55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

OONÜKS-MARMOR ripats poolkuu

  • 3.50€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS-MARMOR ripats poolkuu
  • Saadavus: Laos


OONÜKS-MARMOR on üks Oonüksi liikidest, millele on iseloomulikuks tooniks valge kuni beež väljanägemine. Heleda osa sees leidub tihti rohekat kuni tumepruuni laineid ja ebakorrapärasusi. Oonüks-Marmori kristall meenutab oma joonelise struktuuri tõttu ka Ahhaati. Oonüks-Marmor pärineb peamiselt Türgi ja Armeenia lähistelt. Teiseks suuremaks leiupaigaks on Argentiina ja Mehhiko. Oonüks-Marmor on oma hinna poolest väga odav ja seda sellepärast, et Oonüks-Marmorit on väga palju ning seda on lihtne ka töödelda.


Oonüks-Marmor on kristall, mis sümboliseerib tasakaalu, füüsilise ja vaimse maailma vahel eksisteerivat harmooniat, rahu ja energiate liikumist. Lisaks aitab see kristall filtreerida inimese peas olevad mõtteid, aidates ebavajalikul infol peast kaduda ja vajalikul infol esile kerkida. Seetõttu on see hea mõtete filtreerija, mis aitab selgust tuua. Sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nad ei suuda informatsiooni enda peas filtreerida. 


POOLKUU sümboliseerib uuendusi, uut algust, uusi võimalusi, värskendavat energiat ja jõu kogumist. Kui nii võimas sümboolika kokku panna mõne konkreetse kristalliga, siis saavad kokku kaks müstilist väge omavat elementi - kuu ja kristall. Poolkuu kristalli ripatsite tähendused on kõik erinevad, kuna kristall, millest poolkuu on valmistatud, annab kuu sümboolikale uute võimaluste jõu, aga just selle, mida see kristall endas kannab.


OONÜKS-MARMOR JA POOLKUU


Oonüks-Marmori poolkuu on pingeid maandava toimega. Kristallehe, mis aitab emotsionaalset tasakaalu leida ja rahustab ärevaid energiaid hinges. Tõeline abiline sulle, kui sa otsid enda elus rahu ja ei suuda rahu ise luua.


Oonüks-Marmori kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Oonüks-Marmor on kristall, mis aitab tagada sulle südamerahu. See leevendab pingeid, stressi ja aitab stressirohkes olukorras hakkama saada. Kui sa tunned, et sinu pingetaluvus on väga madal, siis Marmor-Oonüks aitab sul selles osas muutuda. See muudab sind vastupidavaks ning emotsionaalselt stabiilsemaks inimeseks.


- See kristall parandab sinu suhteid lähedastega, aidates sinu ellu suhteõnne tuua. See õpetab sind olema avameelne enda tunnete osas, parandada sinu suhtlemisoskust ning aidata sul suhteid luua. See on kasulikuks abiliseks nii peresuhete, sõprussuhete, kui ka intiimsuhete tervendamisel.


- Oonüks-Marmor sobib kõige enam inimesele, kes on väga haavatav ning kes soovib enda ümber luua tugevama kaitsekilbi, kui see üldiselt on. Oonüks-Marmor ei lase haavuda teiste inimeste öeldu pärast, see õpetab sind olema tugevam ning iseseisvam inimene.


- See kristall aitab sul end hästi ja lõõgastatuna tunda, suurendades sinu üleüldist heaolu. Samas on tegemist Oonüksi väega, millel on tugevad kaitseomadused. See aitab luua sinu ümber kaitsemehhanismi, mis takistab ebaõnnel sinu ellu sisenemist.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Sellel kristallil on oskus muremõtteid eemale juhatada. Kui sa oled ülemuretseja ja pidevalt lähed hirmude pärast endast välja, siis lase sellel kristallil end tervendada. See julgustab sind nägema elu positiivsemas valguses. See aitab ravida alateadvuses olvaid hirme, mis takistavad sul igapäevast elu nautimast.


- Oonüks-Marmor on kristallimaailmas suurepärane antidepressant, võimaldades sul kristalliteraapia kaudu enda stressitaset maandada. Kanna seda pikaajaliselt, kui soovid hingerahu tagasi saada. Lisaks Oonüksile-Marmorile on suurepäraseks abiliseks sulle Ajurveeda ravimtaim Rodioola, millel on rahustav ja pinget maandav toime.


TŠAKRA


Oonüks-Marmor aitab aktiveerida Kroontšakrat ja Juurtšakrat samaaegselt. Kui need kaks Tšakrat üheaegselt tööle asuvad, siis kogu Tšakrasüsteem saab elujõudu. See aitab vabastada lootusetuse tunnet, hirme, kurbust ja viha. See süstib elujõudu, annab edasilikumiseks motivatsiooni ja inspiratsiooni.


Oonüks-Marmorit võid laadida Hematiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Eukalüpti või Teepuu eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.


Tehniline
Mõõdud ca 2*1,5*1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Sildid: OONÜKS-MARMOR, Ehted, ripats, oonüks-marmor ripats, oonüks-marmor ripats poolkuu, tasakaal, positiivsus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja