Menüü
Ostukorv

SODALIIT käekett shamballa (6 mm)

SODALIIT käekett shamballa (6 mm) EHTED
SODALIIT käekett shamballa (6 mm)
33.90€
Maksudeta: 27.78€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SODALIIT käekett shamballa (6 mm)

SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.

Sodaliit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. Seesama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid, nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid, ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.

Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.

SHAMBALLA käeehted on kaunid ja põimitud pärlitega. Sellel ehtekunsti stiilil on pikk ajalugu ning see pärineb Tiibetist Budistidelt. Shamballa sümboliseerib spirituaalse energia voolu ja seetõttu on just kristallidest käeehteid sellise põimimise stiilis valmistatud. See stiil aitab aktiveerida kristallide väe ning kiirendada selle jõudmist sinu isiklikku Auravälja, kui sa shamballa ehet kannad. Shamballa sümboliseerib veel ka armastust, valgustatust, rahu ja küllust. Selle ehte kandja suudab väga kiirelt saada kristalli väe iseendasse ning see on peamine põhjus miks kanda just sellises stiilis ehet.

SODALIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Suurendab loogilist mõtlemisviisi, aitab analüüsida ja tugevdab õppimise tahet. Sodaliidi käeketti võib koos kanda Apatiidiga või Oranži Kaltsiidiga sama eesmärgi tugevdamiseks. Sobib sellel eesmärgil kandmiseks nii lapsel kui ka töötaval või õppival täiskasvanul.  Lisaks sellele annab Sodaliit sulle võimekuse müstilisi märke paremini lugeda. Näiteks unenäos kogetud aitab Sodaliit tõlgendada, Inglite poolt saadetud numbritest aitab see paremini aru saada lisaks sellele, et Sodaliit aitab sul paremini oma tööd teha. See edendab igas aspektis sinu loogilist mõtlemist, olgu see müstiline või maine pool sinu elus. 

- Sodaliit aitab mõista spirituaalsuse tõde, mis see on, milline on maailm, mis on meie ümber, aga mis on nähtamatu. Sodaliit aitab mõista Inglite olemasolu, hingede rändamist ja eelmiseid elusid. Sodaliit on seotud kõige sellega, mis on seotud intuitsiooniga, energiatega, Auraga ja spirituaalsusega. Seda kristallitalismanina kandes aitab see avada sinu hinge õppimisele ja enda vaimse keha tunnetamisele. Sodaliit avab intuitsiooni arengule ja tugevaks muutumisele. 

- Seda kristalli talismanina kandes aitab see tuua sisemist rahu, aidates leevendada ärevustunnet ja pidevat pinges olemist. Sodaliit toob leevendust ükskõik millisele negatiivsele emotsioonile sinu sees. Sodaliit kuulub ühtede peamiste kristallide hulka ja nendel kristallidel on tavaliselt olemas väga palju universaalseid vägesid. Sodaliit võiks kindlasti olla üks esimesi kristalle.

- Sodaliit on sportlaste kristall, see aitab jaksu säilitada ja pühendada treeningutele nii, et alla ei antaks.

- Sodaliit aitab esile tuua kinnijäänud loomingulise ande. Kui sul on selline tunne, et sa oled loominguline, artistlik, kuid sa ei oska seda lihtsalt väljendada, siis Sodaliit aitab selle välja tuua, ja eriti aitab see neid, kes soovivad end hilisemas eas loominguliselt arendada. Sodaliit aitab esile tuua varjatud andeid. 

- Kristall, mis aitab suurendada loogilist mõtlemist. Seega on see väga kasulik väikelastele, koolilastele ja ka tudengitele, kellel on vaja pidevalt õppimise sees olla. Sodaliit aitab kõige paremini olla edukas reaalainetes.

- Sodaliit sobib sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda mentaalset võimekust parandada, kui sa soovid rohkem meelde jätta, rohkem avastada ja areneda. Sodaliit aitab loogiliselt mõtlema panna, kuid mitte nii, et eemaldab sealjuures intuitiivse mõtlemise. Sodaliit aitab sul endal tunnetada, mis on õige, ja analüüsida kõiki erinevaid teemasid, millega sa kokku puutud.

- Sodaliit aitab elu näha positiivsemalt ehk näha, et klaas on pigem pooleldi täis mitte pooleldi tühi. Sodaliit aitab näha, et igale olukorrale on lahendatav situatsioon ja kõik on muudetav. 

- See aitab avada selgeltkuulmise ande, kui see on sündides ja saatuse poolt kaasa antud. Selgeltnägemine ei ole intuitsioon, vaid on kõrgema astme teadlikkus ja oskus energiaid lugeda, mis ei ole inimese endaga seotud. Need anded on ette määratud, neid ei saa tekitada, aga kui need on olemas, siis need saavad läbi kristallide avaneda.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedukristall. See aitab sellel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi paremini  mõista, aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit õpetab inimese hingele seda, et elada ei tohiks mitte kunagi nii, et keegi teine sellepärast peaks kannatama. Kui Sodaliit on sinu elus, sa kasutad ja kannad seda kristalli, siis see muudab sind paremaks inimeseks. Sodaliit aitab sul endal märgata, kus sa millelegi või kellelegi liiga teed. Kui sa seda märkad, siis Sodaliit aitab sul lõpetada sellise käitumisviisi. Väga kasulik kristall spirituaalses mõttes, see aitab sul elada paremat elu. 

- Sodaliit aitab inimesel muutuda tänulikumaks, ausamaks ja heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis suunab sind iseendaga aus olema, vabastama sinus harjumusi ja mõttelaadi, mis ei too ei sulle endale ega ka teistele midagi head. Sodaliit on enestervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline Sodaliidi kandmine või suurtemates kogustes enda kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi sinu hingeellu. 

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada, aidates avada sinu Auras vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

- Sodaliit on kirjanike kristall, see toob inspiratsiooni, mõttelendu ja häid ideid. Kristall, mis kaitseb ideede varastajate eest ja blokeerib ära ebaõnne, mis võib kirjaniku saata. Sodaliidi kristall vabastab blokaade, kui ei ole kirjutamise soont. Väga kasulik kristall igapäevaseks kandmiseks kui ka töölaua peal hoidmiseks. Sobib ka lastele, kes soovivad kirjutama õppida. 

- Kuna lapsed on meie elu alustalaks, siis nende spirituaalselt tervena hoidmine on ülimalt oluline, saad seda teha neid kristallidega toetadades. Kui sinu kodus on koolis käivad lapsi, siis saad neil aidata õppimisega toime tulla nii, et see neid ei väsitaks ja koduseinte vahel oleks kooli pärast võimalikult vähe stressi. Asetades SodaliidiDumortjeriidi, ja Fluoriidi kristallid koolilauale. Need kolm kristalli on õppimise toetamiseks kõige olulisemad. Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist, Dumortjeriit aitab meelde jätta fakte ning Fluoriit toetab uue informatsiooni omaks võtmist. Seetõttu on nende kolme kristalli kombinatsioon koolieas lapsele väga oluline. Loomulikult võib laps neid kristalle ka koolis kaasas kanda, asetades need kotiga koolikotti. Kui soovid enda last või lapsi õpingutel veelgi rohkem aidata, siis aseta Fluoriit püramiid koolilaua peale. See vallandab koduenergeetikasse vastavat energiat, mis aitab kaasa koolistressi vähendamisele, muutes õppimise lihtsamaks ja meeldivamaks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sodaliit tervendab meeleolukõikumisi, stressi, närvilisust, kurbust, melanhooliat ja üleüldist negatiivsust.

- Sodaliit on väga heaks tervenduskristalliks neile, kes ei suuda mitte millelegi keskenduda, kellel on pearinglused, kehv enesetunne pea pärast, kellel on peavalud ja mäluprobleemid. Sodaliit aitab tervendada peaga, mäluga ja ajuga seotud terviseprobleeme eeterkeha tasandil.

- Sodaliiti kasutatakse kaalu alandamiseks ja selle suurenemise pidurdamiseks, kui seda kristalli kaasas kanda või sellest endale vee-eliksiiri teha. Sodaliit aitab peatada liigsöömise ja aitab enda isude üle kontrolli saavutada. Samas on see ka hormoonide tasakaalustajaks, mis omakorda aitab kehakaalu kontrolli all hoida.

Ainevahetusega seotud probleemid, diabeet ehk suhkruhaigus ja vitamiinide kehv omastamine. Konkreetselt aitab Sodaliit kaasa Kaltsiumi omastamisele.

- Sodaliit mõjub käe sees olevatele lihastele väga rahustavalt ja võib aidata siis, kui käed pidevalt valutavad või on nii-öelda "närvilised".

- Aitab kaasa lümfivähi või lümfiprobleemide tervendamisele.

KOLMAS SILM

Sodaliit on kõige enam seotud kuuenda Tšakraga, milleks on Kolmanda Silma Tšakra. Sodaliit aitab avada intuitsiooni pealt tugevad blokaadid, mis ei lase sellel areneda. Sodaliit on see kristall, millest alustada võiksid, kui tunned, et sa ei suuda enda sisetunnet usaldada või sa ei suuda mõista, mida sulle öelda üritatakse. 

Lisaks sellele stimuleerib Sodaliit Kolmandat Silma, aidates selle tervenemisele viia. Sodaliit jagab endast välja energiaid, mis on Kolmanda Silma aktiivseks ja korrapäraseks tööks vajalikud. Tervendatud Kolmas Silm annab sulle oskuse endaga seonduvat ette tajuda ja visioone näha enda tuleviku kohta. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT. Sodaliit on Amburite kristall, mis ennekõike aitab leevendada Amburite stressi. Sodaliit tasakaalustab Amburit ja annab talle oskuse õigeid ning valesid sõpru ära tunda. Amburid on iseloomult lahked, kuid tihtipeale jagavad endast liiga palju välja ja ei oska valede inimeste puhul piiri pidada. Lisaks sellele on Sodaliit toetav kristall analüüsivõime tugevdamiseks. 

Sodaliit on Amburile ka intuitsiooni toov, aidates Amburil mõista, mis on tema elus õige ja mis vale. Ambur muutub kordades intuitiivsemaks ja spirituaalsemaks, kui tema elus on Sodaliidi kristall. Tugevdab Amburi intuitsiooni, aidates lasta õigetel asjadel minna, kaasaarvatud inimestel. Abiks tarkade otsuste tegemistel.

NUMEROLOOGIA

Sodaliit on imeilus sinine kristall, mis on 29. kuupäeval sündinute õnnekristalliks vastavalt sünnikuupäeva järgi. Sodaliit toetab 29. sündinut, aidates alati sisetunnet tugevana hoida ja see kutsub esile inspiratsiooni, mis juhatab elus õige suuna peale. Sodaliit on täielikult vajalik kristall igaleühele, kes on sündinud sellel kuupäeval. Sodaliit aitab 29. kuupäeval sündinu suhteid korras hoida ja intuitsiooni tugevdada, mis aitab paremini elus otsuseid langetada. Sodaliidi kristall aitab sul eluõppetundidest õppida. Sodaliit võiks olla aeg-ajalt elujooksul talismanina või ehtena igapäevaelus või kindlasti esindatud kodus ja sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

29. sünnikuupäeva ja selle mõjutuste kohta saad lugeda SIIT.

2019. aastal sündinud hingede õnnekristalliks on läbi nende elu Sodaliit. Sodaliit on kristall, mis aitab rahu ja tasakaalu luua seal, kus seda ei eksisteeri või kus seda on puudu. Sodaliit aitab neil, kes on sündinud 2019. aastal, täita siin Maal enda eesmärki, mille on temale andnud sünniaasta. Sodaliiti tasub hoida sünnikristallide laekas, kodus ja elujooksul seda palju kaasas kanda. Sodaliiti tasuks lähedal hoida eriti nendel perioodidel, kus on vaja lisatuge või ennast üles leida. Loe lähemalt selle kohta, millise elueesmärgiga on need hinged, kelle sünniaastaks on 2019 ja mida nad peavad siia maailma tooma. Selle kõige kohta saad lugeda minu artiklist "2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK", mille leiad SIIT.

Sodaliiti võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendli suitsuga või Lavendli eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on reguleeritav. Pärl ca 6 mm. Minimaalne pikkus ca 18 cm.
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
19.80€
Maksudeta:16.23€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
14.30€
Maksudeta:11.72€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
12.70€
Maksudeta:10.41€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
23.70€
Maksudeta:19.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.