Menüü
Ostukorv

HAMSA kaelakett (metall)

HAMSA kaelakett (metall) EHTED
HAMSA kaelakett (metall) EHTED
HAMSA kaelakett (metall) EHTED
HAMSA kaelakett (metall) EHTED
HAMSA kaelakett (metall)
25.80€
Maksudeta: 21.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: HAMSA kaelakett (metall)

Kanna seda talismani kui soovid iseenda energiat kaitsta ja end kurja silma eest varjata.

HAMSA on mind alati lummanud ja eks sellel ole ka oma põhjus, miks see minu jaoks kütkestav on olnud. Hamsa on Lähis-Ida amulett ja sümbol, mis sümboliseerib kõrgema energeetilise võimu kätt. Erinevates uskumustes on Hamsa alati sümboliseerinud kaitset kurja ja ebaõnne eest. Usutakse, et Hamsa toob selle kandjale head õnne, tervist ja küllust ning edu tema tegemistes.

Hamsal on väga palju erinevaid nimetusi või hääldusi, võib-olla oled seda sümbolid kuulnud kellegi poolt kutsutud hameshkiks või hamsa käeks.

Uskumuste järgi on Hamsa Miriami, Aaroni ja Mosese õde ning omakorda Fatma käsi. See, et Hamsa käsi pärineb idamaisest usust, ei tähenda aga seda, et seda sümbolit ei tohiks keegi teine kasutada, kes selle uskumuse järgi ei ela. Hamsat tuntakse peamiselt Islami ja Lähis-Ida usu sümbolina, küll aga on tõestust selle kohta, et Vahemere kaldal antiikaja maal Foiniikias oli see juba kasutusel. Seega ei ole päris see ka teada, kus kohast Hamsa siis tegelikult pärineb. Kes siis veel ei tea, Foiniikia asus Vahemere idakaldal, seal, kus täna asub Egiptus.

Hamsa sümboolika on üle võetud erinevatesse uskumustesse ja erinevates nõidustes on see samuti au kohal. Hamsa on võimas sümbol ja ma ei imesta, miks see on üle võetud erinevatesse uskumustesse.

Hamsa sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühe suurused ning sõrme otsad kaarduvad välja poole. Vahel kujutatakse neid äärmisi sõrmi ka sirgena. Hamsat võib kanda mõlemat pidi, see ei muuda Hamsa tähendust. Tihtipeale on käe labale kujutatud erinevaid sümboleid ja üheks populaarsemaks sümboliks on The Evil Eye ehk kaitsev silm. Kaitsvat silma ühendatakse Hamsaga sellepärast, et võimendada ja ühendada nende kahe sümboli väge. Kes veel ei tea, siis "Kuri silm" kaitseb ära needmiste ja ära sõnumise eest.

Hamsa käel olevad viis sõrme tuletavad selle kandjale meelde, et tuleb enda viite meelt kasutada selleks, et sind kaitsvat energiat tänada ning kiita.

Hamsat kantakse selleks, et tagada endale hingeline ja füüsiline kaitse. Selle kandmine toob edu ja usutakse, et selle kinkides kellelegi aitad sina tema õnnel ning kaitsel tulla.

Näiteks, kui sa leiad Hamsa kujusid või talismane, siis võib neid vabalt hoida kodu kaitse kristallide keskel, et Hamsa saaks kristallidega võimsalt koostööd teha. Kristallid on üks osa kodu maagiast, mida sa saad enda koju luua ja sümbolid on samuti väga olulised ning nende õige kasutamine toob rohkem kui head. Seega, kui sul on Hamsa käsi olemas dekoreeriva eesmärgiga, siis ole hea ja aseta see enda kodu kaitse kristallide komplekti, mille oled loonud enda kodu välisukse kõrvale kaistmaks kodu kõige kurja eest.

Hamsa sümbolit kasuta täpselt seal, kus sa ise soovid seda kasutada, ole loominguline ja tunneta, kus sul seda täpselt vaja on! Hamsa kohta saad lisaks lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi suurus 4x2,5x0,5 mm. Keti pikkus 60 cm. Kaelaketi kogupikkus 64 cm.
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
17.90€
Maksudeta:14.92€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSEENERGIA SUURENDAJA" koosneb Oonüksi kristallidest, mida kauni..
32.20€
Maksudeta:26.83€
Tooted on piiratud koguses. LA TENE erikollektsiooni kaelaehe "DRAVIIT" on kokku pandud Draviidi kristallist, mida kaunistab metal..
32.20€
Maksudeta:26.83€
HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid ..
38.80€
Maksudeta:32.33€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsioon kõrvarõngad "OONÜKS" on kokku pandud Oonüksist ja kullatud hõbedast. OONÜKS&nbs..
36.60€
Maksudeta:30.50€
SININE HAULIIT võtmehoidja aitab sinu koju, töö juurde või autoga sõitmise ajaks stabiilsemat energiat luua. Lisaks kaitseb Sinine Hauliit stress..
15.50€
Maksudeta:12.92€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
22.30€
Maksudeta:18.58€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
34.10€
Maksudeta:28.42€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
15.80€
Maksudeta:13.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.