Menüü
Ostukorv

MUST AHHAAT (sõrmus 3mm)

MUST AHHAAT (sõrmus 3mm) EHTED
MUST AHHAAT (sõrmus 3mm) EHTED
Uus
MUST AHHAAT (sõrmus 3mm) EHTED
MUST AHHAAT (sõrmus 3mm) EHTED
MUST AHHAAT (sõrmus 3mm)
4.00€
Maksudeta: 3.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST AHHAAT sõrmus (3 mm)

Võimalikud valikud

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seepide ja puhastusvahenditega ning vältida tuleks nende kokkupuudet juukse- ja kehahooldustoodetega.

MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Must Ahhaat võib välja näha täiesti must kuni ülikirju mustriga. Oleneb täpselt millisest Musta Ahhaadi kivimi osast on see kristall välja lõigatud. Musta Ahhaadi peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, kus siis seda kristalli on senimaani olnud kõige enam võimalik maa seest välja kaevandada. Musta Ahhaadi peamisteks omadusteks on inimese hingele või keskkonnale kaitse andmine. Musta Ahhaati peetakse Musta TurmaliiniSpinelli ja Moldaviidi kõrval üheks enim võimekamaks kristalliks, millel on oskus anda needusele vastumürki. Must Ahhaat võitleb kõige kurja ja halva eest, mis sinu ellu on sisenenud.

Must Ahhaat kannab endaga kaasas energiat, mis kaitseb seda, millega see parasjagu kokku puutub ja seega on Musta Ahhaati väga kasulik kasutada enda elu kaitsval eesmärgil. Must Ahhaat aitab kaitsta ennekõike füüsiliste probleemide ja õnnetuste eest. Näiteks, kui sinu Auraväljas on needuslikku energiat või keegi on sind ärasõnunud, siis Must Ahhaat ei lase nendel jõududel sulle terviserikkeid, õnnetustesse sattumist ja vägivalda ligi lasta. Must Ahhaat kaitseb ennekõike füüsilisel tasandil, aidates ära blokeerida tumedaid jõude, mis võivad elu viia allakäigule.

MUSTA AHHAADI kandmine erinevates sõrmedes:

Pöial

Vasak - Hoiatab sinu enda kahjulike tegevuste eest (annab mõista läbi sisetunde, kui ei tohiks mõnda kohta minna või mõnes situatsioonis sõna võtta).

Parem - Kaitseb teiste inimeste füüsiliste rünnakute eest ning ka agressiooni eest.

Nimetissõrm ehk Jupiter

Vasak - Aitab tagasi hoida egoismi ning teistele sõbralikum tunduda.

Parem - Kaitseb kopsudega ning hingamisteedega seotud haigustega, aitab neil ka terveneda kiiremini.

Keskmine sõrm Saturn

Vasak - Kaitseb stressi ja depressiooni eest ning selle olemasolu korral aitab kiiremini sellest välja tulla.

Parem - Kaitseb ärasõnumise ja äraneedmiste eest või siis aitab tasapisi ärasõnumist eeterkehast välja viia.

Nimeta sõrm ehk Apollo

Vasak - Takistab sul liigset isiklikku informatsiooni välja rääkimast salakavalatele inimestele.

Parem - Aitab ära hoida halba kuulsust ning mainet rikkuvaid klatšijutte.

Väike sõrm ehk Merkuur

Vasak - Aitab suhtlemiskompleksidest lahti saada ning tugevdab enesekindlust.

Parem - Hoiatab läbi sisetunde sinu jaoks ohtlike inimeste ees. Ning kui sa hakkad "temaga" suhtlema, siis kaovad sul sõnad meelest, mis on märguanne tema poolt tuleneva ohu eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Ahhaat tervendab liigeseid, liigesevalusid, kantakse murtud luu ajal, et luu saaks ilusti kinni kasvada. Must Ahhaat on kasulik sellel perioodil, kus on vaja kiiremas korras füüsilisele kehale tervendust anda.

- Must Ahhaat on neile, kellel on probleeme kaelavaluga. Aitab kaasa traumast tervenemisel, kui trauma on seotud kaelalülidega. 

- Soovitan Musta Ahhaati kanda naistel, kellel on rinnavähk. Must Ahhaat aitab selle haigusele emotsionaalset tervendust anda, aidates seda Aurakehast vabastada.

- Tervendab sinu hinge. Must Ahhaat on kasulik depressiooni ja sügava stressi ajal. 

JUURTŠAKRA

Must Ahhaat on julgust andev kristall, mis ennekõike julgustab sind täisväärtuslikult elama. Must Ahhaat tervendab Juurtšakrat, andes sellele Tšakrale oskuse taastuda. Kristall, mis õpetab sulle seda, kui tähtis on see, et sa mitte kunagi ei laseks end kellegi teise poolt alla suruda. 

Meestel aitab Must Ahhaat suurendada tervislikku seksuaalset iha, aidates tervendada madalat Juurtšakrat, olla seksuaalne, suurendada romantilist seksuaalsust ja andes mehele oskuse enda kaaslase vajadusi hinnata ning märgata.
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Must Ahhaat kõige enam KALJUKITSE, andes talle kaitset, tugevust, vastupidavust ja tema stressile ning melanhoolsele meelele tervendust.

Musta Ahhaati võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/õliga või Eukalüpti eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.