Menüü
Ostukorv

ROOSA OPAAL päikeseratas

ROOSA OPAAL päikeseratas EHTED
ROOSA OPAAL päikeseratas
26.00€
Maksudeta: 21.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA OPAAL päikeseratas

Võimalikud valikud

ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb Opaalist, Palügroskiidist ja Kaltsedonist. Opaal ise on mitmeid miljoneid aastaid vana kristall, mis tekkis Ränidioksiidi ja vee kokku saamisel, mis hiljem kivistus Opaaliks. Roosa Opaal pärineb peamiselt Peruust ja Austraaliast. Need on kaks riiki, kust on pärit ka meie Opaalid. Roosa Opaal on kristall, mis kannab kaasas Opaali tugevaid energiad ja lisaks ka endale omast armastuseenergiat, mis teeb sellest kristallist väga kiire ja tõhusa hingeelu tervendaja.

Roosa Opaal on suurejooneline armastusekristall, mis täidab südames olevaid unistusi. Roosa Opaal on tugevalt seotud Südametšakraga, see stimuleerib selle tööd, avab seda ja suurendab armastusetunnet igal tasandil. Võib öelda, et Roosa Opaal on Roosa Kvartsi kõrval üks universaalsemaid armastusekristalle, küll aga töötab see efektiivsemalt romantiliste sidemete loomisel, hoidmisel ja nende sügavamaks muutmisel. Roosa Opaal annab sulle võimaluse täide viia unistusi, mis on seotud suhetega. Ideaalne kristall, mida hoida enda elus, et armastus sind selles elus üles suudaks leida.

Roosa Opaal on tingimusteta armastuse ja hingesugulase-kaksikleegi ühendamise kristall, mis avab Südametšakra puhtale armastusele, aidates sul hästi käituda teistega ja kõigega, mis sind ümbritseb. Roosa Opaal vabastab Sinu hinges kõik energiad, mis takistavad Sul temaga  ühendust saada. Kui oled juba sellises suhtes, siis tugevdab ja võimendab see teie sidet, kinkides juurde palju armastust.

Roosa Opaal takistab sul teiste inimestega halvasti käituda, luues blokaadi impulsiivsete sõnade rittaseadmise ning tegude tegemise vahele. Roosa Opaal muudab sind paremaks inimeseks ja aitab sul ka iseendaga paremini käituda, tervendades sinu mõttemaailma, muutes seda ilusamaks ja helgemaks. Seetõttu on Roosa Opaal, kui soovid end armastusele rohkem avada ja olla ise üks suur armastus, väga kaunis energiatervendaja.

Roosa Opaal on väga hapra koostisega selle veesisalduse tõttu ja seda ei tohi Päikese käes laadida. Päike pleegitab Roosat Opaali ja võib seda isegi hapramaks muuta.

ROOSA OPAALI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Roosa Opaal on suurejooneline armastusekristall, mis täidab südames olevaid unistusi. Roosa Opaal on tugevalt seotud Südametšakraga, see stimuleerib selle tööd, avab seda ja suurendab armastusetunnet igal tasandil. Võib öelda, et Roosa Opaal on Roosa Kvartsi kõrval üks universaalsemaid armastusekristalle, küll aga töötab see efektiivsemalt romantiliste sidemete loomisel, hoidmisel ja nende sügavamaks muutmisel. Roosa Opaal annab sulle võimaluse täide viia unistusi, mis on seotud suhetega. Ideaalne kristall, mida hoida enda elus, et armastus sind selles elus üles suudaks leida.

- Roosa Opaal kaitseb seda, mis sinu jaoks kallis ja seda, kuhu kuulub sinu süda. Roosa Opaal kaitseb sinu tundeid, sinu emotsioone, kodu, perekonda, suhet ja armastust. Ükskõik, mida sa armastad, seda see kristall kaitseb. Tegemist on Südametšakraga ühenduses oleva kristalliga.

- Roosa Opaal on kristall, mida on kasulik endaga kaasas kanda, kuna sellel kaunil kristallil on oskus vabastada sind vanadest ahelatest ja endale seatud piirangutest, mis on sulle kahjulikud.

- Kanna Roosat Opaali koos Punase Tiigrisilma kristalliga, kui sa soovid vabaks lasta kedagi enda minevikust. Nende kahe kristalli vägi aitab vabaks saada vana armastuse peale mõtlemisest, aidates sul eluga edasi minna ja jätta minevikku inimene, kes sind enam tegelikult ei vääri.

- Roosa Opaal aitab UUEL ARMASTUSEL sinu ellu tulla, aidates tervendada sinu energiat ja õpetades sind armastust vastu võtma. Seda kristalli on hea kanda neil, kes soovivad endale kaaslast leida. Kui sul on kaaslane juba olemas, siis see tervendab sinu vanu armastuse haavu.

- Noortel tüdrukutel soovitan ma Roosat Opaali kanda, kuna see aitab õppida iseennast armastama ja väärtustama. Kui noor tüdruk on sellises faasis, kus ta ei ole endaga rahul, siis ta hakkab endale emotsionaalseid probleeme tekitama. Roosa Opaal õpetab iseennast armastama, endas ilu nägema ja end parandama nii, et sellega ei kaasneks stressi.

- Kristall, mis õpetab sulle iseenda tasakaalustamist. Roosa Opaal aitab sul rahu leida ja on ääretult kasulik just sellisel hetkel, kus sa tunned, et sa sooviksid iseenda elust põgeneda. Põgenemisevajadus annab märku sellest, et hinges puudub tasakaal. Roosa Opaal aitab just selle probleemi vastu.

- Roosa Opaal õpetab teiste inimeste vastu parem olema, aidates ka perekonnaarmastust suurendada, õpetades armastust jagama ilma seda vastu saamata. Roosa Opaal on väga kasulik värskele emale, kes peab alles õppima emaks olemist.

- Aitab vabaks lasta nendest inimsuhetest, mis võivad olla sõprused, mis on sulle väga mürgised. Roosa Opaal puhastab sinu ümbert ära inimesed, kes sind mürgitavad.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosa Opaal on tervendajakristall kopsude jaoks. Eriti kasulik on sellisel juhul kanda Roosat Opaali talismanina, sest siis on see otse Südametšakra kohal.

- Roosat Opaali kasutatakse südame tervendamiseks. See on kasulik kristall siis, kui on probleeme südamerütmihäiretega, südamepuudulikkusega, kõrge vererõhuga või südamenärvide ülitundlikkusega.

SÜDAMETŠAKRA

Roosa Opaal on Südametšakra tervenduskristall, millel on oskus parandada haavu, mille sa oled ennekõike ise endale loonud. Roosa Opaal aitab "enesepiitsutamisest" vabaks saada ja taastab sinu enesekindlust. Õpetab iseennast armastama ja väärtustama.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub see kõiki ülitundlikke sodiaake võrdselt. Otseselt ei ole Roosa Opaal ühe sodiaagi kristall, kuid kõige enam annab see emotsionaalset leevendust ning armastuseõnne SKORPIONITELEKAALUDELE, VÄHKIDELE ja KALADELE. Roosa Opaal on kõikide nende vee-elemendi esindajate ühine armastuseõnnekristall. Roosa Opaal toob armastust ja teineteisemõistmist suhtesse, kus on üks nendest tähtkujudest. Eriliselt kasulik on Roosa Opaal veel neile, kus suhtes on mõlemad vee-elemendi esindajad. Näiteks, kui suhtes on Kalad ja Vähk või hoopis Skorpion ja Skorpion. Kui sinu armastatu on üks neist vee-elemendi esindajatest, siis hoia oma kodus kindlasti ühte või lausa mitmeid Roosasid Opaale. Seda kristalli on kasulik hoida koos teiste armastusekristallidega, enda ja kaaslase pildi ees või magamistoas. Roosa Opaal aitab ebakõlasid vähendada, muuta suhet mõistvamaks, tasakaalukamaks, kirglikumaks ja sügavamõttelisemaks. Täpselt nii nagu Vähk, Skorpion ja Kalad seda ka soovivad. Loe pikemalt artiklist SIIT.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Roosa Opaal armastuseõnne, armastuse leidmise ja suhte parandaja kristall neile, kes on sündinud eluteenumber 2 all.

Roosat Opaali soovitan ma laadida Apofülliit geoodi ja Kõrberoosi geoodi peal ja puhastada aeg-ajalt Orhideeviiruki või Ylang Ylangi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega ketti.
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
5.80€
Maksudeta:4.75€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
31.00€
Maksudeta:25.41€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
24.90€
Maksudeta:20.41€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
43.40€
Maksudeta:35.57€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Pilt on illustreeriv. Auguga Malahhiit, Tsitriin ja Päikesekivi ei kuulu kaelavõru juurde.Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete ..
12.60€
Maksudeta:10.33€
KUNTSIIT on imeline armastusekristall, millel on oskus inimese hinge sügavustesse juurduda ja seal oma tööd tegema asuda. Sellel on oskus leevend..
38.80€
Maksudeta:31.80€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.