Menüü
Ostukorv

VIKERKAARE OBSIDIAAN ripats tipp (metall)

VIKERKAARE OBSIDIAAN ripats tipp (metall) EHTED
-25 %
VIKERKAARE OBSIDIAAN ripats tipp (metall)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
11.63€
15.50€
Maksudeta: 9.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIKERKAARE OBSIDIAAN ripats tipp (metall)

VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulikult Vikerkaare Obsidiaani vägi, lisaks tulevad välja teatud Musta Obsidiaani energiad.

VIKERKAARE OBSIDIAAN vabastab minevikutraumasid ja tervendab. Motivatsioonikristall neile, kes ei suuda ise end motiveerida.

Vikerkaare Obsidiaan on õrna hingega inimeste kristall. See kristall töötab inimene energiaväljaga ettevaatlikult, suunates oma tervendavaid omadusi järk-järgult inimese Auravälja. Sobib inimesele, kes on energiatele tundlik ja kelle jaoks on keeruline valida oma ellu õigeid kristalle. Vikerkaare Obsidiaani võivad kasutada loomulikult kõik, kuid just nendele õrnadele hingedele on see ääretult kasulik valik.

Tegemist on minevikutraumasid vabastava ja tervendava kristalliga. Vikerkaare Obsidiaan aitab iseendas ärritamata liikuda pimedatesse kohtadesse, mis on võib-olla paljude sinu tänaste probleemide põhjuseks. Alateadvus on täis energiaid ja mälestusi, alateadvust tuleb tervendada, vastasel juhul koormame selle üle. Vikerkaare Obsidiaani soovitan ma sul endaga kaasas kanda, et see saaks vabastada sinu alateadvusest selle, mis ei tohiks sinna kuuluda. See aitab teha vaherahu nii mõnegi minevikuprobleemiga.

Vikerkaare Obsidiaan aitab ära hoida sinu negatiivset kahekõnet iseendaga. Seda juhtub, kui stressi on palju. Vikerkaare Obsidiaan aitab endasse paremini suhtuda, endaga läbi saada ja muuta eluvaadet optimistlikumaks.

See on väga kasulik kristall ajal, mil inimene läbi elanud mõne trauma või šoki. Vikerkaare Obsidiaan aitab sellest võitjana välja tulla, ei lase elul seisma jääda, motiveerib edasi liikuma ja tegutsema. Vikerkaare Obsidiaan on motivatsioonikristall neile, kes ei suuda end ise motiveerida. 

MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab enda energia edasi kiirelt ja selle kristalli kõrvale on alati vaja leebemaid kristalle, nagu näiteks Roosa Kvarts, Lumikvarts jne. ,et selle mõju meile närvilisust ei põhjustaks. Must Obsidiaan kaitseb silmast-silma kriitika eest ning selle kandmine aitab takistada teistel inimestel füüsiliselt teile liiga teha. Musta Obsidiaani peidetakse maja või aia nurkadesse, et kaitsta enda kodu vägivaldsete inimeste eest. Musta Obsidiaani kombineerimine Musta Turmaliiniga ning nende kristallide puude alla peitmine takistab ära needmist. Kõige paremini toimivad need kristallid kase puu juurte vahel. Musta Obsidiaani kasutavad nõiad ja ravitsejad enda seansi ruumide kaitsmiseks ning selleks peidetakse need kristallid toa ukse kõrvale.

Must Obsidiaan on nende inimeste õnne kristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnne toovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

Must Obsidiaan on väga tugev Aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Seda selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

Must Obsidiaan kaitseb energia rünnakute ja energia-vampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda mineviku haavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

Musta Obsidiaani kasutatakse selleks, et mõista miks sa oled antud hetkel sellises elufaasis ja sellistes olukordades nagu elu on sulle hetkel ette seadnud. See toob selgust ja mõistmist.

Kui sa seda kristalli kasutad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

Kanna Musta Obsidiaani koos Rodokrosiidiga, et vabastada end kahjulikust suhtest. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik neile, kes reaalselt saavad aru, et see suhe, kus sa oled, hävitab sind. Sobib neile, kes ei suuda sellisest suhtest välja tulla. Kristallid annavad emotsionaalset abi. 

Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda, aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

Must Obsidiaan kaitseb sinu kodu närvilisuse ja negatiivse energia eest

Must Obsidiaan on kristall, millest on kasulik luua enda kodule kaitsevõrgustik. Must Obsidiaan eemaldab närvilisuse, aidates kodul olla selline koht, kus sa tuled ja sa suudad selles puhata. Must Obsidiaan blokeerib ära energiad, mis põhjustavad närvilisust. Näiteks, kui keegi pereliikmetest, kes majas elab on loomult närviline, siis Must Obsidiaan on see kristall, mis ei lase sellel inimesel enda närvilisust koduseintevahel väljendada, aidates hoopis tema probleemi ära tervendada. Lisaks sellele on Must Obsidiaan kristall, mis blokeerib ära majapidamises oleva kiirguse, mis tekib näiteks elektroonikast. Must Obsidiaan ei lase energiatel väga kergelt negatiivseks muutuda. See, kuidas kristallivõrgustikku enda kodule luua, selle kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Intuitsiooni kaitsmine

Intuitsiooni tuleb kaitsta energia vampiiride eest, et see meie seest ära ei kaoks või, et keegi ei suunaks meile valet informatsiooni. Selleks kantakse Musta Obsidiaani ja Ametüsti talismanina.

Tõe välja selgitamine 

Kombineerige Must Obsidiaan Musta Kuukiviga ning hoidke neid padja all, uinudes mõelge probleemile või müsteeriumile, millele olete pead vaevanud ning küsige iseenda käest küsimus "näidake mulle tõde?" ning läbi une saate vajalikud vastused kätte.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Musta Obsidiaani kasutatakse ravitsemise eesmärgil mao häirete, liigse maohappelisuse korral, aitab maohaigustest kiiremini üle saada, mis on bakteriaalsed või viirusest põhjustatud.
  
- Depressioon, stress, viha, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, liigesevalud. Eriti kasulikuks kristalliks on Must Obsidiaan meestele, kellel on liigestega probleeme. 

- Must Obsidiaan aitab tervendada kurba hinge, kes on kannatanud seksuaalse vägivalla ja ahistamise all. See on kristall, mis aitab väga õudsetest mälestustest vabaneda ja unustada seda kogemust.

- Soovitan Musta Obsidiaani kanda tervendustööd tegevatel inimestel. Soovitan neile, kes on ise tervendajad ja arstid. See kristall aitab sind kaitsta teise inimese haiguse eest ehk selle eest, et sa enda Aurasse patsiendi haigust edasi ei laseks.  

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSESID ja AMBUREID. See kristall on nende kaitsekristall. Eriliselt hästi mõjub Must Obsidiaani nende tähemärgi esindaja meestele. Meestele on see ideaalseks stressi leevendamise kristalliks.

Must Obsidiaan on kristall, mis on KALJUKITSEDELE  väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemisel. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

Musta Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Ripatsi kogupikkus va 4,3 cm. Kristall ca 3x0,8x0,7 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall..
5.25€ 7.00€
Maksudeta:4.37€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulik..
8.60€
Maksudeta:7.17€
MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ü..
13.43€ 17.90€
Maksudeta:11.19€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loo..
2.30€
Maksudeta:1.92€
La Tene kõrvarõngad "VIKERKAARE OBSIDIAAN" on kokku pandud Vikerkaare Obsidiaanist ja 925 hõbedast.VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obs..
19.50€ 26.00€
Maksudeta:16.25€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.75€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.50€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
22.00€
Maksudeta:18.33€
TÄHT-RÜOLIIT on üks Rüoliidi liikidest, millel on olemas kõik omadused, mis on Rüoliidil. Lisaks on sellel kristallil vägi, mis muudab kõik Rüoli..
5.50€
Maksudeta:4.58€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.