55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

DALMAATSIA JASPIS ripats kilpkonn (metall)

  • 9.40€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS ripats kilpkonn (metall)
  • Saadavus: Laos


DALMAATSIA JASPISE kristallile on omane mustad täpid hallil kristallil. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on kas Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, kristalli hallikas osa on kombineeritud Kvartisdest, seega on see mõnusalt kirju taustaga kristall. Dalmaatsia Jaspist võib leiduda ka sinist ja rohelist värvi. Dalmaatsia Jaspist leitakse või kaevandatakse peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspist on väga lihtne värvida, nii nagu ka tavalist Ahhaati, et võimendada selle kristalli jõudu, mida omakorda kasutatakse maagiarituaalides. 


Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervenduskristall ja sobib väga hästi just laste tervendamiseks. Dalmaatsia Jaspisel on unikaalne oskus, mida teiste kristallide sees ei ole - selleks on kättemaksmine positiivses võtmes. Dalmaatsia Jaspis lummab neid, kellele on ülekohut tehtud ja kes sooviksid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspist kantakse endaga, kui soovitakse konkreetsele kurjale inimesele karmat ligi tuua ja tema poolt seotud probleemile lahendus tuua.

KILPKONNAD elavad üldiselt väga kõrge eani ja seega peetakse kilpkonna kõrge ea, ilusa elu, tervise kaitse ja tasakaalu sümboliks. Kilpkonna sümbol aitab enesekindlalt ühes suunas liikuda ning oma soove ja ambitsioone täide viia, ilma alla andmata. Kilpkonna sümbol toob head materiaalset õnne ja seega kombineerides seda õigete kristallidega, aitab seda kõike veelgi rohkem saavutada. Kilpkonnad loovad kodu seal, kus nad on ja seega õpetavad ka meid elama hetkes ja nautima hetke, kus me viibime.


DALMAATSIA JASPIS JA KILPKONN


Dalmaatsia Jaspise kilpkonna talisman aitab muuta tervise tugevaks, vastupidavaks ning see toetab emotsionaalset tervenemist. See talisman aitab selle kandjal end vabalt väljendada ja tugevamaks muuta tema suhtlemisoskusi. See julgustab suhtlema ja uute inimestega tutvuma. 


Loomakese talismane võib peale kaelas kandmise ka riputada unenäopüüdjate külge, jaki või mõne teise eseme külge. Loomakese talismanid sobivad ennekõike lastele kandmiseks, kuna loomade sümbolid tugevdavad kristallide toimet ja kaitset. Seega nendes on eriline vägi koos kaitseomadustega olemas.

Dalmaatsia Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Dalmaatsia Jaspise kandmine aitab sul märgata ohtu enne, kui see on sinuni jõudnud, tekitades ärevustunde.

- Kanna Dalmaatsia Jaspise talismani siis, kui tunned, et sinu üle on ebaõiglaselt kohut mõistetud ja sa soovid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspis suunab kurjuse tagasi allikasse, tuues talle endale probleemi kaela ja samal ajal paljastades selle valeliku inimese, kes on sulle kurja teinud. Üldiselt ma soovitan seda kanda siis, kui keegi on salakavalalt valetanud ja lavastanud süüdi süütu inimese.

- Dalmaatsia Jaspis aitab neid, kes ei suuda enda lapsepõlvest lahti lasta, lapsepõlves juhtunud traumadest üle saada või kes ei suuda suureks kasvada ja enda tegude eest vastutada.

- Dalmaatsia Jaspis aitab suitsetamisest lahti saada, aidates suitsetamisvajadust ära võtta ja mõtted mujale viia. Kandke Dalmaatsia Jaspist koos Suitskvartsi ja Gagaadiga, kui soovite veelgi võimsamat kristalliteraapiat suitsetamisest vabanemiseks.

- Dalmaatsia Jaspis on töökristall neile, kes tegelevad loomade treenimistega või kelle töö on seotud loomade hooldamisega. Dalmaatsia Jaspis aitab loomaga kontakti saada ja mõista teda paremini. Dalmaatsia Jaspis aitab ära tunda looma terviseprobleemid ja oma mõtted talle kiiremini edasi anda.

- Kandke Dalmaatsia Jaspist, kui te tegelete pilatese või joogaga. Dalmaatsia Jaspis aitab keskenduda eesmärgile, süveneda treeningusse ja meditatsiooni.

- Dalmaatsia Jaspis hakkab inimesele kõige enam meeldima sellel eluperioodil, kus ta on oma eluga kuidagi ummikusse jooksnud või kinni jäänud. Dalmaatsia Jaspis tõmbab pilke, kui inimene ise elab nii-öelda "nõiaringis". See tähendab seda, et käib ühte ja sama vana rada pidi, mis ei tööta ning mis viib ainult allamäge. Dalmaatsia Jaspis aitab sellisest eluperioodist välja tulla, tuues uuesti valguse, lootuse ning häid võimalusi. Dalmaatsia Jaspis annab uue suuna taas kätte. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

-suitsetamine, kopsumahu suurendamine,

- nahalööbed, nahahaigused, allergilised reaktsioonid naha peal,

- luupainajad

- aitab närve ja lihaseid taastada, seega hea kristall erinevate traumade taastusravi ajal

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Dalmaatsia Jaspis kõiki tähemärke võrdselt. 

Dalmaatsia Jaspise ehteid soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada vähemalt korra kuus Salvei eeterliku õli, rituaaltaime või viirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,1*1,4*0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.

Sildid: DALMAATSIA JASPIS, Ehted, ripats, looma sümbol, lapsed, kilpkonn, kilpkonna sümbol, dalmaatsia jaspis ripats kilpkonn, materiaalsus, kodu, nautimine, tasakaal, tervis, kõrge iga, tervis, oht, kurjus, lapsepõlv, loomad, kontakt loomaga, pilates, jooga, lootus, suitsetamine, nahk, nahalööve, allergia, luupainaja, närv, lihased, trauma

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja