55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats süda (metall)

  • 26.40€

Toote detailid

  • Mudel: RUTIILNÕELTEGA KVARTS ripats süda (metall)
  • Saadavus: Laos


RUTIILNÕELTEGA KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Mäekristall ehk Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 


Rutiilnõeltega Kvartsi leidub peamiselt kahest kohast, nendeks on Brasiilia ja Madagaskar. Rutiilid Kvartsi sees võivad olla tumepruunist kuni kuldseni ja vahel võib kristalli sees olla nii palju Rutiile, et Kvarts ise ei paistagi välja või vastupidi.

Kui kaks kristalli on kokku saanud ja moodustanud ühe terviku, siis see tähendab seda, et selles kristallis on väga palju harmooniat. Rutiilnõeltega Kvartsis on Mäekristall ehk Kvarts see, mis annab sellele kristallile oskuse luua selgust, puhastada ümbritsevaid energiaid ja Rutiilid on need, mis aitavad läbi Mäekristalli soovide teele saatmise jõu väga intensiivselt ning kiirelt unistusi täide viia. Väga kasulik, vajalik ja võimsa väega kristall kahest imeilusast mineraalist. Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik, millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu. Vaid naturaalsed kristallid suudavad teha seda, millest ma sulle räägin. La Tene kristallid on kõik naturaalsed. Rutiilnõeltega Kvartsi kokku viies teiste kristallidega aktiveerib see nende õnneomadused ja kui sa soovid tõesti midagi kristallide kaudu saavutada, siis vii see Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku.

Kui oled mõelnud, et soovid endale ühte talismani, sa ei ole veel kristallimaailmaga väga tuttav ja ei oska otsustada, millist talismani valida, siis kindlasti võiks see olla Rutiilnõeltega Kvarts. See kristall teeb palju head korraga sinu Auras ja aitab tegelikult sul kristallimaailmas edasi liikuda ehk aitab alateadlikult aidata valida õigeid kristalle enda lähedale.

SÜDAMEL on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Süda sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS JA SÜDA

Rutiilnõeltega Kvartsi süda on väga kasulik soovitalisman, millel on oskus sinu südamesoove endasse kinnitada, neid seal hoida kuni nende täitumiseni. Rutiilnõeltega Kvartsi puhu on tegemist soovikiviga, millel on oskus sinu unistuse ja soovide täitumise jaoks saatusesse ruumi teha. Kanna seda suure hoole ja armastusega, seda kandes soovi ja lase kristallil enda saatus ilusamaks muuta. 

On olemas kahte eri tooni Rutiile ja neil on omad võimed selle kristalli sees. Mida rohkem ühte tooni on, seda rohkem üks energia on võimsam selle kristalli sees:

PUNAKAS-PRUUN RUTIIL

Aitab lahti saada ebavajalikust informatsioonist, mida Aura kinni hoiab. Olgu siis see kodu või inimese enda Aura. See aitab rohkem kaitsta kurjuse eest ja kaitseb positiivseid energia vibratsioone. 

KULDNE RUTIIL

Aitab talletada informatsiooni, seda edasi suunata, Inglitega suurepärasemat kontakti saavutada ja on kasulik selgeltnägemise edendamisele või iseenda teadlikuse suurendamisele.

Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Peamiseks omaduseks on sellel talismanil oskus tuua soove lähemale, aidata neil täituda, anda sõnumeid edasi sinu enda Inglile või saatusejuhile. Rutiilnõeltega Kvarts talletab sinu soove, et neid täitma asuda, seega ole ettevaatlik sellega, mida sa soovid ja et see alati oleks positiivne või hea sinule/sinu lähedastele.

- Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine aitab sinu lähedale tuua inimesi, kes võiksid sulle kasulikud olla või sind tuttavaks teha inimestega, kes sinu eluteele peaksid kuuluma. Rutiilnõeltega Kvartsi kandmine koos erinevate armastuse kristallidega, nagu näiteks Smaragdiga või Roosa Opaaliga, aitavad saatusekaaslasega kohtumist tuua.

- Avab telepaatilisi kanaleid lähisugulaste ja armastatu vahel. Väga kasulik selleks, et enda lapsega saada väga tugev telepaatiline kontakt. See on vajalik selleks, et ära tunda probleeme ja ohtu enne selle tekkimist. Veelgi parem on kui Rutiilnõeltega Kvartsi kantakse MerekarbiAbalone karbiValge Druzy Ahhaadi või Pärliga koos.

- Rutiilnõeltega Kvartsil on üks väga konkreetne jõud ja vägi, mis võib huvitada neid inimesi, kes soovivad enda spirituaalseid oskuseid võimsamaks muuta või neid arendada. Rutiilnõeltega Kvarts aitab selgeltnägemisega seotud või teiste analoogseid spirituaalseid oskuseid tugevaks muuta. See on kristall, mis edendab oskust iseenda energiaid ära kasutada, maailma paremini tunnetada ja mõista. Ideaalne kristall enesearengu jaoks sellele inimesele, kes soovib olla spirituaalne tervendaja.


Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi koos mõne teise selgeltnägemist ja spirituaalseid andeid soodustava kristalliga, et endas välja tuua need anded, kui need sinus eksisteerivad. Need saavad vaid siis välja tulla, kui need on sinus olemas. Selgeltnägemise anne on siiski väga haruldane, kuid sa võid katsetada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi näiteks koos Ioliidi või Fantoom Kvartsiga


- Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline.

 - Rutiilnõeltega Kvarts koo Sinine Kuldkiviga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad piisavalt palju sulle head õnne selle jaoks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna.

- Aitab vabastada Aurast informatsiooni, mis seal ei tohiks olla. Näiteks, kui keegi on saatnud ärasõnuva energia või needusliku sõnumi sinu Aurasse, siis Rutiilnõeltega Kvarts tabab selle ära ja hakkab automaatselt selle vastu töötama, kuna see on informatsioon, mis on sulle kahjulik. See on küll äärmuslik näide Rutiilide kohta, aga nii on kõige paremini aru saada, kui võimas see kristall on.

- Rutiilnõeltega Kvarts on kristall, mis suudab sind ühendada kosmosega, taevakehadega ja üleüldse nähtamatu maailmaga, aidates sul nende käest jõudu ja energiat saada. Näiteks, kui meie Kuud mõjutab mõni teine teavakeha, siis Rutiilnõeltega Kvartsi kandes on sul võimalik intensiivsemalt endasse koguda Kuu väge, mis annab sulle võimaluse head õnne suurendada või enda isiklikku energiat täiustada. 

- Kristall, mis aitab sind väga keerulisel eluperioodil, kus sul on vaja enda elu ühel või teisel tasandil korda seada. Rutiilnõeltega Kvartsis on olemas jõud ja vägi, mis aitavad sul saavutada esmapilgul vaadatuna saavutamatut. Kristall, millel on oskus sind välja päästa väga täbarast olukorrast, andes sulle võimaluse taastada enda elus tasakaal ja hea õnn. Kui sa tunned, et sinu elu on hetkel väga tormiline, sa ei suuda enda tulevikku selgelt ette näha ja sa oled väga pingelises perioodis, siis kindlasti hoia Rutiilnõeltega Kvartsi enda lähedal. See on kristall, mis toob sinu ellu lahendusi.


Kui sa kannad Rutiilnõeltega Kvartsi sellel eesmärgil, et see kristall aitaks sinu ellu rahu ja tasakaalu tuua, siis aeg-ajalt hoia seda ehet enda käes, sule silmad ja soovi, et see tooks lahendusi sinu jaoks rasketesse olukordadesse. See on viis, kuidas sa kodeerid enda Rutiilnõeltega Kvartsi veelgi kiirema kristallitöö peale.


- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sind väga targaks muuta, aidates sul enda eluga paremini toime tulla ja enda elus eksisteerivatele muredele ja probleemidele lahendusi leida. See on kristall, mis aitab sul enda elu edukalt elada, selles elus eksisteerivaid õppetunde kiiremini ja paremini ära õppida. Kristall, mis aitab sulle tuua teadmisi selle kohta, kuidas ühe või teise asjaga hakkama saada. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi ehtena, kui soovid elus edasi liikuda ja sind silmitsevate probleemidega võidelda nii, et just sina tuleksid võitjana nendest välja.


- Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus maagiaid ja rituaale võimendada, eriti neid, mis aitavad kindlat soovi täita või head õnne ligi kutsuda. 

- Kui Päikesevarjutuse ajal muutub Päike pimedaks, siis see aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele. Seda teades on mõistlik terve selle päeva jooksul kanda Rutiilnõeltega Kvartsi. Rutiilnõletega Kvarts aitab endasse haarata Päikesevarjutusest tekkinud jõu ja suunata see Sinu Tšakravälja. See energia omakorda muudab aktiivseks kogu Tšakrasüsteemi ja niiviisi saab tekkida spirituaalne ärkamine ning valgustamine. Rutiilnõeltega Kvarts suudab selle väe sinus avada, seega kanna seda kristalli kindlasti endaga.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- See on kristall, mis aitab tervendada paanikahoogusid, ärevust, närvilisust, depressiooni, stressi, põhjendamatut kurbust ja negatiivsust.


- Kristall, mis pakub sulle spirituaalset energiat ja vajaminevat tervendust, et sa saaksid üleüldse vaimsel tasandil terve olla. Kui sa tunned, et sa oled hingelt katki, haavatud või sa ei tunne end enda hinges hästi, siis midagi on sinu Aurakehas puudu, mis ei lase sul vaimselt terve olla. Rutiilnõeltega Kvarts on vaimne vitamiiniallikas, mis tagab selle, et sa oleksid hingelt terve.


- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sul mõista seda, miks sa haige oled, kui sa oled haige, mis on selle haiguse tagamaad ja kuidas on sul võimalik sellest tervena välja tulla. Seda kristalli kandes hakkavad sinu mõtetesse ideed ja välkinformatsioonid tulema, mis annavad sulle juhatust enesetervendamiseks.


KROONTŠAKRA


Kroontšakra on seitsmes Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, mis on seotud unistuste teele saatmisega, tuleviku nägemisega, iseenda teekonna mõistmisega ja vaimse tervise tugevusega. Kroontšakra on see Tšakra, mida Rutiilnõeltega Kvarts kõige enam positiivselt mõjutab. Seda kristalli kandes terveneb Kroontšakra ja see hakkab tegema tööd nii, kuidas see ideaalsel kujul peaks tööd tegema. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi, et enda Kroontšakrat tervendada, valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri või mediteeri koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. 


SODIAAK

Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvile head õnne tuua ja lisaks sellele ka tema enesekindlust tõsta. Lõvid on oma loomuselt enesekindlad, kuid tihtipeale käivad ka ebakindluse momendid neist läbi, mis muudavad Lõvi käitumist neile endale mitte kõige meeldivamaks. Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvil alati olla enesekindel, positiivne, tugev ja tema elu hoida väga suure õnne sees.

Rutiilnõeltega Kvartsi soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tsitriin geoodi peal. Võid seda kristalli ka Päikesekivi kristalli peal hoida, et see jõudu juurde saaks. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Rutiilnõeltega Kvartsi kasutama või kandma hakates tuleb alati käituda vastavalt sellele, miks sa soovid seda kristalli enda abistajaks. Näiteks, kui soovid et see kristall aitaks sinu soovidel täituda, siis seda esimest korda puudutades mõtle sellele, et see ka nii teeks. Kuna Rutiilid talletavad igasuguse informatsiooni, millega nad kokku puutuvad, tuleb neid korralikult puhastada ja seda kasutades väga palju positiivseid mõtteid enda peas korrutada.
Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Sildid: RUTIILNÕELTEGA KVARTS, Ehted, ripats, süda, rutiilnõeltega kvarts ripats, saatusekaaslane, õiged inimesed, õige tee, tutvused, soovide täitumine, saatusejuht, inglid, telepaatia, lapsega kontakt, pereliikmetega kontakt, ohu tajumine enne selle saabumist, needuste kaitse, ära sõnumine, stress, närvivalu, südamenärvid, lümfid, päikesevarjutus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja