Menüü
Ostukorv

TANGERIIN AURA ripats tipp paelaga

TANGERIIN AURA ripats tipp paelaga EHTED
TANGERIIN AURA ripats tipp paelaga
15.50€
Maksudeta: 12.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TANGERIIN AURA ripats tipp paelaga


TANGERIIN AURA on tehtud Mäekristalli kuumutamisel, kuhu on lisatud rauda, vaske ja kulda. Tangeriin Aura saab kuumutamise tagajärjel endale jäädava väljanägemise ja värvuse. Kuld on see, mis muudab Tangeriin Aura oranžikaks.


Aurakristallid on ühed New Age ehk uue ajastu kristallid, mille on inimesed ise puhtast Mäekristallist valmistanud, kuumutades kristalli ja lisades kuumutamisprotsessis juurde erinevaid metalle, mis annavad Aurakristallile oma värvuse. Mina olen Aurakristallidest lummatud ja usun, et see tuleenergia, mis nendesse jäädavalt antakse, annab neile jõudu juurde. Aurakristallile antud värv on jäädav.


Tangeriin Aura on sobilik neile, kes soovivad enda enesekindlust suurendada ja piisab juba sellest, et sa kannad ühte sellist kristalli endaga kaasas. Tangeriin Aura suudab välja tuua inimeses peituvad varjatud anded. Tangeriin Aural on oskus tugevdada me üldist iseloomu, aidata leida õige tee, mida mööda käia ning suurendada ükskõik millist olemasolevat oskust.


Aura Kvartsid kõik on väga võimsad, kuna need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis omakorda muudab kristalli kiiretoimeliseks ja jõuliseks. Kõiki Aura Kvartse kasutatakse intuitsiooni tugevdamiseks ja maagiate elluviimiseks.


TANGERIIN AURA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tangeriin Aura on sulle väga kasulik kristall, kui mõni sinu südamesoov on jäänud tahaplaanile seetõttu, et sa oled sellega kord ebaõnnestunud. Tangeriin Aura aitab elus edasi liikuda ja enda unistuste nimel vaeva näha, ükskõik kui raske on teekond seni olnud. Hoia seda kristalli enda elus, et leida taas üles motivatsioon uuesti üritada.

- Tegemist on suurepärase eelmiste elude tervendajaga. Tangeriin Aura aitab mõista sul iseenda isiklikke probleeme, aidates leida nende ületamiseks lahendusi. Tangeriin Aura aitab jõuda järelduseni, millised probleemid on selle elu karma ja mille oled eelmistest eludest endaga kaasa haaranud. See aitab leppida iseenda negatiivsete külgedega ja seeläbi hakata leidma lahendusi nende tervendamiseks.

- Tangeriin Aura aitab lahti saada seksuaalsetest blokaadidest, mis asuvad meie alateadvuses ning selleks tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

- Tangeriin Aura aitab eluraskustega silmitsi seista ja nendele enda poolne vastulöök anda. Tegemist on Aurakristalliga ja juba see viitab selle tohutule väele. Ühtegi Aurat ei tasuks alahinnata, need on tänapäeva eluga hakkama saamiseks vajalikud kristallid. Tangeriin Aura aitab mõista, kuidas ületada raskused, mis sinu elus on ja kuidas end tugevana nende keskel hoida. Tangeriin Aura aitab probleemidele lahendusi tuua. Kui sul on väga raske eluperiood, siis tasuks kindlasti igapäevaselt Tangeriin Aura endaga kaasas kanda.

- Kasutage Tangeriin Aura erinevate intuitsiooniga, selgeltnägemisega või ennustamisega seotud kristallidega, kuna see aitab sellistel protsessidel kiiremini toimida. 

- Tangeriin Aura tervendab ka Kolmanda Silma, avades selgeltnägemiskanalid.


- Tangeriin Aura on ka küllust suurendava väega. 


RAVITSEMINE


- Tangeriin Aura annab selle kandja Auravälja energiat, mis suudab inimese keha ennast tervendama suunata. See on oluline tervenduskristall pea võimatute haiguste tervendamisel. Kui tervis on allamäge liikumas, lagunemas ja on tunne, et tervendust ei ole võimalik saada, siis Tangeriin Aura suurendab eluenergiat kogu kehas. See omakorda annab võimaluse taastumiseks. 

- Tangeriin Aura koos Punase Jaspise ja Punase Aventuriiniga aitavad tervendada reproduktsiooniorganeid


-  Tangeriin Aura koos Mäekristalli ja Sammalahhaadiga aitavad tervist edendada ja haigustest kiiremini paraneda


- Tangeriin Aura aitab tervendada inimese seksuaalsemat poolt, tegemist on Sakraaltšakra tervendajaga ja seetõttu on sellel ka selline vägi. Tangeriin Aura aitab tasakaalu viia seksuaalse poole, aidates üliseksuaalsusel taanduda ja selle energia täieliku puudumise juures avada selle energia kasvu. 


SAKRAALTŠAKRA


Tangeriin Aura on teise ehk Sakraaltšakra kristall. See aitab sul ennast aktsepteerida sellisena, nagu sa oled. See on enesega rahu tegemise kristall. Rahu saab leida, kui sinu Sakraaltšakra energiad on paigas. Et neid paika saada, seda aitab saavutada Tangeriin Aura kandmine või sellega enda tervendamine, näiteks meditatsiooni ajal kasutamine.


JUURTŠAKRA

Tangeriin Aura on seotud ka Juurtšakraga, mis tähendab seda, et see aitab tervendada ja ravitseda järgmiseid probleeme: viljatus, tõstab viljakuse energiat kogu eeterkehas, naistehaigused, meestehaigused, hormonaalsed probleemid.

PÄIKESEPÕIMIK

Tangeriin Aura mõjub veidi ka Päikesepõimiku Tšakrale, mis tähendab seda, et see avab inimese olema positiivne ja humoorikas. Kui sa tunned, et oled liialt vaoshoitud ja ei suuda enda emotsioone piisavalt väljendada, siis Tangeriin Aura on sinu jaoks ideaalne.

SODIAAK

Kõige enam soovitan ma Tangeriin Aura tähtkujudest neile, kes on sündinud LÕVIDE või KALADE tähemärgi all. Neile on Tangeriin Aura küllust, edu, õnne, kuulsust ja rikkust toova toimega. Kui sa oled Lõvi või Kalad, siis on kasulik Tangeriin Aurat kanda või enda kodus hoida, et see tooks head õnne ja materiaalse õnne kasvu. Kanna seda kaasas, kui soovid enda ümber luua ja ligi kutsuda eriliselt palju õnne.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tangeriin Aurat laetakse Šampanja Aura geoodiga, puhastatakse Palo Santo või Muskaatpähkliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Tipu mõõdud ca 4*1 cm. Tipp on traadist kullavärvi ripatsiga paelaga ühendatud. Toode sisaldab musta paela, paela pikkus ca 90 cm, pikkus reguleeritav.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.