avab sind rääkima armastusest, enda tunnetest ja soovidest. See julgustab tegema suhtes esimest sammu ning üleüldse suhtes avameelsem olema. Omakorda parandab Morganiit üleüldiselt sinu suhte kvaliteeti.

- Kristall, millel on oskus toetada sind emotsionaalselt ja vaimselt. Soovitan seda kristalli ka lastele, et nendele tuge pakkuda. Morganiit leevendab hirmusid, tervendab komplekse, aitab peatada nende teket ning julgustab olema iseendaga aus. Sellel on niivõrd palju kvaliteetseid omadusi, et ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks see ei peaks sinu või ka kellegi teise elus kohta omama.

- Morganiit aitab sul enda täit potentsiaali ära kasutada, aidates sul avada enda sees peidus olevaid oskusi ja andeid. Kui kasutada seda koos Päikeseloojangu Sodaliidiga, siis need mõlemad kaks kristalli toetavad sind eneseteostamise teekonnal. Need inspireerivad ning tõukavad sind õigele rajale.

- See on kristall, mis suurendab õnnetunnet, rõõmsameelsust ja aitab elust maksimum võtta. Kanna või kasuta Morganiiti selleks, et enda tuju tõsta ning enda iseloomujooni vaid paremuse poole kujundada. See aitab sul olla nii iseenda vastu hea, kui ka teiste vastu. Morganiit kujundab olulisel määral sinu iseloomu ja kui sa oled selleks valmis, siis too Morganiit enda ellu.

- Soovitan kinkida alla aastasele lapsele Morganiiti, see aitab uude ellu tulla ja selles kiirelt kohaneda. Morganiit aitab säilitada tema häid iseloomujooni, takistades nende ümberkujunemist. Lisaks sellele aitab Morganiit teda ühenduses hoida inimestega, kellega tema teed peaksid kunagi ristuma.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Morganiit aitab lahti saada südamevalust, emotsionaalsest ja vaimsest pingest, mille on põhjustanud suhted. See aitab lahti saada kurbusest, kaotusvalust ja üle saada leinast. See on andestuse ning leppimise kristall, mis aitab sul raskel ajal vaid edasi liikuda. See kristall on suurepärane ravitseja katkisele hingele ning murtud südamega inimesele.

- Toetab südame ja südameveresoonkonna tervist. Hoia seda kristalli talismanina kaelas, et see suudaks südant tugevana hoida. Südame tervendajateks on Ajurveeda ravimtaim punase riisi pärmaminohape L-arginiin ning suurepäraselt mõjub südame tervisele ka astelpajuõli

- Morganiit aitab puhastada sinu Auravälja stressist, ärevusest ning paanikast. See kristall on nende väga kahjulike energiate vastand. Kui sa hoiad Morganiiti enda lähedal ja kui kannad seda ehtena enda küljes, siis see mõjub väga kiire energiatervendajana. See aitab lahti saada kroonilisest stressist ja depressioonist. Lisaks Morganiidile aitab seda saavutada ka Clary Salvei eeterliku õli regulaarne kasutamine näiteks aroomiteraapias.

SÜDAMETŠAKRA JA TÜÜMUSETŠAKRA

Morganiit tervendab esmalt ära täielikult sinu Südametšakra. Esimeste sammudena aitab see tervendada emotsionaalseid haavu, mineviku probleeme ning muuta Südametšakra terveks. Seejärel, kui tervendus on Südametšakras toimunud, hakkab see tasapisi avama Tüümusetšakrat. 

See on kõrgeim Südametšakra, mille avanemisel on võimalik sul tunda ülimat armastust, ise tingimusteta armastada, armastust täielikult vastu võtta, parandada iseenda iseloomu ning kogeda hingesugulussidet. Selle Tšakra avamiseks on olemas teatud kristallid ja Morganiit on üks nendest. 

SODIAAK

Kõige enam mõjub Morganiit KAALUDE ja SKORPIONITE puhul, kuid mõlema puhul erinevalt. Kaaludele annab Morganiit julgust olla avatud ning avameelne. Selle puudus võib saada Kaalude jaoks saatuslikuks ning selle oskuse lihvimine toob igal alal neile kasu. Skorpionil aitab Morganiit üles leida enda eluarmastuse, mis on nii või naa selle tähtkuju esindaja üks suurimaid soove. Kui ta on leitud, siis aitab see suhtesse õnne tuua.

Seda käekett võid kanda koos teiste armastuse kristallidega.

Morganiit ja Berüll käeketti võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Roosa geraaniumi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooniasse.Akvamariin on väga kauni ..
43.80€
Maksudeta:35.90€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igavesti kestv..
72.30€
Maksudeta:59.26€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igavesti kestv..
169.00€
Maksudeta:138.52€
See käekett koosneb Morganiidi, Akvamariini ja Berülli kristallidest.MORGANIIT kombinatsioonis BERÜLLIGA aitab vabastada hirmud üksildu..
55.80€
Maksudeta:45.73€
ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on..
16.00€
Maksudeta:13.11€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
RODONIIT on kristall, mis õpetab armastust ja lähedust vastu võtma. Kristall, mis aitab vabaks saada pingest ja blokaadist, mis tekib lä..
8.50€
Maksudeta:6.97€
La Tene erikollektsiooni käekett meestele KALAD "HEA ÕNNE AKTIVEERIJA" on kokku pandud Krüsokolla, Oonüksi ja Hematiidi kristallidest. Käekett, m..
26.60€
Maksudeta:21.80€
STRESSILEEVENDUS viiruk kuulub stamfordi traditsiooniliste viirukite hulka, mille retsept on salajane ja selles on kasutatud vaid taimseid ko..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.