Menüü
Ostukorv

OOKEANI JASPIS nugget käekett

OOKEANI JASPIS nugget käekett EHTED
OOKEANI JASPIS nugget käekett
12.50€
Maksudeta: 10.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OOKEANI JASPIS käekett nugget

OOKEANI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on omane väga kirju väljanägemine. Ookeani Jaspise põhiliseks tooniks on roheline ja hallikas valge, selles võib leida punakat tooni kuni kollaseni. Kõik Ookeani Jaspised näevad väga erilised välja ja nendel on kõigil ainulaadne väljanägemine. Ookeani Jaspis on eriline kristall, kuna seda leidub vaid Madagaskaril ja see on ainuke koht, kus seda saab kaevandada. Ookeani Jaspise kristalli peetakse kadunud Atlantise hingede kristalliks, kuna sellel on oskus avada inimese hinges sügavam tähendus, sügavamad anded ja oskused, mida eelmiste eludega on enda hinge talletatud. Ookeani Jaspis tõmbab enda poole hingesid, kellel on pikk minevik seljataga ja sügavad kogemused kogetud. See tõmbab sind selle poole sellepärast, et nüüd sellel eluperioodil on vaja mingisugune anne, oskus või teadmine sinu sees avada, sul läheb seda lihtsalt vaja.

Ookeani Jaspis on väga kirju kristall ja kõik kristallid, ehted ning Ookeani Jaspisest valmistatud väeesemed näevad kõik väga ainulaadsed välja. Küll aga on erinevatel värvustel ka omad energiad. Olenevalt millist värvi on just ühes kristallis olemas, siis just need energiad on selles võimsamad ja rohkem esile tõstetud.

Valge, läbipaistev ja sinakas toon - Selles Ookeani Jaspise kristallis on rohkesti Kaltsedoni, mis on ka üks Ookeani Jaspise koostisosadest. Kaltsedon annab sellele heleda ja sinaka värvuse. Sellist tooni kristall kannab endaga kaasas suuremat sorti õnne energiat. Sellel on oskus sind suhtlema suunata ja seda eriti iseenda hinge, intuitsiooni ning Inglitega.

Kollakas, oranžikas ja punakas-pruun toon - Kui Ookeani Jaspises on tugevalt esindatud just sellised toonid, siis see sama Ookeani Jaspis annab sulle väga palju elujõudu ja energiat. Sellist värvi Ookeani Jaspis on energiate taastaja ja on eriliselt kasulik füüsilise keha tervendamise jaoks.

Roheline ja jooneline tekstuur - Roheka ja joonelise tekstuuriga Ookeani Jaspis suunab sinu kehasse ning hinge tasakaalu. See on multifunktsionaalne Ookeani Jaspis, mis kannab väga kõrgelt endaga kaasas Ookeani Jaspise üldiseid energiaid. Mida rohelisem on Ookeani Jaspis, seda kiiremini sa saad selle kristalli energia endasse.

Ookeani Jaspise sees võib esineda kõiki neid ülalpool välja toodud energiaid. See tähendab seda, et kõik need väed on kõrgelt esiletungivad.

Ookeani Jaspis muutub iga aastaga aina haruldasemaks, seega võib tekkida olukord, kus seda enam ei leidu. Kui sul on mõni Ookeani Jaspise kristall, ehe või väeese, siis hoia seda hoolega.


OOKEANI JASPISE käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):


Ookeani Jaspis suurendab kannatlikkust ja maandab impulsiivset käitumist või suhtumist. Ookeani Jaspis aitab täna sulle tunduvat negatiivset olukorda positiivselt näha ehk mõista miks mõni probleem sulle antakse ja mida sa sellest õpiksid.

- Aitab avada eelmistes eludes õpitud andeid ja oskusi.

Suurendab enesekindlust suhtlemisel ja seda on hea paremal käel kanda, kui tunned, et sa ei julge end avada isegi siis, kui sa tegelikult seda soovid teha. Seda on hea vasaku käe peal kanda, kui soovid, et sinu ellu tuleks sõpru juurde.

- Ookeani Jaspis on äärmiselt positiivse loomuga, see kristall on täpselt siis kasuks, kui tunned, et sul on vaja midagi "edasi tõukavat". Ookeani Jaspis toob positiivust ja aitab negatiivsetest või kohati ka takistavatest emotsioonidest vabaks lasta. Aitab sul elada nii, et sa ei võtaks väga tõsiselt teiste inimeste negatiivsust.

- Aitab sul keskenduda pigem elu positiivsematele külgedele, kui negatiivsetele. Aitab lahti saada pessimismist.

- Kanna seda käeehet, kui tunned, et sooviksid paremat koostööd saada suhtes, sõpruses või töökaaslastega paremal suhtlustasandil olla. Ookeani Jaspis aitab sul endal teistesse inimestesse paremini suhtuda ja vastupidi ka neil sinusse positiivselt suhtuda.

- Ookeani Jaspis on tervendajate kristall, see aitab tervendajal leida tasakaalu enda energia jagamise osas. Kui tervendaja kannab endaga kaasas Ookeani Jaspist, siis Ookeani Jaspis õpetab piiri pidama enda energia jagamise osas. See ei lase sul enda energiat tühjaks jagada.

- Ookeani Jaspis on teada tuntud oma omaduste poolest, milleks on loomingulisuse avanemine ja uute ideede tekkimine. See on kristall, mis paneb sind teistpidi mõtlema ja nägema asju sellise nurga alt, kuidas sulle näha on kasulik. See on kristall, mis aitab sul olla fantaasiarikka mõtlemismaailmaga ja samas aidates sul ka inspiratsiooni koguda igalt poolt, kus sa esialgu võiksid tunda, et see oleks pea võimatu. 

- Ookeani Jaspis on elurõõmukristall, mis õpetab sind igast väiksemast asjast rõõmu tundma. See kristall avab sinu silmad nendes kohtades, kust sul on võimalik enda hingele head leida, ja aitab keskenduda sinu ümber kõigele väiksele, mis loob terviku. Kristall, mis annab sulle võimaluse nautida hetke, milles eksisteerid.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ookeani Jaspise käe peal kandmine aitab tervendust anda järgmistele probleemidele:

- Aitab ainevahetust kiirendada, immuunsust tugevdada, vitamiinidel kiiremini kehasse jõuda ja verd puhastada.

- Tugevdab üleüldiselt keha vastupanuvõimet erinevatele haigustele ja kiirendab vere uuenemist.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ookeani Jaspis kõige enam KALASIDJÄÄRASID ja VEEVALAJAID.

NUMEROLOOGIA

Ookeani Jaspis on 12. kuupäeval sündinute õnne-, heaolu- ja enese üles leidmise kristalliks. Ookeani Jaspis abistab sind, kui sa oled 12. kuupäeval sündinud, aidates sinu ellu tasakaalu tuua ja säästa sind meeleolukõikumiste eest. Ookeani Jaspis aitab üles leida selle loomingulise ande, mille 12. kuupäev on sinule selleks eluks kinkinud, mida sa saad selles elus kasutada. Kui see on leitud, aitab Ookeani Jaspis su loomingulise avada ja leida selle kõige jaoks väljundi. 

Ookeani Jaspist võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Rosmariini viiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 17-18 cm. Pärl ca 0,8 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.